REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ez annyira, és olyan sok szinten rossz, hogy arra szavak nincsenek
2365 0 2 Izé
mue: szerintem tök jó ez a reklám, viccen kívül kedvet kaptam megannyi autóvezetés után.
Dmckayals: Kész szerencse, hogy már 40 éve is késtek a vonatok! :D
Valamiért a hideg ráz ki attól, hogy Sophia Boldog Karácsonyt kíván az embereknek
820 0 0 Tech Izé
Eszedbe jutott már valaha, hogy milyen lehet megmaratni magad egy óriás százlábúval?

Hát persze, hogy nem! Mert ehhez olyan őrültnek kell lenni, mint Coyote Peterson.
2985 0 1 Izé
negativ_kommentelo: 14:20 nm
A Hetedik sor közepe összeszámolta hányszor whiskey-ztek eddig filmeken

Igazán hiánypótló egy lista lett.
838 0 0 Film Izé
Ausztrália jó hely, de még a viharjaik is rohadt félelmetesek

Igaz, valami fura módon még csodaszép is.
1795 0 0 Izé
KicsiZsu - Beki - Viktor - Norbi - Béla / Karácsonyi Dal (2016)
483 0 0 Zene Izé
A Mikulás tudja, hogy ki volt jó és rossz

A cserbenhagyásos gázolókat meg kíméletlenül elkapja.
2077 0 0 Izé
Ha pénzt adnál karácsonyra, itt van pár ötlet, ami sokkal jobb, mint a boríték
2139 0 0 Izé
Mivel dobhatnád fel jobban egy borzalmas nap estéjét, mint egy kis füves borral?

Az alkoholmentes borban 16 milligramnyi THC van, azaz már egy pohártól betépsz, és még csak nem is leszel másnapos.
1512 0 0 Izé
Vannak kamion sofőrök, akiknek van még mit tanulni a parkolás terén
2971 0 0 Izé
A Birodalom visszavág és a Bad Lip Reading tökéletes párosítás
2099 0 0 Izé
Ezekkel a srácokkal se állnék le kártyázni
2670 0 0 Izé
Ami dala Star Wars-ból...:)
1400 0 0 Izé
Ez a videó nagyjából bizonyíték arra, hogy a férfiak sosem nőnek fel

Csak nagyobb játékokkal kezdünk játszani. :)
3275 0 0 Izé
Röviden a tartalmából: Egy szórakozó helyen történt váratlan ismeretség után, Kate és Tom kapcsolata hamar komolyra fordul. Az összeköltözés után viszont jön a meglepetés...
2395 0 1 Izé
Gina Karter: https://www.youtube.com/watch?v=jSDg-aBUIo0
Ha nem tudnád elképzelni a Nyugati teret felüljáró nélkül, ez a videó segít
3400 0 3 Izé
Ditpet: Szép videó, de Budapest esetében 10x több kocsival csinálják meg a szimulációt, máris bedö [...]
Tron65: Ebből a tervből csak egyetlen dolog maradt ki: az autók! Az Alkotmány utca lakosai is erősen "d [...]
hawkeye: Nos a magyar (közlekedési) mérnökökről már megírtam a véleményemet párszor. Most csak ann [...]
Eddig nem tudtam, hogy létezik a fenyőfa aratás, de úgy tűnik, hogy vannak arcok, akik full profik benne
4770 0 1 Izé
Tron65: Maga a videó 5 éves már, de amit a pilóta előad, az örök!
Most, hogy közeledik az év vége, 2017 legjobb kiütéseit is egy csokorba szedték
2252 0 0 Izé
Büntizé Oroszországból?

Mondjuk annyira nem is fájdalmas, olyasmi mint Cyriak, csak picit cikibb.
1311 0 0 Izé
Csak 34 évet kellett várni, és meg is érkezett a Jedi visszatér őszinte előzetese
2584 0 0 Izé
Ezeket az ünnepi dekorációkat nem igazán gondolták végig
4124 0 0 Izé
Ha hiányozna a régi idők kínszenvedése a fotózással, akkor van egy app a számodra
2078 0 2 Izé
niof: Igazi "must have"! :D Buliban direkt jó poén lesz ezzel fotózni! XD
vadonka: Remélem van benne olyan is, hogy kivenni és cserélni a "filmet" benne. Amit ha fényben csinálsz [...]
Ha eddig az volt a titkos vágyad, hogy egy madáretetőben aludhass, akkor van egy jó hírem
1598 0 0 Izé
Íme a magyar szépségideál 100 éves evolúciója 2 percben
4723 0 1 Izé
nearo: huhh, ebbe a nőbe nagyjából bármelyik évtizedben bele tudnék szeretni :) ha ki kéne emelni n [...]
A Sacramentói Egyetem egyik dolgozójának úgy tűnik rengeteg szabadideje van
1301 0 1 Izé
Traveller_x: A magyar egyetemek környékén ólálkodó közmunkásoknak is rengeteg ideje van, csak azok nem í [...]
Azt hittem, hogy ilyen csak az akciófilmekben van
2398 0 0 Izé
Tekints a jövőbe ezzel a videóval!

A 360 fokos virtuális videó azt mutatja be, hogy milyen lesz az élet a Marson 2117-ben.
2084 0 7 Izé
sztewe: Bárcsak ne lenne igazad, bárcsak ne lenne QRVÁRA IGAZAD. De Igazad van ez így van és így lesz. [...]
hawkeye: Igazad van. Sajnos....
Traveller_x: :D ez tényleg jó
Mind a 7 komment
A Parkl valószínűleg az egyik leghasznosabb mobilalkalmazás, amit eddig kitaláltak

Ugyanis ez a program, szabad parkolóhelyet keres neked.
2228 0 0 Izé
Harry Potter láthatatlánná tévő köpenye megvan?

Na ennek a kínai bácsinak úgy tűnik tényleg van egy ilyen cucca.
4144 0 9 Izé
nemborz: Ha zöldet használ chormakeynél akkor kimaszolja vele a hátteret is, valószínű blue-t használ [...]
Traveller_x: Az semmi, én meg több mint egy percet erre pazaroltam az életemből. :(
Dmckayals: Simán lehet zöld, hiszen a hátteret jeleníted meg elöl is. Az, hogy a háttér zöldjére is r [...]
Mind a 9 komment
Ő Nelson, a világ legrosszabb pásztorkutyája

A munkájában lehet pocsék, de eszméletlenül cuki.
4673 0 1 Izé
gggeee: ...de hát mindenki arra fút amerre Ő. :)
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Az új animációs Pókember sokkal jobbnak tűnik az élőszereplős filmeknél.
1335 0 0 Film Izé
Te a benzines, a hibrid, vagy az elektromos autóra fogadnál egy gyorsulási versenyben?
3968 0 1 Izé
csaty: Elektromos ...
Ez a mama inkább már csak a vércukor táblázatát vezesse, és ne kocsit!
3071 0 0 Izé
Mindenkinek dábtepp, akinek ma van a szülinapja!

TUMBLR
597 0 0 Zene Izé
Hiánypótló Tumblr oldal vol. 2

Csúnya babák reneszánsz festményeken.
1699 0 0 Izé
A Halálcsillag építés drága móka

Így még Darth Vader is anyagi gondokkal küzd.
2339 0 0 Izé
A rengeteg külföldi dashcam videó után itt egy magyar összeállítás is

Ezek után picit félve ülök be a kocsimba.
5483 0 3 Izé
vadonka: Lehet rosszmájú megjegyzés de én az ilyen notórius piásan vezető/gyorshajtó/felelőtlen elő [...]
hawkeye: Jó munka, de nem tudom, hogy eléri-e a kívánt hatást. Az átlag magyar, ha megnézi, legyint, [...]
Jaca: Rögtön az első szituáció. Se az előzött, de talán a szembejövő sem fékezett. Ezért kell [...]
Ha azon aggódnál, hogy rosszul végzed a munkád, nyugodj meg!

A hullát elhagyó halotaskocsi sofőrnél rosszabb nem nagyon lehetsz.
2338 0 1 Izé
hawkeye: Az utolsó út is lehet rögös....
A Brad Pittes zombis sztorit majd videójátékon is újra átlehet élni
1387 0 0 Tech Izé
Danila Tkechenko egy egész falut felgyújtott egy jó fotósorozatért

Aminek persze üzenete is volt, hisz ez egy elhagyatott falu volt.
1006 0 3 Izé
Traveller_x: Ha mindenhez hülye vagy, még mindig jó lehetsz művésznek....
Ravennë: Nálunk egy általános iskola áll már elhagyatottan évek óta a szomszéd utcában. Asszem ma es [...]
akicker: Mekkora egy gyökér. Akarom mondani visual artist.
Régebbi postok...