REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kínai tram-train, ami nem sínpályán, hanem felfestésen fut
1749 0 4 Izé
nemtudokregisztralnihelo: Az előnye sztem a zárt pálya, amit nem kell kiépíteni, csak felfesteni. Másrészt a sofőr is [...]
nemborz: Akkor ez gyakorlatilag egy, villamosszerűségnek álcázott elektromos-alacsonypadlós-csuklósbusz [...]
Tron65: Walaki magyarázza már el nekem, hogy mért hívnak valamit tram-train-nak (néha villamosnak), ami [...]
Mind a 4 komment
Megkóstolnád ezeket a nyalókákat?

Nos, én nem ajánlanám, mert Tajvan szennyezett vizeiből készültek
1364 0 0 Izé
First Kill

A wall street-i bróker (Hayden Christensen) kénytelen lesz egy rakat lopott pénz visszaszerezni a rendőrségtől, elrabolt fiáért cserébe.
684 0 0 Film Izé
Még akkor is lenyűgözően szép lenne a csaj éneklése, ha nem tudnád róla, hogy süket
2442 0 2 Izé
VanZant: Dolgoztam két siket emberrel is, és ismerek rajtuk kívül párat... hááát nem tudom. Így nem [...]
negativ_kommentelo: hát, nemtom, én ezt a biztonság kedvéért inkább nem hiszem el.
Na mi történik ha belelősz egy robbanószerrel teletömött hűtőbe?

Hát az, hogy majdnem Darwin-díjra jelölnek!
4127 0 4 Izé
VanZant: https://imgur.com/5jmeecy :D
Jaca: Megtanulta volna, hogy azt a q..va telefont vízszintesen kell tartani videofelvételkor...
VanZant: De ha a kamerás haverja a másik oldalra állt volna... jobb nem is belegondolni.
Mind a 4 komment
Halott város a Gyehenna fölött! Tüzek, amiket már sohasem lehet eloltani.
4018 0 4 Izé
VanZant: Hiányos volt a poszt, ezért rákerestem a második fotóra. Így került ide ez a két angol poszt [...]
Demente: Valaki nagyon majmolja az angol posztokat.... Pont az jutott eszembe, hogy vajon az angolok is poszt [...]
WeBDeeMo: Nos, ez egy igazán tartalmas poszt lett.. :)
Mind a 4 komment
Ilyen ma a csúcsforgalom Hollandiában
2202 0 0 Izé
Kijött az idei VOLT fesztivál himnusza

Annyira fülbemászó, hogy egyből bulizni és sörözni támad tőle kedved.
897 0 0 Zene Izé
Megtudod számolni, hogy te hányszor törnéd el a lábad a világ legnagyobb parkour pályáján?
2801 0 3 Izé
Jaca: Régen sokkal nagyobb becsületük volt a parkőröknek, és azok nem is ugráltak össze-vissza. Vi [...]
akicker: En valoszinuleg egyszer sem, mert ugras elott felmernem, hogy meg tudom-e csinalni. Igy vagy egyalta [...]
Kistibikécske: Egyszer. Kábé két méter után
Ilyen az mikor egy óriási piros vizeslufi megpróbál halálra zúzni

A látványosabb rész viszont mégis az, mikor kiszúrja.
3511 0 0 Izé
Hirtelen valamiért kedvem támadt a szabad merüléshez

Nem csak a csaj miatt, hanem azért is mert Izland egyszerűen varázslatos.
2678 0 0 Izé
Ez a hölgy -- aki a képen látszik -- így küzd a gyorshajtók ellen :D
1579 0 4 Izé
Peterson: Egy a banya, aki a nadrágjában hordja a melleit? Hmmm... Ez tényleg elrettentő! Szerintem műkö [...]
vadonka: Maga a tény, hogy az emberek fékeznek mert azt hiszik trafi igazolja, hogy a rendőrség képes le [...]
a janek: Megszáritja a hajukat?
Mind a 4 komment
Ha te is imádod a Breaking Bad-et, ezt a bárt neked találták ki
1880 0 0 Izé
Ismered a NAV árverési oldalát?

Igazi gyöngyszemeket is lehet rajta találni. A festmény szekció például különösen vicces, de az én személyes kedvencem mégis a "Hogy fel ne menjen a pumpa!" c. árverésre bocsájtott könyv. Írjátok meg, hogy szerintetek melyik a legIzésebb elárverezni kívánt tárgy!
4129 0 4 Izé
Ditpet: Én már korábban nézegettem jó cuccok vannak ott, de biztos van rá vevő is. És nem akarok egy [...]
VanZant: Talán rövidítve működik: http://tinyurl.hu/SOy9/
VanZant: Na még egyszer: https://arveres.nav.gov.hu/index-futo_arveresek-ingosag.html?.actionId=action.aucti [...]
Mind a 4 komment
Meddig mehet?

Döntsd el te, hogy hol a határ a párkapcsolati erőszakban! Állítsd meg ott a videót, ahol szerinted már nem oké!
3139 0 14 Izé
negativ_kommentelo: Hogy ez így nem normális, abban megegyezhetünk...
akicker: Nekem is kicsit életszerűtlen. Az Idétlen időkig c. film jutott róla az eszembe. Ott is ilyen i [...]
negativ_kommentelo: Nem annyira nehéz azért belekerülni egy ilyen szituba. Meg nem annyira nehéz ilyennek születni [...]
Mind a 14 komment
American Made

Igaz történet egy pilótáról, aki a CIA-nek is dolgozott, mialatt drogcsempészként tevékenykedett.
3778 0 0 Film Izé
Egészen hipnotikus ez a 4000 Google fotóból összeálló Föld körüli utazás a Caravan Palace Midnight c. számára.
1299 0 0 Izé
Laknál egy Darun?

Mert most Bristolban megteheted, de csak 100 napig. ITT az építését is megnézheted. A Canopy & Stars oldalán egyébként egy csomó ilyen különleges szállót találsz.
1295 0 2 Izé
dns87: 2 hét múlva lesz szerencsém látni
VanZant: Naná hogy laknék, még szép! Bár nem lehet olcsó a rozsdamentesítés. :)
Keresd a hibát a képen!

Ha nem megy, csak kattints a posztra, és egyből rájössz. Egyébként ha szeretnétek időpontot foglalni, erre a vietnami bőrklinikára, azt ITT meg is tehetitek, de csak óvatosan!
9838 0 4 Izé
VanZant: Eh, igazad van, nekem ez el is kerülte a figyelmemet. :)
VanZant: Lehet. Vagy csak vietnámi-vá, oszt ferde szemmel nézhetsz a világra ;)
Connektor: Figyeld a LOGO-jukat. :) Umbrella Corporation... ;)
Mind a 4 komment
Lehet mégis túl korán osztottam ki azt a legbénább sofőr címet
3534 0 0 Izé
Dan Rawlings hétköznapi tárgyakból hozza ki a művészetet
1157 0 0 Art Izé
Én hülye azt hittem, hogy híreknek az abszolút igazságtartalmuk a lényeg

Erre rájövök, hogy a legfontosabb, hogy szépen legyen berendezve a riport háttére.
2462 0 2 Izé
polidani: https://youtu.be/7Edz3VkLqWc
hawkeye: A mai médiumoknak sokadrangú szempont az igazság. Leghatékonyabban a tévénézőket hülyítik, [...]
Volume 1

Neill Blomkamp, a Distric 9 rendezője, az Alien film rendezése helyett saját stúdiót csinált, aminek ez az első produkciója. A Steamen lesz elérhető.
1220 0 0 Film Izé
A reklámok egyre okosabbak

Ebben például minden férfi álmát valósítják meg azzal, hogy Gal Gadot-ot, mint a barátnőnket mutatja be.
2638 0 0 Izé
Raggácsony egyik elkövetőjének legújabb alkotása: FüzesHabony

(A büntizé címke nem véletlen. Erunder)
605 0 0 Zene Izé
A Sky Newsnak összefoglalták a London hídnál történt terrortámadást a szemtanúk
1676 0 0 Izé
A Samurai-age megoldja, hogy kis-kedvencedből menő szamuráj legyen
852 0 0 Izé
Oroszországban a szennyvíz húz le téged  ;)
3778 0 11 Izé
hawkeye: Urak vagytok, elismertétek a tévedéseteket! Vajha az újságírók úgy általában követnék a [...]
Erunder: Mentségünkre szóljon, tényleg annak nézett ki.
VanZant: Olyan ez, mint a tévében a nézettség: a viszolyogtató dolgokra sokkal jobban odafigyel mindenki [...]
Mind a 11 komment
Csodás hely az internet!

Még azt is megnézheted, hogyan eszik egy űrhajós súlytalanságban pudingot.
1716 0 0 Izé
Most ettől a 12 éves hasbeszélő kislánytól hangos a net

Nem véletlenül, mert tényleg baromi tehetséges.
3190 0 0 Izé
Íme a 350 millió dolláros híd, ami a semmibe vezet

Kína és Észak-Korea között vezet, egy korábbi gazdasági megállapodás eredményeképpen, de Kim Dzsongun ebbe is bele kontárkodott.
2756 0 3 Izé
Kristal: Azért Magyarországon is akad értelmetlen beruházás.
Ditpet: Jópár ilyen értelmetlen beruházás tényleg a gyors és privát vélú pénzszerzés, magyarul M [...]
rermo: Még szerencse hogy nálunk nincsenek ilyen értelmetlen beruházások .
Gyilkosság az Orient Expressen

Hollywood úgy gondolta ideje újra előrántani Agatha Christie-t és az aktuális nagyágyú színészeivel újra feldolgozni egy híres regényét. Micsoda eredeti ötlet! Tapsoljuk meg szépen!
1585 0 0 Film Izé
10000 csirke vs 20 T-Rex

Ismét olyan kérdésre kapunk választ, amit valószínűleg soha a büdös életben nem kérdeztünk volna meg.
3640 0 0 Izé
Részeg észkombájnok bemutatják, hogy miért nem jó ötlet egy vízforralóban sört forralni
2159 0 0 Izé
Napi büntinket Trump, Kim Dzsongun és Putyin adja

Egyébként aki megfejtette, hogy mit reklámoznak, az nekünk is elárulhatná.
1782 0 2 Izé
hawkeye: Nem is tudtam, hogy pl. az Egyesült Államokban diktatúra van.... :)
Parafadugó: Mit reklámoznak? A diktatúra intézményét.
HTC U11 vs Panasonic GH4: Vajon melyik csinál jobb képeket?
557 0 0 Tech Izé
Tudom, hogy egy megrendezett showműsor ez az "életveszélyeztetés"

De akkor is halálian izgi, ennek a szabadulóművésznek a száma.
3426 0 0 Izé
A tajtrészeg Tiger Woods letartóztatása még akár vicces is lehetne

De ijesztő, hogy ilyen síkkész emberek is volán mögé ülnek. (Másfél perc után kezdődik a móka.)
3102 0 0 Izé
Íme a különbség az iPhone 7-es és egy cirka 22 millió forintos hollywoodi kamera képe között
4019 0 3 Izé
Nebel: Főleg ellenfénynél látszik igazán a lényeg. A profi kamera képe sokkal részletgazdagabb, cso [...]
hawkeye: A drágábbik kamerán mindent te állíthatsz be kézzel. De ez egy külön szakma, sokat kell tanu [...]
sapkabarna: Értem. A profi kamera (időnként ráadásul szarul beállított...) nyers képét hasonlítjuk ös [...]
A gödi Topház otthon botrányának margójára

Alfred Eisenstaedt fotósorozata egy elmegyógyintézetről az 1930-as évekből
2223 0 0 Izé
Régebbi postok...