REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Méregdrága kocsikat hangszernek használni?

Ha ilyen zenét hoznak velük össze, akkor igenis jó ötlet.
1856 0 0 Autó Izé
A Mikulás is halad a korral

Lecserélte a szánt egy tuning verdára.
1495 0 1 Izé
VanZant: Nézd má' ebben sincs index... :D
Ezek a karácsonyi dekorációk ordítanak arról, hogy férfiak keze van a dologban
1996 0 1 Izé
Erunder: Kedves Izélők! Amikor ilyen képes posztot szeretnétek beküldeni, akkor ahhoz a poszthoz az URL [...]
Porsche fuvar rendelésre

Miután tőlünk kiutálták az Ubert, egy ilyen szolgáltatásra valószínűleg még sokat kell várnunk.
1336 0 0 Izé
You Were Never Really Here

Joaquin Phoenix egy igazán véres és brutális thrillerben keres egy eltűnt tinédzserlányt.
1934 0 0 Film Izé
Ez volt a Youtube 2017-ben
1304 0 2 Izé
negativ_kommentelo: Én is a végén jöttem rá, hogy nem véletlenül nem volt benne SEMMI ismerős, mert ez nem egy 2 [...]
niof: Hmmm... Én ezekből semmire nem emlékszem. Ebben csak hülye zenék vannak, zombik, meg fidget spi [...]
"Néha úgy felgyújtanám" - másfél év egy új Ladával

Itt a sztori második része:
5754 0 4 Izé
Traveller_x: Mind1, itt a link, az a lényeg.
Erunder: A legcsúnyább, hogy gőzöm sincs miért nem jó. Amikor beküldted képeket is töltöttél fel m [...]
Traveller_x: ide katt, itt kezdődik: http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2017/12/04/neha_ugy_felgyujtanam_-_masf [...]
Mind a 4 komment
A Halál Instája

Egyébként üzenete is van. Az új-zélandi kormány ezzel próbálja felhívni a figyelmet a vízparti veszélyekre.
2116 0 0 Izé
Thomas a kis gőzmozdony valójában egy igazi freestyle trükkmester
2464 0 0 Izé
2017 egy igen termékeny és látványos éve volt a filmvilágnak

Legalábbis ebből a 6 perces mashupból ez derül ki.
1339 0 0 Izé
Felülnél rá? :D
2258 0 0 Izé
A soproni Blue Cafe Band egy igencsak aktuális átdolgozással rukkolt elő, itt a Star Wars mánia kellős közepén

Érdemes belekukkantani a legújabb klipjükbe, Csillagok Háborúja fanoknak egyenesen kötelező! Ti mit szóltok hozzá?
1447 0 0 Izé
Ha pedig autópálya...

Akkor itt van még egy őrült, csak hogy biztonságban érezd magad.
3595 0 0 Izé
Öltözz úgy, mint egy kisbaba!

Avagy, ha sosem tudod hol vannak a zokniaid, akkor ez a te nadrágod.
1855 0 0 Izé
Vadássz könyvekre a Librivel!
1563 0 0 Izé
Tanulj egy kis karácsonyi dalt!

(Szerintem cikizzé kategóriába is mehetett volna, :) Erunder)
372 0 0 Zene Izé
Jókora pofonba szaladtak bele a laposföld-hívők... :D
6034 0 6 Izé
VanZant: Igazad lehet, mert ha megpróbálnád körberepülni a földet, a széléhez érve a repülőket rak [...]
nearo: A laposföldeseknek teljesen más a világképük :D Nincs olyan, hogy a (lapos)föld a hold meg a n [...]
VanZant: Mi van, ha éppen a másik oldalon van a hold hozzánk képest? Akkor azt, hogy látjuk? Vagy, amiko [...]
Mind a 6 komment
Na ezért nem lehet mindenkiből vadászpilóta!

A felvételen azt is feltűntetik, hogy mikor milyen erőhatás éri a pilótát. Erős a gyanúm, hogy 9 G-nél én beájulnék.
3748 0 2 Izé
vadonka: Olyan mint én amikor szorulásom van és szenvedek a rötyin.
Dmckayals: Már értem, miért vágnak az ilyen videók alá zanét... :)
Ha van 6 perced, és ma csak egy rövidfilmet néznél meg

Akkor az legyen a BioPunk!
1730 0 1 Izé
akicker: A fene vigye el, hogy láttam már egy rövidfilmet ma. Pedig még lenne rá 6 percem. Sebaj, holnap [...]
Elég Darwin-díjas halál lett volna, ha élő adásban círja fejbe magát egy kólásüveggel
4050 0 0 Izé
Atombunkerből szálló

Itt kellemesen át lehet vészelni az apokalipszist.
1368 0 0 Izé
Az FSI hivatalosan is megállapította: a világ egyik legnehezebb nyelve a magyar
4296 0 3 Izé
roberto: Az amerikaiak nagyja része nem is beszél idegen nyelvet. Ráadásul ha más nem anyanyelvi angolla [...]
Cshabi: Valóban, a cím is kattintásvadász és pontosításra szorul: a magyar a világ egyik legnehezebb [...]
roberto: Akkor még nem ellemezték ki az angol nyelvet. Hiába tanulod meg az angol abc-t, olvasni még nem [...]
Végre megérkezett az Bosszúállók: Végtelen háború előzetese
2025 0 1 Izé
balogh predator: Ezek állandóan szaladnak valahová... Alakzatban szaladók három
Ez lehetne a következő Bond-film nyitójelenete
2647 0 0 Izé
Ha apu fotós, a gyerekeknek nincs menekvés

Guy Vainer egy igazán zseniális humorú fotós.
2288 0 0 Izé
Gepárd vs elektromos F1-es kocsi

Az utóbbinak vitathatlan előnye, hogy könnyebb vele versenyezni. :)
2059 0 1 Izé
Jaca: A Jaguar mikor száll be?
Csak az hibázik, aki dolgozik

A rátermett várovezetésnek viszont még mindig semmi humora és PR érzéke.
3095 0 2 Izé
vadonka: Az csak a mögötte álló kocsin lévő valami de így egybe tényleg úgy néz ki :)
Jaca: A második képen az oszlopon milyen ördögi alak van? Mint valami fekete halál-angyal :)
Drón verseny ember és gép között

A NASA robot drónját versenyeztették a világ legjobb drónpilótájával. Mit tippeltek, ki nyert?
2228 0 0 Izé
Parázol a darazsaktól?

Mert akkor ez a fészekeltávolítós videó olyan lesz neked, mint egy horrorfilm.
2832 0 2 Izé
pumpa: Ennyi darázs nincs is.
kistrojak: Eszméletlen. Ilyen mennyiséget még videón sem láttam sosem.
The Sex Robots Are Coming

Ez a dokusorozat csak megerősíti bennem, hogy a világ megérett a pusztulásra.
2496 0 0 Film Izé
Íme egy kötelező film Budapest várostervezésének

Mert egy jó folyóparti sétánynak valahogy úgy kéne kinéznie, mint amit Chicagóban csináltak.
2094 0 0 Izé
Most 25 rugóért megveheted a Voyager-1 arany lemezének replikáját

A lemezen egyébként ez a 116 kép van.
1342 0 0 Izé
Lapos Föld hívők! Van még új a nap alatt... :D
2541 0 9 Izé
vadonka: Egy nagyobb rádió antenna tetejéről is látszik már a görbület. Nem olyan látványos de lát [...]
VanZant: Eratoszthenész Pentatlosz nagyjából 2250 éve kiszámolta a föld kerületét, méghozzá meglep [...]
nemborz: Először amikor ez a laposföld divat előjött, azt hittem hogy csak szórakoznak, amolyan valaki [...]
Mind a 9 komment
Megnézed ezt a videót, és azonnal csatlakozni akarsz majd az új-zélandi rendőrséghez
2355 0 0 Izé
Digitális zöldségek

Van Tokióban egy kert, ahol ha megtapizod a növényeket, hangszereket szólaltatsz meg.
1073 0 0 Izé
Anna and the Barbies - 1980-valahány
1074 0 0 Zene Izé
Ha az angol ember vakációra megy...
2849 0 2 Izé
Demente: Nem kell Szerbiába menni! Kecelen mikor megépült a körforgalom, két hétig össze vissza mentek [...]
sapkabarna: Kár, hogy nem angolról, hanem szerbről van szó. Több mint két hete jutott el az Index címlap [...]
Kowalsky meg a Vega - Tizenötmillióból egy
1494 0 0 Zene Izé
Betekintenél a jövőbe?

A Kaspersky Lab mutat egy lehetséges verziót.
1943 0 0 Izé
A maini Acadia Nemzeti Park talán nem olyan híres, mint Yellowstone, de van olyan szép, vagy talán még szebb
1302 0 0 Izé
Régebbi postok...