REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Terep gördeszka

Arra az esetre, ha már unnád a várost.
2764 0 1 Izé
kistrojak: Felesleges az a "lánctalp" 2x2 hajtott gumi, független felfüggesztéssel ugyan így hasított vol [...]
A felhasználási lehetőségek szinte végtelenek

Mondjuk most hirtelen egy sem jut eszembe, de biztos így van.
2111 0 3 Izé
vnyoc: Syerintem egy Liszt - La Campanella eljátszásáig még kell finomitsa a műszert
Zellergumó: Ha a "párját" is használja akkor kétbalkezes lesz?
rermo: Felhasználás ...???? Extra méretű pénisszel rendelkezőknek rejszoláshoz .
Az Ok Go ismét egy zseniális viuzállatsággal készített klippet
2271 0 0 Izé
Bírom, hogy 1%-ot mindig fenntart a hibalehetőségeknek

Mert például mi van ha az előtte sétáló mégsem ember, hanem egy űrlény. :)
2954 0 5 Izé
Cshabi: Volt egy-két éredekes mellényúlás: az alumínium létrát parkolóórának detektálta (1:42), [...]
qpci: 8)
velo: vagy éppen ló... http://prntscr.com/hesj0u
Mind a 5 komment
DiCaprio fel is vehetné ezt a cuki bulldogot személyi testőrnek :-)
2456 0 0 Izé
Te milyen taktikával dolgoztál volna?
2954 0 0 Izé
Te hazatalálnál vakon?

A népszerű vlogger, Follow Anna beleállt a kihívásba, és letesztelte tudását.
1207 0 6 Izé
VanZant: Egészségedre! :D
Ravennë: Mivel itt mindenki iszik, én is iszom egy forralt bort.
kakucsi: Azt mondta, hogy lépjek ki a komfort zónámból. Hát én kiléptem, és nem néztem meg a videót [...]
Mind a 6 komment
Jason M. Peterson-t a minimalista beállításai miatt imádják

Az Instagramon már 1 millió követője van.
978 0 0 Izé
Írja valahol a KRESZ, hogy vezetés közben nem szabad müzlit enni?
1895 0 1 Izé
mg52: Igen, Angliában nem csak telefonálni, hanem enni is tilos vezetés közben.
Az 5-ik perctől egész szórakoztató ez az interjú

Személyeskedés, vállald a neved, irigy vagy, te meg rabló... Egyszerűen tökéletes.
3713 0 4 Izé
hawkeye: Ő egy kitalált brand. Amit tisztelni lehet benne, az a kitartása, mert tehetségről, jellemről [...]
bungle: www.ize.hu/ize/post/55089
vadonka: Nebassz, egy világ dőlt össze bennem! A Tvrutkó vagy hogy a faszomba írja a nevét igazából S [...]
Mind a 4 komment
Vlagyivosztokban megkezdődött a nyárigumi rajongók éves találkozója
3284 0 4 Izé
Ádáz: A nyárigumi rajongók éves találkozója :))))))) Ezen perceken keresztül röhögtem, kösz!!
hawkeye: Ha egy ilyen utca lenne az ablakunk alatt, tudjátok ki nézne tévét telente.... :)
winampista: a címadás egyszerűen tökéletes :)
Mind a 4 komment
Szexuálisan zaklattál valakit?

Akkor itt a bocsánatkérés generátor.
1420 0 1 Izé
akicker: Ha már ilyen van, akkor random szexuális zaklatással vádolás generátor is kéne :P
Kíváncsi vagy, hogy nézne ki a Simpson család otthona különböző stílusokban?

A posztkép az eredeti, de belül a viktoriánustól az erdei faházig minden van
3734 0 9 Izé
Csádi: Szerintem ez csak arról szól, hogy egy ilyen oldalon a posztcímben nincs helye hibának, ezért a [...]
Erunder: A kérdőjel jogos, azt pótoltam is. Ettől meg nem troll vagy, csak nem veszed figyelembe, hogy ha [...]
Csádi: Látom, hogy limitáltak, itt is, már nem fért ki a kérdőjel. De nem baj, akkor kijelented, hogy [...]
Mind a 9 komment
"A pornóból jól meg lehet tanulni szexelni?

Nagyjából annyira, mint egy akciófilmből autót vezetni."
2428 0 0 Izé
Ez már nem tömegbaleset, hanem gruppenszex
2050 0 1 Izé
Dmckayals: Emeletes tört :D Azt a három pályabírót sajnálom kicsit, akik még akkor is kalimpálnak a z [...]
Kiszínezett történelem vol. 5

Forma 1-es kiadás.
2039 0 0 Izé
11 másodperc

Ilyen gyorsan világbajnoki bokszmeccs még nem zajlott le.
3526 0 8 Izé
Tomi Demo: Ha azt hiszed, hogy egy ember kiütéséhez hatalmas erő kell, akkor rosszul gondolod. Csak akkorá [...]
VanZant: Kb ilyen ütés volt: https://www.youtube.com/watch?v=naWxUgoabp0&ab_channel=KNOCKOUTTV Gyors mint a [...]
vadonka: Hát én a nem csengőkamár/kacsazsíros kameraképen se bírom kivenni, hogy hol kapott akkora üt [...]
Mind a 8 komment
Ha idővel szebb lesz az ilyen robot, ki se kell mozdulnunk otthonról, hogy melóba, vagy bulizni menjünk
1039 0 1 Izé
wookie: Témábavágó film: Surrogates
A generációs szakadék egy videóban reprezentálva

A videó egyébként egy kutatáshoz készült, ami rávilágít, hogy a mai gyerekek milyen szinten mobilfüggők.
2836 0 0 Izé
Ismerd meg a hangokat a Mortal Kombat mögött
2261 0 0 Izé
Kamasz fiúk a célközönséged?

Akkor ilyen reklámot készíts nekik!
3767 0 0 Izé
Folytatódik Keith Larsen pareidolia sorozata
2404 0 9 Izé
VanZant: Na végre! ;) :D
Erunder: Megjavultunk! A képes posztok javítva, visszatérünk a régi kerékvágásba.
Ravennë: Semmi gond, mihamarabbi "gyógyulást". :)
Mind a 9 komment
Így képzelem el egy áramnélküli posztapokaliptikus jövőben a videójátékokat
1416 0 3 Izé
Demente: Mert a 9V os elem nem áramforrás? De igen!
BeLac: Ha a zöld izére gondolsz, az egy 9V-os ellem. https://www.google.hu/search?q=9V+elem&tbm=isch&tbo [...]
Demente: Áramnélküli? 5:30 nál az mi? ÁRAMFORRÁS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Így néz majd ki a világ első vizen lebegő városa
2835 0 3 Izé
MDylan: Első gondolatom: Ez egy aknafedél Második: Stargate Atlantis! :)
lesszi: nekem meg a StarGate Atlantis jutott eszembe a poszt képről. http://3.bp.blogspot.com/-AjWJfY9AP [...]
a janek: Aknafedélnek néztem
Rampage: Tombolás és rombolás

Dwayne Johnson és egy óriásgorilla egy retró videójátékból készült filmben? Már előre érzem a kínos bukta szagát.
3394 0 0 Film Izé
Hülye Közönség - Nincs kutyám "...mert egyik kulcsnak, másik kulcs  kulcstartója"

FACEBOOK

SOUNDCLOUD
609 0 0 Zene Izé
A Bukottak egy zseniális magyarnyelvű horror képregény

Varga Bálint Bánk és Vadas Máté alkotása nem kicsit beteg, de a jó értelemben.
1887 0 0 Izé
Ez a GoPro megjárta a poklot, és túlélte

Csak a miheztartás végett, egy ilyen lávafolyam akár 1000 Celsius-fokos is lehet.

 
2564 0 0 Izé
Ha a népességnövekedés és a városba vándorlás továbbra is ilyen ütemben halad, mind ilyen mini otthonokban fogunk lakni
1965 0 0 Izé
Iskolás fizika kísérletből is lehet király vizuállatságot varázsolni
1701 0 0 Izé
Ez most jövendölés vagy freudi elszólás? :)
2019 0 3 Izé
rermo: A szomorú az , hogy a rendszerváltás óta ....elvileg ... 27 év telt már el . Ez a kedves nyugd [...]
Ditpet: De jót röhögtem! Old habits dont die!
Traveller_x: Legalább az egészségügyi reform, rendesen tizedeli a vén komcsikat ;)
Gyönyörű videót készítettek a Hang Sơn Đoòng-ról

A világ legnagyobb barlangjáról.
1504 0 6 Izé
VanZant: http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=649N_vtelen_1.jpg Ennyit jelenít meg, sajnos privát a [...]
Erunder: Gondolom böngésző és rendszer függő is. Én win10-et és Firefoxot használok, ezeket csak aj [...]
VanZant: Egyre kevesebb helyen működik már, a flash player.
Mind a 6 komment
Szuperlassított szeletelés egy katanával

Hát milyen királyság már ez?!
2565 0 1 Izé
Demente: Hogy ezek mennyit tudnak beszélni.....
Van annál jobb mikor egy mesterséges intelligencia szivatja a csalókat?

Te is megteheted, csak irányítsd a mailjeiket a me@rescam.org címre.
1287 0 0 Tech Izé
Mások bénázásait még mindig vicces nézni
3876 0 0 Izé
A LEGO-nak köszönhetően a vak gyerekek is megtapasztalhatják a művészetet
637 0 0 Izé
Ha egy F1-es autó rászabadul az alpok egyik legfestőibb útjára

Na, az valami eszméletlenül jól néz ki.
3076 0 0 Autó Izé
Ez kapszula mentheti majd meg az űrhajósok életét, ha kilövéskor beütne valami gixer
1117 0 0 Tech Izé
Nemrég nyitotta meg a kapuit a Zeitz MOCAA

Ami az afrikai kortrás művészet legnagyobb múzeuma a világon.
2445 0 0 Art Izé
The Greatest Showman

Hugh Jackman egy újabb eszméletlenül látványos musicalben vállalt szerepet.
1232 0 0 Film Izé
Régebbi postok...