REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A freestyle motocross két arca. Bámulatos repülések kontra nagy esések, bukások.
1058 0 1 Sport Izé
papaluige: Hát bizony: ez is olyan mint a jó szex,nem mindig jön össze elsőre! :)
Ha nem kicsit részeg a bíró, akkor nagyon? :D
2599 0 2 Sport Izé
anon: Jah, úgy megy néz ki mintha terhes lenne :D
KisPal: Ennek nem a háta fáj?:D
Mos Def ft Nate Dogg, Pharoah Monch - Oh No

Mit mondana erre? Klasszikus(mostmár lassan elég öreg lesz hozzá...) Klasszikus egyének, remek zene, jó szöveg és klipp, az eszméletlen jó. Az audió egy kicsit dobozhangú, de a videó jobb...
433 1 0 Zene Izé
Nostalgia 77 - Seven Nation army

Remélem jó kategória, magukat beatnik jazznek definiálják... A Seven Nation army a White Stripes legismertebb(?) nótája, és mivel ez egy TASCKÓ gizdaságos poszt, ők is jönnek.
727 0 0 Zene Izé
KRS-ONE & Marley Marl - Hip Hop Lives

Nas szerint a hip-hop halott, Krs-One szerint nem!

"Hip-hop is more, then music

Hip is the knowledge

hop is the movement"

Amúgy a klipp tisztelgés a nagyok előtt (akiknek Krs pályatársa volt...).
473 1 1 Zene Izé
etele: most akartam én is beküldeni! KRS nagyon nagy arc, hát még ez a szám. Respect! disy barátunk 1 [...]
Antifaces - Rohadó Világ

Naoszt vótál fenn szombaton?
300 1 0 Zene Izé
Nyomjunk be minden nap! :D
7173 2 19 Izé
Re-Peet: "1 centis pukantósom" az nem túl kicsi? Igaz nem a méret a lényeg, de az eléggé kispuska... [...]
Belkar: úgy érzem ez kimarad az életemből :)
mcsoma: unokatesóméknál volt ilyenből egy bazinagy tekercs, kb 1 méter széles és 50 cm átmérője vo [...]
Mind a 19 komment
Salad Day
3515 3 16 Game Izé
handballer9: úristen hogyan kell ezt megcsinálni???segitsetek!!!!!ehhez én túl hülye vok!!
Purple: dedurva :DD ezen nem is gondolkodtam még el :D höhhö most mér tudom :D
csicsilla: mindegy! anon azt is megnézné ahogy egy szamoca falja a màlnàjàt !:s
Mind a 16 komment
Mike Powell és Carl Lewis nagy csatája távolugrás számban 1991-ből. 
1897 0 0 Sport Izé
Metallica - Master Of Puppets

Megpróbáltam keveset linkelni plusszba de a Metallicánál nem nagyon lehet :D

Nothing Else Matters , Motorbreath

Enter Sandman , Creeping Death

Blackened , Battery

Sad But True , Welcome Home (Sanitarium)

Seek And Destroy , One

St.Anger , Fuel
386 1 1 Zene Izé
eNMi: esetleg több Metallica poszt? (hevesen bólogat)
King Diamond - Never Ending Hill

King Diamond nagy hangterjedelmével vívta ki hírnevét, felváltva énekel mély hangon illetve nagyon magasan. Színpadi fellépések alkalmával a védjegyévé vált mikrofonját használja, ami két combcsontból áll és egy fordított keresztet mintáz

Give Me Your Soul

The Family Ghost

In The Fire (Roadrunner United)

Mirror Mirror

The Cellar

Moving On
413 0 2 Zene Izé
Balázs: szivi:)
Ganja Master: ez nekem olyan iron maidenes, csak a vasszűz énekesnek kisebb a hangterjedelme... : D neki sokkal [...]
Alphabeat - 10 000 Nights

Nem igazán az én stílusom, de ez a szám nagyon fülbemászó! :)
746 0 0 Zene Izé
Cseresznyemag-köpő verseny, a következőre tessék gyakorolni!! :D

1325 0 10 Izé
Derill: ekkora szélben tényleg hiteles adolog:D
mekszamnojz: egy nyelőőő....ööö izééé.. egy nyerőő gépet :DD
mcsoma: wow, kétszer ment el a kommentem, de a 2.-ban a messzebbre 2 b-vel van :O
Mind a 10 komment
Pancake Day
4597 1 0 Game Izé
Ulrich Schnauss - Between us and them
234 0 0 Zene Izé
A Google ismét valami nagyot alkotott (szerintem). Böngésző alapú Second Life klón GTalk alapokon, mindösszesen egy fél megás pluginnel.

Itt várom az érdeklődőket :)
4281 1 24 Tech Izé
s.csuli: szerinted??mert kivi vagyok hogy milyen is ez
[conejillo]: ha vírusos, akkor minek akarod, hogy beengedjen? :)
s.csuli: usernameban mit kell irni??nem enged be
Mind a 24 komment
A Kapj el ha tudsz című film zenéje John Williamstől, aki filmzenéi miatt régóta nagy sikernek örvend. Az utóbbi évek egyik legnagyobb (mondhatni legendás) filmje. Kötelező megnézni.


767 0 7 Zene Izé
fadam: néha kicsit vontatott már a film, de nekem egyik kedvencem
Thaddeus: Elolvastam a regényt, amiből készült, és a főszereplő ott egy 190 centis 100 kilós fickó, a [...]
calipunkszabus: tényleg azért inkább Hanks bácsi miatt értelmes ez a film, de nekem 1ik kedvenc filmem
Mind a 7 komment
Wimbledon 2008

 Nadal-Federer döntő öszefoglalója

(Nem semmi összecsapás volt.)
704 0 1 Sport Izé
Balázs: Nadal a legjobb!!!:)
Gigi D'Agostino - La Passion
Az egyik legnagyobb DJ szerintem a világon és legalább 5-10 db olyan száma van, ami nagyon nagy sikert aratott Olaszországban és az egész Földön is hallották "páran".

Wikipédia
További számai
447 5 2 Zene Izé
hardslowdj: N.1. italy
Bakeyoo: Bla bla bla rlz!
A világ nagyvárosainak metróvonalai... Méretarányosan!

(érdemes összehasonlítani Madridot Budapesttel :) )
8416 5 120 Izé
mekszamnojz: hölgyeim és uraim a posztképen egy repedtfazék látható..... :DD
Nem regisztrált: Erre reagálnék: én Bp-en tanulok, és abszolút meg vagyok elégedve a tömeközlekedéssel. A j [...]
Kerlés: Párizsban jártam. Külvárosi vonatok nagyon jók, leszámítva a tömeget. Ha nem tévedek 11 met [...]
Mind a 120 komment
Egyszerű szék kicsiknek és nagyoknak. Ha akarod etetőszék, ha akarod hintaló, ha akarod simán csak szék.  És csak 450 Usd.
1332 0 5 Tech Izé
leep: én is:)
anon: Még várok kicsit amíg csökken a dollár :D
winkytct: en megcsinalom 100USD + alapanyag ... kinek kell?
Mind a 5 komment
Vajon rokona Gene Simmonsnak?
6908 0 13 Izé
Erunder: Fúj basszus a mcdonadlbsan készült videón amikor fekete fehér és úgy játszik a nyelvével ka [...]
enti: szerintem se... inkább csak érdekes
Bakeyoo: Nem szép ez... vagy mégis? :/
Mind a 13 komment
Azoknak, akik nem szeretnek dobozból inni... Itt egy videó róla:

1802 2 39 Izé
mekszamnojz: "ár meglehetne tenni, hogy csak kimegyek a kertbe, és leszedem ami kell" - én ennél tovább el s [...]
Purple: de mivel itt most a dobozos üdítőkről van szó, miért kéne beszélni a buszokról, meg a keny [...]
Mage_ster: Ezt a "találmányt" én is rettentően feleslegesnek tartom. De mindezektől függetlenül a fejlő [...]
Mind a 39 komment
Dave Clarke-What Was her name
egy klasszikus a legendás techno-gurutól
637 0 0 Zene Izé
Ursula 1000-Lets go to a disco

Az Ursula 1000 művésznév a legkevésbé sem a Doktor Bubó főnővérét vagy a tengerből kiemelkedő Bond-girlt takarja, hanem egy reménytelenül értelmiségi kinézetű New York-i DJ-t. A polgári nevén Alex Gimenóként törzskönyvezett úriember a kilencvenes évek végén, a hűvös-elegáns-retrós lounge tetőpontján robbant be a keleti parti színtérre, és lett a Thievery Corporation által fémjelzett ESL kiadó egyik kulcsfigurája.

Azóta menetrendszerűen jelentkezik ötletes-szellemes és nagyon táncos lemezeivel, melyeken egészséges arányban keveredik a szving, a mambó, a funk és a diszkó. Ursula 1000 igazi stíluskirály - évek óta tolja New York egyik legfelkapottabb partisorozatát az Aptben. myspace  
384 0 0 Zene Izé
Freq Nasty és Bassnectar közös száma: Viva Tibet
Amúgy ingyenesen letölthető
604 0 3 Zene Izé
focuskoma: Csípem ezt a minimal jelleget :P:P:P:P:P
MStipee: Regisztrálni köll, pls akinek megvan küldje el nekem ide: mstipee@gmail.com téháiksz :)
yoman3d: Na ez igen!!! Tudsz még ilyen kaliberü muzsikát?
Gire - Az őzek futása

A 2007-ben megjelent self-titled albumról, ami az első - és sajnos utolsó - nagylemezük volt. Szerintem a makói zenekar anyaga volt a legjobb tavaly a magyar felhozatalból.
Hivatalos oldal

Myspace
388 0 0 Zene Izé
D.I.P.A. a DSP-ből.

Nagy kommentet nem fűznék hozzá, ez az egyik kedvenc számom. Halgassátok meg és figyeljetek a szövegre. Honlap
335 2 2 Zene Izé
Errtu: ha mp3-as file-t linkelsz, akkor inkább töltsd le, és utána tömörítve tedd fel valami hosting [...]
Purple: hát igen... az izé valami miatt nem csípi ezt a fajta feltöltést... linkeld ide valahogy másho [...]
Testament - Return To Serenity

Az amerikai Bay Area thrash egyik legkimagaslóbb képviselője a Testament, sikerüket csak a nagy négyes (Metallica, Slayer, Anthrax, Megadeth) múlta felül, de nekik sincs okuk szégyenkezni. A bandát The Legacy néven 1983-ban alakította San Francisco-ban Eric Peterson és Derrick Ramirez.

Infó

Trial By Fire

Over The Wall

Souls Of Black

The Legacy

Practice What You Preach

Electric Crown

The Ritual
407 0 0 Zene Izé
Napalm Death - When All Is Said And Done

Történet

Suffer The Children

Silence Is Deafening

Necesarry Evil

Incinerator
1150 0 1 Zene Izé
Ganja Master: hmmm:))))) jó, hogy felraktad :)
Parkway Drive - Boneyards
A Parkway Drive 2003 nyarán alakult, egy utcáról kapta a nevét, ahol a scácok próbáltak, Byron Bay, Ausztrália.2007-ben jelent meg a Horizons album, ami egyes metalmagazinok szerint 10/10-es.

Olyan nagy nevekkel lépnek fel,mint a :Killswitch Engage, Everytime I Die, és a The Dillinger Escape Plan.

Érdemes meghallgatni,mert igencsak jó
852 0 2 Zene Izé
wowbagger: mellesleg ők is jönnek a38-ra novemberben!
wowbagger: és boccs...nem írtam előadót/címet(bár jutubon ugyis mutatja) szóval: Parkway Drive - Boney [...]
Boldog szülinapot nagyi! Nálatok hogyan reagálna?:D
11401 3 31 Izé
olcsibacsi: Asszem lesülne a bőr aképemről ha a grószmutter szülinapján egy 25centis "néger csoda 3000"- [...]
közlegény: egyből sejtettem h. műbránert kap, mondjuk én nem mertem volna megjátszani, h. ilyen ajándéko [...]
ebihalacska: Én az apámnak egyszer névnapjára egy szőrös narancssárga tangát vettem, mert nehéz időszak [...]
Mind a 31 komment
Moby - One of these mornings

A Miami Vice filmváltozatának soundtrack-jéről. Sajnos másik videót nem találtam, de talán nem is baj, mert szerintem teasernek sem rossz. Nálam ezek kultuszfilm és zene. Ajánlom mindenkinek a múvit! :)
448 0 0 Zene Izé
Skunk Anansie - Secretly
A Skunk Anansie dühös, dögös, radikális kiállásában óriási szerepe volt Skinnek, a kemény imidzsű, erősen politikus beállítottságú, biszexuális frontleánynak. A három nagylemezt ( Paranoid And Sunburnt – 1995, Stoosh – 1996, Post Orgasmic Chill – 1999) megélt kvartett egyike volt a kilencvenes évek fontos, mainstream által is befogadott együttesének.
Wiki
344 0 0 Zene Izé
Ámérikából jelentjük: hőn szeretett tacskója lerágta a gazdi nagylábujját, amíg az aludt.
6692 0 56 Izé
nemvágoom: Reggel pillanatai amikor a reggeli kávét iszogatva ülsz a karosszékedben és hirtelen észre ves [...]
ebihalacska: szegény kutya :D
mcsoma: harapott már lábon kutya... mikor még általános iskolában elsős voltam elementünk egyik oszt [...]
Mind a 56 komment
Azért valamiben ők is jók... Cyril Takayama, amerikai-japán illuzionista. A legjobb Japánban és az egyik legjobb a világon. Tagja a Magic X Live-nak.
9488 8 38 Izé
Findzs: ez a trükje valóban gagyi de a fejlevevőset nem tom hogy csinálja copperfieldel meg ne példál [...]
steve1435: A belinkelt Copperfild-es az már azért jó, azon lehet agyalni!!
steve1435: Maga a video meg van vágva, de a Copperfild gyerek egy sima hasonmással már lelőtte ezt a motoro [...]
Mind a 38 komment
Ha már a csicsánál tartunk... Csak mert "ez már olyan nagyon bling-bling" (Ezt Purple fogja csak érteni :P)
2586 0 14 Izé
|-=O=-|: Diamond Plate Foosball Table http://www.uncrate.com/men/gear/gaming/diamond-plate-foosball-table/
CRaPtRaSH: necsiiiiii eztis vágod ugye?:D
Purple: szóval akkor te voltál az a srác a siófoki vasútállomás pénztárjánááál???? szevaaasz :D [...]
Mind a 14 komment
Sunlounger - White Sand / Armin Van Buuren - Zocalo ( Live )

Ajánlom mindenkinek.

NAGYON NAGY!!!!
805 1 3 Zene Izé
roland66: aham..hát nálam nem volt az a /húú baszdmeg de kurva jó egész nap ezt hallgatom/ élmény XD d [...]
gundul: Eller Van Buuren gitározik a "bratyesz" mellet :D
Muttley: Ez Trance ... de amugy meg Armin a NR.1 :D
Befutottak az első konkrét információk a Budapesten fejlesztett Crysis Warheadről, amit egy nagyon rövid tízer videóval kiegészítve tálalunk.
1121 0 1 Tech Izé
rivaul: Ez most meglepett :O Úgy tudtam a crytec kijelentette hogy nem csinál több csúcs gamet mert a cr [...]
a Die Hard: With A Vengeance(Az Élet Mindig Drága(hát még a benzin)) zenéje

Die Hard - Ants Go Marching

A Film (wiki)

az Isteni Bruce

When Johnny comes marching home

Die Hard: With a Vengeance - ACTUAL Marching Song - Version2

Die Hard: With a Vengeance - ACTUAL Marching Song

Na szóval ezek nagyjából ugyanazok, de mégse, ezt abból is kilehet találni, hogy külön linkeltem mindet:)
895 2 2 Zene Izé
MStipee: "az Isteni Bruce" aszittem vmi aktfotósorozat lesz a link alatt ilyen linkkel xDD
ZeroO.: még mindig a posztszövegen szakadok:DD
Régebbi postok...