REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A Trónok harcából ismert szépreményű Khal Drogo élete és munkássága egy percben. 

Itt pedig Ned Stark, hasonlóképp.
2054 0 0 Izé
Laser Cannon 3 

Az első rész
A második rész
3001 0 0 Game Izé
Macska tolmácsgép - valamit rosszul fordíthatott ;)
3665 0 4 Izé
Tonoic: Azért arra volt esze hogy szórakozzon vele, arra már nem hogy ne üsse meg... Fa__fejnő vagy kut [...]
Tóth József: Lehet, hogy az anyját szidta... :)
JamesBond007: azt hihette, hogy a gazdi megette a másik macskát :)
Mind a 4 komment
Már rögtön az első ellenfél komoly akadályt jelentett! ;)
4893 0 5 Izé
godzsy: "Man down, man down!" :D
hawkeye: Ütődött. Most már tényleg az lett...
nagydee: nem az ellenfél volt komoly akadály, hanem az akadály komoly ellenfél.
Mind a 5 komment
Antipaparazzi ruhák jól
3100 0 0 Izé
Grand Theft Auto Peking
3604 0 13 Izé
AVIREX: En a pirosnak szurkoltam :D :D :D
joetheghost: Igen masszást is kapott :) http://china.hket.com/article/559477
lilaflexninja: Nem kérdeztem, mondtam :)
Mind a 13 komment
Luxuslakást rendeztek be 64 méteres magasságban, egy sísánc tetején 

A híres norvég Holmenkollen sísánc tetején lévő penthouse-lakásból panorámás kilátás nyílik Oslo városára. 

A szállás leírása és további fotók az Airbnb-n.
2706 0 2 Izé
közlegény: majd felhúzza a hócipőt és lesiklik egy söré'
Szancso: Persze, élőben akarják nézni a síugrást. A régi Penthouse- lakásból, már többen oszlóban [...]
Ez az erdei tükörház egy hatalmas optikai csalódás!
3573 0 1 Izé
palinkaman: Jól be kellene perelni a kivitelezőt optikai csalásért.
Az első ultra HD videó a Mount Everestről
2233 0 1 Izé
zdumbi: Korekt! De már régesrég van UHD az everestről. Ráadásul az oldal már szerepelt az izén. Szó [...]
Runcible - okos zsebóra mobilfunkcióval
1742 0 5 Izé
lilaflexninja: Még abban az időben, amikor walkmant hallgatott az ember, és bunkofonon igen kevesen beszéltek, [...]
GuTi30: És ha kettőt összeillesztesz belőle, lesz egy marha drága jojód mobil funkcióval. Sőt így m [...]
justil: Halva született ötlet, egy kerek kijelzőre ugyanis rémálom fejleszteni (már ha egyáltalán b [...]
Mind a 5 komment
A videó címe: A föld visszavág

Mi ez, valami új Majmok bolygója rész?
4364 0 12 Izé
blackmumus: Spártai? Max tajgetoszi...
dude: Elkészült a félig emberi, félig gépi selejt.
Szancso: Összetévesztettem a Hófehér jaguárral....
Mind a 12 komment
A gyengébb nem (1933)
2361 0 2 Izé
lilaflexninja: Régen még a banditák is jobbak voltak.
Tooni: Eltörte ez is a pasi 3 bordáját? :D
Nagyon ropják Thomas a gothmozdony új slágerére... ;)
5982 0 11 Izé
lilaflexninja: Pssszt!
zed911: lilaflexninja ott középen nem te vagy a videón? :D :D :D
Hoember: Az eredeti: https://www.youtube.com/watch?v=gPbVRpRgHso Azt hiszem kijelenthetjük hogy az eredetin [...]
Mind a 11 komment
Heimlich-fogás mosómedvék által demonstrálva :) 

„Csináld már, ezek itt videóznak!” XD
2839 0 3 Izé
gyocska: "Wow, they are wrestling!" Szabad fordításban: Reszelnek!
Szancso: "A mosónők korán halnak" mert ezt a fogást nem ismerték...;)
közlegény: mindent a "kéznek"
A fal, amit nem ajánlatos levizelni! 

Egy korábbi „megoldás” :)
3143 1 9 Izé
bungle: Mikre nem figyelsz! Köszi! :) Ezt meg is ünneplem egy Pegboard Nerds számmal: www.youtube.com/wat [...]
közlegény: Happy 20k! :)
bungle: http://index.hu/tech/2015/07/27/san_fransiscoban_mostantol_lehugyoz_a_fal/
Mind a 9 komment
Ruszki Darwin-díj-jelölt
5617 0 3 Izé
csaty: Milyen fura hálózsák ...
PabY: Róóóland mi a kurva anyádat csinálsz?
lilaflexninja: Pedig milyen jól kitámasztotta magát abban a kemény hóban. De mi volt a terv? Megfogja a szánt [...]
Lányok, itt a követendő példa: szüljetek gyereket egy balek milliárdosnak és meg van oldva az életetek! Még csak jól se kell kinézni! :) 

„Szerencsére megengedhetem magamnak, hogy ne dolgozzak, és felsőbbrendű dolgokkal foglalkozzak, mert jó embernek szültem gyereket, aki a különélésünk ellenére nagyvonalúan támogat minket.”
5624 0 14 Izé
nymisi: Én igen. Bottal...
Gurzy: Bottal nem piszkálnám meg..... :p
Szancso: "Gyere buci hamm bekaplak"...már csak ilyen régi mondások jutnak eszembe. ;)
Mind a 14 komment
Részeg mókus :)
3384 0 7 Izé
Ravennë: Valahogy én sem tudtam nevetni szegényen. http://hvg.hu/shake/20150306_Video_Nem_fogja_elhinni_h [...]
csaty: Kösz zizi ,rég röhögtem ennyire jót ! Külön dicséret a jó felvételért a készítönek !
Szancso: https://www.youtube.com/watch?v=n6iUhN_ndW4 :)
Mind a 7 komment
Fábián Bogi UV-reagens festékekkel falra vitt lenyűgöző alkotásai (+ testfestései) 

Facebook oldala
3536 0 0 Art Izé
Fábián Bogi UV-reagens festékekkel falra vitt lenyűgöző alkotásai (+ testfestései) 

Facebook oldala
2792 0 2 Izé
Connektor: Karácsonykor bécsi vásárban találkoztunk a hölgyeménnyel,ott volt 1 standja.tele ilyen cuccok [...]
lilaflexninja: Tini koromban fluoreszkáló (sötétben világító na, nem tudom mi a neve) krétával, mert akkor [...]
Romantikus regényborítók igazi emberekkel
2996 0 1 Izé
lilaflexninja: http://celebchanges.com/wp-content/uploads/2014/02/Fabio-Lanzoni-Plastic-Surgery.png
Furcsa kutya
2052 1 0 Izé
Mész az utcán, hallod: cisz-mollban beszél a hajlesz 

A neandervölgyi és Beethoven után Viktornak és Gábornak is ritka pontos abszolút hallása van. Az autódudától a pohárcsörgésig mindennek rögtön hallják a hangmagasságát is. De milyen ezzel élni?
2072 0 0 Zene Izé
Mai tippelős: szerintetek mit rejt a Microsoft új mappája?
2867 9 3 Tech Izé
Tooni: Analfabékát.
MADve: holo-vetítőt
lilaflexninja: Csempéket?
Az okostelefon, okosóra, okosszemüveg, okosakármi után itt az okosugrálókötél!
2162 0 1 Izé
blackmumus: Nem nagy újdonság, már vagy 10 éve feltalálták a számlálós ugrálókötelet, csak annak a n [...]
Jó reggelt! Megjött a váltás! :D
2706 0 0 Izé
Monstro!
1827 0 2 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/53619_?categoryId=13&position=&large=1
lackópetykó1: https://www.youtube.com/watch?v=iNHFQlwamKI&index=38&list=PLbUDO1XD4zi8a9q6hyaotCk3OUeDYAQXm
Biztos székely család és azt játsszák, hogy aki előbb megmozdul, az fog mosogatni... ;)
2287 0 4 Izé
gyocska: De hogy ezt nem kibírták röhögés nélkül... ez négy oscar! De lehet hogy öt! :D
SilAsh: Jópofa, a zöldséges tálat rutinosan kihagyta. De azért EZ az igazi :D http://youtu.be/M37jlJFg [...]
Szancso: A kis csaj lesz az. :)
Mind a 4 komment
 Az ételgyártás új dimenziója - ehető 3d nyomtatással készült falatkák, amelyek saját gombát és egyéb növényeket növesztenek 

Weboldala
2744 1 1 Izé
palinkaman: Én ugyanilyet tudok, még 3D nyomtató sem kell hozzá, csak az, hogy két hétre elfelejtkezzek a [...]
És te mi után rohansz? Az élet értelme egyetlen szóban

Pénz, elismerés és szeretet. Ez az a három dolog, amiért mindent hátrahagyva képesek loholni az emberek. Nekem úgyszintén a vágta volt az alapvető üzemmódom, így nemrég még egy néhány perces vagy órás lazítás kedvéért is a farkam alá kellett csapnom. Azóta viszont rájöttem, hogy nem is az az élet értelme, amiért küzdöttem.
788 0 0 Pink Izé
Ez annyira vicces átverés, hogy majdnem én is befostam rajta... ;)
5898 0 12 Izé
zolem: hát a másik kettő is gyanús.
bungle: Jól van, látom sikerült. :D
kotta: "3d nyomtatással készült falatkák"
Mind a 12 komment
„Ne zavarj!” akasztók a nagyvilágból
1804 1 1 Izé
Szancso: Egy akasztó(i) kimaradt ;) http://szeged.hir24.hu/Root/Shared/Pictures/2011/12/16/Stadler-Jozsef%28 [...]
Chain Reaction Shooter
2489 0 0 Game Izé
Rémálom 1200 méter magasban! 

Christopher Jones az ejtőernyős tanfolyamon rosszul lett ugrás közben, és hihetetlen mázlija volt, hogy az instruktora ki tudta nyitni az ejtőernyőjét.
4210 0 14 Izé
Mimis: Illetve még ezeket is a fenti videóra: http://youtu.be/UDKogyEAg7g http://youtu.be/gAwppefNIy0
Mimis: Szomszédom küldte erre a videóra: http://444.hu/2015/03/02/keves-remisztobb-dolog-lehet-annal-ha- [...]
Jacknough: Ha önállóan akarsz ugrani meg kell szerezni az egészségügyi alkalmasságit és elvégezni az a [...]
Mind a 14 komment
A Los Angeles-i rendőrök lelőttek egy hajléktalant 

Szerintetek jogos volt?
4485 0 32 Izé
bungle: Lelőtték, miután megadta magát: www.youtube.com/watch?v=mJgR0Yhf6Dw
Szobabicikli: Nem kell nagyon túlbonyolítani, ha igaz, hogy elvette a fegyverét, nincs nagyon miről beszélni, [...]
Nebel: tényleg=tények
Mind a 32 komment
Az öreg „vadászmester” ;) 

Jó ez a zene, nem tudja valaki a dal címét? ;)
2953 0 9 Izé
Nusihusi: Ez a "zene" engem inkább arra emlékeztet, amikor elmegy az adás:D
justil: Ez már nekem is sok, pedig én csípem a technot és a monoton zenét úgy általában is...anno te [...]
Ditpet: Ezek a "zenék". Én csak gyári zenének nevezem. Mintha egy hatalmas steampunk/electropunk gyárcs [...]
Mind a 9 komment
Csak hogy nektek is szarul induljon a hetetek: Sanyika Baróti Sztár TV - Rave Party 1997 remix
2778 0 5 Izé
Olsen: Jó ez a lolka-bolka tánc...
szomi1: Hogy hogy nem tört el a karja ;)
közlegény: a buzibárok kapnának rajta
Mind a 5 komment
Van ennek magyar neve? Szárnyas szörf?
2040 0 0 Izé
Glass Animals - Exxus (tshabee Remix)
1020 0 0 Zene Izé
Nem olyan vagy, amilyennek elképzeltelek

„Vegyél” – teszem elé a süteményes tálat, amikor látom, hogy valami bántja. „Nem kérek” – tolja félre, mert ő annál jóval tudatosabb. De nem elég tudatos ahhoz, hogy ezt megússza. Mert nemcsak sztárguruk léteznek, hanem olyanok is, akik tükröt tartva tanítanak. És ha bekopogtat egy, az élet onnantól kezdve nem piskóta.
652 0 0 Pink Izé
Régebbi postok...