REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Na ettől a guruló izétől dobsz egy hasast! Fogalmam sincs, hogy hogyan kanyarodik! :)
5115 2 14 Izé
Nusihusi: Jól néz ki, de csak esni lehet vele:)
go-free: nem használná senki a mávot meg a békávét... hehe
go-free: hm. akkor a problémát egy nőnemű egyed beillesztésével meg lehet oldani.. :P ergo: dugás köz [...]
Mind a 14 komment
Ostendo - Egymillió forintos monitor
3329 0 1 Tech Izé
Tooni: Hehehe, ez legyen a koporsófedelem :)
A Terhelt Terkel (dánul Terkel i knibe) egy dán animációs film.

A filmet több nyelvre lefordították már, így norvégra, svédre, hollandra, angolra, németre, olaszra, ukránra és magyarra (Magyarországon DVD-n is kiadták). Magyarul hárman szinkronizálták az összes hangot, dánul csak egy ember, Anders Matthesen. a magyar hangokat Gangsta Zolee, Nacsa Olivér és Harsányi Levente adta.

Végy egy göndör hajú, pattanásos tizenhét éves tinédzsert, adj hozzá fogszabályzót, és egy hihetetlenül idegesítő kishúgot. Legyen az anyja láncdohányos, az apja depressziós. Terkel ugyanis itt tart most. És ezen kívül egy csúnya, kövér csaj szerelmes lett belé, majd öngyilkosságot követett el miatta. Aztán már nyugodtan röhöghetünk kínunkban, mert a bajok még csak most kezdődnek. Terkel halálos fenyegetést kap. Csak egyvalaki segíthet rajta: a csinos, fiatal és idealista új tanár bácsi, aki a jövő héten kirándulni viszi az osztályt. Ebből még baj lehet.

Az őrült dán, 3D animációval készült vígjáték szigorúan erős idegzetű, fekete humorért élő-haló nézőknek való. Megkapó történet titkos szerelemről, pszichopata gyilkosról, vasrudakról, apró szendvicsekről és egy barátság próbatételéről.

IMDb
1100 3 2 Film Izé
nemdam: :D Láttad a filmet? ha nem akkor elárulom az is elég szívhez szóló
TeamCo.: az odarajzolt péló aztán szívhez szól:D
Szamooca, az egyik post beküldőnk képei:
"Örülnék, ha felkerülne a postom, kiváncsi lennék a véleményetekre! :) Még elég kezdő vagyok, kb. 2 éve van normálisabb gépem és hobbi szinten próbálkozok fotózással...Várom a kritikákat! :D"
1237 1 11 Art Izé
bandee1219: Nyilván. Ide is alkalmazható a zenész mondás: nem a hangszerből jön a zene. De gondolom, nem a [...]
panzerp: normálisabb gép??? érdekes valahogy úgy tudtam? vagy tapasztalatbol mondom? h bármivel lehet j [...]
Bikcsabu: Hát Hát Hát A fotók minősége megfelelő. A téma válsztáson még csiszolni kellene mert kis [...]
Mind a 11 komment
Annak idején Zidaneos fejelős játékok voltak, íme itt az első Henrys kezezős... Szegény csávó! :)
3191 1 6 Game Izé
Noclip: 4561-1
csete: 74-1:D
csete: 66-1
Mind a 6 komment
23 éven át kómásként kezeltek egy lebénult beteget. Mindent hallott és felfogott, ami a környezetében zajlott.

"Üvöltöttem, de senki sem hallotta..."

Kemény: tíz esetből négyszer fordul elő, hogy azt hiszik a beteg vegetatív állapotú, pedig közben minimálisan magánál van.

Még 2 cikk az esetről: [1] [2]

Videó.
5266 3 9 Izé
néma Bob: ...ó biztos b*meg
közlegény: én azt morzézném,h. húzzanak ki minden dugót
Frankie_Wilde: azért itt az orvosokat kéne megkérdezni h a józsefvárosin vették a diplomájukat :O ??
Mind a 9 komment
Ha egy élménydús estét tervezel, de nincs ötleted, hogy milyen gondolathigítót szolgálj föl, akkor ez a te oldalad!
8866 46 9 Izé
Celebfan: kiugrasz egy kis bevasarlasra Fidelekhez :D
közlegény: Ok, de Mulátát hol veszel, mert egy időbe volt a teszkóba, de most szerintem sehol (csak Fidelé [...]
RAPTOR: csak megne ártson, a kis szentély!!!:D:D
Mind a 9 komment
National Geographic's International Photography Contest 2009
4743 2 1 Art Izé
superxaba: az ilyenféle natge állatos művésztájképes fotó között mindig van pár, amit nem értek, hog [...]
National Geographic's International Photography Contest 2009
5218 7 0 Izé
Sárga lapot kapott a horvát labdarúgó-bajnokságban szereplő Medjimurje Cakovec kapusa, Ivan Banovic, mert csapata hétvégi mérkőzésén megmentett egy pályára tévedő cicát. Hülye bíró! :D
1044 0 5 Sport Izé
go-free: legalább tudjuk, hogy délen a macska az macsku :D
Maccoyi: Hát ez az, én se. :D Amúgy "poénnak" szántam, nem szemrehányásként. :)
Öcsi: ha nem tudsz úszni, ne mássz fára, mert elüt egy villamos... :D
Mind a 5 komment
Szinkronizáció folyamatban... ;)
1489 2 4 Sport Izé
betyár: a vicces te lennél, amikor próbálkoznál utánozni őket :D, szerintem nagyon jó, úgy, ahogy va [...]
go-free: hm.. végre igazi férrrfiak! :D elismerem őket, de azért kicsit vicces nekem... :)
Celebfan: itt pont az a lenyeg hogy nincs hiba, igy nem is kell keresni :D
Mind a 4 komment
A félelmek gyűjtőhelye. Nem, ez nem egy horror film címe! :)

Személyes kedvenceim:
Sexophobia - Fear of the opposite sex. (Heterophobia)
Anglophobia - Fear of England or English culture, etc. Leukophobia- Fear of the color white. Az utolsót megértitek miért, ha rákattinttok az oldalra. :)

(az én kedvencem a Hippopotomonstrosesquippedaliophobia - félelem a hosszú szavaktól :D bungle)
6814 13 26 Izé
bungle: Eurotophobia Egy férfi számára sok olyan betegség van, amit soha de soha nem szeretne megtapaszt [...]
bungle: Mephobia - Fear of becoming so awesome that the human race can't handle it and everyone dies. www.ur [...]
bungle: Na ez kemény lehet. :DDD www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/39064_sokkolo-fobia
Mind a 26 komment
A név többes száma ellenére a We Plants Are Happy Plants mindössze egy „boldog növényt” takar, a budapesti Bergmann Péter személyében. A 21 éves dalszerző-producer tinédzserkora óta foglalkozik zenéléssel, a WPAHP viszont mindössze két évvel ezelőtt sarjadt ki Péter termékeny muzikális táptalajából . (én a trance kategóriába tettem de  befér a DANCE/HOUSE  kategóriába is)

 

1155 0 0 Zene Izé
Elképesztő robothangya kifinomult mozgással. Lehet hogy ilyenek fogják majd behozni a sörünket a hűtőből? :D
2408 1 0 Tech Izé
Ez az ember nem normális. Meg még 17-en mások sem azok. Futottak, úsztak meg bicajoztak, semmi több. Nem fogjuk sohasem megismerni őket annyira, mint győzőt, tüncikét vagy benkődanit. Ennyi.

A tanulságokat mindenki maga levonhatja.

A harmadik helyezett Beñat Zubillaga képei.
895 0 0 Sport Izé
Nigel Barker brit világhírű fotós lenyűgöző munkái. Sokaknak talán ismerős lehet az America's Next Top Model című műsorból.
1935 3 0 Art Izé
Ilya Rashap fotói
8015 6 4 Izé
mephistto: Ezeket a nőket úgy hívják modellek :D és fizet érte, és abból jön vissa a pénz, ha veszik [...]
sf: honnan szedi ezeket a nőket ?!?!??!?!
mephistto: Nekem ez a sorozat tetszi ka legjobban :) http://art2photo.com/insimgs/photos1453.jpg
Mind a 4 komment
Ilya Rashap fotói
8110 2 2 Art Izé
Maki: Látjátok, lehet szép képeket készíteni szétvetett lábak nélkül is!
Kornadidas: hu ezek nagyon szépek
CryEngine 3 - Tantárgy az egyetemeken
2158 0 0 Tech Izé
Sült ravioli
297 0 0 Pink Izé
Blood Ties (Vámpír akták)

Ismét egy gyönyörű magyar címferdítés. Bár lehet jobb, mint ha az lett volna a címe, hogy vér akták. :-)

A sorozat alapvetően krimi, csak egy kis vámpíros beütéssel. A szép nyomozónő egy ötszáz éves vámpírban lel segítőtársra.

Amitől jó az az hogy nem az a gyilkolásszós vámpíros sorozat. Ebben abba is betekintést nyerhetünk, hogy miként éli egy vámpír a hétköznapjait. Azaz miket csinál amikor épp nem kajál. A másik részről amiért jó, az a krimi, rész. Hasonló a sorozat mint a Dresden akták. (Valószínűleg nem véletlenül, mert írókban egyezhet a két sorozat, talán Peter Mohan révén, de az imdb nem tartja őt számon mint a Dresden akták írója, bár mégis lehet olvasni interjút vele, annak a sorozatnak a kapcsán) Akinek az tetszett ez is fog. Viszont akinek nem az is találhat ebben maga számára jóságot. mind a krimi mind a misztikus vonulaton.

Imdb

A regény (ami alapján a sorozat készült) írónője Tanya Huff
794 0 0 Film Izé
Grandiózus magyar világszabadalom: az új szélerőmű forradalmasíthatja a világ megújuló energiatermelését.
10502 14 24 Izé
Tooni: "Az egymáshoz közel elhelyezett vertikális elrendezésű turbinák kisebb zavaró hatással vanna [...]
Tooni: Én is csak most hallottam először erről, na de hogy egy évig hogy sehol sem futottam bele?
bungle: "hogy-hogy senki sem írta még be?" Megvártunk ezzel a nemes feladattal téged. :P
Mind a 24 komment
Kajo Merkert fotói
2755 2 0 Art Izé
Kajo Merkert fotói
2892 10 0 Izé
Forró cicafiúk rituális tánca Japánból. :D
3610 3 7 Izé
Nusihusi: Flúgos japánok:P Szerintem több, mint a felük homokosXD
Gabi69: hát biztos h csak 21 van nekik
Kathy: Azért nem tudom, a sok gyakorlás közben tuti tökönhúzták magukat azzal a hülye legyezővel. [...]
Mind a 7 komment
Tim Grimshaw tilt-shift fotói
943 3 0 Art Izé
Aszteroida közelített a Földhöz -  nem tudták a tudósok
640 0 0 Pink Izé
"Egyszer elcsaptak forgalomírányítás közben, azóta csak így merem megállítani az autókat!" :D
14071 4 15 Izé
cojone: Most mi van?? Megállította, holott le is lőhette volna..... :D
Loryka: Az a bohoc istenem:))erre mondjak,h mindenki rendornek szuletett csak VAN AKI TOVABB TANULT:)):))
kruzada: szerintem próbaként dobja ki azt a valamit, hogy megnézhesse a kocsi sofőrjének reakcióját ar [...]
Mind a 15 komment
Zabálási kényszer
441 0 0 Pink Izé
Edzés eredmény nélkül?
369 0 0 Pink Izé
Vitatott gól ,amivel kijutott a VB-re Franciaország... Henry szép gólpassza amiben segített "isten keze". :D
856 0 2 Sport Izé
Maccoyi: Az tényleg gusztustalan volt, de azon nincs mit vitakozni, hogy bíró megadta gólt. A játék add [...]
Csolt: Az volt a leggusztustalanabb, hogy a gól után Henry éltette magát...
Rakott gomba
351 0 0 Pink Izé
Fotó: a győzelem jelét mutatta a magzat
700 0 0 Pink Izé
Így fokozhatjuk az izgalamkat egy unalmas hoki gálán. :D
980 0 1 Sport Izé
Balázs: hát igen, ennyit ér az embereknek egy Niedermayer ütő :)
"A Fény erő Kozmikus emberei"

"Tanulságos beszélgetések a barátaimmal a világűrből"

"Magas szellemi lény, a 10 milllió hajót számláló, Nagy űrflotta parancsnoka, főhadiszállása a Share űrbázison van."

???????????????????????
5165 3 44 Izé
Nas: A "tiszteletre méltó tudós emberek" nem alapítanak vallást, hogy mások hülyeségéből meggaz [...]
JacobTheRabby: am sztem nem hülyeség amit a fickó csinál csak valami eszement funfiction. értesüléseim szeri [...]
Purple: igen, az összes baromságot ami csak létezik, egybevette, hogy megalapíthassa a világ legtömén [...]
Mind a 44 komment
Közlekedési hírek:
- Figyelem! Az M7-esen autózók figyelmét szeretnénk felhívni, hogy legyenek óvatosak, mert egy őrült a forgalommal szemben autózik.
- Hogy-hogy egy? Mind!!!
11058 2 21 Izé
kbiker: de ő mire hondolt? vagy vissza akar menni egy felhajtóhoz? mind1 érthetetlen... tényleg megérde [...]
gbpackers: Eléállni, kiszállni, agyonverni, eltemetni, hazamenni!
Loryka: apam annak fogalma a forgalomrol,de aze meresz sofor volt az bztos:)):))minden estre nem a labaval v [...]
Mind a 21 komment
Hogyan nézne ki Földünk a Szaturnusz gyűrűivel? Furcsa, félelmetes és egyben gyönyörű látványt nyújt ez az animáció. :)
7310 10 31 Izé
te.sas!: nyilvánvaló h természetesnek vennénk, de én nem is erről beszéltem. ;)
Nas: xD Amúgy szerintem is ijesztő...az ember olyan kicsinek érzi magát tőle.
xion: igazad lehet, hogy akkor 5000 évvel fejlettebbek lennénk, de azt ugyanúgy természetesnek vennéd [...]
Mind a 31 komment
3 tuti tipp fülbajok ellen!
Melyek a leggyakoribb fülbetegségek, milyen tünetekkel forduljunk orvoshoz? A tartós fájdalom vagy halláscsökkenés mindig figyelmeztető jel.
275 0 0 Pink Izé
Mikor veszélyes a fogyás?
310 0 1 Pink Izé
szűzirónia: késsel,ollóval...
Családi logisztika magas fokon. :D
7920 4 9 Izé
bandee1219: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=34447
BlackHawk94: elég elvetemült egy dolog ez itten XD
england: ez tetszik:)
Mind a 9 komment
Régebbi postok...