REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Az iPhone legújabb őrülete a "Nude it", élőben lehámozza a ruhát arról, aki felé a telefon kameráját irányítjuk! ;D
12005 5 12 Izé
Nusihusi: A csaj meg nem tudja, mit néznek rajta:)
Gabi69: Ez eléggé nyilvánvaló volt h hogy készült! De a csajos rész tetszett!
Petika: fake :D:D:D
Mind a 12 komment
Tini szex mítoszok
860 1 0 Pink Izé
Aranytorkú operetténekes csajok. ;)
10911 2 21 Izé
<-{st.one}->: igen, az isten ismét leszállt közétek... :P
CRaPtRaSH: nézdmán ki van itten he :D
<-{st.one}->: hát ezt nem tudtam végignézni, pedig bírom a bio-videókat :D:D ez valahogy túl intim volt, nem [...]
Mind a 21 komment
Kéjutazás - Joy Ride (2001)

Az országút nem a szabadság terepe: három fiatal keserves lecke árán tanulja meg, hogy nincs félelmetesebb annál, mint ha az ember egy autóban ül, éjszaka, védtelenül. Pedig csak viccnek indul az egész: Lewis egy távoli egyetemen tanuló barátnőjéért indul egy régi autón, és, ha már úgyis arra jár, felveszi bátyját is, aki épp akkor szabadul a börtönből. Talán ez az első hiba, amit elkövet. A nyughatatlan Fuller ugyanis a a CB-rádión elsütött durva poénokkal próbálja elűzni a hosszú út unalmát. A legjobban sikerült tréfa az, amikor egy kamionost lányhangon felcukkolnak és randevút adnak neki egy út menti motelben. De ezzel véget is ér a játék. A vicc kedvéért megnevezett szoba lakóját az éjjel brutálisan meggyilkolják, a kamion sofőrje pedig hamarosan újra jelentkezik. Az arcát sosem látják, a hangja viszont mindenütt megtalálja a tréfacsinálókat, és egyre lehetetlenebb, borzasztóbb feladatokat tűz eléjük. Hogy az életüket mentsék, minden kívánságát teljesítik, pedig sejtik, hogy hiába: a kamionos az életükre tör.
IMDb
798 1 1 Film Izé
CRaPtRaSH: ahh,ez jó fajta film, nagyon imádom :]
Mit tehetsz a miteszer ellen?
499 0 0 Pink Izé
Focista "tyúkok" harcias kakaskodása. :)
14609 1 4 Sport Izé
superxaba: nők az ilyesmiben mocsokabbak tudnak lenni mint a férfiak ám!
1nessa: De brutalisak. o.O
go-free: Hát, elég kiábrándító, hogy a nők ilyenek is tudnak lenni.
Mind a 4 komment
Noma Bar: Negative Space

Itt kapható a könyv.
1256 1 0 Art Izé
Pár jófajta extrém ugrás. :)
708 0 0 Sport Izé
George Clooney már csak reklámokban szerepel? Clooney és Malkovich egy interaktív Nespresso reklámban.
5920 8 36 Izé
annacska1990: A sztárgázsira gondolsz? Mert hírnévre már nem igen volt szüksége az Ocean's sorozat után sz [...]
4sajtos: eladta? persze hogy eladja, bolond lenne ellenállni egy ilyen ajánlatnak...
kbiker: Kitudta mennyiért adta el?:D lehet kellett neki arany kád, meg kapott hozzá arany kávétartót!: [...]
Mind a 36 komment
Full Moon
5350 3 19 Game Izé
nymisi: Annál a soklámpásnál elakadtam! SEGÍTSÉG!! :(
nymisi: Én megszámoltam a 8. és a 10. a piros.
thali: nagyon jó volt!!!!. cuki ^^
Mind a 19 komment
Rákot okoz a mobiltelefon? 7 hatásos óvintézkedés
367 0 8 Pink Izé
CRaPtRaSH: áhh, dehogyis, már mindenki aludt rajtam kívül
spider86: annyiért adnád oda? akkor qrva jónak kell lennie :D... biztos zavarnék nálatok ilyen későn... [...]
CRaPtRaSH: hát már ettem belőle. de még jo 3/4e megvan. köll?:D gyere a konyhába 3 percen belül egy 2000 [...]
Mind a 8 komment
Agybank. Kár, hogy sok agyatlan ember nem kölcsönözhet innen... ;)
5058 2 14 Izé
szűzirónia: megfájdult a fejem
szűzirónia: au
varazs: èn imàdom a ràntott velőt! :DD
Mind a 14 komment
A tisztítókúráról és méregtelenítésről
249 0 0 Pink Izé
Louis Vuitton Tambour Mysterieuse - az 50 milliós karóra
7214 6 12 Izé
thorm: ZENITH ZERO-G TOURBILLON ezt kukkancsátok meg
Gyurci: na akkor biztos kamu ha ott volt :D najó nem. köszi azér :)
Csolt: Sajnos nem, még évekkel ezelőtt láttam a Fókuszban vagy az Aktívban... :-(
Mind a 12 komment
Borderlands - Játékteszt
1574 0 2 Game Izé
mephistto: Nemlehet bemenni, csak ha statikus IP-t adsz meg és nyitod az alábbi portokat 7777 (TCP/UDP),2890 [...]
Angello87: aki gondolja adjon friendhez ... :) angello875
"Megvan már mit felejtettem el... elemet cserélni a kapunyító távirányítójában."

Azután beballagott a "kisboltba" és vett elemet, sebtapaszt meg egy "eladó használt motorok" újságot. :D
15294 5 17 Izé
tulpa: :D
közlegény: elfelejtette a titkos kopogás jelszót
papaluige: szerintem, egy másodperc tört része volt csak......
Mind a 17 komment
Bár nem vagyok nagy Lamborghini rajongó, de ezt a közelgő karácsonyra elfogadnám, mint ajándék! :)
5134 0 9 Autó Izé
pumukli: megvettem, összeraktam, kicsit csalódtam... azóta áll a vitrinben
nagydee: nekem pl. ezek vannak: http://www.peeron.com/inv/sets/8844-1 (ez volt az első Technic-em) http://w [...]
gamma21: nekem pedig a lambó a kedvenc sportautóm, úgyhogy ez kötelező darab!!! nem mellesleg gyönyör [...]
Mind a 9 komment
Bár nem vagyok nagy Lamborghini rajongó, de ezt a közelgő karácsonyra elfogadnám, mint ajándék! :)
5105 2 8 Izé
nagydee: nekem pl. ezek vannak: http://www.peeron.com/inv/sets/8844-1 (ez volt az első Technic-em) http://w [...]
gamma21: nekem pedig a lambó a kedvenc sportautóm, úgyhogy ez kötelező darab!!! nem mellesleg gyönyör [...]
Halálos_fogkefe: kis lego differenciálműnél meg váltónál beszartam. mik vannak már.
Mind a 8 komment
A jégtáncos hokikapus. :)
916 0 0 Sport Izé
Győzd le a narancsbőrt!
459 0 0 Pink Izé
És mi lesz a cigicsikkel?!
637 0 0 Pink Izé
Nom Nom Nom 4 Fud: Cats!
1952 3 0 Game Izé
Minden valamire való filmből van egy-egy olyan jellegzetes kép, amiről egyből lehet tudni, hogy melyik is az a film. Erre nagyon jó példákat láthatsz, ha kattintasz.
1485 1 1 Film Izé
kasy: Többet vágtam le belőle egyből mint azt előre gondoltam (természetesen a cím megnézése nél [...]
10 tipp, hogy megszerezd és megtartsd álmaid nőjét!
1140 1 8 Pink Izé
Mr.T.: Beúszott egy hal? :DDD http://img222.imageshack.us/img222/8954/hal.png ;) egyébként élővízben [...]
vöri: hmm, hát ja sokat mondó.. csak hát egy tóban vannak..egyszer ráfürödtem ilyen nyíltvizes té [...]
Mr.T.: Meg ez az ami még tetszik nekem ;) http://img402.imageshack.us/img402/9307/hmmb.jpg mármint a kép [...]
Mind a 8 komment
Tudtad, hogy a lézerpointer káros is tud lenni? :D Itt egy ok, hogy miért... ;)
13252 6 14 Izé
brinas: Jó,hogy nem fém-szájkosár volt a blökin,azzal hatalmasat lehet ütni!
te.sas!: és nem fájt? :O ;)
Darknox: Uhh én is mennyit játszottam így a kutyámmal meg a macskámmal xD
Mind a 14 komment
Szerintetek miért tartóztatták le ezt a bájos hölgyet?

Katt előtt tipp!
24701 2 30 Izé
bond: Mindent elhisztek, amit a szent tv mond - és ha nem csinált semmit? Mondjuk csak felmutatta a köz [...]
go-free: A másik csaj, az utas, az sincs nagyon képben, elég ingatag módon mászkál a kamera előtt...
Nusihusi: Nyilván részegen mutogatta magát a férfiaknak:P
Mind a 30 komment
Pár különleges és egyedi motor koncepció az RK Concepts-től.
4163 1 6 Autó Izé
Gabi69: Ezek már nem motorok. Nagyon nem tetszenek. Az hogy az OCC mit produkál és hogyan az is egy dolog [...]
donnie81: Nem teljesen vág ide,de ilyenkor mindig jót röhögök az orange county choppers-en hú újitsunk [...]
rókakoma: Egyedi az biztos, de nézőpont kérdése hogy szépek-e. A racer pl kifejezetten RONDA. jha és a m [...]
Mind a 6 komment
Pár különleges és egyedi motor koncepció az RK Concepts-től.
4515 7 6 Izé
Gabi69: Ezek már nem motorok. Nagyon nem tetszenek. Az hogy az OCC mit produkál és hogyan az is egy dolog [...]
donnie81: Nem teljesen vág ide,de ilyenkor mindig jót röhögök az orange county choppers-en hú újitsunk [...]
rókakoma: Egyedi az biztos, de nézőpont kérdése hogy szépek-e. A racer pl kifejezetten RONDA. jha és a m [...]
Mind a 6 komment
Tegnap épphogy lezárult nyereményjátékunk, mi máris meghirdettük következő akciónkat, ami az őszi felhozatal legjobbjai közül sorakoztat fel címeket. Forza Motorsport 3, Uncharted 2, Dragon Age, FIFA 10, AION.
775 0 0 Tech Izé
Milliomos pasira vágysz? Milliomosok lelőhelyei itt! Minden lány álmodozik arról gyermekkorában, hogy eljön érte a hófehér paripás herceg, aki kiszabadítja a sárkány (féltő és szigorú anyja) karmaiból…
754 1 7 Pink Izé
CRaPtRaSH: na jó, lehet jönni anélkül is:D
spider86: vannak ám igényeid :)
papaluige: kellett Nekem western ló, most kereshetek egy andalúzt is! :)
Mind a 7 komment
A legjobb és legrosszabb katasztrófafilmek
2577 2 5 Film Izé
kovacslacka: Ez is: http://www.totalfilm.com/features/best-worst-disaster-movies
kovacslacka: 12 katasztrófa a múltból, amit érdemes lenne megfilmesíteni: http://www.totalfilm.com/features/ [...]
kovacslacka: Bármilyen nagy a baj, dögös nők akkor is kellenek az ilyen filmekbe: http://www.maxim.com/movies [...]
Mind a 5 komment
Long truck is looooooong! ;)

Zsolti fotói kamionokról...
12305 0 9 Autó Izé
Purple: long horse is soooo long :DD vagy mégse? http://2.bp.blogspot.com/_T_JachDW9ag/SvmycqKYNEI/AAAAAAAA [...]
Sztumi: Ha jól tévedek, akkor ezek rójál Ausztrália hosszú hosszú útjait.
bungle: Longcat is looooooong! ;) http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=37166&c=-1&s=dd&p=1
Mind a 9 komment
Long truck is looooooong! ;)

Zsolti fotói kamionokról...
12355 11 9 Izé
Purple: long horse is soooo long :DD vagy mégse? http://2.bp.blogspot.com/_T_JachDW9ag/SvmycqKYNEI/AAAAAAAA [...]
Sztumi: Ha jól tévedek, akkor ezek rójál Ausztrália hosszú hosszú útjait.
bungle: Longcat is looooooong! ;) http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=37166&c=-1&s=dd&p=1
Mind a 9 komment
Amerikai gyümölcssaláta
479 0 0 Pink Izé
Kivédhetetlen az elpirulás?
609 1 0 Pink Izé
Arcápolás bőrtípusok szerint
340 0 0 Pink Izé
A hónap idiótája címet pedig az a páros kapja, akik a gyerekzsúr arcfestésen a bűnöző álarcot kérték. :)

Nem volt kéznél harisnya? Filccel rajzolták maszkjukat a rablók.
7081 2 6 Izé
1nessa: 2 allat:D vajon lejon-e az "alarc" a birosagig :D
TdianaV: Ezek tuti az elmegyógyintézetből szöktek....
bungle: Szerintem csak egy buliban összefirkálták őket a "kedves barátok" ( http://www.ize.hu/comments. [...]
Mind a 6 komment
Barnító krém kontra szolárium
995 0 0 Pink Izé
Jöjj, itt az idő! Csatlakozz hozzánk!
509 0 57 Pink Izé
Errtu: A tied! :D Jut eszembe, ha már ide toltad az arcod: Az MSN-ed nézd meg, mert valami nagyon nem fr [...]
Derill: kinek akarod te átfesteni a haját?:D
CRaPtRaSH: akkor tuti lelkinyomi. majd átfestem a haját:]
Mind a 57 komment
A csók árnyoldalai
774 1 2 Pink Izé
spider86: a csók az jó dolog! terjednek a bacilusok... muhhhhahaha világhatalom! :D
CRaPtRaSH: hát ez egy nagy szar már bocs... :D
Régebbi postok...