Presser Gábor - Nagy utazás (alternatív videó)
653
4
Zene Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a
durián, ez a sokak által visszataszítónak tartott, ám nagyon ízletes gyümölcs. Olyan a szaga mint a rohadt sajtnak, annyira büdös, hogy a
repterekről is kitiltják.
1936
1
Izé
Ezt a számot nem tudtam sokáig ki adja elő, ma reggel álmodtam meg a szöveg egy kis részletét, és így kerestem meg első dolgom volt, hogy posztolok ...thx a Guglinak : D Bizonyára mindenki tudja, hogy ez a Csellengők című -eltűnt gyerekek után kutató- műsornak a zenéje....a videó különlegessége, hogy a képeket az adott országban lévő "csellengőket" vágták bele... ha jól emlékszem így volt ez a magyar verzióval is (eddig a youtube-on találtam brit és amerikai verziót...)
Soul Asylum - Runaway Train
Ők egy amertikai alter rock banda, 1983-ban alakultak, 1994-ben a Runway Train-ért megkapták a Legjobb Rock Dal-ért járó Grammy-díjat.1992 -ben
"Grave Dancers Union" album kétszeres platinalemez, az 1995-ben "
Let Your Dim Light Shine" című lemezükért platina lemezt kaptak, ez volt a banda utolsó nagy sikere...
dalszövegTöbb infó
Több szám:
Misery (itt a cd-gyárról emlékeznek meg gondolom : D)
Black Gold (a kőolajról és a hozzá tartozó üzeltről)
Can't Even Tell
558
3
Zene Izé
Nwa - Straight Outta Compton
N.W.A. ( (
Niggaz With Attitude)
Igazi old school hip-hop '88-ból, a tagok külön-külön is nagy nevek, róluk is a fenti linken sok infó található.
-http://www.nwaworld.com/-
367
1
Zene Izé
391
1
Zene Izé
Comeback Kid - Wake The Dead
BroadcastingLoreleiCanada-i hardcore zenekar, 2002 óta zenélnek együtt.
Az első albumuk (Turn it around) a Facedown Records-nál jelent meg 2003-ban, az új 2005-ös (Wake the dead) pedig már a Victory Records-nál jött ki.
Scott Wade: ének
Andrew Neufeld: gitár
Jeremy Hiebert: gitár
Kyle Profetta: dob
587
0
Zene Izé
Bluefish featuring Anita Kelsey - Been Too long
A 4. perctől nagyon komoly!!!
501
0
Zene Izé
Philips LivingColors - hangulatvilágítás 16 millió színárnyalattal.
Az arany, ezüst, fekete és fehér színekben kapható lámpa távirányítóval vezérelhető, van Mini változata is, ez utóbbi 100, a nagyobbik 150 euróba kerül.
1594
0
Tech Izé
Nagy gyerekeknek nagy játék! :D
3855
0
Izé
Katy Perry - I kissed a girl
Nagyon jó zene - nagyon csinos előadótól. ;)
455
0
Zene Izé
Gringo Chikchisiki, avagy a mai napi bünti
6178
0
Izé
Egy új akkord gyűjtemény zenészeknek. Főként magyar dalokkal foglalkozik. A dalszöveg mellé akkordokat is társít, sőt még TRANSZPONÁLNI is lehet.
Egy pillantást talán megér, szerintem nagyon hasznos
699
3
Zene Izé
Nem nagyon látok mostanság cicás posztokat. Megjöttem, segítek rajtatok... :)
2761
4
Izé
Gyermeküdülő Észak-Korában ;)
7803
0
Izé
Egy részeg férfi az angliai Swanseaben beszorult a járdán lévő lyukba és órákig nem tudott kiszabadulni. Úgy került a hiányzó villanyoszlop 30 centis lyukába, hogy véletlenül beleejtette az öngyújtóját és megpróbálta kiszedni - a lábával. Rossz döntés volt. A bámészkodó tömegből többen is megpróbáltak segíteni neki, de hiába, a tűzoltók is csak nagy nehezen szabadították ki.
Videó
2. rész,
3. rész.
2860
2
Izé
Belgiumi beatboxer arc. Ez a 2006os francia beatbox bajnokságon készült műsora. Nagyon jól csinálja..
-2. rész- /myspace-en ott a többi videója is/
-myspace-
620
0
Zene Izé
A Wanted című film egyik betétdala. A film szerintem nagyon jól sikerült (bár a képregényre nem nagyon hasonlít) és a zenéje is igen jól sikerült. Tessék nézni, hallgatni. :)
Egy kis info a filmről Innen is
ui.: Bakeyoo-nak. ;) (na ugye, na ugye :D)
1155
1
Zene Izé
The Ting Tings - That's Not My Name
A brit zenei újságírók által összeállított lista első ötösében három indie zenekar is helyet kapott. A kéttagú, egy lány énekes-gitárosból és egy fiú dobosból álló
The Ting Tings-t afféle inverz White Stripesnak is nevezhetnénk, bár a két zenekar stílusa azért jócskán különbözik. A 2006-ban alakult manchesteri Ting Tings saját bevallása szerint garázs-popot játszik, első kislemezük That's Not My Name címmel egy helyi kiadónál jelent meg 2007-ben, ám hamarosan az ismert BBC lemezlovas, Steve Lamacq playlistjén landolt. Első koncertjüket is ebben az évben adták, majd a júniusi Glastonbury fesztiválon egy emlékezetes koncerttel hívták fel magukra a figyelmet.
486
0
Zene Izé
Hát ezt is megéltük... Több mint 7 év után a nagysikerű RPG harmadik része is bejelentésre került! (van akit ez lázba hoz... :D)
1029
0
Tech Izé
Assailant - A Day Tomorrow
Az Assailant zenekar a svédországi Umeå-ban, 2004-ben alakult. 2006-ban mutatták be prog-power zenéjüket a Nemesis Within című kiadványon, a most megjelenő Wicked Dream a második kiadványuk. Nagyon sokat fejlődtek mostanra. Erőteljes, energikus progresszív metal zenéjüket leginkább az Evergrey-hez lehet hasonlítani, de az Assailant egyáltalán nem másolat...
290
0
Zene Izé
The Offspring - Hit That
Minden dögöt várnak július 5-én... itt, nálunk, először (és reméljük nem utoljára)...
365
3
Zene Izé
Narnia Krónikái - Caspian herceg című film egyik betétdala.
Info a mesevilágról
733
0
Zene Izé
Good Charlotte ft.
M. Shadows &
Synyster Gates (
Avenged Sevenfold) - The River
A szövege nekem nagyon tetszik, egyetértek azzal a résszel amit Shadows énekel mivel kisvárosi vagyok...
Good Charlotte:
angol wiki -
magyar wiki (itt elég szűkszavúak)
Avenged Sevenfold
angol wiki (az együttes tagjairól is csak az angol wiki ír)
371
0
Zene Izé
Warren G & Nate Dogg - Regulate
325
1
Zene Izé
Nas feat Lauryn Hill - If I Ruled The World
320
1
Zene Izé
Fáradt vagy, hosszú volt a napod, egy kis nyugalmat akarsz?
Akkor ez a Chill Out zene tetszeni fog....vagy nem:):)
Blank & Jones - Summer Breeze
462
0
Zene Izé
Good Charlotte - Riot Girl
A nagyszerű szám átdolgozása Sims2-ben.
448
0
Zene Izé
God's Lonely Man - Őszinte Érzés
Egy veszprémi-zirci 6 tagú banda (2 énekes, 2 gitáros, dob+basszus) metál zenét csinál jól...
Az első demójuk 2003-ban ("Skizofrén") jelent meg, ezt követte egy 3 számos EP "Egyedül" címmel. Műfajilag besorolni őket a metálon belül nem igazán tudtam... maradjunk a jóféle magyar metal kategóriánál...
Myspace
Lemezkritika (Passzió.hu)
367
0
Zene Izé
Az
Alma együttes remélem mindenkiben mély nyomokat hagyott. (Kedves gyerekek , ugye mindenki emlékszik a
Háztáji nótára?)
Most következzen egy pompás, vidám dal tőlük, és egyben az első videóklip!
(nekem spec. tök jó kedvem lett ettől, hátha bejön másnak is)
561
1
Zene Izé
Paul Nicklen természetfotós kapcsolata egy leopárdfókával (a fotós oldalát is tessék megnézni, nagyon jó képek!)
5606
0
Art Izé
Paul Nicklen természetfotós kapcsolata egy leopárdfókával (a fotós oldalát is tessék megnézni, nagyon jó képek!)
5866
2
Izé
Nalin and Kane - Beachball
366
0
Zene Izé
Audioslave - Shadow on the Sun
Ez nem az eredeti klippje a számnak, talán nincs is, de ezt mindenképpen meg kell hallgatni, mert nagyon jó szám!!!
A banda honlapja
Egy kis történet róluk
381
2
Zene Izé
Egy kis laza macskabunyó (burkolt napi cicás posztnakvaló :)).
Persze
ők sokkal profibbak náluk! :D
4505
1
Izé
Portal beütésű, airsoft tornádó gránát bemutató.
Viharvadász barátunk kedvence lehetne.
5929
1
Izé
Nah, nálunk Szlovákian van márt SkuterStar is! XD
3266
0
Izé
Mr. Fingers aka. Larry Heard - Can you feel it
Egyik legalapabb house zene,ami talán a legtöbbet feldolgozott. Nagyon eredeti old school.
Wikipédia
Discogs.com
Myspace.com
365
0
Zene Izé
Ez a kölyök énekelhetné, hogy "Pocsolyába léptem, sáros lett az új cipőm..." meg a nadrágom és a mackófelsőm is! :D
6912
1
Izé
Rocknagyi
9325
2
Izé
Swiftpoint - a jövő egere?
2554
1
Tech Izé