REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Presser Gábor - Nagy utazás (alternatív videó)
653 4 0 Zene Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a durián, ez a sokak által visszataszítónak tartott, ám nagyon ízletes gyümölcs. Olyan a szaga mint a rohadt sajtnak, annyira büdös, hogy a repterekről is kitiltják.

1936 1 25 Izé
BlackHawk: a licsit nagyonszeretem.:D aznagyon finom.
Re-Peet: elég, ha fordítasz :)
MStipee: Jííí, egész sokan kommenteltek, na akkor majd küldök még ilyen gyümölcsizét ;) Postszegén [...]
Mind a 25 komment
Ezt a számot nem tudtam sokáig ki adja elő, ma reggel álmodtam meg a szöveg egy kis részletét, és így kerestem meg első dolgom volt, hogy posztolok ...thx a Guglinak : D Bizonyára mindenki tudja, hogy ez a Csellengők című -eltűnt gyerekek után kutató- műsornak a zenéje....a videó különlegessége, hogy a képeket az adott országban lévő "csellengőket" vágták bele... ha jól emlékszem így volt ez a magyar verzióval is (eddig a youtube-on találtam brit és amerikai verziót...)

Soul Asylum - Runaway Train


Ők egy amertikai alter rock banda, 1983-ban alakultak, 1994-ben a Runway Train-ért megkapták a Legjobb Rock Dal-ért járó Grammy-díjat.1992 -ben "Grave Dancers Union" album kétszeres platinalemez, az 1995-ben "Let Your Dim Light Shine" című lemezükért platina lemezt kaptak, ez volt a banda utolsó nagy sikere...

 

dalszöveg

Több infó

Több szám:


Misery (itt a cd-gyárról emlékeznek meg gondolom : D)

Black Gold (a kőolajról és a hozzá tartozó üzeltről)

Can't Even Tell
558 3 7 Zene Izé
Skatopia: http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=766
Ganja Master: köszi : )
Purple: az oldalnak nem tetszett valami, kicseréltem a linket
Mind a 7 komment
Nwa - Straight Outta Compton

N.W.A. ( (Niggaz With Attitude)

Igazi old school hip-hop '88-ból, a tagok külön-külön is nagy nevek, róluk is a fenti linken sok infó található.

-http://www.nwaworld.com/-
367 1 0 Zene Izé
The Devil Wears Prada - Dogs Can Grow Beards All Over

Hardcore/ metal banda Dayton,(Ohio)-ból.

Hey John Whats Your Name Again?

Still Fly

Gauntlet Of Solitude

This Song Is Called

Number Three, Never Forget
391 1 1 Zene Izé
Ganja Master: naaaaaagyon jó:)
Comeback Kid - Wake The Dead

Broadcasting

Lorelei

Canada-i hardcore zenekar, 2002 óta zenélnek együtt.
Az első albumuk (Turn it around) a Facedown Records-nál jelent meg 2003-ban, az új 2005-ös (Wake the dead) pedig már a Victory Records-nál jött ki.

Scott Wade: ének
Andrew Neufeld: gitár
Jeremy Hiebert: gitár
Kyle Profetta: dob
587 0 1 Zene Izé
pé e té i: Hehe tegnap jól küldték a PeCsába:D
Bluefish featuring Anita Kelsey - Been Too long

A 4. perctől nagyon komoly!!!
501 0 1 Zene Izé
spider86: még kis koromban hallgattam ilyen zenét... de ez felejthetetlen nagy betalál:) kösz már el is f [...]
Philips LivingColors - hangulatvilágítás 16 millió színárnyalattal.
Az arany, ezüst, fekete és fehér színekben kapható lámpa távirányítóval vezérelhető, van Mini változata is, ez utóbbi 100, a nagyobbik 150 euróba kerül.
1594 0 5 Tech Izé
kismalac: én már el is adtam olyan szar
anon: vagy küzdjetek meg érte :D
Errtu: dolgozzatok meg érte!
Mind a 5 komment
Nagy gyerekeknek nagy játék! :D
3855 0 4 Izé
missdonkarács: élőben nem látnák be az egész pályát:P:D
Belkar: akkormár miért nem élőben játszanak ilyet? :D
Dawe: ezekkel ugy szerettem jáccani (még most is :D) de ennek a fajtának semmi értelme mert a kocsik e [...]
Mind a 4 komment
Katy Perry - I kissed a girl

Nagyon jó zene - nagyon csinos előadótól. ;)

455 0 3 Zene Izé
Ganja Master: jó nő, csak bi ne lenne...
Tuxi: attól Függetlenül ez Pop Szám nemde ? :)
Balázs: jó csaj:D
Gringo Chikchisiki, avagy a mai napi bünti
6178 0 32 Izé
Drawen: úristen! halálos. Egyébként 1:22 nél a párbeszéd engem a nesztís tea reklámra emlékezet de [...]
Sziszo: Eez tiittta széééeegyen!!! :)))
SZIA: aaaah, milyen szépek a ...szemei XD
Mind a 32 komment
Egy új akkord gyűjtemény zenészeknek. Főként magyar dalokkal foglalkozik. A dalszöveg mellé akkordokat is társít, sőt még TRANSZPONÁLNI is lehet.

Egy pillantást talán megér, szerintem nagyon hasznos
699 3 0 Zene Izé
Nem nagyon látok mostanság cicás posztokat. Megjöttem, segítek rajtatok... :)
2761 4 7 Izé
Maccoyi: kamubekLaca küldte: Szöveg: Mai napi cukizé és egyben cicás post is: A cicák is szeretik a h [...]
Sissi: Beszarás milyen cukik:)
Máln@: :] de arik!:) Nem tudom,hogy ezek,vagy Derill-é e a favorit!:)
Mind a 7 komment
Gyermeküdülő Észak-Korában ;)
7803 0 29 Izé
rezso: inkább kávét innék
kolompír: Pont, mint régen a napközi.
mekszamnojz: szorulas ellen tokeletes egy kis reggeli gerenda emelgetes a haveokkal nem? :DD
Mind a 29 komment
Egy részeg férfi az angliai Swanseaben beszorult a járdán lévő lyukba és órákig nem tudott kiszabadulni. Úgy került a hiányzó villanyoszlop 30 centis lyukába, hogy véletlenül beleejtette az öngyújtóját és megpróbálta kiszedni - a lábával. Rossz döntés volt. A bámészkodó tömegből többen is megpróbáltak segíteni neki, de hiába, a tűzoltók is csak nagy nehezen szabadították ki.



Videó 2. rész, 3. rész.
2860 2 19 Izé
anon: Etiópiából származik :D
ino99: Swansea az Wales és, hogy tud egy felnőtt ember egy 30 cm-es lyukba beszorulni??? A Lábam nem fé [...]
Belkar: hehh :D
Mind a 19 komment
Belgiumi beatboxer arc. Ez a 2006os francia beatbox bajnokságon készült műsora. Nagyon jól csinálja..

-2. rész- /myspace-en ott a többi videója is/

-myspace-
620 0 2 Zene Izé
Yvette: Imádom ezta csávót(LL) xD
MStipee: Szerintem Roxor európa legjobb beatboxer-je, mert eléggé különleges :) Szabvány beatboxer sok [...]
A Wanted című film egyik betétdala. A film szerintem nagyon jól sikerült (bár a képregényre nem nagyon hasonlít) és a zenéje is igen jól sikerült. Tessék nézni, hallgatni. :)

Egy kis info a filmről

Innen is

ui.: Bakeyoo-nak. ;) (na ugye, na ugye :D)
1155 1 4 Zene Izé
Scarf: Fasza. De szerintem a film egy nagy szar... Közhelyes az egész. Mondjuk ennyiben hasonlít a képr [...]
Máln@: ja,amúgy a wiki-s link,(az első) LEHET nem stimmel!!404es hiba...nálam legalábbis ...:S
Máln@: Nekem viszont bejövős;)
Mind a 4 komment
The Ting Tings - That's Not My Name

A brit zenei újságírók által összeállított lista első ötösében három indie zenekar is helyet kapott. A kéttagú, egy lány énekes-gitárosból és egy fiú dobosból álló The Ting Tings-t afféle inverz White Stripesnak is nevezhetnénk, bár a két zenekar stílusa azért jócskán különbözik. A 2006-ban alakult manchesteri Ting Tings saját bevallása szerint garázs-popot játszik, első kislemezük That's Not My Name címmel egy helyi kiadónál jelent meg 2007-ben, ám hamarosan az ismert BBC lemezlovas, Steve Lamacq playlistjén landolt. Első koncertjüket is ebben az évben adták, majd a júniusi Glastonbury fesztiválon egy emlékezetes koncerttel hívták fel magukra a figyelmet.
486 0 0 Zene Izé
Hát ezt is megéltük... Több mint 7 év után a nagysikerű RPG harmadik része is bejelentésre került! (van akit ez lázba hoz... :D)
1029 0 7 Tech Izé
CRaPtRaSH: én nem találkoztam vele...
koocos: :D
Asagrim: Hmm ... mintha ezt már szombaton beküldtem volna ... linkkel együtt a 3d engine-hez hogy azért _ [...]
Mind a 7 komment
Assailant - A Day Tomorrow

Az Assailant zenekar a svédországi Umeå-ban, 2004-ben alakult. 2006-ban mutatták be prog-power zenéjüket a Nemesis Within című kiadványon, a most megjelenő Wicked Dream a második kiadványuk. Nagyon sokat fejlődtek mostanra. Erőteljes, energikus progresszív metal zenéjüket leginkább az Evergrey-hez lehet hasonlítani, de az Assailant egyáltalán nem másolat...
290 0 0 Zene Izé
The Offspring - Hit That
Minden dögöt várnak július 5-én... itt, nálunk, először (és reméljük nem utoljára)...
365 3 2 Zene Izé
calipunkszabus: nagyon helyes!...
Chino: és én ott voltam a VOLTon háháháháháhá. és nagyon nagy volt:D:D
Narnia Krónikái - Caspian herceg című film egyik betétdala.

Info a mesevilágról
733 0 0 Zene Izé
Good Charlotte ft. M. Shadows & Synyster Gates (Avenged Sevenfold) - The River
 

A szövege nekem nagyon tetszik, egyetértek azzal a résszel amit Shadows énekel mivel kisvárosi vagyok...



Good Charlotte: angol wiki - magyar wiki (itt elég szűkszavúak)
Avenged Sevenfold angol wiki (az együttes tagjairól is csak az angol wiki ír)
371 0 0 Zene Izé
Warren G & Nate Dogg - Regulate
325 1 0 Zene Izé
Nas feat Lauryn Hill - If I Ruled The World
320 1 0 Zene Izé
Fáradt vagy, hosszú volt a napod, egy kis nyugalmat akarsz?

Akkor ez a Chill Out zene tetszeni fog....vagy nem:):)

Blank & Jones - Summer Breeze

 
462 0 0 Zene Izé
Good Charlotte - Riot Girl

A nagyszerű szám átdolgozása Sims2-ben.
448 0 0 Zene Izé
God's Lonely Man - Őszinte Érzés
Egy veszprémi-zirci 6 tagú banda (2 énekes, 2 gitáros, dob+basszus) metál zenét csinál jól...
Az első demójuk 2003-ban ("Skizofrén") jelent meg, ezt követte egy 3 számos EP "Egyedül" címmel. Műfajilag besorolni őket a metálon belül nem igazán tudtam... maradjunk a jóféle magyar metal kategóriánál...



Myspace
Lemezkritika (Passzió.hu)
367 0 2 Zene Izé
közlegény: Van egy hasonló című film is (trailer): http://www.youtube.com/watch?v=x45zUUoV5wI
xcsokix: Zsír én kb 1 éve voltam Csornán ott játszottak jól küldik!!!:D
Az Alma együttes remélem mindenkiben mély nyomokat hagyott. (Kedves gyerekek , ugye mindenki emlékszik a Háztáji nótára?)

Most következzen egy pompás, vidám dal tőlük, és egyben az első videóklip!

(nekem spec. tök jó kedvem lett ettől, hátha bejön másnak is)
561 1 8 Zene Izé
pepeti: Zseniális.
kotta: Jóvan, jóvan.. :DDDD Azóta én is aludtam egyet, ráadásul tegnap a párom se értette h miért [...]
Bakeyoo: "...ezért most látszik egy szarkaláb a szemem alatt!" Eddig bírtam! :S Sorry, kotta! :D
Mind a 8 komment
Paul Nicklen természetfotós kapcsolata egy leopárdfókával (a fotós oldalát is tessék megnézni, nagyon jó képek!)
5606 0 2 Art Izé
Pirce: Ez a kép tisztára Splinter Cell.
mumus: Maci eszi a fokat az allat!!! veres meg az atyauristen is :P
Paul Nicklen természetfotós kapcsolata egy leopárdfókával (a fotós oldalát is tessék megnézni, nagyon jó képek!)

5866 2 3 Izé
bungle: Mr. T. küldte: http://www.youtube.com/watch?v=Zxa6P73Awcg (olyan jó, hogy mindjárt be is rakom a [...]
Pirce: Ez a kép tisztára Splinter Cell.
mumus: Maci eszi a fokat az allat!!! veres meg az atyauristen is :P
Nalin and Kane - Beachball
366 0 2 Zene Izé
Bakeyoo: 10 pont. pont.
zuckerfrei: jaaaajjjj de nagy kedvenc volt régen de jó újra hallani:D
Audioslave - Shadow on the Sun
Ez nem az eredeti klippje a számnak, talán nincs is, de ezt mindenképpen meg kell hallgatni, mert nagyon jó szám!!!
A banda honlapja
Egy kis történet róluk
381 2 0 Zene Izé
Egy kis laza macskabunyó (burkolt napi cicás posztnakvaló :)).
Persze ők sokkal profibbak náluk! :D
4505 1 7 Izé
bungle: Hol, itt? Melyik postban?
sparkey6: Jo, de volt mar ez is!
mumus: szeretem a cicakat >
Mind a 7 komment
Portal beütésű, airsoft tornádó gránát bemutató. Viharvadász barátunk kedvence lehetne.

5929 1 10 Izé
Lex: hát azért jól jönne egy ilyen :D amúgy én is airsoftozok
jackherer: köszi
kKNd: tessék: http://hu.wikipedia.org/wiki/Airsoft
Mind a 10 komment
Nah, nálunk Szlovákian van márt SkuterStar is! XD
3266 0 28 Izé
barbycica33: felvidéken??...:DD...hát jo ha te mondod :)
Revanor: Helyesbítenék, "Nálunk a Felvidéken..." :D :)))
zuckerfrei: tudom, csak gondoltam valaki nem ismeri :D jigga jigga is befutott ahogy látom:D ahahhaahhhaaa
Mind a 28 komment
Mr. Fingers aka. Larry Heard - Can you feel it
Egyik legalapabb house zene,ami talán a legtöbbet feldolgozott. Nagyon eredeti old school.


Wikipédia
Discogs.com
Myspace.com
365 0 1 Zene Izé
konvejor: nagy
Ez a kölyök énekelhetné, hogy "Pocsolyába léptem, sáros lett az új cipőm..." meg a nadrágom és a mackófelsőm is! :D
6912 1 27 Izé
davids83: MEGVAN!!! :D http://www.youtube.com/watch?v=A3hQC4-w9Mw
davids83: Ez komoly! Egyszer valahol láttam egy kandi-kamera szerű filmet, de már nem találom.. abban volt [...]
mekszamnojz: na vegre valaki ertelmeset is irt a kerdesemre, kcce!!! :DD
Mind a 27 komment
Rocknagyi
9325 2 13 Izé
eol: Én nem bizonytalanodtam el :) eléggé biztos vagyok benne, hogy ez egy a srácok közül. Végig a [...]
Sziszo: Szuper nagyiiiii!!! Nagyon beleéli magát. Ott van...
közlegény: Kb a video feléig én is tökre ezt hittem, de a vége felé már elbizonytalanodtam :)
Mind a 13 komment
Swiftpoint - a jövő egere?

2554 1 3 Tech Izé
nehgs: Dawe te nagyon ügyes srác vagy : D
Dawe: maradok 2000dpi-s a4tech snake patkánynál
mcclaud: Ez tetszik! Remélem, elég hamar lehet majd ilyet beszerezni
Régebbi postok...