REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
4 dolog, ami garantáltan károsítja a vesét, tüdőt, májat!
777 0 2 Pink Izé
triniti5: :D
Drevway: csákány, kés, lángvágó, pisztoly. Csak hogy néhányat említsünk ;)
Moon

Egy asztronauta három éves megbízatást teljesít a Holdon, Helium III.-at, a Föld új energiaforrását bányászva. Munkáját magányosan végzi, egyetlen társa egy GERTI névre hallgató intelligens számítógép. Ahogy a szerződése végére kezd érni, egyre ijesztőbb változásokat kezd észlelni magán, fejfájások, hallucinációk kezdik gyötörni – egy pillanatnyi koncentrációzavar majdnem végzetes balesetté fajul. Ahogy a hallucináció és a valóság határvonala egyre közelebb kerül egymáshoz, belebotlik a három évvel ezelőtti saját magába.

Tekintsünk el attól egy picit hogy Sam Rockwell a főszereplő (többszörösen is). Eredeti, izgalmas történet, a Skinsből Kaya Scodelario, Kevin Spacey mint robothang (amiből lehet, hogy mi semmit se fogunk élvezni, ha szinkronizálják a filmet). Ez egy tuti kis űrben játszódó sci-fi.

Imdb
1624 4 3 Film Izé
Jokker: Én meg most fejeztem be :) Hát nem konkrétan az, amit vártam tőle (nem rosszabb, nem jobb, más [...]
1nessa: Ma hajnalba neztem meg. Nekem tetszett.:)
Wicked: Ez jónak ígérkezik. És már van R5 belőle! ;)
Láttatok már durva kártyatrükkös videót? Igen? Na, akkor azt gyorsan felejtsétek el, mert ez mindent visz. ;)
18280 8 57 Izé
bungle: Délután mutatta T, hogy bepostoljuk-e. :DDD
AVIREX: Színváltós papír :P
Maccoyi: És ezzel mi van? :D http://www.youtube.com/watch?v=xl1lLze5ZpM
Mind a 57 komment
Eszméletlen nagy taknyolás bringával, belső kamerából. ;)
1248 0 7 Sport Izé
papaluige: szép esés! :)
DonJokosuma: NE NÉZZÉTEK MEG IJESZTGETŐS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ui. Én is utálak
p.L.u.c.K: Fúú... Utállak! :D :D
Mind a 7 komment
Mary and Max - Ausztrál animációs film, amiben egy 8 éves kislány és egy 44 éves, zsidó öregember kapcsolata bontakozik ki előttünk. Ők ugyanis levelezőtársak...
921 2 2 Film Izé
szűzirónia: jogos
vöri: a 44 éves miért öregember???
Rewind Music Player - régi korok zenelejátszója
4909 2 4 Izé
Zeppelin01: Tervezek én is egy autót lovasszekérfelnikkel. A gázpedált a "Gyíí te Ráró!" parancs helyet [...]
Fireblade1000: igen, 1 kicsit:))
Szunyog: Persze hogy ismerős :) De ez a kütyü sz*r, mert nem lehet bele dugott ceruzával pörgetni (mint [...]
Mind a 4 komment
Rewind Music Player - Régi korok zenelejátszója
1240 2 0 Tech Izé
Samsung hajlékony kijelző teszt jól.
12053 6 32 Izé
Purple: nyilván photoshop
Nusihusi: Hiszi a piszi:D
Bokaman: Igen tevedsz... Nezz utana
Mind a 32 komment
Samsung hajlékony kijelző teszt jól.
14612 1 0 Tech Izé
Tudtátok, hogy a riói Tescoban hullát is lehet kapni? ;D
11860 5 19 Izé
pumukli: Asagrim írta a lényeget! Nem érdekel egy ilyen távoli ország belügye! Aki oda megy nyaralni a [...]
Patkányka: Lehet,hogy ha én láttam volna meg élőbe, akkor a mögöttem lévő 2-3 embert is lefosom O.O
Purple: nem.
Mind a 19 komment
Két legyet is üthetsz egy csapásra, ha szereted a jó cipőket és ruhákat! Kappa és Persona akció indul ugyanis a brands.hu-n: előbbi esetében 44-60%-os kedvezménnyel válogathatsz a lábbelik között, utóbbi esetében pedig 70%-kal kedvezőbb áron találsz ruházati termékeket - sőt, mindezen kívül még Chanel szemüveget is, de ez már legyen meglepetés...
2391 1 1 Izé
pdstudio: És még egyszerűen fel is próbálhatod a cipőket. Csak fogod a monitorod és beletaposol.
ATI kártyákkal jönne az új Xbox?
939 1 2 Tech Izé
Shifty_: A hangsúly nem is igazán ezen van, hanem hogy mikor jön az új konzol, és hogy kompatibilis lesz [...]
duffbeer: Mint ahogy az Xbox 360 is ATi chipre épül...
Kane & Lynch film - Bruce Willis szereplése már biztos
1012 4 2 Film Izé
Jokker: Ez érdekesnek igérkezik
snake6: hoppáhoppá
Bandslam

A tinédzserkorú Will Burtonnak a zene a mindene. Amikor az anyja, Karen munkát kap New Jersey-ben, az amúgy is nehezen beilleszkedő Willnek a következő évét egy új iskolában kell megkezdenie. Végül egy hozzá hasonló kívülállóval, a csendes Sammel köt barátságot. Aztán egy másik lány, Charlotte hatására elindul az iskolai Bandslam-ben, a zenei bajnokságban.

Jaj istenem!! Hát állítólag tényleg jó zenék lesznek benne (amikbe az oldalon bele is hallgathattok), de itt ki is fújt az összes pozitívum. Ez a történet, meg ez a zene a gimiben téma, ezzel a Vanessa Hudgens-el már nagyon idegesít. Tudjátok ő az a kis csaj a High School Musical-ből. Lisa Kudrow-t meg fáj ilyen filmben látni, ő többet érdemel ennél.


Imdb
1021 0 2 Film Izé
yvaine: sajnos igaz h ilyen filmek is vannak :(
snake6: NANEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!
Air Race Barcelona 2009 - A pilóta szemszögéből
482 1 1 Sport Izé
Balázs: azé a G-k kikezdik a mejjét :D
Mitől lehet karikás a szem?
3070 0 2 Pink Izé
szűzirónia: anyuuu!!!!
Grex: ....vagy az ostortól.
Howard, a kacsa

Bár nem egészen gyereknek való, de gyerekkorom egyik kedvence :)

Ez a vidám és egyben romantikus film egy gyorsbeszédű, szivart pöfékelő, sörivó kacsa történetét meséli el, aki egy más világból valami módon Cleveland-be csöppent. Howard-nak, mindenki üdvöskéjének, aki ráadásul még beleszeret egy rock-énekesnőbe is, hogy visszatérhessen saját bolygójára, kemény csatát kell vívnia a gonosz Sötét Urasággal...

IMDb / trailer
644 2 0 Film Izé
Red Bull Glorious Days Project.
591 0 0 Sport Izé
Cardboard

Kartonpapír stop motion animáció az utcán. :)
1026 0 2 Art Izé
o0spenot0o: hmm. Beteges. tetszik!
Many94: Nagyon érdekes... Nekem tettszett.
"Elmegyünk szórakozni egy-két közülünk való emberrel" avagy légy igénytelen, gusztustalan és a címlaplányok tapadni fognak... Szerintem csak a kamera + mikrofon kombó miatt álltak vele szóba!
9514 5 18 Izé
Patkányka: Vannak jó megszólalásai:D
Nas: Azért arra tényleg kíváncsi lennék, hogy ha kamera és mikrofon nélkül, csak úgy az utcán o [...]
Kremy: Imádom ezt a csávót. Pont.
Mind a 18 komment
How to Train Your Dragon (Így neveld a sárkányodat) 

A Cressida Cowell azonos című könyvén alapuló kalandos történet egy mítikus világban játszódik, amit termetes vikingek és vad sárkányok népesítenek be. A történet középpontjában egy viking tinédzser áll, aki Berk szigetén él, ahol a sárkányokkal való küzdelem a mindennapi élet része. Elérkezik a beavatás ideje, amikor hősünk bizonyíthatja rátermettségét törzsének és apjának. Ám amikor találkozik egy sebesült sárkánnyal, és végül összebarátkozik vele, a kis “sárkányölő” világa a feje tetejére áll.

A tervek szerint mind hagyományos és IMAX változat is készül a Dreamworks új animációs filmjéből.

Imdb | Hivatalos honlap (ahol egyelőre sajnos csak az eredeti szinapszist olvashatjátok el)
1026 0 7 Film Izé
Ravennë: Szerintem azt hagyjuk ki és nézzük meg mindjárt hatodszorra! :D
bungle: Negyedszer már nem? ;) Nem nézzük meg ötödször? :D
Ravennë: Én is... mind a háromszor! :D
Mind a 7 komment
Egy Top10-es lista olyan nőkről akik sokkal inkább külső jegyeik miatt futottak be, mint inkább a tehetségük miatt.
1980 0 1 Film Izé
snake6: bics?
 Sokszor elfeledkezünk róla, mennyi törődést érdemelnek a lábaink, pedig nap, mint nap kemény igénybe vételnek vannak kitéve. Heti húsz percbe telik, hogy szupermodellhez illő gyönyörű lábakat kapj. Kövesd a következő hét lépést, és nem lesz többé problémád, ha épp szandált, vagy papucsot akarsz felvenni. Nincs többé repedezett sarok, csak gyönyörű, sima talpak!
400 0 1 Pink Izé
valkyr: tudja vki, mi a virág neve a képen? köszi előre is.
Táplálékkiegészítők és testépítés - károsak az egészségre?
684 0 0 Pink Izé
A nagy Gua/Kua kalkulátor :)
4598 0 2 Pink Izé
szűzirónia: nah még politikus is lehetek..
szűzirónia: na erre kibaszott kiváncsi leszek...
The Bank Robber
4634 0 0 Game Izé
Miért nincs a nőknek ádámcsutkájuk?
723 0 2 Pink Izé
szűzirónia: mert van?
dXter: Miért ellentétes a cikk címe a valósággal?
Titkos memórianövelők
466 0 1 Pink Izé
Strawberryy: "Tartsd magad a napi egy vagy két pohár borhoz, talán napi egy pohár likőrhöz és így még a [...]
3 ok, amiért nem találsz párt

És csak futó kalandjaid vannak
679 0 0 Pink Izé
Lábalj ki a náthából!
329 0 0 Pink Izé
Féltékenység a kapcsolatban
384 0 1 Pink Izé
1nessa: Meg jo h nem vagyok feltekeny tipus...Ha vki feltekeny az nem bizik a parjaban...Es sztem egy kapcso [...]
Hogyan befolyásolja az alkoholfogyasztás szervezeted működését?
782 0 1 Pink Izé
snake6: jó a post kép-->>.ne igyál alkoholt ha nincs rajtad ruha
Uncharted 2: Among Thieves - Játékteszt
1361 0 0 Game Izé
"Nyugi-nyugi, direkt volt... Mindig így fejezem be a gyakorlatot."
12134 4 5 Izé
iw84u4t: Mostantól legalább összeszorított fogakkal is be tudja tolni a cigit a szájába...XD
Fireblade1000: Ebbe még az én fogam is bele fájdult!!!
sexdealer: A srác bottal ütheti a fogát...
Mind a 5 komment
Erről most már nem tudom eldönteni, hogy kamu, vagy sem (vagy reklám - bungle). Segítenétek eldönteni? És akkor majd én is segítek neki bosszút állni.

De most komolyan, már a tévében is láttam a reklámját, itt az Izé-n meg bannert. Akkor ez most egy kampányfogás a Vaterától? Másik részről létező aukciókat hirdet, és még twittere is van . :)
6191 4 41 Izé
AVIREX: pfoooh,ez kőkemény hehehe :D
AVIREX: ez a lopott bicaj,amit a vaterán hirdettek?:D
CrazyLime: Ha még nem írta volna senki, a csajt Sallai Nórának hívják és színésznő :)
Mind a 41 komment
Környezetbarát testedzés
268 0 0 Pink Izé
Matthias Schlitte, az igazi Popeye. Lehet túl sok spenótot evett... ;)

Videó a Sport Izén.

Magyar cikk meg a Hír Izén.
12649 5 27 Izé
Timi21: mért nem gyúrt a másik karjára is? Különben azt furcsálom hogy nem tűnik túl izmosnak a kar [...]
Patkányka: Nincs sok hozzáfűzni valóm...Félig izmos, félig cingár.
Asagrim: nekem mind2, nem csak az egyik :P
Mind a 27 komment
Kapaszkodj! Földrengés!!!
15468 10 44 Izé
AVIREX: de igen :)
Mr.T.: Ez nem ugyanaz a bolt? http://ize.hu/comments.php?post_id=6784
AVIREX: foooh,ez nagyon kemény volt.. amikor lehuppan a földre 1:03 nál milyen hang van :D
Mind a 44 komment
A túlsúlyról
308 0 0 Pink Izé
Megfázás? Influenza? H1N1? Mi a különbség?
268 0 0 Pink Izé
Régebbi postok...