REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Hát igen, mivel ma ilyen nagyon kedves gyerek vagyok, ezért külön Purple kedvéért (meg azért miattatok is)
jöjjön hát:
Gogol Bordello - Start wearing Purple

És most kedves mindenkiknek viccen kívül, halál komolyan, ez cigánypunk! (nem vicc, én szóltam ;) )

Most pedig következzék a linkek garmadája:
Saját oldaluk
Róluk
Myspace blogjuk

Jó szórakozást! :D
600 2 8 Zene Izé
Scarf: Mintha már valaki postolta volna... :P
Szmiri: ismét egy nagyon jó gogol bordello szám
calipunkszabus: szoktak is fellépni magyarországon, és iszonyatosan jó bulikat csinálnak! (voltammár)
Mind a 8 komment
10 pár mozijegyet sorsolunk sorsolunk ki a Boldogító talán (Made of Honor) c. film június 17-i premier előtti vetítésére azok között, akik június 15-ig beküldenek egy hírt a hír izébe.



A nyertesek:
chocolat, csoe, Jency, kovati, likol, Luflee, paperdice, Re-Peet, senseipetya, Ujvy.
1215 0 53 Film Izé
chocolat: Óóóó 17-én este kaptam meg a mailt és én szekszárdi vagyok ]: (tehát mire odaérek még akk [...]
Re-Peet: Köszi a jegyeket.. jó volt a film :)
csoe: Köszönöm a lehetőséget. Nyerni remek érzés volt, nézni kevésbé. De ajándék lónak, ugye. [...]
Mind a 53 komment
10 pár mozijegyet sorsolunk sorsolunk ki a Boldogító talán (Made of Honor) c. film június 17-i premier előtti vetítésére azok között, akik június 15-ig beküldenek egy hírt a hír izébe.



A nyertesek:
chocolat, csoe, Jency, kovati, likol, Luflee, paperdice, Re-Peet, senseipetya, Ujvy.
1312 0 53 Izé
chocolat: Óóóó 17-én este kaptam meg a mailt és én szekszárdi vagyok ]: (tehát mire odaérek még akk [...]
Re-Peet: Köszi a jegyeket.. jó volt a film :)
csoe: Köszönöm a lehetőséget. Nyerni remek érzés volt, nézni kevésbé. De ajándék lónak, ugye. [...]
Mind a 53 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a dolmányos hangyász (tamandua). A megzavart dolmányos hangyász orrfacsaró bűzt terjeszt (ezért nevezik a bennszülöttek "büdös erdőlakónak"), valamint ilyenkor kung-fu tudását fitogtatja. Köztudottan szereti a bort és néha még arra is rávehető, hogy civilizált módon, kanállal egyen. ;)

2745 3 26 Izé
bungle: Szatír!!! :D
Purple: HÁHHÁHÁ :DDDD asszem kicsit megijednék, ha ez a látvány fogadna séta közben :D
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/40171_na-ez-meg-mi-d?categoryId=3&position=&large=1
Mind a 26 komment
picike autó

Tipikus példája, hogyan ne küldjünk postot. Beírja, hogy "picike autó" a post szövegbe is, meg a címkékbe is. Ennyi? Ez aztán nagyon sokat mond, gratulálok. Később, ha valaki be akarja küldeni a Smera Lumeneo elektromos autót, de előtte megnézi, volt-e már itt, rá se talál, mivel nem szerepel se a smera, se a lumeneo, se az elektromos szó se a postban, se a címkékben. Jó lenne már, ha minden beküldő felfogná, egy videót, linket bárki tud találni, abban attól még semmi érdekes vagy hasznos nincs... Talán ha írnátok legalább valami minimális információt arról, mi is az, amiről a post szól, akkor nem csak elrettentő példának kerülne ki, mint ez.
2540 0 25 Autó Izé
eNMi: a kényelmes, egésznap a gépelőttülős, semmitsemcsinálós melómnak sajna vége :( mostmár gy [...]
bungle: A tieid már nagyon várom. Kommenteket is. :) Nyár van, meg vizsgaidőszak is mostanában volt (va [...]
eNMi: éppen picike autót kerestem :) akartam irni vmi értelmesebbet is, de nincs most kedvem/időm. de [...]
Mind a 25 komment
picike autó

Tipikus példája, hogyan ne küldjünk postot. Beírja, hogy "picike autó" a post szövegbe is, meg a címkékbe is. Ennyi? Ez aztán nagyon sokat mond, gratulálok. Később, ha valaki be akarja küldeni a Smera Lumeneo elektromos autót, de előtte megnézi, volt-e már itt, rá se talál, mivel nem szerepel se a smera, se a lumeneo, se az elektromos szó se a postban, se a címkékben. Jó lenne már, ha minden beküldő felfogná, egy videót, linket bárki tud találni, abban attól még semmi érdekes vagy hasznos nincs... Talán ha írnátok legalább valami minimális információt arról, mi is az, amiről a post szól, akkor nem csak elrettentő példának kerülne ki, mint ez.
2640 1 25 Izé
eNMi: a kényelmes, egésznap a gépelőttülős, semmitsemcsinálós melómnak sajna vége :( mostmár gy [...]
bungle: A tieid már nagyon várom. Kommenteket is. :) Nyár van, meg vizsgaidőszak is mostanában volt (va [...]
eNMi: éppen picike autót kerestem :) akartam irni vmi értelmesebbet is, de nincs most kedvem/időm. de [...]
Mind a 25 komment
BMW Gina - hát erre nem tudok mit mondani, csak annyit, hogy nézzétek meg a videót és ámuljatok!!!


5794 0 36 Autó Izé
dani0001414: Hát ha elektrosztatikusan feltudna töltödni ez az anyag akkor nagyveszélyben lennének a benzink [...]
loke: Nekem ami elöször eszembe jutott, hogy ehhez a autotolvajoknak már nem baseball ütő, hanem egy [...]
Iguana: el tom képzelni, hogy zajlik az ilyesmi építéskor. a túlbuzgó tanulmányos viszi a félkész s [...]
Mind a 36 komment
BMW Gina - hát erre nem tudok mit mondani, csak annyit, hogy nézzétek meg a videót és ámuljatok!!!

6103 8 36 Izé
dani0001414: Hát ha elektrosztatikusan feltudna töltödni ez az anyag akkor nagyveszélyben lennének a benzink [...]
loke: Nekem ami elöször eszembe jutott, hogy ehhez a autotolvajoknak már nem baseball ütő, hanem egy [...]
Iguana: el tom képzelni, hogy zajlik az ilyesmi építéskor. a túlbuzgó tanulmányos viszi a félkész s [...]
Mind a 36 komment
Princess Natasha
No Vacancy
3250 1 7 Game Izé
TamiGabi: Jah előtte, van egy ilyen, hogy a billentyűzetek olyan dolgot kell nyomni amilyen robot jön.
TamiGabi: Köszi végre sikerült. A robotosnál azt hiszem a második sorban az R betű nyitja a kaput. Után [...]
Kerlés: A papagájt a kijáratnál a rúdra kell ültetni. 3. komentben leírtak szerint hallgatózni. A pir [...]
Mind a 7 komment
Lisa, a tökéletes nő (?). ;)

Hűséges, intelligens (130 az IQ-ja). Főz (abból ami a hűtőben van), bevásárol, házimunkát végez, megmasszíroz, sakkozik és videójátékokat játszik, állítólag az ágyban is jó, öltözteti és feltölti magát. Mert hogy ő robot. :)
A férfi verzió állítólag hamarosan érkezik - addig itt vagyok én. :D

10362 0 55 Izé
alphadog: Most szólsz, baszki, mikor már rendeltem kettőt??!!?
stencilatya: tudtam hogy átbaszás, a robotok még nem képesek ilyen kifinomult, pontos mozgásra. reklám fos
stencilatya: kaptam egy ilyen levelet: Good morning, We are pleased to announce that the shop Perfect Woman is [...]
Mind a 55 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a geoduck (ejtsd: guidák), amely az egyik legrondább minden kagylóféle és tengeri herkentyű között. Súlya a 6 kilót is eléri, húsos nyakát akár egy méterig is kinyújtja - aminek látványa igazán nem mindennapi. Húsa édeskés és lágy. A szusi konyhák mirugainak, vagyis “hatalmas kagylónak” hívják. Megfogásakor legyünk körültekintőek, mert elég veszélyes! :D Ja, és itt az idő, hogy felelevenítsük ezt a kagylót is! ;)
7268 3 72 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=1He_9xBXtj0 "live dildo farm" :D
lb7: Akkor napbarnított...
eol: Összeaszott? Nagyon el lehetsz kényeztetve te lány :o
Mind a 72 komment
LunaBlocks - Lego bútorok
1589 2 2 Izé
csirek: bájosak :D
Belkar: ezek életnagyságúak? mert ha igen elég kényelmetlen lehet főleg az ágy :)
Narancsizék
1066 1 4 Art Izé
bungle: funhight küldte: http://funsafari.blogspot.com/2009/03/orange-festival-in-netherlands.html
csicsilla: imàdom a narancsot tuti leràgtam volna a pàrat!XD
bigyminyő: Ezek a narancsizék nagyon szépek ötletesek.Csak az a baj,hogy nem tartósak.... Baromi munka fel [...]
Mind a 4 komment
Narancsizék
1294 1 4 Izé
bungle: funhight küldte: http://funsafari.blogspot.com/2009/03/orange-festival-in-netherlands.html
csicsilla: imàdom a narancsot tuti leràgtam volna a pàrat!XD
bigyminyő: Ezek a narancsizék nagyon szépek ötletesek.Csak az a baj,hogy nem tartósak.... Baromi munka fel [...]
Mind a 4 komment
Nanami Cowdroy Ausztráliában született, japán anyuka és francia/skót apuka gyermekeként. A japán hatás meg is látszik az illusztrációin.
5347 1 19 Art Izé
Errtu: Semmi gond. De így sajnos a festés elmarad :D
Chamy: Bocsi. Teecee gyorsabb volt.
Errtu: Aha.
Mind a 19 komment
Nanami Cowdroy Ausztráliában született, japán anyuka és francia/skót apuka gyermekeként. A japán hatás meg is látszik az illusztrációin.
5265 8 19 Izé
Errtu: Semmi gond. De így sajnos a festés elmarad :D
Chamy: Bocsi. Teecee gyorsabb volt.
Errtu: Aha.
Mind a 19 komment
A Mitsoura zenekar alapítója és névadója Miczura Mónika jellegzetes hangja és roma énekstílusa adja az alapjait a zenének, amit tökéletesen egészít ki a világzene több jeles képviselője mind fúvós mind ütős hangszereken. Az albumon hibátlanul egyesítik a klasszikus jazz, a tradicionális roma, a modern elektronika  és a világzene jellegzetes elemeit, aminek a végeredménye egy tökéletes hangfolyam:



506 2 1 Zene Izé
kotta: Ha valaki még emlékszik az Érzékek iskolája c. (sztem közepes) filmre, na annak az Ando Drom z [...]
A nagyi szereti a galambokat...
7484 4 4 Izé
Lacpas: Csak az a baj h mar az elejen tudtam mi fog tortenni.:( Amugy biztos jo erzes lehet.:)
bigyminyő: A nagyi galamblevest főz.... Menj ki a térre egy padra,jó sok eleséggel hízlald őket kövérre [...]
kolompír: Galamblelkű nagyi. Bosszú a leszart kiskosztüm miatt.
Mind a 4 komment
Az ember, aki sosem téved el...
3930 2 16 Izé
Mimis: Perzse jó progit kell hozzá használni (remélem nem reklám, de én Igo-t használok). Az eddig b [...]
nkmedve: Csak egyszer próbáltam egy jól ismert útvonalon, olyan helyekre akart vinni, ahol autó nem jár [...]
csirek: hab a lenne csak a tortára hogy mind a 10 darag japánul hablatyolna :D
Mind a 16 komment
System Of A Down - Roulette

Egy kissé lassabb szám a Systemtől, de nekem nagyon tetszik!
Bár akinek gyorsabb kell, itt van a Fuck the System
és aki olvasni is szeretne itt van egy kis olvasnivaló róluk. ;)  Így gyorsba elmondom, hogy az énekes örmény és ezt szerintem jellemzi az egyik számuk a Peephole!
543 3 4 Zene Izé
pepeti: Utolsó jó albumuk volt a Steal this!
quky535: Jóféle! Kedvenc, de nagyon ;)
fül: esélyes, hogy igazad van :)
Mind a 4 komment
Megértük azt is, hogy nálunk is lesz iPhone. Elvileg még idén. Ráadásul nem is akármilyen áron: 8 Gb - 199$, 16 Gb - 299$, ezek elvileg maximum árak így ettól fölfelé a magyar T-Mobile nem térhet majd el.
1564 0 15 Tech Izé
man_oo: Szerintem a nagy Alma nem engedi, hogy egy szolgáltató belepiszkáljon egy ilyen kaliberű telefon [...]
deyso: most olvastam beszmacen: gizmodo tesztelte és szerintük baromilyófajta műanyagból van és azér [...]
fonter86: Na végre!!! Mi tartott eddig??? Vagy csak úgy vannak vele h, jön az új 3G-s iphon és nehogy rá [...]
Mind a 15 komment
Orishas - Represent

Régi nagy zenéjük!!!

Orishas - Que pasa?

Internyetelérhetőség

330 1 1 Zene Izé
Bakeyoo: Nyehhe... erre (is) roptuk a szalagavató-táncunkat! :)
Desktopography - Nature's design on your desktop
7801 0 14 Art Izé
Belkar: kösz szépen nagyon jók :)
Lacpas: Enis koszonom, kerestem hatternek mar vagany kepeket, de nem volt megfelelo felbontasban.
ReAm1: Kösz, már régota keresek fasza háttereket, de ilyen jókat még eddig nem találtam :)
Mind a 14 komment
Desktopography - Nature's design on your desktop
8083 21 14 Izé
Belkar: kösz szépen nagyon jók :)
Lacpas: Enis koszonom, kerestem hatternek mar vagany kepeket, de nem volt megfelelo felbontasban.
ReAm1: Kösz, már régota keresek fasza háttereket, de ilyen jókat még eddig nem találtam :)
Mind a 14 komment
Repülő csészealj dagi deguknak, csincsilláknak és egyéb kisállatoknak. :)

1239 1 22 Izé
bandee1219: Ez még hogyhogy nem került ide?: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=10 [...]
Purple: :DDD nekem ezt az egyik degum hagyja :D a csincsik nem :D
bungle: Csincsilla masszázs: http://www.youtube.com/watch?v=9cmh72Z9ISI
Mind a 22 komment
A kertitörpe már nem divat. Ami most trendi, az a kertiyeti (vagy kertinagylábú) meg a kertinessie.
2502 0 3 Izé
Re-Peet: vagy én vagyok ott :D
halacska: szerintem inkább Chewbacca XD
dns87: Az nem yeti hanem nagyláb :P
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a világ legnagyobb virágú növénye, a raflézia (rafflesia). Élősködő, nem fotoszintetizál, döglegyek porozzák be, és óriás bűzvirág magyar névvel illetik.
3279 3 10 Izé
Purple: űberfrankó :D
bungle: Elmegy a post, tessék mondani? :) Ha nem vagy, nem lett volna... :D
olcsibacsi: Tudtam, én már többször szóltam! Az idegenek köztünk vannak! :)
Mind a 10 komment
Az Ozric Tentacles alapítótagjai 1984 tájékán Angliában a Stonehenge ingyenes fesztiválon találkoztak és azóta nemcsak az angliai, de világszerte a fesztiválok legendás fellépői közé tartoznak. Zenéjük instrumentális, pszichedelikus űr-rock, utánozhatatlanul egyedi hangzással, gazdagon fűszerezve elektronikával, pumpálós basszusfutamokkal, húzós ritmusokkal, savas gitárszólókkal, keleti-távolkeleti ízekkel keverve, pozitív energiát árasztva utaztatja a hallgatót.
Közel 30 kiadott album után, 2008-ban egy új CD/DVD jelent meg Sunrise Celebration címmel a banda 25. évfordulója alkalmából, amin az éveik során több tagváltást megért együttes ismét visszatér az eredeti felálláshoz. (köszi Ivy a szövegért!)

Egy kis ízelítő a zenéjükből:


Egy élő felvételük (Chewier):
572 1 3 Zene Izé
bungle: Bár már volt itt róla szó: http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=906 , az a megtiszteltetés [...]
MStipee: Engem kicsit a Liquid Tension Experiment-re emlékeztet (amit ha nem ismersz, ajánlom figyelmedbe ; [...]
halacska: nekem tetszik nagyon! bár eddig nem ismertem őket, de úgy néz ki rákeresek torrenten. :) jó k [...]
Kerekes Band - Csángó Boogie

A Kerekes Band eredeti gyimesi-moldvai népzenét kezdett játszani, majd hosszas csiszolódás után belevágtak a népzene népszerűsítésébe. Ezt pedig a lehető legkézenfekvőbb módon tették, keverték a jelenkori pop, jazz, funk stílusjegyeit az autentikus népzenével. Ebből keletkezett ez a pörgős és nagyon szerethető zene! És ne feledjük: Tízből kilenc betyár EZT fütyüli! :)
1287 5 4 Zene Izé
Árnyangyal: Nesze neked Fásy meg Bunyós hülyegyerek, ez az igazi "mulatós"! És a zene ez zene!
kotta: Az már tök jó, h ennek a posztnak van a legtöbb köze az eddigiekből a folkhoz (ergo: népzene) [...]
MStipee: Vááá ez veszettjó! Kössze szépen!
Mind a 4 komment
A tokiói Axle járműve, az EV-X7 hibrid elektro-, ill. permanens mágneses motorral robog és hétszer gazdaságosabb a hagyományos meghajtású motoroknál. Otthon hat órán keresztül tölthető, egy töltéssel 180 kilométert képes menni, akár 150 km/h csúcssebességgel.

1863 0 5 Autó Izé
Lee88: KIRÁLY!! ha nem lennék csóró vennék egyet :D tényleg
M.agnus: Elegánsabb, értelmesebb és szebb (és mindenekelőtt megvalósítható) megoldás más fiatal ter [...]
Anti tokio hotel hungary: Végre felvették a kesztyüt az Olajmágnások ellen és persze Amerika ellen!! ÉLJENEK EZEK A BÁ [...]
Mind a 5 komment
A tokiói Axle járműve, az EV-X7 hibrid elektro-, ill. permanens mágneses motorral robog és hétszer gazdaságosabb a hagyományos meghajtású motoroknál. Otthon hat órán keresztül tölthető, egy töltéssel 180 kilométert képes menni, akár 150 km/h csúcssebességgel.

1985 4 5 Izé
Lee88: KIRÁLY!! ha nem lennék csóró vennék egyet :D tényleg
M.agnus: Elegánsabb, értelmesebb és szebb (és mindenekelőtt megvalósítható) megoldás más fiatal ter [...]
Anti tokio hotel hungary: Végre felvették a kesztyüt az Olajmágnások ellen és persze Amerika ellen!! ÉLJENEK EZEK A BÁ [...]
Mind a 5 komment
Ha a pofon elhadart simogatás, akkor ezek itt csak nagyon lassú simogatások. :)
11301 14 14 Izé
Lacpas: Figyeljetek meg h mozognak az erok... Na jo csak vicceltem, sok volt ma meg az a fizikaora :D De aze [...]
terror: a szalagos csajnak hogy ottmarad a keze :d
bandee1219: Nagyon jó! :) http://www.ize.hu/comments.php?post_id=6846
Mind a 14 komment
Filmhírek a nagyvilágból! Batman: The Dark Knight kulisszatitkok videó, Prince of Persia: Sands of Time érdekességek, Pókember 4 információk, Madagaszkár 2 tízer videó, Wanted kedvcsináló és X-Akták 2 mozgókép.
3962 0 19 Film Izé
gvereb1: mármint a batman, dark knight
gvereb1: aztarohadt!! IMDB-n 9,6/10 pontot kapott!!! úgy néz ki az év filmje lessz.
csicsilla: uuutàlom a bohocokat és imàdom BATMANT!amint hazaérek elmegyek az elsö moziba (ahol adj [...]
Mind a 19 komment
Filmhírek a nagyvilágból! Batman: The Dark Knight kulisszatitkok videó, Prince of Persia: Sands of Time érdekességek, Pókember 4 információk, Madagaszkár 2 tízer videó, Wanted kedvcsináló és X-Akták 2 mozgókép.
4356 3 19 Izé
gvereb1: mármint a batman, dark knight
gvereb1: aztarohadt!! IMDB-n 9,6/10 pontot kapott!!! úgy néz ki az év filmje lessz.
csicsilla: uuutàlom a bohocokat és imàdom BATMANT!amint hazaérek elmegyek az elsö moziba (ahol adj [...]
Mind a 19 komment
Audio Bullys & Nancy Sinatra's - Shot You Down
429 1 2 Zene Izé
Bakeyoo: Nekem bejövős!
Scarf: Ez k*rva szar... :S
NAS - Got yourself a gun
Myspace
302 0 0 Zene Izé
Rovarok testközelből.
4669 4 19 Izé
kotta: Ezek nagyon szép képek! És még mondja valaki hogy a természet nem elég fantáziadús... Csak n [...]
Purple: :DDDD nemtom, a postban szereplő kispajtások valahogy aranyosak, az a lótetü meg gusztustalan. : [...]
Lacpas: A termeszet csodalatos...:D Amugy csak nezem: purple elso kommentje: jajj de cuki az a pók :D meg m [...]
Mind a 19 komment
Ez most nem a foci eb, hanem a foci kecske. ;) De nevezik ulak tartisnak, kuk parinak, kök berünek, kökbörünek és buzkashinak is Afganisztán nemzeti sportját. A lényeg hogy a csapatok napokon át hajigálnak egy döglött kecskét. Nem árt, ha a buzkashi játékos remek állképességgel rendelkezik, hiszen a játék akár több napon keresztül is elhúzódhat. Biztos jó móka. ;)
3281 1 12 Izé
Lacpas: A foci is valhonnan azsiabol ered allitolag, ha belegondolunk a labdajatekok is innen szarmaznak. Eg [...]
Thufir: Ha belegondolunk a foci sem egy kulturált sport, csak jó a reklámja.
Belkar: ez már benne volt a rambo-ban is :) lehet hogy nem túl értelmes de talán ez a legősibb még ma [...]
Mind a 12 komment
Kate Nash - Foundations
Wiki 
465 2 2 Zene Izé
vada: Én is bírom a kiejtését! Kellemes a zene is.
NuttySomeone: annyira szep a hangja..es a kiejteset ugybirom:D
Tegnap írtam egy mesterséges szigetről, amit műanyag palackok tartanak fenn a vízen. Most itt egy csónak 15.000 műanyag palackból meg egy kiszuperált Cessnaból, amivel Californiából Hawaiira hajóznak.

1724 0 11 Izé
bungle: cancer1 küldte: http://freshpics.blogspot.com/2008/10/boat-made-from-recycled-plastic-bottles.html
bungle: Elképzelhető. Azt viszont el se tudom képzelni, mekkora rekeszizom szükséges annyi rekesz sörh [...]
papaluige: akció lejárta után pedig megduplázódik? :D
Mind a 11 komment
Régebbi postok...