REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Intim Peti elmondja, miért is jó a dildó a háznál.
2097 0 0 Izé
Ezért nem szabad semmit sem soha teljesen biztosra venni
934 0 0 Sport Izé
Nicolas Mahut még a lelátóról is visszaüti a labdát

Kár, hogy visszaérni már nem tudott.
837 0 0 Sport Izé
Retro billentyűzet hipstereknek

Mert mi máson lehetne megírni a tökéletes regényt, ha nem egy modern írógép utánzaton?
1221 0 8 Izé
Parafadugó: Ki kell költözni egy barlangba, ott van bőven "vászon" festeni. És annál retróbb amúgy se na [...]
lilaflexninja: Jó hát fessél fel egy Nyomorultakat a falra!
Erunder: Az igazi királyság az lenne, ha történeteket falakra mázolt képekben mesélnénk el egymásnak [...]
Mind a 8 komment
Biolumineszcencia Tasmaniában

Volt régebben egy poszt Ausztráliáról, ahol ugyanezt a jelenséget láthattátok.
939 0 0 Izé
Kijött a Sense8 második évadának az előzetese

Nem lesz olyan boldog és felhőtlen, mint a posztképen tűnik.
1847 0 0 Film Izé
Tim Bengel homok rajzai egyszerűen lenyűgözőek
1799 0 0 Izé
Thor: Ragnarok

A legújabb Marvel film előzetesétől ismét ráizgulsz a szuperhősökre.
1272 0 0 Film Izé
A hölgyet nem éppen a láthatatlan ember inzultálja, csak nagyon meglepődött
4109 0 1 Izé
Parafadugó: Csak gyakorolta a "hoppá, rossz lyuk!" arckifejezést.
Azt hinnéd, egy ekkora hajó tök stabilan szeli a vizeket

Erre ez úgy imbolyog az erős szélben, mintha csutka részeg lenne.
4648 0 9 Izé
solution45: Nem-e? :D
watchup: Minden esetre gyanús, hogy nem-e trükkfelvétel, amit egy kádban vettek fel :)
watchup: A Youtube kommentek alapján ez nem személyszállító óceánjáró Cruise Ship, hanem egy autó s [...]
Mind a 9 komment
A ti gyereketek jégkrémre költené a pénzét, vagy odaadná egy hajléktalannak?
1165 0 2 Izé
Demente: Kislány csinálta jól, aki a fagyit adta inkább oda! Hiszen akik ide jutnak, önhibából, vagy s [...]
lilaflexninja: Hát mindjárt elsírom magam.
Van szabad hat és fél perced?

Akkor nézd végig hogyan dől el a világ leghosszabb dominó sora!
1904 0 3 Izé
Parafadugó: Én még most is megnéznék egy ilyen Domino Day-t ha lenne :)
mue: vki nem tudja hol lehet kifejezetten ilyen célra venni dominót? mármint külföldi oldalakon lát [...]
Ravennë: Belőlem nosztalgikus élményt hozott elő a videó. Eszembe jutott mikor anno a "Domino day" az eg [...]
Tudod hova lyukadnál ki ha képes lennél átásni a földön?
4208 0 1 Izé
Demente: Tudom! A Goot Talent ben!
Az amerikaiak tényleg hülyébbek a világ többi részénél?

Az All Def Digital megpróbált választ találni a kérdésre.
2540 0 2 Izé
dns87: Az, hogy valaki tanult még nem jelenti azt, hogy művelt és intelligens is.
hawkeye: Válasz a kérdésre: igen. De már nem sokáig. Láttam egy csomó videót, amelyben magyar egyetem [...]
Nem kicsit para, ahogy leomlik a munkások mellett a hegy fele
4297 0 2 Izé
jjc: a költségvetésben a földvisszatöltésre beállított összeget meg lehet húzni.
Dmckayals: Készül a második ütem! :D
Enyhén öngyilkosjelölt a srác

De jár neki az elismerés.
3816 0 4 Izé
Demente: Egy csomó haver figyeli a kereszteződéseket, sőt még néha a forgalmat is megállították! Üg [...]
Csádi: Pedig egyáltalán nem. Ebben a forgalom lenne para, de odafigyeltek többen is. Akik úgy gondolj [...]
Dmckayals: Először nem értettem, miért öngyilkosjelölt. Aztán láttam, hogy összekoszolja a falat, ráa [...]
Mind a 4 komment
Az erő ébredése sem menekülhetett el a Bad Lip Reading elől
2326 0 1 Izé
mue: Interjút olvastam a készítő sráccal, hogy anyja süketnéma lett aztán próbálta megtanulni [...]
Van fölös 73 milkád?

Akkor most vehetsz egy rakétakilövő állomást. (Rakéta nem jár hozzá.)
2051 0 0 Izé
Az edzők helyében felvenném a kutyát a csapatba, mert többet fut, mint bármelyik játékos
1602 0 2 Izé
negativ_kommentelo: Csak egy botot kellett volna dobni neki a lelátóról
Lewy: Az a csapat nyer aki meg tudja fogni a kutyát?
Kacsamesék főcímdal autentikus előadásban

Korábbi posztok tőlük.
1735 0 4 Izé
Ravennë: Tényleg! Rá gondoltam egyébként. :)
Csádi: Amúgy volt már ilyen videó ettől a feltöltőtől, mehetne a címbe: http://www.ize.hu/ize/post [...]
Zellergumó: Dagobert bácsi van a posztképen,Donald nagybátyja.:)
Mind a 4 komment
Parancsszavakat is értő hangutánzó papagáj
1735 0 3 Izé
Heimdall: hawkeye Asszem Alexre gondolsz, aki szintén jákópapagáj volt 2007-ben halt meg.
Ravennë: Köszi ezt az infót. :)
hawkeye: Aranyos, de nevezhették volna másnak is. Ugyanis az "igazi" Einstein jákó egy kutatóintézetbe [...]
A hónap legbátrabb rendőre díját pedig kapja...

Az a zsaru, aki megijedt, majd elfutott egy egér elől.
4080 0 2 Izé
szemantikus: Hú, az nem egér volt, hanem EGÉR !
lilaflexninja: Csak az irtókért futott el gyorsan.
Ezt nem gondolta végig a Pepsi!

Az új reklámjuk sokakat kiakasztott.

 
5078 0 10 Izé
Jaca: Mivel lőtt mellé a PEPSI? Megcsinálta az év reklámját. Ja, az nem ez a pár perces videó, han [...]
palinkaman: Én sem értettem, hogy mi olyan felháborító a reklámban. Aztán mikor megtudtam, hogy mint kell [...]
hawkeye: Engem sért ez a kommented. Meg az emberi jogokat, és a demokráciát. És a nemi identitásomat. [...]
Mind a 10 komment
Ismerkedj meg az írógép zenekarral!
1965 0 0 Izé
72 órán keresztül több ezer ember egyszerre alkotott a Reddit Place digitális vásznára
1048 0 0 Izé
Magyarország a legkorruptabb országok közé került

Nagyot romlott a helyzet, az EY felmérése szerint a hazai vezetők 78%-a tapasztalja, hogy a kenőpénz az üzleti élet mindennapos része lett.
1240 0 0 Izé
X-akták gyerekkönyv

Nem vicc, tényleg készítettek egy ilyet.
1723 0 1 Izé
lilaflexninja: Miért is ne?
Hát ez a rajt nem pont úgy sült el, ahogy azt a pilóta gondolta
3578 0 1 Izé
Dmckayals: Góóóóóóól! :D
Ezt se nagyon próbáljátok ki otthon!

A víz és az elektromosság keverése általában nem végződik jól. Szerencsére itt a srác tudta miért kell gumikesztyűt húznia.
3864 0 0 Izé
I Am Heath Ledger

Dokumentumfilm a színész életéről, aki a legjobb Joker karaktert tette élővé.
940 0 1 Izé
lilaflexninja: Sosem értettem, mire fel a nagy hájp, hogy mekkora Joker volt, meg mekkora alakítás. Sima gonosz [...]
Tervezd meg a saját falvédődet az Univer segítségevel

A szexista szövegeiknél nem nehéz jobbat alkotni.
1213 0 4 Izé
hawkeye: ...kedvencem....
hawkeye: Egyébként a két kevencem: 1. Kezdet... Bezzeg az a szomszéd Józsi az tudja ám mi a módi... [...]
hawkeye: A nők azon része berzenkedik a főzés ellen, amely lustaságból, vagy ostobaságból nem tanulta [...]
Mind a 4 komment
Dimension 404

Sci-fi sorozat a Hulu-tól, amibe annyi sci-fi elemet zsúfoltak be, amennyit csak tudtak.
1600 0 0 Film Izé
Remélem mondani sem kell, hogy ezt ne próbáld ki otthon!
1797 0 4 Izé
Pupuci: Jaa, hát ha szerepelni akar, akkor ne a ventit nyalogassa. Ugorjon le a tizedikről, oszt' jó napo [...]
negativ_kommentelo: ...de nem is a vaszisztdaszról szól, meg a rekordól, hanem arról, h valamivel szerepelhessen.
Pupuci: Ez így, ahogy csinálja nem egy nagy vaszisztdasz.
Mind a 4 komment
Ez a jetpack még közel sem olyan jó, mint a Vasemberé

De eddig ez áll a legközelebb hozzá.
2568 0 2 Izé
hawkeye: Vajon hány snitt végéről vágták le a bazi nagy esést...? :)
Dmckayals: Nem értem. Nem tudja, hogy ez simán megy kólával meg menthos-szal? :P :D
Így néz majd ki egy szoba a sörhotelben, amit a BrewDog fog építeni
816 0 0 Izé
Okosmonokli, a legnagyobb hipsztereknek
963 0 1 Izé
lilaflexninja: Van annyira hihető, mint a kézműves fahasábok.
Ha nem halad előtted a sor, annak általában oka van

Ezt most ez a sofőr is megtanulta.
3738 0 34 Izé
twitteringbeard: Így igaz, teljesen egyetértek. A "sort nem lehet előzni" hülyeség annak a félreértelmezéséb [...]
Jaca: Ez a "több autót tilos előzni" honnan jön? Ha egy kamiont előzök, ami olyan hosszú, mint két [...]
twitteringbeard: Mellékes dolog, de helytelenül írtam, hogy a megelőzöttet nem tilos zavarni, elvileg a kresz ki [...]
Mind a 34 komment
Hát ez nem jött be!
4008 0 5 Izé
Ravennë: Azért ez még messze volt az "önkéntes rendőrködéstől".
twitteringbeard: Azért aki önkéntes rendőrködik az se kevésbé paraszt.
gggeee: Nagyon illik hozzá ez a zene! :)
Mind a 5 komment
Google Gnome

A Google Home kerti törpe változatát, ha valóban létezne, tuti lenne egy csomó ember, aki még meg is venné.
1004 0 0 Izé
Maru hivatalosan is a legnézettebb macska lett a YouTube-on
2659 0 1 Izé
Ravennë: Nem csoda, imádni valóan lökött macska. Látom jól el van kényeztetve. :)
Régebbi postok...