REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
JCVD

(Jean Claude Van Damme)

Úgy látszik Van Damme is visszatér, mégpedig egy olyan filmben, amiben saját magát alakítja.

Előzetes:
1556 0 5 Film Izé
yushuf: a botox jót tett neki
rivaul: Hehe ezt most találtam: http://delivery1.youmake.tv/2007/12/07/v/3127/3127_1.jpg http://www.hollywo [...]
madMate: nekem Hugh Laurie, összeverve, szétdrogozva :)
Mind a 5 komment
JCVD

(Jean Claude Van Damme)

Úgy látszik Van Damme is visszatér, mégpedig egy olyan filmben, amiben saját magát alakítja.

Előzetes:
1659 2 5 Izé
yushuf: a botox jót tett neki
rivaul: Hehe ezt most találtam: http://delivery1.youmake.tv/2007/12/07/v/3127/3127_1.jpg http://www.hollywo [...]
madMate: nekem Hugh Laurie, összeverve, szétdrogozva :)
Mind a 5 komment
Ezúton is szeretnék gratulálni CrazyLime barátunknak, hogy immáron mint menyasszony küldi postjait és gazdagítja körünket :)
Kívánok nekik sok boldogságot, és sok sok pelenkás kis lurkót ;)
710 0 29 Pink Izé
CrazyLime: Dehogy megyek én sehova! Bár megmondom őszintén, ami a jövőt illeti, nem sok jót látok ebbe [...]
orsyka_001: elég Ausztriáig futnod:)
CrazyLime: Neeeem! Soha többet nem hagyom el a Nyuszikámat! ;) Nem akarok én kint szülni, bár lehet jobban [...]
Mind a 29 komment
As I Lay Dying - The Sound Of Truth
440 1 1 Zene Izé
Kornadidas: hmmm....szereteeeeem:)
Nibiru, a 12. bolygó.

A végzet bolygója? "Az 1983 óta csak a világ legnagyobb távcsöveivel megfigyelhető bolygó ma már kis házi teleszkópokkal is észlelhető. A szakértők szerint néhány hónap múlva pedig már szabad szemmel is látható lesz. A Vörös Bolygó a mérések szerint kb. 23-szorosa a Földnek. Számos kutató szerint a bolygó feltűnése okozta eddig a Földön a rendkívüli időjárási változásokat."

+ pdf: Nibiru, az Apokalipszis bolygója.
10724 20 196 Izé
norbertvincze: https://www.rt.com/news/339009-nibiru-planet-extinction-nasa/
izébigyó: http://ujramegujra.blog.hu/2016/02/20/minden_amit_tudni_akarsz_a_nibirurol_avagy_most_tenyleg_mindme [...]
rubigo: :)
Mind a 196 komment
Wayne Wade - Lady
1096 1 0 Zene Izé
Szüless újjá villámgyorsan! - Az 5 legjobb lazító fürdő
295 1 0 Pink Izé
Friss trailerek és teaser videók érkeztek Hollywoodból! Ezúttal újra betekintést kaphatunk a jövő év március végén debütáló Monsters vs. Aliens animációs filmbe, amit a Dreamworks kalapál, továbbá Tim Burton legújabb szuperprodukciójába, a 9!-be, mely olyan neves sztárok közreműködésével készül, mint Elijah Wood, John C. Reilly, Jennifer Connelly, Crispin Glover, Martin Landau és Christopher Plummer. Ezenkívül kaptunk két Terminator: Salvation állóképet is!
4971 0 4 Film Izé
Erunder: Balázs küldte: Remélem tényleg ilyen lesz az első kapcsolat felvétel :D http://www.youtube.com [...]
csicsilla: sajnos csak ost tudtam megnézni de iádom a D-t. tényleg jó poénok vannak benne utoljára a sz [...]
tikshow: te jó isten :D ebbe mi poénok vannak :D
Mind a 4 komment
Friss trailerek és teaser videók érkeztek Hollywoodból! Ezúttal újra betekintést kaphatunk a jövő év március végén debütáló Monsters vs. Aliens animációs filmbe, amit a Dreamworks kalapál, továbbá Tim Burton legújabb szuperprodukciójába, a 9!-be, mely olyan neves sztárok közreműködésével készül, mint Elijah Wood, John C. Reilly, Jennifer Connelly, Crispin Glover, Martin Landau és Christopher Plummer. Ezenkívül kaptunk két Terminator: Salvation állóképet is!
5359 3 2 Izé
tikshow: te jó isten :D ebbe mi poénok vannak :D
Belkar: a Monsters vs Aliens nekem nagyon tetszik :) a Terminátorról meg annyit hogy remélem jó film les [...]
Látványos Karácsony Fények szerte a világról 
365 0 0 Pink Izé
Felkészülni, vigyázz, rajt! :)

(Ezzel a posztal kívánok minden kedves Sport Izé látogatónak békés boldog karácsonyt. :) Macc )
738 0 3 Sport Izé
Zserigta: Csá család. XD (Folytatván a beszélgetést.)
Maccoyi: Köszi fater. :)
Balázs: Boldog Karácsonyt Fijam:D és Grat, nélküled nem tartana itt az oldal:)Respect haver;)
Clutch - The Mob Goes Wild

A zseniális, stoner rockot játszó Clutch 2004-es Blast Tyrant c. lemezéről. Akinek ettől a zenétől nem jön lábába a boogie, sürgősen kezeltesse magát. :-)
Wiki
Myspace
631 0 0 Zene Izé
A LIFE magazin a Google képkeresőjével közösen rengeteg, eddig nem látott, 50-60-70-es évekből származó motoros képeket tett közzé, versenysporttól kezdve a motorosbandák életéig.
3373 0 1 Autó Izé
gvereb1: nice
A LIFE magazin a Google képkeresőjével közösen rengeteg, eddig nem látott, 50-60-70-es évekből származó motoros képeket tett közzé, versenysporttól kezdve a motorosbandák életéig.
3437 7 1 Izé
gvereb1: nice
Melyik napon születtél? - Ezt látják benned a pasik
1174 0 2 Pink Izé
megtalált: ez hülyeség
Ágii: Hát ez abszolút nem passzol:D
Az 5 legkiábrándítóbb pasi típus - Akinek a nő piros lapot ad
968 0 0 Pink Izé
Lassított fájdalmak. :)
7104 3 17 Izé
eddiedry01: Félreértettél. Nem vagyok vega, és tudom, hogy a hús az asztalra kell kerüljön, nincs ezzel k [...]
Codegen: Lehet h alattomos ,beszari vadaszmodszer de itt nem kimondottan csak vadaszasra hasznaljak hanem a r [...]
papaluige: olvass, gondolkozz,aztán utána idiótázz!
Mind a 17 komment
5 olcsó, de látványos karácsonyi dekortipp
485 0 0 Pink Izé
Benne van a "boogie" rendesen a rendőrbácsi lábában. :)
6913 1 8 Izé
eddiedry01: Ezt rendszeresíteni kéne. Nálunk állandóan dugót csinálnak a zsaruk, mikor ők irányítják [...]
Balázs: tiszta csúcsformában 3 :D
Bubba: Hát igen, milyen unalmas lehet ez a meló egy-két vicces cigi nélkül? :-)
Mind a 8 komment
Láttatok egy IZE rendszámú kocsit? Küldjétek be!
(Természetesen csak ha a ti autótok vagy miután megkérdeztétek a tulajt és beleegyezik a fotó közlésébe... csak hogy az unatkozó buzgómócsing adatvédelmi jogászjelölt gyerekek se pattogjanak, ha már nem találtak otthon nyugatót).
5886 3 115 Izé
7sleeper: egy hétvégére. üres tankkal.
lb7: Így biztos nem, ha Tíííí mindent beküld előttem... mint pl. a vonatosat. :P
bungle: Ha belehúzol, gyorsan összejön az a hiányzó 4940. :)
Mind a 115 komment
Volt már japán keskeny ház... most itt van jó pár másik.
3769 0 3 Art Izé
kszaten: Ilyet is csak ök csinálnak meg még sok mást is :D......... de én ezért szeretem a Japánokat [...]
brigi_cica: én a házaknak a belsejére lennék kiváncsi :)
Czaboo: Csak takarékosak nah. A hellyel. =)
Volt már japán keskeny ház... most itt van jó pár másik.
4061 2 4 Izé
Mr.T.: naleni küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=2v24ftQvM1U Szöveg: 1.7m Széles és 14m Hosszu [...]
kszaten: Ilyet is csak ök csinálnak meg még sok mást is :D......... de én ezért szeretem a Japánokat [...]
brigi_cica: én a házaknak a belsejére lennék kiváncsi :)
Mind a 4 komment
Mindenki döntse el maga, mit lát a képen... (Csalni nem ér:D)
5408 0 19 Tech Izé
tremor: USB-s vibrátor.. mimás? :D
nehgs: jol megmondtad -.-
Re-Peet: USB-s fésű kopaszoknak
Mind a 19 komment
Környezetvédő félperc: megunt, kiöregedett Lada személygépkocsiját újrahasznosíthatja, mint szelektív üveghulladék gyűjtő sziget!
5465 0 3 Autó Izé
M.Andreas: Neeem. Kap szépen egy OT-s rendszámot, oszt megyek vele villogni a németekhez. Persze tavaly már [...]
mcsoma: építsünk belőle vmi csővázas vadállatot csapatni! :D
M.Andreas: Vérzik a szívem... Az enyém is egy udvarban áll tavaszig, mert lejárt a műszakija... Szeeeegé [...]
Környezetvédő félperc: megunt, kiöregedett Lada személygépkocsiját újrahasznosíthatja, mint szelektív üveghulladék gyűjtő sziget!
5612 1 3 Izé
M.Andreas: Neeem. Kap szépen egy OT-s rendszámot, oszt megyek vele villogni a németekhez. Persze tavaly már [...]
mcsoma: építsünk belőle vmi csővázas vadállatot csapatni! :D
M.Andreas: Vérzik a szívem... Az enyém is egy udvarban áll tavaszig, mert lejárt a műszakija... Szeeeegé [...]
Olcsó játék hülye mopszoknak.
5568 5 28 Izé
Drawen: azt az arcot/ábrázatot 0:28-nál. Na azt imádom:)
mekszamnojz: ezekalapján a macskák is mind hülyék, mert ők is szeretnek a fényekkel játszani mint ahogy ez [...]
|-=O=-|: "Az is teny,hogy messze nem olyan ertelmes, mint mondjuk egy nemetjuhasz vagy labrador." Nem lehet, [...]
Mind a 28 komment
Paffendorf - Lalala Girl
1446 1 3 Zene Izé
Genki: A kép vagy a zene? :)
OZZYka: ez nekem konkrétan telitalálat :D
Genki: Első postom, remélem tetszik :)
Lancia Delta HF Integrale, a legendás rallyautó!
1100 0 3 Sport Izé
kiszely: Itthon is van... :) http://fanat-x.hu/e107_plugins/coppermine_menu/thumbnails.php?album=62
gvereb1: kiskoromban volt egy ilyen machboxom, egyik kedvencem volt.
papaluige: http://sport.ize.hu/comments.php?post_id=1517
Játékunkban 1 db Tomb Raider Underworld PC-s játékszoftvert sorsolunk ki, mely megnyeréséhez nem kell mást tennetek, mint válaszolni két egyszerű kérdésre. A nyereményeket a CD PROJEKT ajánlotta fel.

A válaszok beérkezési határideje: december 24. Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: december 25.

A játékban csak regisztrált felhasználóink vehetnek részt! Sok sikert kíván a CD Projekt és a JÁTÉKOK.hu csapata!
2642 1 0 Game Izé
Játékunkban 1 db Tomb Raider Underworld PC-s játékszoftvert sorsolunk ki, mely megnyeréséhez nem kell mást tennetek, mint válaszolni két egyszerű kérdésre. A nyereményeket a CD PROJEKT ajánlotta fel.

A válaszok beérkezési határideje: december 24. Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: december 25.

A játékban csak regisztrált felhasználóink vehetnek részt! Sok sikert kíván a CD Projekt és a JÁTÉKOK.hu csapata!
4567 0 11 Izé
vadoc66: Mi az oldal címe amin lehet játszani? Pötyögje már be valaki mert kicsit szét vagyok esve...
Shifty_: Újra él az oldal! A játék tehát ismét elérhető! Sok sikert kívánunk Mindenkinek! JÁTÉKO [...]
Shifty_: Az oldallal kisebb gondok akadtak, így csak ma estétől lesz újra elérhető! A kellemetlenségé [...]
Mind a 11 komment
Szép volt Tobe! :)

A visszavonulás tényei.
617 0 0 Sport Izé
Az, aminek látszik. Karácsonyfadísz LCD kijelzővel és 50 képet tárol. Jujdejó...
999 0 0 Tech Izé
Csoda: Szűz Mária látható az agyáról készült MRI-képen!
691 0 15 Pink Izé
Gumicukor: Vicces, vagy nem, én először fel sem fogtam, hogy ez egy agy. Rögtön Máriát láttam benne. Sz [...]
Éjfélilány: Ez mekkora hülyeség. Az emberi agy minden értelmetlen formába egy értelmes motívumon próbál [...]
Re-Peet: A kép alsó felétől indulva az alsó harmadáig.. ;) .. persze keresztmetszetben
Mind a 15 komment
Gyurcsány a megasztáros Lakatos Krisztiánról blogol
726 0 1 Pink Izé
orsyka_001: nemtom, de szerintem igaza van
Itt a labda, hol a labda? :D
1085 1 0 Sport Izé
3 gyönyörű karácsonyi dekortipp - Öltöztesd lakásodat az ünnephez!
475 0 2 Pink Izé
the girl of peace: dettó...=(...még a karácsony tudata sem tud felvidítani...mert rájövök...hogy nincs értelme. [...]
orsyka_001: ha a lelkemhez kellene öltöztetnem, az egész fekete lenne:'(
Van olyan vízisport, amiben nem leszel vízes? Igen van. :)

Bár tuti, hogy egyhamar nem lesz olimpiai sportág, de azért jó móka lehet.
886 0 1 Sport Izé
Diccsó: Akk nem is igazi vizisport....:P
Egy érdekes igazoltatás... avagy nehéz lábon maradni, ha gömbölyű az ember talpa. :)
10009 5 20 Izé
Slarioux: Miért, szerinted hogy kellett volna a rendőröknek viselkedniük??
Schabee: én is erre gondoltam
Shongi: Hmm részeg, drogos, szimplán hülye embrekeről sok videót láttam már, de normálisan és udvar [...]
Mind a 20 komment
Mindig akad pár idióta, aki feszegeti saját határait. :)

A vége lassítva.
20380 8 30 Izé
k1: barmok
AVIREX: oxy:) nem okoskodni akartam,csak segíteni,hogy mi a fene ez az ünnep:}
Schabee: hát ez nagyon kész! :D másabb végifejletre vártem de ez jobb volt :) mondjuk a kalapács érkez [...]
Mind a 30 komment
Jessica Cox (25) a világ első kar nélküli pilótája, aki a napokban vehette át hivatalos pilótaengedélyét. Az arizonai lány egy genetikai rendellenesség miatt kar nélkül született, de szülei legnagyobb örömére sosem keseredett el fogyatékossága miatt.

A lehetetlennek tűnő vállalkozáshoz egy oktatócég nyújtott segítséget. Mérnökeik speciálisan átalakítottak egy egyszemélyes kisgépet, hogy Jessica a lábával is kezelni tudja a műszereket és a botkormányt. Betanítása három évig tartott, de ma már tökéletes biztonsággal kezeli a gépét.
3577 2 15 Izé
Schabee: elég ügyes, de nem tudom mennyire biztonságos, h csak 2 végtaggal irányítja a gépet...
encsisz: Aki abban nő fel, hogy 4 végtagja van, az el sem tudja képzelni, hogy milyen csak kettővel telje [...]
lokko: ha ő egyszer (nagyon nem kívánom neki) csúnyábban ér földet annál, mint azt túl lehessen é [...]
Mind a 15 komment
Régebbi postok...