REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Így küzdheted le a rohamrendőröket

Avagy, útmutató hogyan kerülj a leggyorsabban börtönbe.
2395 0 0 Izé
Honda duda hangulatjel

Hogy a dudálásoddal valóban kifejezhesd érzelmeid.
1310 0 0 Autó Izé
A Soda Stream elsején full trollban tolta a marketinget
1901 0 0 Izé
Ezek után nem kérdés, hogy a kő-papír-ollóban melyik a legerősebb elem
2897 0 4 Izé
Parafadugó: Ez csalás! Van benne ragasztó is :D
Ravennë: A követ amúgy is üti a játékban. :P (véletlen adtam neked egy pluszt. Valamiért annyira fog [...]
Jaca: Ja, mikor az olló beült a budira, és megkérdezték: - Kő papír, olló?
Mind a 4 komment
Szegény nagyi kap az arcába egy adagot

De ez ne fogjon vissza attól, hogy te halálra röhögd magad!
3279 0 0 Izé
Így néz ki egy pusztuló gleccser

Mivel a tudósok szerint a gleccserek már a legapróbb klímaváltozásra is reagálnak, így ez a még tavaly áprilisban leszakadó hatalmas tömb nem kis gondot jelez.
2843 0 1 Izé
lilaflexninja: Na de a gleccserek már csak ilyenek, hogy nem vándorolnak el Afrikáig, hanem egy idő után letö [...]
Játékkocsi a kiváltságosaknak

Hogy a gyerekek már oviban megtanulják, vannak, akik jóval az átlag felett állnak.
1510 0 0 Izé
Colin Furze megalkotta a világ leggyorsabb dodgem autóját
1598 0 1 Izé
vadonka: Összehasonlítva azokkal a youtuberekkel akik mondjuk esznek és azt videózzák vagy reagálnak ar [...]
Hó nélkül síelni

Nem kell más hozzá csak egy nagy lejtő egy erdőben, aminek az alját levelet borítják.
1159 0 0 Sport Izé
Ha így gyorsul, hát így gyorsul
2594 0 1 Izé
lilaflexninja: Ez egy versenyen vajon szabályos lenne?
Megérkezett a Trónok Harca befejező évadának a promója

Semmmi különleges, csak sétálnak benne, akkor is király!
615 0 0 Film Izé
Hátraszaltós büntetődobás

Na ezt űberelje valaki!
794 0 0 Sport Izé
Az

Stephen King híres regényét ismét filmre viszik és már az előzetesétől is kiver a víz.
2319 0 0 Film Izé
Szerintetek hasonlít? :)
1570 0 5 Izé
Ravennë: http://i.imgur.com/AJ5vMxN.jpg
lilaflexninja: Háleluja!
Erunder: Hát én tegnap éjjel egykor kaptam meg az emailt róla.
Mind a 5 komment
Full kattant vagy és odavagy az állatokért?

Akkor most a kis kedvenced szőrét is hordhatod a karórádon.
530 0 1 Izé
lilaflexninja: Az összes ruhámon hordom a kis kedvencem szőrét. Nem akarnám még az órámon is.
A Burger King Whopper ízű fogkrémmel rukkolt elő
758 0 3 Izé
Ravennë: A Kinder csokoládé régi reklámarcának új munkája.
Dmckayals: Gyerekként az eper ízű Hófehérke/Gabi fogkrémet ettük. Sose gondoltam volna, hogy ez a szoká [...]
lilaflexninja: Nem rossz. Régóta kéne már egy rágó és/vagy cukorka is valami sós ízzel. Sajtos, békönös [...]
Azért vannak a jó barátok...

Hogy mikor hülyeséget csinálsz, ott legyenek és felvegyék.
2826 0 0 Izé
Amikor lezuhant a Nap a városra

Szénné égett holttestek mindenfelé!
4441 0 0 Izé
Napi fárasztás: Galla Miklós és a reset.hu favicceitől kiég az agyad
2856 0 3 Izé
Dmckayals: Az a fapofa, amivel végighallgatja a riportert. :D Aha, jóóó...
Ravennë: Köszi a reklámot, így az említett időpontokban jó nagy ívben elkerülöm a Gödör Klubbot. G [...]
Jaca: A makettesen már korábban röhögtem, a többi gyenge volt. Ez nem az enyém, de jó: -Jó napot! [...]
Alig múlt el a tél, de ez az Észak-Norvégiáról készült felvétel újra meghozza hozzá a kedved
850 0 1 Izé
cse': El kellett olvasnom párszor a címet, hogy megértsem. Az van, hogy úgy írják, hogy "Észak-Norv [...]
Sose dobj egy országra kétszer is atomot!

Mert végül ilyen hülye PR videókat fognak készíteni a folyóikról, mint látványosság.
2669 0 1 Izé
Gábor-79: És hogyan bújt/merült el az amúgy neki bokáig érő vízben? Komolyan érdekel, hasznos tudás [...]
Jópofára vette a hangulatot a Destiny 2: Last call első előzetese

A hang egyébként Nathan Fillionhoz (Castle, Firefly) tartozik.
551 0 0 Tech Izé
Néhány ember elfelejtette, hogy a kamion erősebb, mint egy kocsi

Az elején rohangászó hülyegyerek, meg biztos egy öngyilkosjelölt.
4028 0 1 Izé
lilaflexninja: Engem is megzavarna, ha a másik sávban mennének a kamionok.
Hologram lámpák
1419 0 0 Izé
A WikiLeaks szerint a CIA az új Apple-számítógépeket is képes feltörni
2514 0 0 Tech Izé
Cheese Trouble

Wallace & Gromit Mashup a Darth by Darthwest alkotójától, Fabrice Mathieutól.
764 0 0 Film Izé
Az Utazók nem lett egy túl jó film

De a bakiparádéját érdemes megnézni.
782 0 0 Film Izé
Egy hotelszoba, amiben minden reggel más kilátás fogad
1850 0 0 Izé
Őt azt hiszem nem kell bemutatni! ;)
1658 0 3 Izé
sztewe: Én már nem csodálkozok semmin :D De a kőműves dekoltázs kijavítása malterral na azon kész v [...]
Ravennë: Tényleg van olyan fogyatékos ember, aki ahelyett, hogy odébb tenné a táblát, inkább visszafor [...]
hawkeye: Mindenesetre sajátos humora van. Viszont ő (még) nem előre megírt jeleneteket vesz fel fizetet [...]
Lánctalpas Audi

Tengerpartra, gleccserekre és zombi apokalipszis esetére.
1583 0 1 Izé
Demente: Jellemző! Eddig sem a futóművével volt baj az audinak!
Qube Tent

Ha akkora kocka vagy, hogy sátrazni is csak abban vagy hajlandó.
2054 0 4 Izé
Ravennë: És tényleg olyan... :D
negativ_kommentelo: Nem tudom, egy fesztiválon mitől félnék jobban, a tolvajoktól, vagy valakitől, aki éppen wc-t [...]
gggeee: Elég nagynak és nehéznek tűnik. Autó nélkül tömegközlekedésen szállítani nem lehet nagy [...]
Mind a 4 komment
Várom az időszakot, mikor itthon is ilyen hatékonysággal és szervezetten dolgoznak majd a hókotrók
2578 0 3 Izé
Rockstopper: Ez az. Egy qrva sáv letakarításához hány hókotró kell? Ez aztán hatékonyság :)
szemantikus: Úgy emlékszek, 2011-ben mentünk síelni az öreggel. Az m5-ösön szegedtől egész Kecskemét t [...]
ixub000: Elhiszem, hogy a belső sáv tisztább lett, de a többit jobban összeqrták, mint volt.
Hüseyin Şahin álomszerű világot teremt a művészetével
1980 0 0 Art Izé
Egy magyar sofőrön kattog most a net népe

Nem karambolos vagy durva dashcam videó, csak annyi, hogy a srác a dugóban szemetet szed, de pont ettől jó az egész.
3477 0 2 Izé
lilaflexninja: Ez csak az új gazdaságos kukásautó.
gggeee: Bűnöző!! Tuti, hogy a saját felhasználásra lopkodta össze az út mellett felejtett értékeke [...]
Ha nehezedre esik közölni a világgal, hogy retardált vagy

Akkor íme egy jó tipp, ami nagyban megkönnyíti a dolgod.
1741 0 4 Izé
Anthraxia: https://www.youtube.com/watch?v=e1e1SPzIyNU&t=69s
bungle: Pillanatragasztóval viccesebb lett volna.
Ravennë: Szerintem vicces volt. :(
Mind a 4 komment
The Handmaid’s Tale

Elisabeth Moss kraktere csak túlszeretne élni, egy olyan disztópikus jövőben, ahol a nőknek már csak a szülés dolguk. Van egy érzésem, hogy ez lesz Varga István és Kovács Ákos kedvenc sci-fi-je.
627 0 0 Film Izé
Táncoló japán hip-hop nagyi

Aki ennél többet megfejt ebből a "Rizs tánc" nevű videóból, az egy zseni.
1293 0 2 Izé
lilaflexninja: Hát hogy hip-hop máshova kerül mindig.
Tomi Demo: Mi ebben a hip-hop???
Elég tökösnek kell lenni ahhoz, hogy egy elhagyott bányában bringázz

Kilian Bron pedig pont ilyen csávó.
2784 0 1 Izé
hawkeye: Tökösnek? Nem inkább hülyének...? :)
Mindig fáradtan ébredsz?

Akkor ez az oldal segít kiszámolni, hogy mikor kell lefeküdnöd, hogy kialudd magad.
3165 0 2 Izé
lilaflexninja: Na ajánl egy laza 9,5 órás alvást. Egyet tudok érteni.
Dmckayals: Hiányolok még pár beviteli mezőt: Hányszor ébred fel a gyerek éjjel. Hány méterre van tőle [...]
Értem én hogy felvilágosítás, meg minden, de így ez "kemény." Ennyi erővel horror-, vagy szexfilmet is nézethetnénk az elsős gyerekekkel.
4285 0 7 Izé
Ravennë: Részemről elég korrekten leírják, hogy miért hatalmas megkeményedett fügyiség ez a füzetec [...]
hawkeye: Jaj, ne legyetek már ilyen farizeusok! Elsős korban igenis sarkalatos kérdés a szexualitás, csa [...]
Dmckayals: Ezt több mint valószínű, hogy a szülő veszi (vagy nem veszi) meg és így eldöntheti, hogy od [...]
Mind a 7 komment
Régebbi postok...