REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A 7 legnagyobb hiba a diétád során!
404 1 0 Pink Izé
Ez alatt a post alatt a kommentekben már "elhíresült" a kép "Fuss kicsi 1nessa, fuss!" címmel... :D

Az oldalon rengeteg ilyen képet láthattok. Ha unatkoztok, csináljatok Ti is újat. ;)
12358 13 80 Izé
bungle: http://i.imgur.com/7TafL.jpg :D
bungle: http://i.imgur.com/5yNxz.jpg
bungle: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=39795&c=-1&s=dd&p=1
Mind a 80 komment
Moon

Egy asztronauta három éves megbízatást teljesít a Holdon, Helium III.-at, a Föld új energiaforrását bányászva. Munkáját magányosan végzi, egyetlen társa egy GERTI névre hallgató intelligens számítógép. Ahogy a szerződése végére kezd érni, egyre ijesztőbb változásokat kezd észlelni magán, fejfájások, hallucinációk kezdik gyötörni – egy pillanatnyi koncentrációzavar majdnem végzetes balesetté fajul. Ahogy a hallucináció és a valóság határvonala egyre közelebb kerül egymáshoz, belebotlik a három évvel ezelőtti saját magába.

Tekintsünk el attól egy picit hogy Sam Rockwell a főszereplő (többszörösen is). Eredeti, izgalmas történet, a Skinsből Kaya Scodelario, Kevin Spacey mint robothang (amiből lehet, hogy mi semmit se fogunk élvezni, ha szinkronizálják a filmet). Ez egy tuti kis űrben játszódó sci-fi.

Imdb
1624 4 3 Film Izé
Jokker: Én meg most fejeztem be :) Hát nem konkrétan az, amit vártam tőle (nem rosszabb, nem jobb, más [...]
1nessa: Ma hajnalba neztem meg. Nekem tetszett.:)
Wicked: Ez jónak ígérkezik. És már van R5 belőle! ;)
Ismét index zéhá! A téma természetesen az 1956. október 23-i forradalom.
Ki kicsoda?! Mi mikor hol hogyan?
3938 3 9 Izé
Fireblade1000: Bírom az ilyen teszteket, 10et elistaláltam!!
AVIREX: hát öccse,legalább azt illő lett volna eltalálni,hogy milyen idő volt 56' okt 23. -án :D deb [...]
nearo: 0/13... de az is csak tipp :P Viszont megnéztem azt a másikat, az 10/10 lett =) Bár Balassi tot [...]
Mind a 9 komment
Season of the Witch

Miközben a pestis végigsöpör a 14. századi Európán, egy dicső lovagot, Laveyt azzal a feladattal bíznak meg, hogy kihallgatás céljára szállítson el egy lányt, akit azzal gyanúsítanak, hogy boszorkány mivolta következtében terjeszti a járványt. Lavey hisz a lány ártatlanságában, ezért néhány társával egyetemben keresztülküzdi magát egy misztikus, hűtlen földön, hogy eljuttassá őt egy megszentelt helyre, ahol bebizonyítható a lány ártatlansága és ezáltal Európa átka feloldódik. Lavey még nem tudja, milyen sötét erők várnak rájuk…

A filmet Ausztriában és Magyarországon forgatak

IMDB


   
1039 2 0 Film Izé
Japcsik már megint hozzák a formájukat... ;)
9575 3 9 Izé
Maki: Bizony mondom néktek, nem ártana mifelénk is hasonlókat rendezni. Mindenkinek csak hasznára len [...]
KURVA: a japók tudnak szórakoztatni, elég olcsó dolgokért, sokat kaszálni, így kell ezt ma csinálni [...]
I-Dan: Inkább ez menjen a TV-ben, mint a Maúúnika!
Mind a 9 komment
Értem én, hogy orosz sofőr, de mi hajtja??? :O
13867 7 21 Izé
backi86: Szépen odavágta :D
Nusihusi: Az elején azt hittem, a másik autónak is nekimegy:D
...feco...: Amit összetört az egy X5 volt? Akinek oroszországban telik X5-re, annak fegyverre is.... nem lenn [...]
Mind a 21 komment
A félelem ural minket, vagy fordítva?
475 1 2 Pink Izé
szűzirónia: ez a kép olyan stokholm szindrómás
szűzirónia: FÍÍÍR OF DÖ DÁÁÁRK
Sorority Row

Újabb tini horror, teli csini kolis csajokkal. Húúúú! Ez most nem vicc, a sztori tök olyan mint a Tudom, mit tettél tavaly nyáron című “remekműé".

Öt egyetemista lány ártalmatlannak szánt csíntevése balul sül el, ami egy diáktársuk halálát okozza. Mindenki esküvel fogadja meg, hogy örökre hallgatni fog az esetről, de az ígéretet könnyebb megtenni, mint betartani. A diplomaosztó után egy titokzatos alak kezd el rájuk vadászni. Mindenki veszélyben van, aki a titkot ismeri…

Annyit még azért megemlítenék, hogy a film készítőitől, nem volt túl okos húzás, hogy ennyi videót tettek közzé, a nyitó jelenet, meg az összes halál. Aki izgulni is akar majd a moziban az óvatosan böngésszen.

Imdb
1216 8 0 Film Izé
Reménytelen küzdelem a túlsúly fogságában.
12111 4 26 Izé
Patkányka: [akire nem vonatkozik a kommentem ne vegye magára]
Patkányka: Annyi esetleg hogy minek ment bele,de akkor is kicsi együttérzés már...Általába a szarba tudat [...]
Patkányka: Nagyon gonoszak vagytok nem mondom...Látom valaki otthagyná megszenvedni valaki meg megdögleni,de [...]
Mind a 26 komment
Pénznyelő - The Money Pit

Nagyszerű jelenet egy klasszikus filmből. 
Én fetrengek, ahányszor látom.

A csóró házaspár, Anna és Walter lakást keres. Rendkívül olcsó házat ajánlanak nekik azzal az utasítással, hogy "legfeljebb majd kell rajta javítani ezt-azt". Főnyereménynek tűnik az ajánlat, ám csak azután jön a feketeleves: az új otthonukról kiderül, hogy kész életveszély. Gyorsan munkásokat hívnak, így nemsokára falak dőlnek ki, kőművesek potyognak az égből, és meszesvödrök ömlenek ki mindenütt.
1986-os vígjáték Tom Hanks és Shelley Long főszereplésével.
Trailer
794 3 2 Film Izé
CrazyLime: Jaaj, ez annyira jó film! :D
kovacslacka: Beszarás ez a röhögés! :) Amúgy, a film is király.
Néha Superman is meglepődik, hogy mire képes az erejével. :D
13687 5 10 Izé
Nusihusi: Mekkorát ugrott már a macska!XDXDXD
Patkányka: Macska átvette (elkapta) a repülésképességet:D
Dieseldisc: Félrenyeltem a Kriptonitot!
Mind a 10 komment
Szörnyű esküvői fotók - Tönkretette a fotós a pár életének legboldogabb napját.
2269 0 0 Pink Izé
Terhesen speedet fogyasztottam, mire számíthatok?
1054 0 8 Pink Izé
Chamy: Hát mi se hittük. Állítólag a lány bebeszélte magának, hogy ő nem terhes és egyszerűen ne [...]
vöri: uhh, ezért ez elég durva. Ezt sose hittem,h van ilyen,h a terhesség végéig nem veszi észre,h [...]
Chamy: Mikor gimis voltam, volt egy 17-18 éves csaj évfolyamtársam. Télen néztük, hogy nézd már, ho [...]
Mind a 8 komment
Vancsó Zoltán fotográfus, fotóriporter munkái 
904 0 0 Art Izé
Már volt szó erről a 30 méter magas, 11 emeletes faházról, de most jó pár fotót is láthattok róla.
11677 11 13 Izé
Patkányka: Szép munka, csak az első szél felkapná:S
sexdealer: Hány egyetemi buli? Szerintem egy kellemes egész estés füvezés és piálás után a srácok egy [...]
joetheghost: Szerintem ezek a fák már nem növekednek olyan gyors mértékben és inkébb bekebelezik a dolgoka [...]
Mind a 13 komment
Hajvágás - szó szerint. :D
7951 2 32 Izé
bandee1219: Annak, aki ügyetlenebbül bánik a késsel: http://www.youtube.com/watch?v=UrVFcqgHSLQ
Nusihusi: Azért késsel hajat vágni:S:P
Patkányka: Miért kéne vélni?Normál fodrász is ugyanúgy hátadba állíthatja az ollót vagy levághatja v [...]
Mind a 32 komment
"Elmegyünk szórakozni egy-két közülünk való emberrel" avagy légy igénytelen, gusztustalan és a címlaplányok tapadni fognak... Szerintem csak a kamera + mikrofon kombó miatt álltak vele szóba!
9514 5 18 Izé
Patkányka: Vannak jó megszólalásai:D
Nas: Azért arra tényleg kíváncsi lennék, hogy ha kamera és mikrofon nélkül, csak úgy az utcán o [...]
Kremy: Imádom ezt a csávót. Pont.
Mind a 18 komment
 A kis fotómodell. ;)
5083 4 12 Izé
Nusihusi: Aranyos a mókus:) És majd megdézsmálja a mogyorót:P
Patkányka: De aranyos:D Végig vigyorgott a pofám miközbe néztem a képeket:D Viszont..állítólag nagyon ' [...]
joetheghost: Azért látható, hogy a fényképezők tetején ott van a mogyi :) Ebben a kapitalista világban m [...]
Mind a 12 komment
A játék lezárult. Íme a nyertesek, akiket  e-mailben értesítettünk:

- pottyondyp
- zuzi
- Conscripter

-------------------------------------------------------------------------

Szeretnél nyerni 2 jegyet a szombati Paul van Dyk bulira?

Küldd el a jatek@ha.hu címre a 4 magyar fellépő nevét, akik Paul mellett játszani fognak a bulin. Ne feledd az izé user nevedet sem odaírni, mert csak regisztrált izé tagok nyerhetnek!

Összesen 3x2 jegy kerül kisorsolásra.


A játék kedd (10.20) 9.00-ig tart, a szerencsés nyerteseket e-mailben értesítjük.

Jó játékot!
1225 1 15 Izé
Erunder: Hatalmas buli volt. A Harder Better Faster Stronger és a Home (kétszer is) iszonyat nagyot ütött [...]
Erunder: 22:00 - 24:00 KÜHL 24:00 - 01:00 POLEPOSITION 01:00 - 04:00 PAUL VAN DYK 04:00 - 05:00 HOTX 05:00 - [...]
Erunder: Végre 24.-e :) Este buli. :D Mondjuk Hot X-re és STERBINSZKY-re nem vagyok igazán kíváncsi, de [...]
Mind a 15 komment
Milyen elemű vagy? Fogyj úgy!
748 0 3 Pink Izé
szűzirónia: negatív?!
Purple: viszont jó a postkép :DD
Sissi: Hát ez nagyon értelmetlen.... Íme, ez lesz, ha a hülye ezoterika és a még hülyébb fogyókúr [...]
Ezentúl bármikor kibonthatod mások leveleit és ha utána véletlen rákérdeznek arra, hogy te voltál-e, akkor csak fogd rá a nyuszira. ;)

Egy régebbi "környezetbarát levélbontó készülék".
4368 4 21 Izé
Patkányka: Ja nem, ennek fekete annak meg fehéres a hasa
Patkányka: Ez nem az 'Energizer Nyuszi'?:D http://www.youtube.com/watch?v=7HiO9rzU_aw
RAPTOR: Furi:)
Mind a 21 komment
Országunkat és a magyarokat világszerte ismerik és elismerik, de sose árt emlékeztetni a külföldieket, hogy országunk és fővárosunk mi minden szépet és jót rejtegett, illetve történelmunk során mi magyarok, mi mindenre is lehetünk büszkék.

A Budapest Business Region megbízásából, Madarász István által rendezett rövid Budapest/Magyarország imidzsfilmet tekinthetitek most meg, amit az idei Expo Realon vetítettek le az érdeklődök számára.
1020 1 2 Film Izé
Leoparde: Szerintem, valójában ennek a videónak nem is konkrétan Budapest bemutatása volt a célja, hanem [...]
scripter: Nekem tetszett :) bár 1-2 dolgot máshogy csináltam volna pl: - látszik a kocsi rendszáma (ált [...]
Ooze Forever
1996 0 0 Game Izé
Történelmi bravúr! Bronzérmes az U20-as válogatott! :)

662 1 4 Sport Izé
pepeti: Gratulálok nekik, csak kár hogy lesznek még 21 évesek is. :)
Krisaaaak: Csatlakozom az előző kommentekhez. Gratulálok
Balázs: grat nekik:)jobb h átaludtam a meccset meghaltam volna az izgalomba :O:D
Mind a 4 komment
Delfinek medúzákkal fociznak... :D
5970 3 21 Izé
Laretta: Nagyon aranyos :)
Fireblade1000: Kezdem érteni, hogy Miami-ban a foci csapatot miért hívják delfineknek!!:DD Miami Dolphins
rubigo: Ha az angol nyelvben a medúza jellyfish (azaz zseléhal), akkor innentől kezdve fölösleges olyan [...]
Mind a 21 komment
Delfinek medúzákkal fociznak... :D
5703 0 0 Sport Izé
"Nyugi-nyugi, direkt volt... Mindig így fejezem be a gyakorlatot."
12134 4 5 Izé
iw84u4t: Mostantól legalább összeszorított fogakkal is be tudja tolni a cigit a szájába...XD
Fireblade1000: Ebbe még az én fogam is bele fájdult!!!
sexdealer: A srác bottal ütheti a fogát...
Mind a 5 komment
Mikor alkalmazható a sürgősségi fogamzásgátlás?
872 0 0 Pink Izé
Kapaszkodj! Földrengés!!!
15467 10 44 Izé
AVIREX: de igen :)
Mr.T.: Ez nem ugyanaz a bolt? http://ize.hu/comments.php?post_id=6784
AVIREX: foooh,ez nagyon kemény volt.. amikor lehuppan a földre 1:03 nál milyen hang van :D
Mind a 44 komment
A túlsúlyról
307 0 0 Pink Izé
Edge of Darkness

Az Edge of Darkness lenne a 2002 óta komolyabb filmszerepet nem játszó Mel Gibson nagy visszatérőfilmje, amely egyben arra is lehetőséget adhatna, hogy Hollywood túllépjen a sztár 2006-os részeg balhéján. A két és félperces előzetes alapján ez a film nagyszerűségével aligha lesz képes bármit feledtetni. Közben végig azon töprengtem, a klip rendezője vajon fogadást kötött-e valakivel, hogy sikerül minden eddiginél több közhelyet zsúfolnia az ízelítőbe. Olyan mondatok hangzanak el, mint, hogy "isten hozott a pokolban" vagy "én vagyok a fickó, akinek nincs vesztenivalója", de a legjobb: "el kell döntened, hogy te lógsz a kereszten vagy te vered be a szögeket". Ezek az ócska mondatok elég furcsák, tekintve, hogy a filmet az Oscar-díjas William Monahan (A tégla) és Andrew Bovell (Lantana) írta, a rendező pedig Martin Campbell (Casino Royale). A film Campbell azonos című 1985-ös minisorozatán alapul, amelyben egy nyomozó lányát meggyilkolják, és amikor az apa elkezdi felgöngyölíteni az ügyet, rájön, hogy szövevényes politikai ügy áll a háttérben. Egy hatórás sorozat kétórás filmmé alakítása közben óhatatlanul sok részlet elvész, de ha hihetünk az előzetesnek, a tömörítés most sokkal kevésbé sikerült, mint A dolgok állása esetében. Az sem annyira bíztató, hogy a szerepet, amit eredetileg Robert De Niro játszott volna a filmben, (az amúgy remek) Ray Winstone vette át. Az Edge of Darkness-t az USA-ban január 29.-én mutatják be, hazai premierről még nem tudunk. Igazából hivatalos oldalt nem találtam.


936 0 0 Film Izé
Ólafur Arnalds - Ljósið
4864 10 8 Izé
Fireblade1000: Nagyon szép!!!
1nessa: Nagyon szep...A zene melle:) Nagyon tetszik.
revans: Rég láttam ilyen szép videót.
Mind a 8 komment
"Viszlát és kösz a labdát!" :)
1014 0 0 Sport Izé
Újabb két hetes nyereményjátékot indítottunk. Ezúttal 11(!) játékot fogunk kisorsolni, melyek között van PC-s, X360-as PS3-as és PSP-s szoftver is.

A mostani fordulóban az AN-TEC Kft. felajánlásában két darab PC-s AION játékszoftvert, a CD Projekt Kft. jóvoltából egy darab PC-s Overlord II-öt, egy darab PS3-as Colin McRae: Dirt 2-öt, egy darab X360-as Mini Ninjas-t és egy darab PC-s G-Force: Rágcsávók, valamint egy darab, szintén PC-s FUEL-t vihettek haza. A Sony Magyarország jóvoltából egy PSP-s Motorstorm: Arctic Edge, valamint a napokban megjelent, szintén egy darab PSP-s Gran Turismo-t lehet megnyerni, illetve egy-egy PS3-as PAIN és SingStar Motown is gazdára lel majd október végén. Végezetül pedig a BSC Kft. is felajánlott egy X360-as Marvel Ultimate Alliance 2 korongot, amit hazánkban elsőként tesztelt szerkesztőségünk.
796 0 0 Tech Izé
Women in Trouble

Nyolc nőről szól a Women in Trouble, akiknek teljesen más a foglalkozása - pl. pornósztár, légi kísérő, masszőr - csak egy valami közös bennük: mindegyiknek van valami problémája. Carla Gugino egy Elektra Luxx nevezetű pornósztárt alakít (érdekesség, hogy a való életben is létezik egy ilyen nevezetű nő, aki a felnőtt filmekben szokott feltűnni). A film rendezője trilógiát tervez, az Elektra Luxx névre hallgató második részen az utómunkálatokat végzik.

Nem biztos, hogy vicces lesz, nem biztos, hogy jó lesz, de ezt a filmet mindenképpen megnézem majd. Játszani fogok közben, egy olyan játékot, melyben találgatni fogom, hogy hány sorozatból ismert színész játszik benne. Mármint az újabbakból. Annyit elárulok, hogy lesz itt Friday Night Lights, Entourage, Mentalista, Harpers's Island találkozás.
 

Imdb
701 2 0 Film Izé
Óvszerallergia?
522 0 0 Pink Izé
Újabb adag dögös csajszi a forró homokról. :)
17327 3 6 Izé
Tóth József: Hm. Nem rossz ötlet, de másra ültettem rá... :)
invad3r1987: Ráülteted egy szobabiciklire h ilyen szép popsija legyen? :D
Tóth József: Na megyek is, és kezdek valamit az asszonnyal...
Mind a 6 komment
The Expendables

Sylvester Stallone legújabb filmje már a  castingjával is hihetetlen nagy port kavart, gyakorlatilag emberenként újjonghattuk végig a teljes szereplőcsapat kiválogatását. Ha valaki nem értené miért, annak itt a felsorolás: Jason Statham, Sylvester Stallone, Jet Li, Randy Couture, Dolph Lundgren, Eric Roberts, Mickey Rourke, Arnold Schwarzenegger, Danny Trejo, Steve Austin, Curtis Jackson  – szinte az összes magára valamit is adó akcióhős szerepelni fog benne.

A sztoriról egyenlőre csak nyomokban lehet tudni: egy csapat zsoldos egy dél-amerikai diktátor megbuktatására verbuválódik össze. Az akciófilmek szerelmeseinek kötelező darab lesz!

IMDB


2176 1 5 Film Izé
Tooni: Oscar-gyanús alkotás, a "Túl a bajtársiasságon" rendezőjétől, világsztárok főszereplésé [...]
kovacslacka: Marha jó. A film sztárjai egy "mit kell tudni róluk" táblázatban: http://www.empireonline.com/f [...]
kovacslacka: képek: http://movies.sky.com/gallery-the-expendables
Mind a 5 komment
Újabb adag dögös csajszi a forró homokról. :)
14439 0 0 Sport Izé
Régebbi postok...