REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Microsoft HoloLens - fantasztikus szemüveget mutatott be a Microsoft
3293 0 9 Izé
bungle: http://index.hu/tech/2016/02/29/860_000_forintert_elorendelheto_a_hololens/
lilaflexninja: A reklám az nagyon látványos. Mondjuk én nem igényelném, hogy ki legyen terjesztve a valóság [...]
Errtu: Ha azt vesszük figyelembe, hogy az OSX mind a mai napig lényegében egy BSD Unix, Gnome 2.x ablakk [...]
Mind a 9 komment
Black Sabbath - Paranoid (Jazz Version) 

Korábban: Enter Jazzman
2833 0 6 Izé
bogey999: Te jó nagy bunkó lehetsz ....
lilaflexninja: Nekem erről az Ozzyról mindig a Korda György jut eszembe. És fordítva. Szerintem mindkettőben [...]
bogey999: . A Black Sabbath al szarakodik valami nyomorék???? , ráadású szarul. .. :(
Mind a 6 komment
Az igazi Peterf Griffin (amúgy Robert Franzese)
4395 0 4 Izé
vadonka: Egyébként a hasát szereti azt meg kell hagyni :)
vadonka: Azért kíváncsi lennék hány muffot zsákol be ezzel a "tehetségével" :) Mondjuk míg más beö [...]
Kiscsuri: Legalább boldog :D
Mind a 4 komment
Implant lehet ;)
4058 0 1 Izé
Dmckayals: Hát, ezek után ki kellett vennem a pipát az NSFW mellől! :P
Tűzgyújtás jól
5910 1 13 Izé
bogey999: Tűzgyújtás ? :) Az mire JÓ ? :) a tűz az már ég , minek gyújtani ? :D
Szancso: Soha többé nem fogsz sötétben rágózni! ;) Mondjuk cukormentes Orbitnál beszarik a mutatvány. [...]
tbence11: Pár év késéssel eljutott ide is..:D
Mind a 13 komment
Felcserélt szerepek: Nagyszerű nők, gyönyörű férfiak? (A Mesterkurzus előadója: Dr. Ranschburg Jenő)
1920 3 74 Izé
izé012: Ki az a Purple? Felőlem jöhet ő is de hozzon sört.
Tooni: Ennyi kedves szóért Purple is igazán visszajöhetne, jut neki is.
izé012: Arról írtunk h mi lenne jó a gyereknek a szülők válása után. Mármint én írtam erről. Nas [...]
Mind a 74 komment
Én dauert is kérek! ;)
3076 0 0 Izé
„Fater, leolthatnátok a lámpát...” 

A német környezetvédelmi minisztérium reklámját láthatták.
7468 0 3 Izé
Igneon: ...és ez a Fritz is csak megerősíti,amire utalni akarsz: nem véletlenül adja hátulról az íve [...]
Zellergumó: Német anyukáknál én is inkább lekapcsolnám a lámpát.
Tomi Demo: Már abba is beleugatnak, hogy világosban, vagy sötétben blokkoljon az ember? :D
Megint rajzfilmfigurák vertek össze egy embert Oroszországban
2760 2 1 Izé
thisisreal: Állatok!
Kár, hogy értelmet nem lehet lopni… az nincs kirakva a polcokra.
2765 1 5 Izé
Zellergumó: Minek iszik aki nem bírja? Elég gyorsan kifeküdt.
Tooni: Wasted! http://i.imgur.com/RZ9hUy2.gif
Tomi Demo: De még válogat is!
Mind a 5 komment
Anyukának is van szerszáma :)
2685 0 0 Izé
Mai tippelős: kattintás előtt írjátok meg, szerintetek hány gyereket szült élete során a rekorder anyuka? Azt elárulom, hogy szép szám. :)
5065 0 11 Izé
Connektor: ha szép szám,akkor én is erre tippeltem volna, :D ;)
Szancso: 18-at, de abból 7 ötösikrek voltak.
Zellergumó: Szerintem a 15.-ik szülés után márcsak állandóan visszabújtak a gyerekek.
Mind a 11 komment
Switch Bot
1048 0 0 Game Izé
Egy párkapcsolat korlátok nélkül
3417 0 7 Izé
dude: Egészséges erotika.
Tomi Demo: Mi mindent megtesznek a színészek egy szerepért manapság... Lenyúzza a bőrét... Még ilyet !
lilaflexninja: De igaz szerelemmel, és ha elég mély és nagy az akarat, ezenfelül jó sokat iszik, akkor simán [...]
Mind a 7 komment
A szupervíztaszító fém a teflonnál is jobb 

Víztaszító, öntisztuló fémfelületet állítottak elő nagy energiájú lézerimpulzusokkal amerikai kutatók. A Guo professzor irányításával létrehozott anyagok sokkal csúszósabbak, mint a sütőfelületek tapadásmentesítésére alkalmazott teflonbevonat. Míg utóbbinál a víz lepergetéséhez az edényt 70 fokos szögben kell megdönteni, az új anyag esetében alig 5 fokkal. Ami az öntisztulási jellemzőket illeti, a kutatók a porszívó által összegyűjtött piszkot szórták rá a fémre, a porrészecskék felének eltávolításához elegendőnek bizonyult mindössze 3 csepp víz, egy tucat pedig teljesen eltávolította a szennyeződést, ráadásul a felület teljesen száraz és foltmentes lett.
3837 3 6 Izé
dettybee: Nem is folyik rajta, hanem pattog :p
Tóth József: És, ha ilyenből csinálnának hajót, lesüllyedne a fenékre? Megnyílna előtte (alatta) a tenge [...]
Szancso: A vízen olyannal is lehet járni, ami nem víztaszító. Hajónak hívják. ;D De ez nem rozsdásod [...]
Mind a 6 komment
A Tom & Jerry és a faji előítéletek - Szebb új világ II. 

Korábbi rész itt: Támadnak a rasszista melltartók
3957 1 3 Izé
izé012: Bocsánatot kellett kérnie amiért szeret háziasszony lenni...? http://egynoanokert.blogspot.hu/2 [...]
palinkaman: Az a baj, hogy sok hülye van vezető pozícióban, és ha ez nem elég, lassan a nem vezető pozíc [...]
hawkeye: Érdemes elolvasni az eredeti oldalon a cikk alatti kommenteket. Penge keresztmetszet....
Mennyi arany! Kell a halálnak! ;)
3978 2 0 Izé
Japalacsinta
3163 0 4 Izé
Ravennë: Kipalacsinta.
Szancso: A szemüveg félrevezető, Alföldi Robi lesz az. ;)
Resystanc3: És még mi panaszkodunk a reklámainkra :D
Mind a 4 komment
Go Home Block 2 

Az első rész
1162 0 0 Game Izé
Remélem jött mögöttük egy kamion is... ;)
3937 1 3 Izé
Nusihusi: Elég 1 motor is:)
PabY: hehe
zed911: Azt kapta amit megérdemelt...
Maximo Riera állati bútorai
1210 1 4 Izé
Szancso: Pont ilyen fókanapét keresek a bálnappalimba, ha lehet kicsit kihyppózva! :)
Tooni: https://www.youtube.com/watch?v=vdNUitsyR_A
hawkeye: A rinocéroszról oldalt kihajolva jót lehet borulni....
Mind a 4 komment
Furcsa dolgok, amiket a szervezet hidegben produkál 

Gondolkoztál már azon, hogy miért leszünk libabőrösek, ha fázunk, vagy miért is merevednek meg a mellbimbók? Íme, mit művel a szervezetünk a hidegben, és miért.
1174 0 0 Pink Izé
Trevor Young éjszakai és repülős festményei
677 0 0 Art Izé
Mai cukizé: malacka rohan a fűben
1987 0 0 Izé
De gyönyörű az északi fény! Lőjük szét! - gondolta a NASA. Valahogy így kezdődhetett az ASSP-projekt; nemsokára indulnak a rakéták.
2333 0 4 Izé
hawkeye: Malícia + irónia volt....
vadonka: Jó azért nem úgy kell érteni a szétlövést, hogy atomot szórnak rá :) Elvileg kutató "raké [...]
blackmumus: "az alacsony Föld körüli pályán akár 1000 százalékkal is kibillentheti a pályájukról a m [...]
Mind a 4 komment
Jeffrey Vanhoutte képei
2665 0 0 Art Izé
Jeffrey Vanhoutte képei
2650 1 2 Izé
szomi1: Kell egy ilyen leveli ;)
Ravennë: Ez brutál jó. http://www.jeffreyvanhoutte.be/work/motilium
Trollkodás lvl 1000000000
4136 1 23 Izé
hawkeye: Gondolkodásra: http://librarius.hu/2015/01/21/halal-nem-letezik-kvantumfizikai-ervek-szerint/
bungle: http://index.hu/tech/2015/01/21/a_facebook_kinyirna_a_kamuhireket/ Vajon az ilyen Angyali Segítők [...]
tbence11: Soha ennyien még nem skandálták Riemann és Weierstrass nevét, szegények ha tudnák kik teszik [...]
Mind a 23 komment
We Will Rock You
3999 2 6 Izé
Kiscsuri: Szerintem ez pontosan így történik :D
Slarioux: Mindig is csodáltam az ilyen internetezőket-videószerkesztőket, akik kreálják az ilyen hülyes [...]
Himbeer: Ezen bekönnyeztem rendesen :D
Mind a 6 komment
Kuratas - egymillió dolláros robot a japán Amazonon 

Magyar cikk
Angol cikk
2513 0 0 Izé
Azt hiszem veszek egy ilyet... 

Lamborghini, amiből por - se - lett 
336-tal ment az M7-esen rommá tört Lamborghini
3117 1 17 Izé
közlegény: az relikvia, méh telep pozitív :)
bungle: http://olx.hu/hirdetes/lamborghini-huracan-alkatreszek-ID33n7j.html
bungle: Már 5M felett jár a videó, irány a világhírnév. :)
Mind a 17 komment
Rendőrbácsinak milyen jó hangja van! :D
3098 0 14 Izé
lilaflexninja: Úgy látszik nem csak nekem jutott ez így eszembe. Vicces a rendőr, meg tényleg ahogy néha komo [...]
bungle: :DDD
Szancso: Ezdebeteg :) https://www.youtube.com/watch?v=NUo_snv9CDQ
Mind a 14 komment
Godzilla Battle Royale - rajongói Godzilla-film, amire nincsenek szavak!
1477 0 1 Izé
rermo: Ez a " Süsü a sárkány " amerikai változata .
Nem volt bekötve ;) 

Angol cikk
3719 0 1 Izé
Nusihusi: Ez szabálytalanság!:D
Mai bünti: Bazdmeg Song 

„If you don't like the bazdmeg song, bazdmeg!”
2006 0 4 Izé
lilaflexninja: Egyszer én is csináltam egy bazmeges számot. Örök téma ez.
Nusihusi: Ettől kifolyik az ember agya:D
Aszka: https://www.youtube.com/watch?v=oObnbYk03Sg
Mind a 4 komment
„A szemhéjad lecsukódik... egyre fáradtabbnak érzed magad... kellemes bágyadtságot érzel... mert ha nem, kikaparom a szemedet!” :D
3004 0 2 Izé
Nusihusi: Igazi testvérpár:)
shteer: micsoda csíkok. kész mini tigris.
Német tejreklám ;)
3978 0 1 Izé
vadonka: Csöcsökkel és kisbabákkal mindent el lehet adni. Ennyi :)
Awesome Ranger
1423 0 0 Game Izé
Awesome Ranger
1259 0 0 Izé
Ezt nem kérem, nem balkezes... ;)
4479 0 6 Izé
Kiscsuri: Ez most vicc? Szánalmas. Lőtte volna le azt aki töltve rakta be...
Nusihusi: Jó, hogy nem lőtte le az eladót:D
kissfreezer: jó hogy nem szegezte a fejéhez:)
Mind a 6 komment
Régebbi postok...