REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Halálos SMS?
748 0 2 Pink Izé
1nessa: emberi figyelmetlenseg...
vöri: Peti nekiment egy földön fekvő hajléktalannak, Imi a falnak ment neki--> a pasik nem tudnak töb [...]
Fluxus

"A hajzselé-gyártók valószínűleg kamaszokat béreltek fel, hogy rejszoljanak egy hatalmas kádba." Tökéletes tini-retró komédia az első kamaszkori szexuális élményekről.

2004 FLUXUS-Hajfény 5min (35mm) kisjátékfilm: A Magyar Újságírók Országos Szövetsége (MUOSZ), filmkritikusi díj a legjobb rövidfilm rendezőjének.

interjú a rendezővel

Csáki László műve. Imdb
1025 0 0 Film Izé
Mák, mint drog?
1601 0 10 Pink Izé
AtiBoa: koszi szepen :D :D :D
Hada: a képen mákos guba van, a recept: http://www.desszert.eu/makos_guba (fontos, hogy tényleg szikkad [...]
AtiBoa: Ha tudja valaki a kepen levo makos suti nevet/receptjet, legyszi mondja meg! ;;) koszi :D
Mind a 10 komment
Helsingborgi Temetés - az animáció sajat szerzemény.

egy kis háttérinfó
505 0 1 Film Izé
feriahegyrul: Hajra Nagyvarad csak igy tovabb, fasza csinalmany, meg tobb ilyet!
Kisajkak összenövése
1218 0 1 Pink Izé
vöri: na ez mekkora szívs ha benő a puncid :D
Ismert filmek poszterei picit másképp.
1599 3 2 Film Izé
kasy: Nagyon ötletesek és jól elkészítették a többségét.
kovacslacka: bazz ezek nagyon jók. a singin' in the rain hibátlan :D
Dolgozatírási tippek
723 0 1 Pink Izé
Purple: jééé ki gondolta volna????
Így készül egy LMP kategóriájú autó a Le-Mans-i 24 órás viadalra.

És így bontja darabokra Scott Sharp, ha valami nem stimmel vele. ;)
5006 0 0 Sport Izé
Így készül egy LMP kategóriájú autó a Le-Mans-i 24 órás viadalra.

És így bontja darabokra Scott Sharp, ha valami nem stimmel vele. ;)
5463 2 5 Izé
AVIREX: kis buzi kinaiak lopják a licencet hidden cam -mal... :$ [[[:
Schabee: hát ez nagyon komoly, 24 óra és vagy 10-15 ember munkáját egy pillanat alatt lehet kinullázni. [...]
Fireblade1000: de megnéznék 1 ilyen kocsit élőben is!!
Mind a 5 komment
Biszexuálisan is büszkén
473 0 2 Pink Izé
NoGoodNick: Wonder whether he knows or not?
Balázs: hát ez a posztkép halálos XD
Harry Brown

Még egy filmes fesztivál által ihletett poszt. ( ne féljetek lesz még :)

Michael Caine megirigyelhette Clint Eastwood Gran Torinó-s kemény öregember-figuráját, mert a Harry Brown című filmben maga is arra adja a fejét, hogy elsimítsa, amit a hivatalos igazságszolgáltatás nem képes. Daniel Barber első rendezésében Caine egy egykori katonát játszik, aki azután pöccen be, hogy legjobb barátját fiatal suhancok ölik meg. Az előzetesből kiderül, hogy a vénember nem finomkodik, és az is, hogy a gyilkossági ügyben nyomozó Emily Mortimer hamar gyanút fog, hogy az öregúr nem olyan ártatlan, amilyennek látszik.

Michael Caine drumm and bass-re gyilkolászik.Az előzetes kihagyhatatlan, reméljük a film is ilyen jó lesz.. :D

Előzetes | Imdb
800 0 1 Film Izé
Erunder: Brutálisabb, realisztikusabb, és pörgősebb, mint amire számítottam. Abszolút muszáj megnézn [...]
Ittas vezetési szokások
436 0 0 Pink Izé
"...mert a karakterem én vagyok."
10743 7 15 Izé
Schabee: én mondjuk a rainbow six-ben élvezkedtem, hogy a notebook kamerájával a saját pofámat tehetem [...]
Nusihusi: Jópofák:) Saját karaktert csinálni:)
Tamás96: az összes: _____ l l l_____l
Mind a 15 komment
Szexre buzdít a zene!
509 0 1 Pink Izé
orsyka_001: Tudjuk Balázs, jó a posztkép:p
Here visszértágulat
572 0 2 Pink Izé
Drevway: First of all: post pictures usually are just illustrations. Second: I seriously doubt that U want to [...]
NoGoodNick: Where the hell are his bad veins? All his veins seem to be pumping blood just fine. He's young, skin [...]
Az első szex - lehet jó is?
960 2 12 Pink Izé
CRaPtRaSH: dehogy... ahhoz előbb kéne kelned :D
spider86: háháhháá de vicces itt valaki :) szokj le a röpiről kis csaj mert pórul jársz :D
Drevway: Ezek szerint az elsőnél tejszínhab is volt? :P :D
Mind a 12 komment
Színes, képes, formás, figyelemfelkeltő. De valóban praktikus? Milyen, amikor környezetbarát? Egy újabb dolog, ahol nem csak a külső számít: a csomagolás.
350 0 0 Pink Izé
Szebben eszik, mint némelyik gyerek. :)
6806 2 11 Izé
Angel87: Az enyém is így kajál és még a tálkája is ugyanilyen! :)
Nusihusi: :) A csámcsogó macska:)
bleacher: jaaaaaaj de cúúúúúúúúúki
Mind a 11 komment
Mosolyogj a világra - visszamosolyog rád!
552 1 6 Pink Izé
süti:
Purple: hát hogy a viharba ne! :DD
CRaPtRaSH: há most nem bakker???:D
Mind a 6 komment
Szerkesztőségünk ismételten meghívást kapott a BSC Kft. csütörtöki nyílt napjára, ahol ismét az Activison játékai voltak terítéken, csak ezúttal az őszi kollekció új termékeit mutatta be a hazai szaksajtó számára a forgalmazó. A jelenlévők ezúttal a Guitar Hero 5-öt, a DJ Hero-t és a Blurt tesztelhették le. Előbbi kettőről már akad egy tesztünk és egy előzetesünk, így ezek részletezésébe nem is nagyon mennénk most bele, viszont a Project Gotham Racing alkotóinak új, abszolút a kikapcsolódást, könnyed játékmenetet ígérő versenyjátéka, a Blur már igenis megérdemli, hogy röviden, de beszámoljunk róla.
1261 0 0 Game Izé
HPV oltás - ingyen?
458 0 0 Pink Izé
Hány katona fér el egy műanyag pottyantósban? :D
6113 1 4 Izé
Schabee: sose gondoltam volna h ott ekkora hely van..
Fireblade1000: Na, akkor kérném ugyan ezt kivitelezni teljes menetfelszereléssel!!:DD
Kovi87: Valódi akcióban valaki bekummantana egyet.. :D
Mind a 4 komment
Egy kedves kis animáció a katicák szerelmi életéről. :)
7476 7 23 Izé
Purple: cukizé 1. rész: http://www.youtube.com/watch?v=WZg1igobN5o 2. rész: http://www.youtube.com/watch? [...]
Mr.T.: http://www.youtube.com/watch?v=-YhSdTviUqg
Schabee: ez mekkora betegXD
Mind a 23 komment
"Jah, hogy ez nem coffee drive? Uhhh, bocsi..." :)
5277 2 14 Izé
Maccoyi: Neki nem volt szerencséje: http://www.break.com/index/car-crashes-into-bakery-customer.html
Schabee: hát ez kész, nem értem, hogy lehet vki ekkora balfasz, ha nem biztos a vezetési tudásában a fa [...]
Kampec: ugyanezt gondoltam, de akkor is hogy lehet valaki ennyire idióta?!! szerencséje hogy nem ölt meg [...]
Mind a 14 komment
Ejj de jól megy a mozgássérülteknek manapság... :)

(Az oldalon a képre kattintva tudtok egyszerűen lapozni.)
8361 0 65 Autó Izé
Mr.T.: Rendőrök :) http://img117.imageshack.us/img117/2931/rendormozgasserult.jpg
Mr.T.: http://kepfeltoltes.hu/091008/K_p016_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Purple: http://www.bulvarsport.hu/bulvarauto/halalos_baleset_a_fovarosban__puntoval_utkozott_a_ferrari enny [...]
Mind a 65 komment
Ejj de jól megy a mozgássérülteknek manapság... :)

(Az oldalon a képre kattintva tudtok egyszerűen lapozni.)
8275 4 65 Izé
Mr.T.: Rendőrök :) http://img117.imageshack.us/img117/2931/rendormozgasserult.jpg
Mr.T.: http://kepfeltoltes.hu/091008/K_p016_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Purple: http://www.bulvarsport.hu/bulvarauto/halalos_baleset_a_fovarosban__puntoval_utkozott_a_ferrari enny [...]
Mind a 65 komment
Megérkezett szerkesztőségünkbe a két évvel ezelőtt megjelent Colin McRae: DiRT folytatása, mely még nagyobb sebességre kapcsolt, így még több dagonyázás, még ütősebb vizualitás vár ránk.
1209 1 0 Game Izé
A Microsoft és az Activision a Modern Warfare 2 című játék megjelenésével egyidőben bemutatja a 250 GB-os merevlemezzel és két kontrollerrel kapható különleges Xbox360 konzolt.
951 0 1 Tech Izé
snake6: a születésnapom oktober 14 köszönöm előre is ezt az ajándékot :-)
Karóra és telefon egyben az LG-től
1374 1 0 Tech Izé
Tímár Péter - Asszociációtánc, avagy a szociáció diszkrét bája


Egy érdekes film, ahol a jelenetekben elhangzó szavakhoz egy-egy képet kapcsolnak.
494 1 0 Film Izé
A Nagy Mályvacukor-teszt

A feladat egyszerű: ülj egy cukorral szemben fél órát és ha nem eszed meg, akkor kapsz egy másikat is.
8464 12 31 Izé
Tooni: Hiányoltam az "adrenalininjekciót a szívbe" jelenetet :)
Mr.T.: A cukor drog, értem? http://vimeo.com/suziyoonessi/oliveandmocha
te.sas!: bazzeg, ezek de aranyosak! :DD (mármint az eredeti post, nem a tiéd, T! :D)
Mind a 31 komment
Boldog kapcsolatok titkai! Tanulj a hibákból!
631 2 0 Pink Izé
Tupac in Kazakhstan :)
1156 2 0 Zene Izé
Test a test ellen, gép a gép ellen!
11210 5 7 Izé
TomFace: Majdnem :) Úgy próbáld, hogy print screen gombbal kapd el, hisz a post képen sincs rajta közép [...]
dawe8: első megállításra ugyan ezt a képet lőtem le - most akkor kva jó vagyok...? :)
nagyonhulyevagyok: elárulom a titkot: 1. kikockázod a megállít/elindít gombbal 2. lelövöd
Mind a 7 komment
Everybody’s Fine

Szóval De Niro-t lepasszolták a kölkei karácsony táján és egyikük se indokolja meg hogy miért. Mit csinál ilyenkor minden rendes apa? Hát persze, több száz kilométert utazik, hogy megtudja miért, és hogy rendbe hozza a családot.

Sose vette be a gyomrom az ünnepi  családi filmeket, és ezen az se segít, hogy ilyen kaliberű színésszel nyitnak.

Imdb
709 1 1 Film Izé
Erunder: Ahogy kovacslacka elismerte tévedését a láncleveles fimmel kapcsolatban, én is bevallanám, hog [...]
Crush the Castle: Players Pack
16654 9 3 Game Izé
nap003: fantasztikus játék, kedvenc a kategóriában!
bogey: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!! [...]
Öcsi: örök kedvenc! köszi! :)
Képeken a Sapphire HD 5800-as kártyái
1811 0 1 Tech Izé
sztewe: Woah, jóóó nagy szörnyeteg :D Kell is neki kakaó. eléggé megdobja az áramszámlát:D
Ganxsta Döglégy Zolee és a Kartell ft. BillyZone. Hatalmas!
1287 2 0 Zene Izé
Mai napi jóreggelt post:

KukurikúúúúúúÚÚÚÚÚÚúúúúúúÚÚÚÚÚÚúúúúúúúÚÚÚÚúúúúúúúú... :D
5908 6 34 Izé
Purple: :DDDDD
Nas: Offtopic, meg itt van baloldalt a hírek között, de nem bírom ki komment nélkül: http://www.ha [...]
Mr.T.: Tóth József küldte: URL: http://www.break.com/index/the-never-ending-rooster-call.html Szöveg: H [...]
Mind a 34 komment
Kártyavár? Lejárt lemez... Íme a kártya hotel New Yorkban!
7484 4 10 Izé
joovan: Qrva joo a szoba én biztos kipróbálnám egy hétvégére! :P
Nusihusi: Jól néz ki:) De az ágyon még aludni se lehet rendesen:S:P
Davek: Ezmiezez... valakinek megin sok szabadideje volt O_O xD
Mind a 10 komment
Régebbi postok...