REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Dal készült a harkály hátán repülő menyétről!
1062 0 2 Izé
Pubycsavo: kár, hogy nem is harkály, hanem zöld küllő :D apró tévedés :D
bungle: De minek? ;)
A Trónok harcából ismert szépreményű Khal Drogo élete és munkássága egy percben. 

Itt pedig Ned Stark, hasonlóképp.
2054 0 0 Izé
Laser Cannon 3 

Az első rész
A második rész
3002 0 0 Game Izé
Már rögtön az első ellenfél komoly akadályt jelentett! ;)
4893 0 5 Izé
godzsy: "Man down, man down!" :D
hawkeye: Ütődött. Most már tényleg az lett...
nagydee: nem az ellenfél volt komoly akadály, hanem az akadály komoly ellenfél.
Mind a 5 komment
Még hogy a börtönben ülve nem lehet pénzhez jutni! ;) 

Szerintetek van még a börtönnek visszatartó ereje?
3333 0 22 Izé
Tooni: Amit ugye meghosszabbíthatnak korlátlanul.
sapkabarna: A "fogház" és a "fegyház" szavak jelentése közti különbség megvan?... Ráadásul a tényleg [...]
izé012: Értem én ezt a 'másik is ember' dumát meg a többi libsi lózungot. Csak azt nem értem h miért [...]
Mind a 22 komment
Ti csak várjatok parasztok, amíg én bemutatót tartok...
4189 0 12 Izé
Tomi Demo: És még indexet sem használt persze :)
Tomi Demo: Nem, nem az irigység az oka az utálatnak, hanem ez a pökhendi kivagyiság, ez az agyatlan magamut [...]
vadonka: Ennyi? Úgy vártam volna, hogy valamelyik paraszt felborul a picsába vagy belevág hátulról a f [...]
Mind a 12 komment
Mai napi bünti/ciki pártállástól függetlenül
2265 0 0 Izé
Antipaparazzi ruhák jól
3100 0 0 Izé
Eközben San Francisco utcáin... 

Videó
3697 1 9 Izé
justil: és ez még a kisebbik gond vele :)
komcsi: iMercedes? ;)
Nebel: Nem sok rondább autót láttam ennél. Szégyen, hogy ennyire tellett a mercitől.
Mind a 9 komment
 Faszobrok jól
2486 0 0 Art Izé
Grand Theft Auto Peking
3604 0 13 Izé
AVIREX: En a pirosnak szurkoltam :D :D :D
joetheghost: Igen masszást is kapott :) http://china.hket.com/article/559477
lilaflexninja: Nem kérdeztem, mondtam :)
Mind a 13 komment
 Pichi & Avo graffitik
1208 0 0 Art Izé
Luxuslakást rendeztek be 64 méteres magasságban, egy sísánc tetején 

A híres norvég Holmenkollen sísánc tetején lévő penthouse-lakásból panorámás kilátás nyílik Oslo városára. 

A szállás leírása és további fotók az Airbnb-n.
2706 0 2 Izé
közlegény: majd felhúzza a hócipőt és lesiklik egy söré'
Szancso: Persze, élőben akarják nézni a síugrást. A régi Penthouse- lakásból, már többen oszlóban [...]
Halálos iramban - ukrán kiadás ;)
3659 2 6 Izé
vnyoc: Na jól meghúzták az alját
zed911: Ezek a szemét ruszkik megint kinyírtak pár ukrán katonát...
Tooni: Hja, az az igazi férfi aki keresztülhajt a civileken harckocsival, nemde?
Mind a 6 komment
A kis kutyadoki :)
3037 0 6 Izé
Szancso: Újabb orvostanhallgató. :) https://www.youtube.com/watch?v=NkAbDsGwyA4
lilaflexninja: Kicsit úgy nézett ki a kutya oldalról mint Snoopy, bár most azt olvasom, hogy Snoopy beagle. De [...]
Szancso: Vagy pillanatragasztó. :D
Mind a 6 komment
A gyengébb nem (1933)
2361 0 2 Izé
lilaflexninja: Régen még a banditák is jobbak voltak.
Tooni: Eltörte ez is a pasi 3 bordáját? :D
A fal, amit nem ajánlatos levizelni! 

Egy korábbi „megoldás” :)
3143 1 9 Izé
bungle: Mikre nem figyelsz! Köszi! :) Ezt meg is ünneplem egy Pegboard Nerds számmal: www.youtube.com/wat [...]
közlegény: Happy 20k! :)
bungle: http://index.hu/tech/2015/07/27/san_fransiscoban_mostantol_lehugyoz_a_fal/
Mind a 9 komment
Time Lapse 

Finn, Jasper és Callie egy lakópark karbantartói és egyben annak egyik lakásán osztoznak. Éppen ezért nekik kell utánajárni, miért nem ad magáról életjelet a velük szemben élő úriember, az ajtón belépve viszont egy furcsa szerkezetet találnak: egy hatalmas polaroid fényképezőgépet, amely az ő nappalijukra néz, és naponta egyszer egy képet készít. De nem akármilyen képet, hanem a 24 órával későbbi állapotokat mutatja meg. Ez pedig az ihlethiányban szenvedő festő Finn és a szerencsejáték-mániás Jasper számára lehetőségek tárházát nyitja meg, és lelkesen próbálják létrehozni a fényképeken ábrázolt szituációkat. Azonban amikor egyre bizarrabb fotók érkeznek, adódik a kérdés, hogy el lehet-e térni a gép jóslataitól, illetve ez egyáltalán megéri-e nekik.
2749 1 1 Film Izé
bungle: Sztem egész jó volt, a végén a "fordulat", "csattanó" is tetszett, összességében talán még [...]
Downhill pláza edition
3222 0 2 Izé
lackópetykó1: Idén volt kint egy magyar versenyző is. https://www.youtube.com/watch?v=yX7wGUYZM2I
Tooni: Kurvanyád...de klassz :)
Lányok, itt a követendő példa: szüljetek gyereket egy balek milliárdosnak és meg van oldva az életetek! Még csak jól se kell kinézni! :) 

„Szerencsére megengedhetem magamnak, hogy ne dolgozzak, és felsőbbrendű dolgokkal foglalkozzak, mert jó embernek szültem gyereket, aki a különélésünk ellenére nagyvonalúan támogat minket.”
5624 0 14 Izé
nymisi: Én igen. Bottal...
Gurzy: Bottal nem piszkálnám meg..... :p
Szancso: "Gyere buci hamm bekaplak"...már csak ilyen régi mondások jutnak eszembe. ;)
Mind a 14 komment
Felháborító: már megint egy videó a nők elleni erőszakról! 

Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták... 
5120 0 1 Izé
Szancso: Egy kis erőnléti edzés, vizi...ööö...vizespóló versenyre. ;)
Azt hiszed, hogy az élet igazságos? Akkor valószínűleg szívtelen ember vagy. 

Legalább már tudom, hogy nem vagyok szívtelen. ;)
3205 0 3 Izé
Tooni: S az bennem :D
bungle: Inkább a borban. ;)
Tooni: Nem az életben van igazság, hanem az emberben.
Köcsög varjú
4572 1 4 Izé
Nusihusi: A kutyáról elsőre azt hittem, hogy szobor:D
Szancso: Csip-Csip csóka, vak varjúcska...;)
Ravennë: Szerintem a kutya még élvezi is, miért fordítana máskülönben hátat, hogy újra és újra meg [...]
Mind a 4 komment
Autómosás gombnyomásra ;)
4261 0 2 Izé
Ravennë: Elnézve azt a rózsaszín pólót, ennek a verziónak jobban örült...
közlegény: titkon ere vágyott, teljesült
Mai napi tippelős: hol készült a kép?
4444 0 8 Izé
Nusihusi: Nagyon jó képek:)
MADve: a Szaturnusz gyűrűjéből
Szancso: "Egy messzi-messzi galaxisban" :)
Mind a 8 komment
Alex Buts fotói
867 0 0 Art Izé
Bomba formálta a világ legkülönlegesebb strandját
4294 1 2 Izé
rermo: Kár , hogy nem Magyarországon van . Konnyen stadionná ... akarom mondani fedett kültéri sportl [...]
Szancso: Biztosan ide járnak strandolni a bombanők. :)
Duong Quoc Dinh fotói
1366 0 0 Art Izé
Duong Quoc Dinh fotói
1266 0 0 Izé
Mész az utcán, hallod: cisz-mollban beszél a hajlesz 

A neandervölgyi és Beethoven után Viktornak és Gábornak is ritka pontos abszolút hallása van. Az autódudától a pohárcsörgésig mindennek rögtön hallják a hangmagasságát is. De milyen ezzel élni?
2072 0 0 Zene Izé
Így uralják az agyadat a macskák 

Becslések szerint a Föld lakosságának 30 százaléka már el is kapta a toxoplazmózist. Az emberi viselkedést szintén képesek befolyásolni ezek a paraziták: például a fertőzöttek kellemesebbnek találják a macskák szagát, de a skizofrénia kialakulásának kockázatát is megnövelhetik.
3657 1 5 Izé
Nusihusi: Rendben kell tartani a macskát, akkor nem szedi össze a fertőzést:)
roberto: Na tessék!! A sok macskabarát.... :D
Tóth József: A macskák a Galaxis egy távoli részéről jöttek ide. Magasabbrendű civilizáció, mint Mi vagy [...]
Mind a 5 komment
Emlékeztek még erre a 2009-es iNudge posztra? Nos, a srácok fejlesztettek egy kicsit. :)
4436 3 0 Izé
Szegény kiccica bekapcsolta véletlen a szirénát... ;)
3638 0 11 Izé
Nebel: Nekem nagy álmom, hogy egyszer egy hozzád hasonló sutyerákkal összehozzon az élet...
roberto: Annak, hogy így gondolkodom 36 évesen előzményei vannak. Az udvarom rendszeresen összepiszkolt [...]
norbertvincze: azt hittem valami kis 16 éves éretlen diákfajankó lehetsz. Megnéztem az adatlapot, "36 éves f [...]
Mind a 11 komment
Táncoló origamik
986 2 1 Izé
BeLac: Ez kurvajó !!!
És te mi után rohansz? Az élet értelme egyetlen szóban

Pénz, elismerés és szeretet. Ez az a három dolog, amiért mindent hátrahagyva képesek loholni az emberek. Nekem úgyszintén a vágta volt az alapvető üzemmódom, így nemrég még egy néhány perces vagy órás lazítás kedvéért is a farkam alá kellett csapnom. Azóta viszont rájöttem, hogy nem is az az élet értelme, amiért küzdöttem.
788 0 0 Pink Izé
Mentos a testre + kóla a kádba = pezsgőfürdő házilag :)
6635 0 10 Izé
bungle: Mentos bikini: www.youtube.com/watch?v=76jyvMN0I2s
Szobabicikli: A legvégét nem látjuk, szerintem meghalt, a kóla feloldotta a testét, és a kádat, és az als [...]
Ravennë: Miért pont ezt találod furcsának a videóban? :D
Mind a 10 komment
She got the funk
3715 0 5 Izé
Roli979: Upsz, véletlenül orrcukor került a fánkra
Szancso: Villamosszék?
sergi: Az ülő munka egy újabb nem túl áldásos hatását láthatjuk.
Mind a 5 komment
Az öreg „vadászmester” ;) 

Jó ez a zene, nem tudja valaki a dal címét? ;)
2953 0 9 Izé
Nusihusi: Ez a "zene" engem inkább arra emlékeztet, amikor elmegy az adás:D
justil: Ez már nekem is sok, pedig én csípem a technot és a monoton zenét úgy általában is...anno te [...]
Ditpet: Ezek a "zenék". Én csak gyári zenének nevezem. Mintha egy hatalmas steampunk/electropunk gyárcs [...]
Mind a 9 komment
Csak hogy nektek is szarul induljon a hetetek: Sanyika Baróti Sztár TV - Rave Party 1997 remix
2778 0 5 Izé
Olsen: Jó ez a lolka-bolka tánc...
szomi1: Hogy hogy nem tört el a karja ;)
közlegény: a buzibárok kapnának rajta
Mind a 5 komment
Boggie nyerte a Dalt, ő képviseli Magyarországot az Eurovíziós Dalfesztiválon 

Korábbi videója itt az Izén
3720 0 21 Izé
niof: Ez egy vélemény: - Ez egy szar.
vadonka: Nézzétek meg a finnek indulóját. Egy gyp-s bagázs, amúgy egy trash metál szerű hörgés az e [...]
közlegény: egy kis hónaljcsubakka még hozhat pár szavazatot
Mind a 21 komment
Régebbi postok...