REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Novak Djokovic ökörködik az öltözőben. :D Parodizálja többek közt Nadalt, Federert és Sarapovát is...
5012 4 11 Izé
mcsoma: A tegnapi meccs után biztos nem volt ekkora arca :D
kotkoda: Ez vmi hatalmas videó!!! Nagyon ott van a srác! Nekem Sarapova tetszett a legjobban:D
Gabi69: Van egy arca a gyereknek!XDXDXDXDXDXDXD Jó kis viedó!:D
Mind a 11 komment
Killswitch Engage - Holy Diver
Egy nagyon jól sikerült Dio feldolgozás.
405 0 2 Zene Izé
ToMz: KsE forrever!!!
RokkantTroll: Az eredeti nóta is jó, a feldolgozás is jó, a klip pedig LOL.
NANA - He's Comin'
346 1 0 Zene Izé
Xavier Naidoo - Sie sieht mich nicht
Asterix és Obelix (1999)

... kolompírnak ;)
394 0 1 Zene Izé
kolompír: :D ;)
American Beauty
Thomas Newman - Any Other Name
708 2 0 Zene Izé
Dead Soul Tribe

A DST tulajdonképpen a multiinstrumentalista Devon Graves agyszüleménye. A San Diegóban született, ám jelenleg Bécsben élő muzsikus a 90-es években került először reflektorfénybe, igaz, álnéven, hiszen 1993-as szólólemeze után a legendás Psychotic Waltz-ban is Buddy Lackey néven bitorolta a mikrofont.

Egy kis ízelítő a zenéjükből:


És egy élő felvételük:
479 2 10 Zene Izé
babapiskóta: 1: nem ebbe a csoportba tartozok xD 2: hát pl onnan, hogy pl ami kis nyomi paintes kép, a valósz [...]
bungle: On the day I die Don't pray for me Soulstealer In the place I lye Set me free Soulstealer Take you [...]
Purple: 1: akkor küldjetek "igazi" postokat. sokan még egy kép, jutublinket sem bírnak összerakni... 2: [...]
Mind a 10 komment
Van pár darab a képen látható könyvből, amit szétosztanék közöttetek, feltéve ha a következő három kérdésre helyesen válaszoltok:

1. Mi a IV. Magyar Képregényfesztivál helyszíne és időpontja?
2. Volt-e korábban önálló kötetként megjelent műve a rajzolónak, Futaki Attilának?
3. Melyik galériában volt a Műgyűjtők Éjszakája alkalmával a Spirál bemutatója 2008 május 8-án.

A válaszok beérkezési határideje kommentként legyen mondjuk hétfő 0 óra 0 perc.

Azok akik tudják a helyes és pontos választ és lelövik a poént, szankcionálom destruktívan. :)

És akkor ünnepélyes keretek között kihirdetésre kerül a helyes megfejtés és a nyertesek neve:

1. Gödör Klub, 2008. május 17-18.
2. Nem.
3. Erdész & Makláry Fine Arts Gallery.

A válaszadók jelentős része elvérzett a második kérdésen, miszerint a post képben látható Spirál című május 8-án megjelent kötet előtt volt-e önálló kötete Futaki Attilának (NEM), ami jelen esetben azt jelenti, hogy senki sem találta el mind a három választ, így a könyvek itt maradnak nálam.... Szomorú vagyok nagyon.
2345 2 60 Izé
szpet: Fenébe! Hogy kiment a fejemből ez a verseny! Azt nem tudom, hogy tudtam-e volna a válaszokat, de [...]
livy: pedig én szerettem volna :(
rezlavor: szomoru vagyok igy hetfo reggel.... rovidesen post update
Mind a 60 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunk szereplője egy sajnos már kihalt állat, az erszényes farkas vagy tasmán tigris.
A kenguru, a tigris és a farkas közös génállományából jött létre. ;) Érdekesség, hogy az állkapcsait közel 180°-ra tudta kinyitni.

Próbálták "feltámasztani" klónozással, de nem jött össze.

Az utolsó ismert pédány, Benjamin a hobarti állatkertben, 1933-ban:
1597 1 159 Izé
dude: Óránként három faj pusztul ki a Földön http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=1996
Biguli: A rejtélyes, erszényes tasmán tigrist az 1900-as évek elején pusztították ki vadászok MILERI [...]
Biguli: Milerik!!!Vitáznél veled még 1 kicsitXD (nem veszekedni,vitázni:P) Az afrikai dolog tudom h csak [...]
Mind a 159 komment
Chilli, az óriás szarvasmarha

Pár napos hír, hogy szellentési adót kell fizetni az észt parasztoknak a teheneik után, ugyanis a marhák bélgáza hozzájárul a Föld légkörében az üvegházhatás erősödéséhez. Ezek után Chilli kész természeti katasztrófa a Földre nézve? ;)

9024 5 30 Izé
bungle: A kedvedért kiegészítettem egy videóval. Most már max. azt írhatod, hogy videósopppp. ;)
mekszamnojz: meg nem irta senki hogy fotosopp :D en ugyis ritkan irom, ugyhogy most akkor: FOTOSOPPPPP :)
Belkar: :P
Mind a 30 komment
Roncsderbi egy kicsit másképp! Nagyon állatok! :)
7408 0 8 Autó Izé
Dopamine: Igazi redneck móka :D
ibor90: hát hogy is mondjam...rohadt unalmas...még ha talicskával mennének az is izgalmasabb lenne :)
Laci: Már megbocsáss, hogy lenne selejt egy gép amelyik így neki tud menni egy másiknak. Megnézi egy [...]
Mind a 8 komment
Roncsderbi egy kicsit másképp! Nagyon állatok! :)
7724 3 8 Izé
Dopamine: Igazi redneck móka :D
ibor90: hát hogy is mondjam...rohadt unalmas...még ha talicskával mennének az is izgalmasabb lenne :)
Laci: Már megbocsáss, hogy lenne selejt egy gép amelyik így neki tud menni egy másiknak. Megnézi egy [...]
Mind a 8 komment
Távvezérelt paintball ágyú - a'la Sakál! Na ez a nem gyenge...

1270 0 7 Tech Izé
Soul_Deprived: hehe. Nok:)
Purple: jahh tom, akartam venni airsoft fegyvert, de áhh... ha már annyi pénzem van úgy is elshoppingolo [...]
bandee1219: Mire vársz még? Menjél, ott Veszprémben van jó paintball és airsoft lehetőség is, tök izgal [...]
Mind a 7 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a norvégiai lemming.

Úgy tűnhet, hogy fagyálló folyadékkal keveredik a vérük. :)

Egy bébi lemming:


És végül a lemming-dal.
3535 1 87 Izé
M.agnus: Néhány történész a lemmingeket tartja a bizonyítéknak arra, hogy létezett Atlantisz. ez a fa [...]
CRaPtRaSH: asdasdasdasdasdasd :D
rivaul: Inkább az a kérdés melyikőjükre hasonlítanak jobban a kis jövevények :)
Mind a 87 komment
A zsaruk is szeretik pókembert! :D

2439 1 5 Izé
csicsilla: nekem is néha joljönne mikor suli utàn alig tudom egy helyre terelni a sràcaim csak egy [...]
puleee: végülis a pokemberluzercsávonak is összejött a jo csaj a végén hehe :D
mekszamnojz: csajozos mi? ;) :D
Mind a 5 komment
N.E.R.D. - Everyone Nose
Olyan új, hogy nagyon
333 0 0 Zene Izé
Terminator másfél: az önmagát felépítő robot.
Nagyon ügyes...
5832 3 8 Izé
Laci: Ez aztán igazán fantasztikus. Játéknak indul, de el tudok képzelni a távoli jövőben mikro-ro [...]
anon: Mennyire szerencsétlen :D mint egy hernyó :D
MikeSylver: A vége a legjobb,a profi mikroszámítógép által 3 különböző részből összerakja önmagát [...]
Mind a 8 komment
Tool - Vicarious
Napjaink egyik leglátványosabb és legeredetibb (art, progresszív) rockzenekara.
Élőben
Még egyszer élőben 
Honlap
281 2 5 Zene Izé
MStipee: A Jambi is igen zsneiális :) l,,l
fadam: egyik kedvenc az utóbbi időben
blablapff: én először a the pot című számmal ismerkedtem meg, de azóta is az maradt a kedvencem. jah, me [...]
Mind a 5 komment
The Distillers - City of Angels
A nagy vízen túl ismertebbek, de megér 1 postot itt a zene.ize.hu-n, mert a csajnak bitang jó hangja van.
Respect Brodynak! ;P
478 1 7 Zene Izé
calipunkszabus: hát a fél karom odaadnám, ha ilyen barátosném lenne, mint Brody! számomra 1 istennő!
fadam: ö most nézem sikerült 1 L-lel irnom.. the distillers a helyes
Balázs: pinknél minden jobb:)
Mind a 7 komment
The Oceans - Movin' Cruisin'
Kincs, ami nincs filmzenéje.
Nálam jó kedvcsinálóként müködik. ;)
1139 2 9 Zene Izé
fannieva: király ez a film,és a zene is szuper:)
Purple: igen :DDD
Maccoyi: Azért ez is hozzá tartozik: http://www.youtube.com/watch?v=3--LxXzYJjo :) Most akartam egyébként [...]
Mind a 9 komment
Nagyon laza...Minimalista...Neptunes
Slim Thug feat. Bun B & Pharrell - I Ain't Heard Of That
Directed by Hype Williams
487 0 1 Zene Izé
Bakeyoo: Neptunes, baby!
Nathan Hughes- Glove
egy szál basszusgitárral
411 0 3 Zene Izé
Purple: :DDDDD
Balázs: nagyon jól keni a vajat:)
anath3ma: asszem ez lesz a kedvenc számom. nem semmi.. nagyon nagyon nagyon.
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a ködfoltos párduc. Rendkívül veszélyeztetett és egyben a leggyönyörűbb macskafélék egyike!

2914 6 46 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/news/article-1349789/Newest-big-cat-species-Sunda-Clouded-Leopard-actually-diffe [...]
Biguli: inkább kihagyom.Nekem hál' isten még nincs anyósom,de az egyik exem anyjának volt olyan csipőj [...]
Purple: :|
Mind a 46 komment
JUMP!!! JUMP!!

"Nagyon átjöhet" az érzés!!! ;)
25934 1 26 Izé
Dawe: sorry nem tudtam hogy nem illik csak gondoltam hogy ha videókat is be szoktak linkelni akor ezt mi [...]
Máln@: de tény,hogy alaptalan hülye ötlet volt :D Ien grafika,gorsan,és szépen sztem nem menne flashg [...]
Máln@: detto :'(
Mind a 26 komment
Potap & Nastya Kanenskih - Ne Para
Orosz Rap kicsit ütös klippel 16+
497 2 1 Zene Izé
csicsilla: rajtam kivül még 80 emberke megnézte és semmi komment?marha egy klipp pénz pucér csajok minden [...]
Nagyfeszültségű billentyűzet... hát ha a notebookomban ilyen lenne. XD
7713 3 10 Izé
bandee1219: Ja! XD bungle: ha szoltál volna előtte... :) Amúgy az eredeti linken is ott voltak a képek (a [...]
CRaPtRaSH: aki nem tud olvasni annak jah :D amúgy jóféle:D
Purple: hőőhh ez nem rossz :) olyan börtönös vagy nem is tudom milyen feelingje van. retro az biztos. i [...]
Mind a 10 komment
Kill Bill

Georghe Zamfir / James Last - The Lonely Shepherd

The 5, 6, 7, 8's - Woo hoo
Nancy Sinatra - Bang Bang(My baby shot me down)
Santa Esmeralda - Don't let me be Misunderstood
820 2 8 Zene Izé
eNMi: :D
Purple: ki szavazott erre 1-gyel? megütöm :D
eNMi: 15ezer pénzéé'
Mind a 8 komment
Anna Nalick - Breathe (acoustic)
556 0 0 Zene Izé
Tibbah - Magyargyerek
Egyik kedvenc zeném, nagyon tanulságos
690 2 1 Zene Izé
Powaflips: raj zene...én is szeretem:)asszem én is beküldtem:)
Sasha Dith - RUSSIAN GIRLS

"Lena, Irina, Sveta, Marina, Natasha, Anya, Olya, Tanya, Inna, Olesya, Raya, Yulya, Oksana, Rita, Masha, Luda"
1132 2 0 Zene Izé
P.O.D. - Youth Of The Nation
363 3 2 Zene Izé
Balázs: a goodbye for now sokkal de sokkal jobb
fül: ezt szeretem.jó kis szám
The Kooks-Naive

Első kislemezük,azóta újabb album és siker.Nem hiába.
272 0 1 Zene Izé
shikari: ahh....a the kooks nagyon jo...foleg az uj szamuk ^^ always where I need to be :)
Rockstar - Du hast
Nagyon régi nagyon jó szám, nincs jobb minőségben. Csak itt található meg. Régen láttam MTV-n, külföldin, szerencsém volt hogy annó felvettem vhs-re. Soha többet nem adták, fogalmam sincs miért :(
707 1 3 Zene Izé
xD: LOL :D. Azért Rammsteinék ott vannak a szeren. Különben a Du Hast sem lett volna feldolgozva. Mo [...]
orange: Én úgy tudom igen.
ismeretlen: De ennek nem ugyanaz a szövege mint a Rammstein Du hastjának?
Bár a tavalyi elmaradt koncert botrányos volt, azért az eletút kiemelkedő.
Nas - One Mic
362 0 1 Zene Izé
Bakeyoo:
Gabriel Ananda & Cio D'Or - Lauschgoldengel
Nagyon nagy!!! :)
567 0 0 Zene Izé
The Count & Sinden-Beeper
Nagy kedvenc :)
388 0 4 Zene Izé
Dawe: aszittem csak poénból küldted be :D
roland66: hát sztem kurva jó!
Fanti: Mondjuk inkább, hogy egysíkú :D De azé ne bántsuk meg szegény Rolandot :D
Mind a 4 komment
Johhny Cash - One
Nála mindíg eszembe jut, hogy a többi zenész / zenekar minek erölködik, amikor Ő már mindent megírt.
Érdemes végignézni a related-et is youtubeon.
1164 0 8 Zene Izé
Hazafi: Cash nagy kedvencem. Személy szerint a kedvenc dalom a Highwayman, amit a The Highwaymen formáció [...]
Fanti: Neil diamond az eredeti, no, de nekem a HIM jobbn tetszik ennél :D
Fanti: A solitary man-t a HIM s csak feldolgozta, nem tudom, kié az eredeti :(
Mind a 8 komment
Jewel - Standing Still
(érzékeny embereknek nem ajánlott.. nagyon szép szám..nekem szívig hatol)
511 1 0 Zene Izé
Az ős metalcore, és szerintem a  legjobb!
Az  "As Daylight Dies" albumról
Killswitch Engage - Still Beats Your Name
642 1 11 Zene Izé
rivaul: A nagy számok törvénye alapján elöbb bolondulsz meg a sok nem tetszetős ritmustol :D Vedd a ke [...]
eNMi: a nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb lesz kedvencem is :) (pl a friss méz, s más finom [...]
rivaul: Én fogok! Sőt mivel ha csak a fanok küldenek oda zenéket az eléggé eltérhet attol az izlést [...]
Mind a 11 komment
La Coka Nostra - That's Coke
Egy rapcsapat ami már Worldwide-dá nőtte ki magát.
Olyan nagy nevekkel mint: Sick Jacken, Ill Bill, Everlast...
484 1 0 Zene Izé
Funkdoobiest - Rock On
Ez is ékes bizonyítéka annak hogy a kevésbé ismert előadók is tudnak színvonalas zenét csinálni... Nekem nagy kedvenceim...
Amúgy újra összeállt a banda, az új lemez nyár elején jön ki :)))
Respect Son Doobie-nak, Tomahawk-nak és DJ Ralph M-nek!!!
443 1 0 Zene Izé
Régebbi postok...