Novak Djokovic ökörködik az öltözőben. :D Parodizálja többek közt Nadalt, Federert és Sarapovát is...
5012
4
Izé
Killswitch Engage - Holy Diver
Egy nagyon jól sikerült Dio feldolgozás.
405
0
Zene Izé
NANA - He's Comin'
346
1
Zene Izé
Xavier Naidoo - Sie sieht mich nicht
Asterix és Obelix (1999)
... kolompírnak ;)
394
0
Zene Izé
American Beauty
Thomas Newman - Any Other Name
708
2
Zene Izé
Dead Soul Tribe
A DST tulajdonképpen a multiinstrumentalista
Devon Graves agyszüleménye. A San Diegóban született, ám jelenleg Bécsben élő muzsikus a 90-es években került először reflektorfénybe, igaz, álnéven, hiszen 1993-as szólólemeze után a legendás
Psychotic Waltz-ban is Buddy Lackey néven bitorolta a mikrofont.
Egy kis ízelítő a zenéjükből:
És egy élő felvételük:
479
2
Zene Izé
Van pár darab a képen látható könyvből, amit szétosztanék közöttetek, feltéve ha a következő három kérdésre helyesen válaszoltok:
1. Mi a IV. Magyar Képregényfesztivál helyszíne és időpontja?
2. Volt-e korábban önálló kötetként megjelent műve a rajzolónak, Futaki Attilának?
3. Melyik galériában volt a Műgyűjtők Éjszakája alkalmával a Spirál bemutatója 2008 május 8-án.
A válaszok beérkezési határideje kommentként legyen mondjuk hétfő 0 óra 0 perc.
Azok akik tudják a helyes és pontos választ és lelövik a poént, szankcionálom destruktívan. :)
És akkor ünnepélyes keretek között kihirdetésre kerül a helyes megfejtés és a nyertesek neve:
1. Gödör Klub, 2008. május 17-18.
2. Nem.
3. Erdész & Makláry Fine Arts Gallery.
A válaszadók jelentős része elvérzett a második kérdésen, miszerint a post képben látható Spirál című május 8-án megjelent kötet előtt volt-e önálló kötete Futaki Attilának (NEM), ami jelen esetben azt jelenti, hogy senki sem találta el mind a három választ, így a könyvek itt maradnak nálam.... Szomorú vagyok nagyon.
2345
2
Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunk szereplője egy sajnos már kihalt állat, az erszényes farkas vagy tasmán tigris.
A kenguru, a tigris és a farkas közös génállományából jött létre. ;) Érdekesség, hogy az állkapcsait közel 180°-ra tudta kinyitni.
Próbálták "feltámasztani" klónozással, de
nem jött össze.
Az utolsó ismert pédány, Benjamin a hobarti állatkertben, 1933-ban:
1597
1
Izé
Chilli, az óriás szarvasmarha
Pár napos hír, hogy
szellentési adót kell fizetni az észt parasztoknak a teheneik után, ugyanis a marhák bélgáza hozzájárul a Föld légkörében az üvegházhatás erősödéséhez. Ezek után Chilli kész természeti katasztrófa a Földre nézve? ;)
9024
5
Izé
Roncsderbi egy kicsit másképp! Nagyon állatok! :)
7408
0
Autó Izé
Roncsderbi egy kicsit másképp! Nagyon állatok! :)
7724
3
Izé
Távvezérelt paintball ágyú - a'la
Sakál! Na ez a nem gyenge...
1270
0
Tech Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a
norvégiai lemming.
Úgy tűnhet, hogy fagyálló folyadékkal keveredik a vérük. :)
Egy bébi lemming:
És végül a
lemming-dal.
3535
1
Izé
A zsaruk is szeretik pókembert! :D
2439
1
Izé
N.E.R.D. - Everyone Nose
Olyan új, hogy nagyon
333
0
Zene Izé
Terminator másfél:
az önmagát felépítő robot.
Nagyon ügyes...
5832
3
Izé
Tool - Vicarious
Napjaink egyik leglátványosabb és legeredetibb (art, progresszív) rockzenekara.
Élőben
Még egyszer élőben
Honlap
281
2
Zene Izé
The Distillers - City of Angels
A nagy vízen túl ismertebbek, de megér 1 postot itt a zene.ize.hu-n, mert a csajnak bitang jó hangja van.
Respect Brodynak! ;P
478
1
Zene Izé
The Oceans - Movin' Cruisin'
Kincs, ami nincs filmzenéje.
Nálam jó kedvcsinálóként müködik. ;)
1139
2
Zene Izé
Nagyon laza...Minimalista...Neptunes
Slim Thug feat. Bun B & Pharrell - I Ain't Heard Of That
Directed by Hype Williams
487
0
Zene Izé
Nathan Hughes- Glove
egy szál basszusgitárral
411
0
Zene Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a ködfoltos párduc. Rendkívül veszélyeztetett és egyben a leggyönyörűbb macskafélék egyike!
2914
6
Izé
JUMP!!! JUMP!!
"Nagyon átjöhet" az érzés!!! ;)
25934
1
Izé
Potap & Nastya Kanenskih - Ne Para
Orosz Rap kicsit ütös klippel 16+
497
2
Zene Izé
Nagyfeszültségű billentyűzet... hát ha a notebookomban ilyen lenne. XD
7713
3
Izé
820
2
Zene Izé
Anna Nalick - Breathe (acoustic)
556
0
Zene Izé
Tibbah - Magyargyerek
Egyik kedvenc zeném, nagyon tanulságos
690
2
Zene Izé
Sasha Dith - RUSSIAN GIRLS
"Lena, Irina, Sveta, Marina, Natasha, Anya, Olya, Tanya, Inna, Olesya, Raya, Yulya, Oksana, Rita, Masha, Luda"
1132
2
Zene Izé
P.O.D. - Youth Of The Nation
363
3
Zene Izé
The Kooks-Naive
Első kislemezük,azóta újabb album és siker.Nem hiába.
272
0
Zene Izé
Rockstar - Du hast
Nagyon régi nagyon jó szám, nincs jobb minőségben. Csak itt található meg. Régen láttam MTV-n, külföldin, szerencsém volt hogy annó felvettem vhs-re. Soha többet nem adták, fogalmam sincs miért :(
707
1
Zene Izé
Bár a tavalyi elmaradt koncert botrányos volt, azért az eletút kiemelkedő.
Nas - One Mic
362
0
Zene Izé
Gabriel Ananda & Cio D'Or - Lauschgoldengel
Nagyon nagy!!! :)
567
0
Zene Izé
The Count & Sinden-Beeper
Nagy kedvenc :)
388
0
Zene Izé
Johhny Cash - One
Nála mindíg eszembe jut, hogy a többi zenész / zenekar minek erölködik, amikor Ő már mindent megírt.
Érdemes végignézni a related-et is youtubeon.
1164
0
Zene Izé
Jewel - Standing Still
(érzékeny embereknek nem ajánlott.. nagyon szép szám..nekem szívig hatol)
511
1
Zene Izé
Az ős metalcore, és szerintem a legjobb!
Az "As Daylight Dies" albumról
Killswitch Engage - Still Beats Your Name
642
1
Zene Izé
La Coka Nostra - That's Coke
Egy rapcsapat ami már Worldwide-dá nőtte ki magát.
Olyan nagy nevekkel mint: Sick Jacken, Ill Bill, Everlast...
484
1
Zene Izé
Funkdoobiest - Rock On
Ez is ékes bizonyítéka annak hogy a kevésbé ismert előadók is tudnak színvonalas zenét csinálni... Nekem nagy kedvenceim...
Amúgy újra összeállt a banda, az új lemez nyár elején jön ki :)))
Respect Son Doobie-nak, Tomahawk-nak és DJ Ralph M-nek!!!
443
1
Zene Izé