REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Irodaszék verseny Japánban.
7097 0 0 Sport Izé
Chris Brown "kemény büntetése", amiért agyba-főbe verte Rihannát...
809 0 4 Pink Izé
joovan: Szerkesztő ide ajánlotta, de nem ide akartam... mind1, itt is joo!
1nessa: tudtam en h megszereted a pink izet...:P:D:D
joovan: Kicsit beteg, aki egy ilyen nőt, nem .......... :P
Mind a 4 komment
The Doobie Brothers - Long Train Running

(Akinek nem lenne ismerős: 09' sziget reklám, a forma szerint ez a jó zene, és igaza van! :] ) 
698 0 0 Zene Izé
Riport a dél-afrikai Caster Semenyával, aki 800 méteren nyert az idei berlini atlétikai világbajnokságon.
- Mit szól Ön ahhoz, hogy sokan megkérdőjelezik női mivoltát?
- Leszophatnak!

Szerintetek akkor most béb vagy nem béb? Fontos volna eldöntenetek, mert Dél-Afrika világháborúval fenyegetőzik.
7080 1 28 Izé
Purple: cipő......
bungle: Another doubtful female athlete? :D http://funlist.funpic.hu/?page=attachview&message=18306&attach=1 [...]
AVIREX: izébigyó,király a postkép alatti párbeszéd :D · fúderöhögök [[[[[[:
Mind a 28 komment
A magyar néphit főhőse! Ismerd fel a boszárkányok jeleit!
531 1 0 Pink Izé
A halál, mint végső búcsú? Ahhoz, hogy a halált megfelelően tudjuk fogadni, megérteni és tovább lépni, tulajdonképpen meg kell értenünk az élet folyamatát!
414 1 0 Pink Izé
Te mennyit tudsz a fogápolásról? Kérdeztetek, mi válaszoltunk!
445 0 0 Pink Izé
Játék a perspektívával.
9494 9 11 Izé
bungle: cancer1 küldte: Playing with Perspective http://damncoolpics.blogspot.com/2010/09/playing-with-pers [...]
bungle: cancer1 küldte: http://freshpics.blogspot.com/2010/03/incredible-photos-made-without.html
kekaf: jól meg lett csinálva.
Mind a 11 komment
Fouad Djaoublia tud valamit... a maga módján. :D
9251 2 21 Izé
Sziszo: ez van amikor nincs önkritika :D igazi balfasz a kölök..
1nessa: dannii minogue
rezso: ki az a bige ott a szélén? :P
Mind a 21 komment
Zászlók ételekből
4859 7 17 Izé
Nusihusi: A legjobb az olasz zászló:D
Jokker: A libanoni fa az komoly :D
icet: ha valamien kajának kék a szine,az nem éppen bizalom gerjesztő:D
Mind a 17 komment
Ezeket az ételeket szigorúan tilos fogyasztani!

Ha babát vársz
3287 0 2 Pink Izé
1nessa: mee? most a fustolt lazac tok fini:) egyebkent amikor anyam varandos volt velem meselte h csomo jogh [...]
Purple: fúúj és ki az az elvetemült aki akármilyen állapotban nyers állati cuccot eszik.... elég fel [...]
Azt tudjuk, hogy TO (Terrell Owens,WR) az egyik legjobb passz-fogadó az NFL-ben. Vajon hogyan passzol?
1021 0 6 Sport Izé
karmigran: most találtam: http://www.flickr.com/photos/18565716@N02/2804729185 szerintem lol :D
karmigran: a másik véglet: Antwaan Randle El (WR, Washington Redskins) 'Caught three passes for 22 yards and [...]
szomoja: aaaaaah ezen sírtam a röhögéstől. komolyan,mint az a hülye p*csa jewtube-on "leave britney alo [...]
Mind a 6 komment
Paranormal Activity

Újabb példa a Blair Witch Project után hogy miként lehet minimál költségvetésből, amatőr cuccal plusz egy adag kreativitással igazi beszaratós horrort csinálni. Nem lesz ebben a filmben ugyanis semmi más csak egy csaj, a pasija, egy kézi kamera meg persze hátborzongatás felsőfokon.A sztori szerint a két főszereplő Katie és Micah, nyugodtan élik életüket, amíg furcsa dolgok nem kezdenek történni a lakásukban. Katie-t gyermekkora óta egy rosszindulatú, láthatatlan entitás kísérti, és a csaj szerint a rejtélyes kísértet felelős a fura történésekért. Micah persze baromságnak tartja az egészet, de azért később vásárolnak egy kézi kamerát, és éjszakára bekamerázzák a szobát, hátha sikerül valamilyen paranormális tevékenységet rögzíteniük. Mikor kiderül, hogy bizony, igen, Micah először egész szórakoztatónak találja az egészet, de a dolgok hamar kezdenek bedurvulni, mikor a “látogató” egyre agresszívabbá válik…a DreamWorks már fel is vásárolta a film amerikai forgalmazási jogait, illetve a rendező Oren Peli készíti majd hozzá a nagyobb költségvetésű remake-et.

IMDB


Előzetes a hivatalos oldalon

Előzetes 2 :



 
1020 3 10 Film Izé
ffaannyy: én csalódtam...azt hittem, hogy fosatósabb xDD bennem nem állt meg az ütő, pedig nagyon várta [...]
1nessa: Megneztem es o.O kb ilyen volt a reakciom:D Jo film nagyon, bar a vegenel tobbre szamitottam.
pepeti: Ezt látnom kell.
Mind a 10 komment
Foggyunk teával!

(Legalábbis próbálkozni lehet:) )
400 0 2 Pink Izé
balage123: meg helyesen írni is meg lehet próbálni :-DDDDD
Sissi: Fogyjunk.
 Foo Fighters - No Way Back - Live on Jools Holland 13.05.2005)
596 0 0 Zene Izé
Amerikai focis filmek
1085 1 4 Film Izé
kovacslacka: ugyanaz: http://www.fandango.com/moviephotos/the25greatestfootballmoviesevermade_109
kasy: Igaz sorozat, de ott van a Friday Night Lights. Gyakorlatilag a legjobb dráma sorozat amit láttam, [...]
szomoja: azon belül is a félidei beszéd :D
Mind a 4 komment
Up in the Air (Egek Ura)

A szinte folyton úton levő üzletembert alakító George Clooney megismerkedik Vera Farmigával, egy hasonló életmódot folytató, napjai javát szintén a nagyvállalatok világában és a repülőgépek szűkös kabinjaiban eltöltő vonzó nővel. A sztori gerince, hogy Clooney figurája szeretne összegyűjteni tízmillió ajándékmérföldet, de persze egy éppen most megismert csajnak nem fogja elárulni, hogy mennyire közel jár már ehhez. Úgyhogy Farmiga csak tippeli a felhalmozott mérföldgyűjteményről: “a tiéd biztos hatalmas!”.

A rendező a regényhez nem egészen volt hű ugyanis alapvető dolgokat írt át benne (pl. kitalált bele egy teljesen új női főszereplőt, akit Anna Kendrick alakít). A regény írója Walter Kirn

Imdb
834 1 3 Film Izé
Erunder: Ritkán készítenek ennyire szép filmet, amiben az érzékletes metaforák karakterfejlődéssel, [...]
1nessa: marmint fenntrol
1nessa: nem szeretek repulni mert a fulem nem birja...pedig olyan szep lentrol nezni a felhoket:) egyebkent [...]
Karácsonyi Ének (Christmas Carol)

A Karácsonyi ének Dickens klasszikus meséjének legújabb, Disney adaptációja. A film rendezője Robert Zemeckis, a főszereplő Ebenezer Scrooge arcát és hangját pedig Jim Carrey adja, a látványvilág pedig a Polár Expressz-ből megismert “motion capture“-technikával készül, 3D-ben. Rövid tartalom, aki nem ismerné az alapművet: Ebenezer Scrooge a Karácsonyt a minden évben megszokott gyűlölködéssel kezdi: kirúgja alkalmazottját (Gary Oldman) és alaposan megbántja testvérét (Colin Firth). Egyedül marad hát irodájában, amikor utolsó esélyként a boldog életre meglátogatja őt a múlt, a jelen és a jövő karácsonyának szelleme…
 
1230 0 3 Film Izé
pepszi: Hát nem tudom. Az én olvasatomban azért Dickens műve kicsit több mint mese...) Reméljük ad vi [...]
Atomee: Jobban örültem volna ha élőszereplős, de azért megnézzük. Nyami....
snake6: nagyon jóóóóóóóóó :-)
Játsz szívvel, lélekkel! Theo Walcott igaz szavai!
578 0 0 Sport Izé
Folkfree Aerodynamic (Daft Punk cover) live at A38
600 0 1 Zene Izé
dohi: ÁÁÁÁ imádom őket. Nagyon jó zenészek, csak így tovább!
Szegény capybara egy kis fagyiért mindenre kapható :D
3482 1 28 Izé
superxaba: nem is tudom melyik a csúnyább... a malac-hörcsög-nutria-kecske, vagy a banya?!
bigyminyő: Nahát mintha magamat látnám fagyizás közben....:)
Hajni: Le kell dolgozni a jégkrémet! :)
Mind a 28 komment
10 ezer font egy üveg whisky - és megveszik!
376 1 7 Pink Izé
neomatsek: aki megteheti az leszarja,h mennyibe kerül,aki meg nem engedheti meg magának,annak már az 1000 fo [...]
1nessa: aaaa inkabb kocsira gontoltam:)
Purple: akkor megérte :DDD
Mind a 7 komment
Sabine Schmitz a Nürgurgringen megpróbál 10 perces köridőt menni egy Ford Transittal a Top Gear-ben. :D

A videó két részből áll az első rész (előkészületek, bevezető videó) megtekinthető itt.
7812 0 16 Autó Izé
bungle: Larkin küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=YtTOQSRMRcM Szöveg: Brit Autómánia... sztem e [...]
rubigo: blokkolnám ja, izé jól nyomja :)
Paapi: Durva... bár szerintem egy új tranzittal lenyomná Jeremy 9:58 as Jagurar-os körét...
Mind a 16 komment
Sabine Schmitz a Nürgurgringen megpróbál 10 perces köridőt menni egy Ford Transittal a Top Gear-ben. :D

A videó két részből áll az első rész (előkészületek, bevezető videó) megtekinthető itt.
8741 2 16 Izé
bungle: Larkin küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=YtTOQSRMRcM Szöveg: Brit Autómánia... sztem e [...]
rubigo: blokkolnám ja, izé jól nyomja :)
Paapi: Durva... bár szerintem egy új tranzittal lenyomná Jeremy 9:58 as Jagurar-os körét...
Mind a 16 komment
Chuck Ragan - For Broken Ears

A Hot Water Music ex-énekese nem vesztette el motivációját zenekarának 2006-os feloszlása után, és úgy döntött folk albumokat fog írni.
Koncert a Dürerben!
793 0 1 Zene Izé
pepeti: Aztarohadt milyen isten volt a koncsertó!
Ájszbájk vagyis Sárbájk (SBM verzsön)
Az Ice Bike 2000 folytatása.
946 0 0 Sport Izé
YouTube FAIL!
Épp egy nagyon régi kedvencemet (Nirvana - Smells Like Teen Spirit) akartam megkeresni a neves videómegosztón, amikor gépelés közben a fenti kép fogadott. :D
5753 3 36 Izé
Purple: szerintem jóval többen röhögtek rajta meg el voltak vele, mint hogy ketten nyavalyogtatok itt :D [...]
biokaja: Na erről ennyit. 16. poszt szerintem elmond mindent...
Maccoyi: Azért nem sokan mondhatják el magukról, hogy Budaőrstől Salgótarjánig ér a kertjük. Biztosa [...]
Mind a 36 komment
A képen látható úriember nem más  (aki nem ismerné) , mint Juan Manuel Márquez Mexikói nemzetiségű profi bokszoló. Márquez három különböző súlycsoportban is világbajnok tudott idáig lenni. A statisztikája eddig: 55 mérkőzésből 50 győzelem, ebből 37 K.O., 4 vereség és 1 döntetlen.

És, hogy milyen "energiaital" is segíti őt a felkészülése folyamán? Kattintás után megtudhatod. ;)
1082 0 2 Sport Izé
tremor: pffföjjj. hát bolond ez?
Öcsi: egyél sz**t karban tart, igyál pisit, üdít és frissít :D
SOLOMON KANE

Robert E. Howard nevéhez fűződik a karakter megalkotása. A történet a 16 században játszódik, Kane pedig egy kardforgató, félelmetes harcos. Howard 16 Solomon Kane történetet írt. A producerek trilógiát terveznek, végülis van miből meríteni.A címszereplő James Purefoy lesz, a filmhez pedig eddig csatlakozott még  Max Von Sydow, Pete Postlethwaite(Közönséges bűnözők), Rachel Hurd-Wood(Parfüm),  Alice Krige (Star Trek: Első kapcsolat) és Mackenzie Crook (A Karib-tenger kalózai filmek). A rendező Michael J. Bassett lesz és a forgatókönyvet is ő írja majd.

Robert E. Howard, Conan megteremtőjének másik híres karaktere a Torontói filmfesztiválon (szept. 16) kerül bemutatásra, a mozik viszont nagy valószínűséggel csal 2010 elején kezdik el vetíteni (Orosz dec 31). A trilógiának szánt filmsorozat első része Solomon Kane “pályafutásának” kezdetét mutatja be: Kane (James Purefoy) Elizabeth királynő hű katonájaként Afrikában harcol, amikor egy tíz láb magas démon - a Kaszás - bukkan fel a csatamezőn, hogy elkapja őt. Miután sikerült elmenekülnie a gonosz lény elől, Kane rájön, hogy meg kell tisztítania a rengeteg gyilkosságtól beszennyezett lelkét, különben pokolra fog kerülni, ahol örök kárhozat vár rá. Visszatér Angliába, és nyugodt, békés életet kezd folytatni, ám egy gonosz varázsló miatt hamarosan újra elő kell vennie a fegyvereit…

IMDB

  More Solomon Kane News & Previews
1435 1 1 Film Izé
kasy: Több helyen is említik a trailer alapján (amivel én is egyet értek), hogy egy Van Helsing - Gy [...]
Egy izgalmas thriller - sajnos csak 'belgául' tudóknak (esetleg valaki tud hozzá feliratot?)

Egy szerelmi fészekben - ahová csupán öt embernek van kulcsa - vérbe fagyva találnak egy nőt. Egy krimiben megszokott, hogy a néző csak az utolsó pillanatban tudja meg, ki a gyilkos, de hogy még a tettes is csak az utolsó pillanatban értesüljön erről...

Nagy összegben mernék fogadni, hogy rövid időn belül elkészül az amerikai 'remake'

Imdb | Hivatalos honlap
632 0 2 Film Izé
kasy: Mert tud hozzá senki feliratot. Gondolom. Egyébként felkeltette az én érdeklődésem is, szóva [...]
bond: gondoltam, hogy erre nem fog komment jönni :-) pedig a film nagyon jó
Női óvszer
1242 0 6 Pink Izé
1nessa: :D:D:D
Drevway: huh, ez most nem felhívás... :D
Drevway: Jaja, érdekes lenne, te feveszed én meg le :D
Mind a 6 komment
Takers

A sztori egy bűnözőkből álló hírhedt csoportról szól (Idris Elba, Paul Walker , T.I., Chris Brown, Hayden Christensen és Michael Ealy), akik tökéletes bankrablásokat hajtanak végre. Óramű pontossággal "dolgoznak" és nem hagynak bizonyítékot maguk után. Az utolsó rablásuknál több pénz forog kockán mint valaha azelőtt. Azonban a nyomukban már ott egy nyomozó (Matt Dillon), aki rács mögé akarja őket juttatni.
Premier: 2010. február 19.

1839 0 3 Film Izé
skad: Nem rossz film, csak egy "kicsit" Olasz meló:)
kasy: Egy "keveset" utándolgoztak ps-sel. :P
dani0001414: Nem tudom hogy csak én látom e rosszul, de Paul Walker elég érdekes ott bal oldalt. Mintha a kez [...]
Folyton azt halljuk igyunk sok folyadékot, van azonban mikor káros a túl sok folyadék!
982 0 2 Pink Izé
Drevway: Ez is milyen hatásvadász cikk már... Japán kutatók kimutatták, hogy a levegő súlyosan káros [...]
Purple: pl ha alkoholról van szó :D
A medence fogságában. :)
5678 3 7 Izé
Nusihusi: Aranyosak:) Ahogy keresték a kijáratotXD
bleacher: de cukik :)
Fireblade1000: Háp, ezek a kacsák!!:DD
Mind a 7 komment
Átvernek a jégkrém-forgalmazók?
471 0 3 Pink Izé
brigi_cica: hát a krémben egyérteömü hogy levegö van mivel fel kell verni :D szóval a jégkrémben is van [...]
neomatsek: atyaég,levegő van a jégkrémben?! ki gondolta volna,bakker,ez alapvető dolog,h telenyomják leve [...]
Leoparde: Rossz ránézni erre a postképre.. csurog a nyálam :DD
Boulevard & brezsnyev kortárs galéria projektje, hogy a hazánkba látogató külföldiek ne csak a sztereotip magyarságképpel térjenek haza. Fontos, hogy megismerjék egy eddig kevésbé ismert, ennek ellenére izgalmas és értékes oldalát is hazánknak, és hazavigyék pezsgő kulturális és művészeti életünk egyes kézzelfogható darabjait. A projekt szeptember 15-ig tart.
 
1149 0 1 Art Izé
nehgs: meghosszabítva 26-ig.
Az idei, eddig legnézettebb Flickr fotók
1980 2 1 Art Izé
mephistto: Ezeket sem a minőség és szépség miatt nézték :D
Foreign Beggars & Dj Primecuts - Hit that gash (Itchy Naaan Re-Rub)

dubstep ;)
623 0 1 Zene Izé
snake6: elgurult a gyógyszer
Korpiklaani - Vodka
835 3 3 Zene Izé
Swordfish: Mulatós metál :) Egyszerű, mint a szög, de f@sza, v.hogy a kedvem is jobb lett tőle.
grisin: a vodka!!!!!!!:-)
ruddi: kurvajó:D
Nem "cicáznak", hanem "bikáznak" a srácok. :)

Még egy kis FutBull itt.
584 0 0 Sport Izé
Régebbi postok...