REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
ELUVEITIE - Inis Mona
Nagyon jo cseh banda
720 1 8 Zene Izé
RokkantTroll: Akkor azért van a dudásnak galíciai dudája (már ha jól értelmeztem az olvasottakat) ;)
ZalanMester: utannaneztem es Csehorszaghoz annyi kozuk van hogy sokaig ott eltek
ZalanMester: na igen igazat adok neked Rokkant, lehetseges h en ertettem felre mert nemetul olvastam roluk, lehet [...]
Mind a 8 komment
Natural Born Grooves-Candy on the Dancefloor
447 0 0 Zene Izé
Jedi Mind Tricks... Az egyik legjobb rap banda a Keleti Parton. Vinnie Paz kiváló MC,  DJ Stoupe meg kiváló DJ, és a szövegeik is tartalmaznak mondanivalót... Ebben a számban Ill Bill is van, ő az egyik legjobb fehér rapper, van egy bandája a Non Phixion, és tagja a La Coka Nostra-nak is...
Csekkoljátok!!!
Peace!
483 1 8 Zene Izé
ZeroO.: :]
Purple: háhhhhá :D ez aranyos volt. nyugi, csak divatnyelv.
ZeroO.: én eleve nemértem ezeket a kifejezéseket:D
Mind a 8 komment
Fejcsóva? ;)

Az egyik válasz is nagyon jó. :)
4091 4 12 Izé
papaluige: Mi neeeeeeemmmm! :D
BlueD: jól van, jól van, de előbb nézzük meg, hogy meddig tekeredik ennek a feje, ha kicsit rásegít [...]
rivaul: Szervezzünk föld alatti mozgalmat a macska uralom megdöntésére!!! :D
Mind a 12 komment
Eminem Ft. Nate Dog - Shake That Ass For Me
[csak a klip miatt ;-)]
399 0 3 Zene Izé
Dawe: ez a link már nem él de itt egy működő: http://www.youtube.com/watch?v=6C6ux51dH4Y
Purple: szeressük :) régi buli feeling :) bezárt az a hely, ahol nyomatták :'( ill gondolom nem csak ott [...]
Balázs: jóó:)
Basil Poledouris - A Conan the Barbarian, Vadászat a Vörös Októberre, Starship Troopers, Farewell to the Kings, Lassie, A Kék Lagúna és még kb. 50 mozifilm nagy sikerű zeneszerzője. Egyéb munkái közé tartozik többek között az 1996-os Atlantai Olimpia nyitóceremóniájának aláfestőzenéje.
Honlap
398 1 3 Zene Izé
M.agnus: Én túl gyakran hagytam ki az "o" betűt, így lassan beleégett az ujjamba. (De hajnali kettőkor [...]
Purple: hát ezt lehetetlen lett volna észrevenni :$ ötödszörre betűztem ki, mire megtaláltam a hibát [...]
M.agnus: Gratulálok magamnak, a címkékben elírtam a mester nevét és még Purple sem vette észre.
Zombie Nation - Kernkraft 400
356 1 0 Zene Izé
Az egyik Ős Bikini szám. Igaz a klipp nem az eredeti. :)
316 1 0 Zene Izé
Jim Noir - Eanie Meany ez a reklámnak is volt a zenéje nagyon nagyon dallamos, nézzétek meg tuti beugrik majd, hogy ez valahonnan ismerős (ADIDAS+10)
385 0 0 Zene Izé
NOX - Százszor ölelj még!
A klippje nagyon nagy! :)
725 3 15 Zene Izé
kotta: Francba, ha még gondolkocc is rajta, az már régen rosszat jelent... Felhívok vki gazdagot,h seg [...]
Purple: ezt vehetem úgy is, hogy ez úgy volt punk'n'klasszikus, mint az állat?? :DDD kérek egy mélyteng [...]
kotta: :(((((((((( Eddig neked csak mélytengeri világító kukaccal lógtam, de most meg valami szabadon [...]
Mind a 15 komment
Knight Rider - A sorozat (nagy A-val)
762 3 1 Zene Izé
hodosy: ez is nayon-nagyon jóóóóó
Bakker ilyet még nem láttam/hallottam :)
Nagyon tud a csávó :)))
546 1 0 Zene Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a kanadai lúd, amely a lúdalakúak rendjébe, ezen belül is a récefélék családjába tartozik. Testhossza 90-100 centiméter hosszú, szárnyfesztávolsága 160-175 centiméter. A párok életük végéig együttmaradnak (körülbelül 20 év).

Nagyon agresszív tud lenni, ha a területe megvédéséről van szó, egy embert és egy kutyát is le tud győzni egymaga, amit ez a videó is bizonyít. ;)

1159 1 11 Izé
zuza: jah tegyük hozzá hogy a fickó nem akarta kicsinálni a libát , mert megtehette vón gond nélkü [...]
brigi_cica: én kitekertem volna a nyakát, haza vittem volna, és jó töltött libát sütöttem volna.... amu [...]
Sziszo: Hehe! Én biztos kinyirnám azt hazavinném! Nem hagynám hogy felhúzzon! Különben is finom a hus [...]
Mind a 11 komment
Atmosphere - Guarantees
(underground usa-hiphop. fankadeli angolban. nagyon ottvan a szöveg. nagyon ottvan a zene.hátmég együtt:D)
838 0 0 Zene Izé
Dillinger Escape Plan - Milk Lizard (Napjaink egyik vezető bandája szerintem.)
1159 0 1 Zene Izé
pé e té i: Egyik legjobb külföldi banda! (a sok közül:))
Armin Van Buuren.Ft Nadia Ali - Who is watching(Armin only)
461 0 0 Zene Izé
Meg és JAck White, azaz a The White Stripes
329 0 4 Zene Izé
Fanti: És a Hideghegyben is szerepel :D Bár szerintem oda nem a zenei tudása miatt válogatták be :D
Balázs: ááá hol, nagyon tudnak, Jack pl a rolling stones magazin 100 legjobb gityós listáján a 17. sza [...]
ToMz: nekem ez az egyetlen számuk ami bejön,de elképesztő amit ketten művelnek,kihalljátok hogy nem [...]
Mind a 4 komment
Dj Antoine - Eskalation
Nagyon bejött, nem épp a tipikus trance. :)
493 0 1 Zene Izé
Purple: fúhh ez hasít :) táncitánci
Helloween - Laudate Dominum

Egy latin szöveget dolgoztak föl a srácok, nagyon zúzós lett sztem :)
443 2 5 Zene Izé
gnyul: Jajj Helloween...a "Tökös bácsi" :D én de sokat hallgattam 2 éve :)
Hbrex: én most is imádom :) LAUDATE DOMINUM gyerekek :D
RokkantTroll: Na ez egy nagyon mókás nóta. Imádtam annak idején.
Mind a 5 komment
Kaukázus - Teszkó

A szövege nagyon odavág;) :)
346 3 5 Zene Izé
RokkantTroll: LOL. A legkisebb is számít. Tuskó.
Fanti: télelg marhajó a szövege :D
Oli: Ez nekem is az egyik kedvencem!
Mind a 5 komment
Alapvetőjen rock, de Lacey nagyon jól hörög:D jah és Flyleaf a nevük:)
436 0 5 Zene Izé
koocos: hehe, ez teccik
NuttySomeone: erre a szamra vettettuk a hazibulin;)) jovolt..regvolt
CRaPtRaSH: igencsak jó! nagyonszeretem! :]
Mind a 5 komment
Macy Gray - Sexual Revolution ( nem csak a zene ,de a klipp is nagyon odavág)
432 0 0 Zene Izé
Turbonegro-Do You Do You Dig Destruction   Ez a banda egyedi stílusban nyomja,melyet "Death Punk"-nak neveznek
483 1 0 Zene Izé
Fanka - Ezt most
az álmodtam után a második nagy kedvenc
493 3 9 Zene Izé
CRaPtRaSH: midnekinél eljön 1×ez a pont... nála itt.
Fatsoe: Fanka egészen az I.H.Ö.V.-ig jó volt... az újratöltve egy rakás sz*r, a Repp, a Rendezői vál [...]
CRaPtRaSH: most nem erről van szó,arról hogy a ZENE jó,amit csinál... pontleszarom hogy milyen ember... va [...]
Mind a 9 komment
Egy nagyon jó magyar banda egyik legjobb száma: Strong Deformity - Imaginary Adventures
másik frankó: Genie in my mind
402 0 4 Zene Izé
fül: Dúdoláshoz meg a szöveg(ek) http://www.strongdeformity.hu/syrup_lirics.html
kKNd: Köfi.
Purple: javítottam
Mind a 4 komment
Witt + Heppner - Die Flut

Nagyon sötét hangulatú szám és klip, németül tudók előnyben! :)
376 1 0 Zene Izé
Gire - Nádak, erek
512 0 0 Zene Izé
Nate Dogg ft Jermaine - Ring The Alarm
423 0 0 Zene Izé
Bone thugs - Weed song
Nagyon jó kis dallamos zene
617 0 0 Zene Izé
Péterfy Bori & Love Band - Hajolj bele a hajamba (Labamba)
Nagyon jó zene.
Mindenki halgassa!
1105 4 4 Zene Izé
Bakeyoo: Köszi! :)
Purple: Bakeyoo! ezt a számot küldi neked kolompír! csak hát már fennvan. :)
pepeti: Jaja a Vámpír a legjobb!:)
Mind a 4 komment
Tesco dal!
Érdemes meghalgatni!
NAGYON JÓÓÓ
1875 3 1 Zene Izé
Fanti: Lol :D
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a rozsomák, ismertebb nevén: torkosborz. Ha kell, a medvét is megtámadja, hogy elorozza zsákmányát. Az emberre is veszélyes lehet. Mellesleg szerintem cuki is.
Még a mackó is megijed tőle:

1732 1 153 Izé
csirek: nem, én nagyonis jófiú vagyok (ez rossz vicc) valamivel e kell ütni az időt ha havernál vagyok [...]
Belkar: na úgy látom valakik itt nagyon eltértek a témától 150 komment ismeretterjesztő rovatban? :)
roland66: szia! :)
Mind a 153 komment
Kínai csirkeüzem - kicit mászkép mint nálátok Európábán van.

Egy darabig nem esztek csirkét, szóval csak óvatosan...
12155 1 176 Izé
Purple: ennyi :) (amúgy utálom...)
rezso: Például gomba,látszik, hogy még nem tanultátok az iskolában :D
focuskoma: Szeretettel Purplenek!!! XD ;) http://www.youtube.com/watch?v=xxq_dnS57U0 http://www.youtube.com/wat [...]
Mind a 176 komment
Kalandra fel! ;)
Ez kérem szépen egy KUKÁSAUTÓ szimulátor!!!

15905 1 19 Izé
JeLo: Ennek toltam a demóját és egy nagy határ kukatartalom :) Nem lehet irányítani, tényleg kezelh [...]
Bubsy: vááá, ez kell!
s_king: :) (A főoldal miatt.)
Mind a 19 komment
Na próbáljatok csak meg beleugrani a saját gatyátokba! Ugye nem is olyan egyszerű! :P
7979 5 17 Izé
Wenya: ezek állatok :D:D
NuttySomeone: bittos josokat edzett hogy oszzehozzon egyilyen sorozatot a gatyabaugrasairol:)) es bittos a "tokeit [...]
papaluige: Én meg remélem,h fájt is!
Mind a 17 komment
Néddmán, mekkora nagy egér, nézzük csak meg közelebbről!
6283 6 58 Izé
bungle: Pláne kettőt, pórázon kikötve. http://www.youtube.com/watch?v=sViyz0M-I9k
NuttySomeone: na nagy a fule:)) ahh hanem ejdibb lenne
CRaPtRaSH: bocsi,de ezt már elintéztük,ez az egyik,a másik h nem kötekedni járunk ide... a harmadik meg k [...]
Mind a 58 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunk főhőse a szervál, pedig teniszezni se tud (ez nagyon rossz volt! :D)

Szerválok házi kedvencként - tartással és etetéssel kapcsolatos cikkek, fotókkal.



+ videók:
Kiscicák rosszalkodnak.
Szervál és chihuahua
Horgász szervál
1925 2 22 Izé
Balázs: Szivi:) kitüntetés?nyertem polót,levolt zsírozva :P
anon: Egyébként kösz :D
anon: És még a különbséget is tudja a gepárd és a szervál között! bungle lassan már kitüntethe [...]
Mind a 22 komment
Függőhíd - Langkawi, Malajzia.

+ fotók.

7304 0 15 Izé
kotta: Mivel úriembernek szeretek láccani, ezért most nem reagálnék különböző sikítozásokra, meg [...]
mekszamnojz: Hamar ott vagyok nem sikitoznek! :D Bungle te meg ne ajanlgass masnak mert beloklek a Temzebe! Aztan [...]
Laci: Megtervezni talán nem is volt nagy munka. Inkább megépiteni. Ilyen magasságban. S még az erdő [...]
Mind a 15 komment
Erre 12 millát költeni, nagyon hülye vicc.
11170 4 37 Izé
Purple: (OvO) bagoooly :)
Máln@: Tök jó ien kis emberekt csinálni :))) Új smiley-k!:) O>C (ugyan úgy oldalról :) ) °|---
Belkar: bakker most hogy mondtad alig pillantottam csak rá meg is volt :) kösz
Mind a 37 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a lótücsök (vagy lótetű, Gryllotalpa gryllotalpa).

Sokan keresik, de nem barátkozás céljából. Pedig horgászni jól tud. Meg muzsikálni is.

Aki pedig barátkozás céljából keresi, az is könnyen pórul járhat, ha nem értik meg egymást zeneileg. "..különben megismerkedhettek éles ásóimmal!..."

(Purple-nek, kézcsókkal)

3374 2 39 Izé
olcsibacsi: Maccoyi javaslatára, íme amit én fotóztam egyébként szerintem kb 6-7 centi lehetett :) web.t- [...]
Schabee: félelmetes
Mimis: Ááááá, ez max. 10-15cm. :) ;))
Mind a 39 komment
Régebbi postok...