REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Magányos, unatkozó tini csajszik! Jóképű, középkorú pasik ismerkednének... :D
878 0 0 Pink Izé
Óriási strandlabdák potyogtak az égből a hétvégén Dallasban. :)

Még egy videó + még egy. :)

Itt kettővel labdázik a nép jól.
4093 0 4 Izé
wnw: ott van élet..
Re-Peet: ..és senki sem hadonászott ott bicskával a kezében :)
hodosy: starndin játszani de mire felfujjod :D:D:D
Mind a 4 komment
Ilyen lett Demi Moore lánya
705 0 0 Pink Izé
Orgazmus a fejed búbjától a lábad kisujjáig
899 2 1 Pink Izé
rituska001: nem rossz:D
Úgy látom a Queennek már megint új énekese van.
5696 0 10 Izé
Anti tokio hotel hungary: Poén XD
the girl of happiness: deédeskisszőrcsomó:Djujj:P
szellemmamut: uhhhh ez nagyon ratyi :/
Mind a 10 komment
Szerencsés gól!? :)

Itt meg egy nem túl szép ütközést láthattok. :S
487 0 0 Sport Izé
Kedves népek!

Újabb játék. Egyfelől mert a Biblia éve van, másfelől - nem mellesleg - mivel jövő héten lát napvilágot a Biblia mangaváltozata magyarul. A kérdések tehát erre a képregényre vonatkoznak, és a helyes megfejtést adók között kisorsoljuk Siku: A BIBLIA MANGA három példányát. Válaszolni itt lehet kommentként okt. 31-én pénteken éjfélig. Jövő hétfőn délelőtt ugyancsak itt írjuk ki a nyertesek nevét. A helyes válaszok mindegyike kideríthető a honlapunkról.

Kérdések:

1. Mennyibe kerül a kiadvány? Lehetséges válaszok: a, 1490 Ft; b, 1990 Ft; c, 2290 Ft

2. Ki jegyzi rajzolóként a mangát? Lehetséges válaszok: a, Siku; b, Murakami Maki; c, Frank Miller

3. A Szentírás mely eseményét ábrázolja a borítókép? Lehetséges válaszok: a, a teremtést; b, a tékozló fiú példázatát; c, Dávid és Góliát viadalát

Kellemes időtöltést!

Frissítés! A szerencsés nyertesek:
Ash Qwery
Chamy
Negat

Gratulálunk nekik! A kiadó felveszi velük közvetlenül a kapcsolatot a postázás miatt.
3537 5 89 Izé
Negat: Meghozta a Mikulás, köszi :-D
Ash Qwery: Megkaptam. Minden fain. Köszönöm az izé... Izének a lehetőséget. Hüpp.
Negat: Sziasztok. Nem néztem a mailemet egy ideje, de nekem is megjött a levél. Ma válaszoltam rá, ha [...]
Mind a 89 komment
Tudom, hogy sokan utálják, meg azt is tudom, hogy "Lampard a király", de 57 ezer futballprofi nem tévedhet. ;) Tehát a év labdarúgója 2008-ban Cristiano Ronaldo. (FIFPro szerint)
464 0 8 Sport Izé
Balázs: úgyis ő kapja meg mert figyelembe se fogják venni Torrest, Xavit és Casillast.......erről ennyi [...]
Maccoyi: Na majd az aranylabdánál... :DDD
Balázs: tudom de az is előfordulhat, hogy az isten szót használtam:D
Mind a 8 komment
13 éves: iszik, szexel és cigizik!

"Ha anya megkér, hogy pakoljam össze a szobámat, nem nagyon foglalkozom vele. Viszont ha felajánl egy cigit, megcsinálom."
17308 6 168 Izé
Dawe: hát nem nagy kuriózum
Brien: hat ha igy fognak menni a dolgok gondoljatok bele hogy mi lesz a mi fiainkal lányainkal ugy 20 ev [...]
D-vid: http://ize.hu/comments.php?post_id=6486 ;)
Mind a 168 komment
13 éves: iszik, szexel és cigizik!
14970 0 15 Pink Izé
Outlaw: hát. énis ittam, cigiztem és szexeltem 13évesen. nemis érdekel. szivesen összejönnék vele eg [...]
süti: látszik hogy az anyátol tanulta
papaluige: legalább nem emós ktsög......:)
Mind a 15 komment
ETCH-Swing- A labda nélküli tenisz tréning jól.
591 0 0 Sport Izé
Újabb erényövek
6129 1 22 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/40486_kep?mode=latest&position=1&large=1 www.funpic.hu/hu/kat [...]
Tóth József: Ja az így már más! Én úgy láttam, hogy a bábu nőt formáz. Teljesen új megvilágításba ke [...]
Purple: használd a fantáziád :D nem nőkre van tervezve ;)
Mind a 22 komment
Remélem a következő lépés már az lesz, hogy reggel belenézek a tükörbe és azt látom meg vagyok borotválkozva...
2530 0 2 Tech Izé
Szamooca: ez tök jó :P de tényleg nincs semmi értelme :/....és hülyeség is,mert tiszta maszat lesz a t [...]
OpheliaCobweb: bejövős...csak nemtom, h mire jó, ha a tükrömben virágok nyílnak az érintésem nyomán, de r [...]
Trevor Adams - na lányok, elég izmos? Túl izmos? Vagy csontkupac?
1096 0 16 Pink Izé
orsyka_001: Szerencsétlen fejét is kifotósopppolhatták volna...
orsyka_001: :DD nem, ugyanaz a két azonosító, csak az egyikben van _ jel, a másikban nincs... :O:DD
Purple: :DD (photoshop)
Mind a 16 komment
Ennek a japcsinak is azt mondta először az edzője: "Fogd meg azt, amivel verekedni szoktál és üsd meg vele a labdát!"
5099 1 4 Izé
Erunder: Üsd meg mind a kettőt biztos észlelni fogod a különbséget :D
Re-Peet: golyó, labda.. egyre megy.. :D
Erunder: Én hamarabb találnám el az én golyóim mint a labdát úgyhogy az utánzást is kihagynám :D
Mind a 4 komment
Színek a lakásban - melyik mire jó?
580 0 1 Pink Izé
Purple: hát nemtom. nekem a szobám sötétlila és abszolút nem idegesít és nem hangol le. sőt egy ide [...]
Lamborghini házilag, a pincében összerakva...
10274 0 28 Autó Izé
Dawe: szép kis countach. de nálunk is lehet már kapni 1 milkáért diablo replikát
Killex: mellesleg ez egy jó cikk erről a témáról...: http://totalcar.hu/tesztek/fierodiablo/
Killex: sufnituning a motorra meg a pufóra és a "laikus" utcai emberek (nameg a diszkókban lötyögő lá [...]
Mind a 28 komment
Lamborghini házilag, a pincében összerakva...
10324 1 28 Izé
Dawe: szép kis countach. de nálunk is lehet már kapni 1 milkáért diablo replikát
Killex: mellesleg ez egy jó cikk erről a témáról...: http://totalcar.hu/tesztek/fierodiablo/
Killex: sufnituning a motorra meg a pufóra és a "laikus" utcai emberek (nameg a diszkókban lötyögő lá [...]
Mind a 28 komment
Állítólag a lányok buknak a Ferrarira... :D
622 0 5 Pink Izé
Dott: ha van jóképű tesója akkor jó a ferrari..de ez:occccccccccccccccsmáááááááááááány
Derill: namivan, már a ferrari sem elég jó neketek?:)
orsyka001: áú -.-'
Mind a 5 komment
A pénzügyi helyzet Dél-Afrikában is ingatag lábakon áll...
3514 3 12 Izé
nyehőce: Biztos túl sok banánt tömött magába. :D
Re-Peet: Cseréld le a számítógépedet :D
alphadog: Nekem is megy a fenti videó.
Mind a 12 komment
Ügyeskedés a labdával jól.
542 1 0 Sport Izé
Slipknot - Dead Memories

Immáron a második videó került ki a Slipknot-féle fémgyárból, ezúttal a Dead Memories című számhoz. No, lássuk! A videót P.R. Brown rendezte, aki még Chimaira és Avenged Sevenfold képanyagohoz köthető.
638 2 0 Zene Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunk bemutatja az élient. ;)

2049 1 12 Izé
Bubba: Ez úgy néz ki, mint egy rosszul sikerült montage, van hat rendes lába, meg egy rakás testláb, [...]
Re-Peet: pedig...pórázt rá, oszt vihetnéd sétálni is :D
Purple: pedig ilyen nincs :DD először lepergett az életem, mikor megláttam, aztán már odanéztem mikor [...]
Mind a 12 komment
Így néz ki egy napja a felkészülési időszakban Andrew Bynumnak (2,16m, 129,3 kg),  aki a L.A. Lakers center játékosa.

Itt egy kis "adok-kapok" Shaquille O'Neal-el. :)
564 0 2 Sport Izé
Killex: és csak 5 nappal fiatalabb nálam de már ez lesz a 4. idénye...de sokat álmodoztam már én is i [...]
pepeti: Hmm ennyire fájt neki hogy a palánknál állva hagyta mint a szart?:)
Lacikrumpli - könnyű elkészíteni ebédre, vacsira
27155 2 0 Pink Izé
Lukács Laci (Tankcsapda) még nem találta meg az igazit
510 0 0 Pink Izé
És hirtelen ott termett egy kerítés...
6224 2 9 Izé
ax: most képzeld magad a kerítés helyébe. Állsz ott békésen, szunyókálsz, mert nincs jobb dolgo [...]
noartis: majdnem jackass
Sziszo: jó a rugózása a kerítésnek... :)
Mind a 9 komment
A jövő terhessége!

"Ki nem akarja látni a gyermekét, mielőtt az világra jön? Az Echography a legjobb orvosi képanyagot ajánlja fel, hogy a gyermeket váró párok láthassák a fejlődő magzatot. Nagyon kényelmes és a családoddal, barátaiddal is megoszthatod ezt a fantasztikus élményt. A legfontosabb, hogy részletes információval bír, mivel teljességében megmutatja a képeket a magzatról, színéről és még az arckifejezést is láthatod."
3114 1 7 Izé
Findzs: minden magzat ronda mit nézzek rajta ? a sajátom is ronda lesz ez van egészséges legyen, az a l [...]
ismeretlen: én aztán tökre nem akarnám látni a gyereket születés előtt, pont ez a jó, hogy meglepetés, [...]
VerHalal: (Echography=ultrahang, ha valaki nem jött volna rá.) Ez a 3D, 4D babamozi igazából csak arra j [...]
Mind a 7 komment
5 tuti egzotikus lakberendezési bolt
1002 0 0 Pink Izé
. Lávolom.
1809 1 1 Tech Izé
gvereb1: a nextgen-fiatalok már nem fogják tudni milyen gépelés közben ellfáradni :)
Rogán Antal lelakatolta szerelmét!
355 0 0 Pink Izé
"Hétvégi házikó" Takao Shiotsuka Ateliertől.

A többi házat is érdemes megnézni, amiket tervezett...
3389 0 2 Art Izé
inthemood4ska: én sem...minden második horrorfilm ilyen szar üvegezett-krómozott-tükröződő helyen játszód [...]
Sziszo: nem tudnék ilyen házban lakni... furcsa és rideg számomra
"Hétvégi házikó" Takao Shiotsuka Ateliertől.

A többi házat is érdemes megnézni, amiket tervezett...
3929 2 2 Izé
inthemood4ska: én sem...minden második horrorfilm ilyen szar üvegezett-krómozott-tükröződő helyen játszód [...]
Sziszo: nem tudnék ilyen házban lakni... furcsa és rideg számomra
Nem éppen zökkenőmentes ejtőernyős landolás.

(A postkép csak illusztráció.)  ;)
457 0 0 Sport Izé
Kate Moss inkább a lányokkal szereti
577 0 0 Pink Izé
World War 3D - Vincent Chai, a Hertfordshire-i egyetem végzősének munkája.

(Lacpas is beküldte kicsit később..)
4450 2 5 Izé
Belkar: ez a videó szerintem inkább a "van tudás de nincs fantázia" kategória...
M.agnus: Ahogy mondod, minden kocka mellé kell egy szabadkézi rajzos, aki valósággá teszi a képzeletet, [...]
mephistto: Mai jellemzés, növekvő technikai tudás egyre kevesebb fantázia :(, sok fotós ismerősöm 3d an [...]
Mind a 5 komment
Som Lajos lebénult
525 0 3 Pink Izé
the girl of peace: hmmmmmm...naon baba......mind1
boci: és tényleg :D
megtalált: miért a babák kategóriában?
Újabb Rube Goldberg gépek

Persze rengeteg ilyen videó van még, az érdekesebbeket írjátok a kommentekbe!
5119 6 13 Izé
AVIREX: én a feléig bírtam,idegesítő a kínai benne :D
Mr.T.: szokeherceg21 küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=9D3wAA4448U Szöveg: Goldberg Rendszerekn [...]
MonTom: És tényleg ott van. Néha meg is kéne néznem a postot mielőtt írok :D
Mind a 13 komment
"Kisebb" kerékhiba... a sofőrt ez mondjuk láthatóan nem igazán zavarja. :)
11262 2 24 Izé
bungle: Ez hogy jön ide? Még csak lazán se kapcsolódik... Írtad volna inkább ide: http://www.ize.hu/co [...]
Grex: Miért nem szóltál neki,te "okos barna férfi"? " Munka közben lesek ki az ajtot"
Lako: Vannak beteg emberek. Munka közben lesek ki az ajtot, erre elmegy egy auto, bal elsö durrdefektel. [...]
Mind a 24 komment
Landgrab
3189 3 3 Game Izé
Dralisz: Logikai/Ügyességi és a DOSos amire gondolsz az a Volfied. :) DOS játék sokkal jobb ennél.
inthemood4ska: igen, aranyos:) ennek a kategóriának amúgy mi a neve? (úgy értem:van rpg, towerdefense, jump-an [...]
adribaba: Nekem tetszik!!!! És hálistennek nem kijutós!:)
Régebbi postok...