REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
The Men Who Stare At Goats

Mit érdemes tudni erről a filmről? Jah, elég érdekes alapszituációra épül: George Clooney egy Lyn Cassady nevezetű katonát játszik,  aki azt hiszi, hogy paranormális képességekkel bír. A történet másik főhőse egy Ewan McGregor által életre keltett újságíró, aki egy komoly sztori után kutat Irakban, s így találkozik a saját magát Jedi lovag nak tartó katonával. Az előzetes alapján két hősünk sok hajmeresztő, és kimagaslóan vicces kalandba keveredik egy kényes küldetés során. A Cassady-hez hasonló képességekkel bíró katonákból verbuvált osztag (legalábbis a paranormális képességek kifejlesztése lenne a cél) kitalálója és vezetője, a Jeff Bridges által megformált korábbi hippi-katonatiszt keverék  ugyanis eltűnt. Egy a feletteséhez hűséges katona dolga pedig mi más lehetne, mint előkeríteni vezetőjét? Közben kiderül, hogy talán mégis vannak Cassady-nek Jedi képességei…és mindez állítólag megtörtént eseményeken alapul. Még Kevin Spacey is feltűnik a filmben.

forrás
1185 1 1 Film Izé
snake6: ez jónak tűnik!XD hahahahhha
Örök hűséget fogadtunk! Meddig tart?
510 0 0 Pink Izé
Extra gyors alakformálás 2.rész
731 0 0 Pink Izé
Szájüregi baktériumok és az elhízás
395 0 4 Pink Izé
CRaPtRaSH: nem,krep arra célzott hogy okádék a posztkép :]
Derill: ...krepiékhez is eljutott a retro korszak?:D
CRaPtRaSH: hát nem tudom, de nekem nagyon! holnap megyek és veszek is egy ilyen bugyit meg csöcsféket magam [...]
Mind a 4 komment
Mi folyik itt Gyöngyösön - 2. rész.

True sztori kontinews...
7870 5 26 Izé
bungle: norbertvincze küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=DW4QmiqVOnI Szöveg: Party up Gyöngyös [...]
Kolbi: szegényt rákényszerítik a lopásra :( XD, ennél már csak az jobb, hogy a tv-ben nyilatkozta az [...]
Jokker: :D ez tényleg poén!
Mind a 26 komment
Tervezz saját Ford Mustang 2010-est, avagy háttérképkészités egy témára...
11928 0 57 Autó Izé
AVIREX: meg se kellett volna nyitnom,99%-ra vettem,hogy lila lesz :D
AVIREX: a legkomolyabb vas [[[:
Purple: ki nem szarja le
Mind a 57 komment
Tervezz saját Ford Mustang 2010-est, avagy háttérképkészités egy témára...
11918 24 57 Izé
AVIREX: meg se kellett volna nyitnom,99%-ra vettem,hogy lila lesz :D
AVIREX: a legkomolyabb vas [[[:
Purple: ki nem szarja le
Mind a 57 komment
Extra gyors alakformálás 1.rész
597 0 0 Pink Izé
Nick Veasey kreatív röntgenfotói.
3270 3 0 Art Izé
INCEPTION

Meglepő módon a Mátrix hatalmas sikere után nem özönlötték el az amerikai mozikat a Wachowski-tesók filmjéhez hasonló alkotások; inkább a Mátrix premierjének magasságában jelentek meg virtuális világokkal foglalkozó mozifilmek. Christopher Nolan, a szenzációs Memento rendezője két szuperhős-film között egy nagy költségvetésű scifivel próbál pihenni, s érdekes módon, bár történetében az Inception nem mutat sok hasonlóságot a Mátrx-szal, mégis a fórumok nézői reakcióit olvasva látni, hogy sokan asszociáltak a 90-es évek akciósikerére. A Leonardo DiCaprio főszereplésével forgatott scifi történetéről hivatalosan nem sokat tudni, nagyjából annyit, amit a kedvcsináló előzetes mutat, de a spoilerekkel foglalkozó oldalakon olvasni a főbb történeti szálakat, sőt, egy meglehetősen érdekes csavart is lelőnek a sztoriból, épp ezért "jobb a békesség"-alapon maradjunk a Warner hivatalos szinopszisánál, miszerint az Inception "egy modern scifi-akciófilm, mely egy elme szerkezetén belül játszódik", jelentsen bármit is ez.

Az előzetest Amerikában a Becstelen brigantyk előtt vetítették. Nálunk azonban később kerül sor a premierjére. (a hivatalos oldalától túl sokat ne várjatok)

IMDB

 
1562 3 11 Film Izé
CRaPtRaSH: kövezzetek meg,de én többet vártam tőle :( lehet,hogy csak azért mert már annyira meg akartam [...]
bungle: Inception 5 másodpercben :D www.youtube.com/watch?v=nVxyrACl9pg
Tooni: http://noob.hu/2010/08/20/inception_girl.jpg
Mind a 11 komment
HDR fotók elhagyott épületekről, gyárakról
1086 0 0 Art Izé
A Galaktikus Birodalom megszállta San Francisco-t!
Képek - A Csillagok háborúja megelevenedik a Földön. Robotok, gépek a város utcáin.
Videók - A birodalmi harcosok nem kimélnek senkit és semmit.
A Halálcsillaggal elpusztítják az Enterprise űrhajót.
A megszállás pillanatairól is készült videóanyag.
2088 3 3 Film Izé
kasy: Ha regisztrálsz Horn oldalán akkor letöltheted az összes képet háttérnek.
Balázs: nekem ez a Golden Gate vs Romboló kép kellene háttérkép méretbe, aki tud segíteni írjon:)
Digo: Aki tud ilyeneket "rajzolni" és videóba illeszteni szóljon, szívesen együttműködnék vele egy [...]
Formás vádli
430 0 0 Pink Izé
Vízbe fojtotta a csapdába esett UFO-t egy mexikói paraszt.
17494 8 69 Izé
fari.tro: a linken az első képen egy elég tré és szörnyű betegség van---harlequin ichthyosis a neve... [...]
bungle: cancer1 küldte (már megint egy ufós post...) http://damncoolpics.blogspot.com/2009/08/real-alien- [...]
Revanor: Azt hiszem konkrétan a madridi egyetemen Spanyolországban van ufológia szak. XD
Mind a 69 komment
Vízparti edzés
372 0 1 Pink Izé
Balázs: jó ez a posztkép :D
14 éves korom óta fotózom amatőr szinten, az alábbi oldalon gyűjtöttem össze az azóta készült számomra jelentősebb képeim.
1180 0 5 Art Izé
bungle: Nekem is nagzon tetszenek, intru, jó, hogy megosztottad velünk! :)
julcs: kurvajók a képeid. tökéletesek. legalábbis számomra egészen biztosan. :) a hajós képnél is [...]
CS1985: tényleg jók a képeid, csak így tovább :) nekem az Empty-s tetszik a legjobban :))))))
Mind a 5 komment
Obsessed (Őrült szenvedély)

Mikor a sikeres pénzügyi tanácsadó, Derek Charles (Idris Elba) jól megérdemelt előléptetését követően egy elegáns Los Angeles-i környékre költözik szerető feleségével, a gyönyörű Sharonnal (Beyoncé Knowles) és kisfiával, Kyle-lal, úgy érzi, élete nem is lehetne tökéletesebb. Ám mikor egy vonzó és rámenős új munkatárs tűnik fel a vállalatnál (Ali Larter), Derek rövidesen kellemetlen helyzetben találja magát. Miután egy céges partin lezajlott incidens miatt összezördülnek, Lisa valósággal megszállottan kezd viselkedni – amivel veszélybe sodorja Derek karrierjét, házasságát, sőt Sharon életét is.

Jónak ígérkezik, bár a sztori ismerős lehet, de ebbe azért mégiscsak a hősök legdögösebb nője és korunk egyik szexszimbóluma fog bunyózni.

Magyar bemutató: 2009. augusztus 18.

Imdb
803 0 3 Film Izé
scele: Megvan a magyarázat. Nem DM, hanem Dave Gahan. :-)
scele: Melyik Depeche Mode szám megy a bemutató elején? Nem tudok rájönni. Idegesít.
1nessa: ezt a filmet mar lattam:) nem rossz
"Na ezt csináljátok utánam kétlábú barátaim!" :)
10718 1 11 Izé
Nusihusi: Ügyes a kutya:) Na, ezt csinálja utána valaki:D
Kiscsuri: Izmos kuty :D.Am nekem is fához kötözött kutyának tünt elsőnek
Fireblade1000: Zájzára lehet a kutyának!!
Mind a 11 komment
Drágám, ma mit nyomtattál vacsorára? :)
2451 0 0 Tech Izé
Ami nem sikerült a pályán az később sikerült a pálya szélen. Remélem egy ilyen fejrúgásért örökre eltiltják a focitól.
1275 0 2 Sport Izé
estariol: ha az elején jól megnézzük,amikor a zöld pólós tag neki megy a kék pólósnak ,akkor a kék [...]
Maccoyi: ...és elmegy K1-be, mert ott egy ilyen rúgás sokat érhet. :)
Népegészségügyi okokra hivatkozva a venezuelai kormány betiltotta a Coca-Cola Zero üdítőital forgalmazását.
603 0 2 Pink Izé
Cicamackó: Akkor ne idd! :) Amugy pedig a diabéteszes (azaz cukros) emberek jobban szeretik,mint a lájtot.... [...]
Balázs: hát szar is XD
A kócos hölgy és Mumin (a mesemanó) története rasszista Casperekről és mindenről, ami véletlenül sem meríti ki a hazaszeretet fogalmát.

+ egy tegnapi cikk: Menekülnek a cigányok Magyarországról?
5696 4 77 Izé
bungle: De inkább 2 vagon. :D login, ha még egyszer beírod (már unom törölgetni a postok alól), nem [...]
Purple: ez egy vagon szar
bungle: Köszönjük, most már elég helyre beírtad, nem kérjük többet.
Mind a 77 komment
A Loki megcsinálta...

Szép volt fiúk! :)

 
507 0 3 Sport Izé
vöri: nagyon jo kis meccs volt!!! SZÉP VOLT FIÚK! azért kár,hogy a magyar -román nem igy végződöt [...]
Balázs: grat a Lokinak:D
likol: :DDD Felejthetetlen este ,szinte még el sem hiszem!!SIKERÜLT!! a csütörtöki sorsolásig még á [...]
Tévhiedelmek a fogyókúráról és az egészséges táplálkozásról
1192 0 0 Pink Izé
 Motor melegítés, Orange Arrows F1 módra. ( Csak bemutató .)

(Tudom, hogy sokaknak ez a post fog beugrani a videóról. ;) Macc)
1530 0 1 Sport Izé
papaluige: inkább csak egy tesztet futtattak le rajt! akárhogy is nézzük,ez nem tesz jót neki!
Ötletes kanapék. :)
862 3 1 Art Izé
mephistto: Rendelek egy flexible cuccot XD csak 60ezer ft kb, sázllítással is max 80 ezer
Méregtelenítsünk az ősz előtt
318 0 0 Pink Izé
Whiteout (Vakító fehérség)

A Whiteout főszereplője Kate Beckinsale, aki egy Antarktiszi kutatóbázison tölti be a kirendelt rendőrbíró szerepét, és már alig várja a fél éves sötétség beköszöntét, ami számára egyben a távozást is jelenti. Három nappal az indulás előtt azonban egy testet találnak a jégbe fagyva, így Carrie nyomozni kezd az Antarktisz első gyilkossági ügyében. A halottak száma nőni kezd, és Carrie-nek egy hatvan éves rejtélyt kell megfejtenie, mielőtt egyedül marad a gyilkossal a sötétségben egy helyen, ahonnan nincs kiút…

Magyar bemutató: 2009. október 15

Kritika a képregényről | Imdb
1815 0 3 Film Izé
Erunder: Ja, csak kimásoltam a szinapszist, és nem figyelmesen olvastam el csak átfutottam.
bungle: "mielőtt kezdetét egyedül marad a gyilkossal" ??? :)
snake6: jó lessz ez!
Shorts

Black Falls külvárosában járunk. Itt minden ház egyforma, és mindenki a Black Box cégnek dolgozik, mely olyan gépet gyárt, ami tulajdonképpen mindent képes megcsinálni. Egy napon különleges, a szivárvány színeiben pompázó kő hullik le az égből, mely a 11 éves Toe Thompson-t találja fejen, s ezzel mindent megváltoztat. A kő bárkinek a kívánságát teljesíteni tudja, aki azt a kezébe fogja. A gyerekeknél csak a felnőtteknek vannak különlegesebb kívánságai...

Egy ilyen szinapszis és az előzetes után, azt mondanám, hogy erre csak a gyerek menjen be. Addig legalább apának és anyának lesz nyugodt 90 perce.

Premiere Augusztus 20-án volt.

Egyébként ti elbírjátok képzelni, hogy ezt ugyan az a fószer rendezte mint a Sin City-t, vagy hogy a Cápasrác és lávalány ugyan annak a személynek a munkássága mint akié a Terrorbolygó? Ezek után szerintem Rodrigueznek kijárna egy kis idő valamelyik elmegyógyintézetbe, mert tuti, hogy súlyos skizofréniában szenved. :D

Imdb
881 0 2 Film Izé
Erunder: De mit élhet már át az a csávó. Forgatják ezt a Shorts-ot aztán átmegy a mellette lévő st [...]
Jokker: Én Rodrigeznek a Machete-jét várom már. Tény és való hogy pár filmje két külön félteke.
Veszélyes fogyás - Káros módszerek a fogyáshoz
480 1 0 Pink Izé
200.000 angol font (~62M Ft) és 51 sebészeti beavatkozás, hogy Nileen Namita, a 49 éves, háromgyermekes anyuka olyan legyen, mint Nofertiti (más átírásban Nefertiti) ókori egyiptomi királyné.

Megérte? ;)
12334 1 34 Izé
|-=O=-|: Miért, ha Demjén Rózsinak sikerült magát átoperáltatni: http://funlista.funpic.hu/?page=attac [...]
steve1435: Nem akarom elvenni a kedvét, de nem hasonlít rá! Legalább egy olyan csákót felvehetett volna!
Nusihusi: Így elcsúfitani magát... Headshot!!!:P
Mind a 34 komment
A bűvös ötös
465 0 0 Pink Izé
A fogyasztóvédők és a tudatos táplálkozás szószólói régóta kiemelt célpontként kezelik a különböző gyorsétterem láncokat.
380 0 0 Pink Izé
7 tuti tipp, amire garantáltan buknak a pasik!
1042 0 0 Pink Izé
Pénteken kirúgták, másnap ez a látvány fogadta a főnökét...
16789 5 36 Izé
Selcros: Elég ideges lehetett :DD
BusKeyCome: Simán, csak fantázia kérdése. Vázze, legyetek már kreatívabbak! :-DD
Jokker: Úgy hagyta a háta mögött a terepet, mint ahogyan saját magát érezte kirúgás után... feldú [...]
Mind a 36 komment
James Cameron 10 éve írta meg az Avatar forgatókönyvét. Egy komplex sci-fi világot alkotott meg, amilyenre nem volt példa a Star Wars óta.
A teljes történet még nem ismert, de vélhetően nem lesz rá panasz, mint ahogy a látványra sem. Igazi 3D orgia.
Kötelező trailer
1733 5 15 Film Izé
kovacslacka: http://www.avatarizeyourself.com/ Tölts fel egy képet magadról és nézd meg milyen lennél Avata [...]
kovacslacka: cameron filmjei: http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/2009/12/26/camerontop10/
kovacslacka: szerintem addig nem lesz ezzel gond, amíg évente csak néhány film jön ki 3d-ben, bár az biztos [...]
Mind a 15 komment
A futás, az agyműködés, a szex és a fogyás - Hogyan hatnak egymásra?
745 0 2 Pink Izé
CrazyLime: Köszi :)
sansz: http://www.webbeteg.hu/index.php?page=news_full&type=75&menu=eletmod&news_id=5305
Mivel hiányoltátok a magyar fotósokat :)
764 0 2 Art Izé
Szamooca: Egy angol nyelvű honlapra könnyebben találnak oda külföldiek,és szerintem többen is keresnek [...]
Mr.T.: Magyar fotós miért full angol oldalt csinál magának... Ezzel komolyabb, vagy elismertebb vagy mi [...]
Mai ismeretterjesztő rovatunkban: a Guinea- v. medinaféreg (Dracunculus medinensis), mely egy Afrikában honos parazita fonálféregfaj. A féreg lárvái a fertőzött víz fogyasztásával kerülnek be a szervezetbe, majd az emésztőrendszerben válnak ivaréretté. A megtermékenyített nőstények (melyek akár egy méteresre is megnőhetnek) a bőr alatti kötőszövetben húzzák meg magukat, majd a fertőzéstől számított egy év múlva megindulnak, és igen fájdalmas keléseket hoznak létre a bőr felszínén a lábszár vagy a lábfej tájékán. Amikor a delikvens a fájdalmat enyhítendő vízbe mártja a lábait, a nőstény féreg a kifakadt kelésen keresztül kidugja hátsó testvégét, hogy a szabadba engedje több ezer utódját. A kezelés egyetlen módja, ha ilyenkor az állat végét megcsípik, felszúrják egy hegyes pálcikára, majd csavarnak rajta egy egészen kicsit, óvatosan, nehogy a kötőszöveti rostokra felcsavarodott féreg nagyobbik része bennszakadjon. Majd a következő napon tovább tekernek rajta, és így tovább heteken át. Ez a procedúra rendkívül fájdalmas (a féreg latin neve, a Dracunculus is arra utal, hogy ez olyan érzés, mintha egy sárkány tüze égetné az embert vagy egy tüzes kígyó tekeregne a bőre alatt), és akár egy hónapig is eltarthat, mire teljesen sikerül megszabadulni az állattól. Ezt a fajta kezelésmódot egyébként már az ókortól kezdve alkalmazzák, és egyes elképzelések szerint a gyógyszertárakon vagy a WHO logóján látható közismert, a gyógyítást szimbolizáló jelkép sem az Aszklépiosz botjára tekeredő kígyót, hanem sokkal inkább a pálcikára felcsavart medinaférget ábrázolja.
9992 3 24 Izé
vadonka: Ha afrikába mennék inkább aggódnék az ebola miatt. Tényleg arról mi hír? Nagy a csend!
bungle: Eltűnhet a Föld színéről a betegség, amitől 80 centi hosszú fonálféreg nő ki az ember bő [...]
bungle: Egyméteres húsevő férgek élnek sok ezer dél-szudániban http://www.lifenetwork.hu/lifenetwork/ [...]
Mind a 24 komment
Hogyan üldözzünk el kígyót jól.
7313 1 12 Izé
szrobert: Én meg majdnem azt hittem,hogy a sok aranyszínű kocsi után itt van egy aranykígyó is ,a mókus [...]
Nusihusi: A mókusok bátrak voltak, de a kígyó:(:P:D
|-=O=-|: Félreértetted az idegdokit, zsenikém! Nem kálium, válium!
Mind a 12 komment
Régebbi postok...