REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Debütált a lámpalázas Katie Holmes
573 0 0 Pink Izé
Itt vannak az új Apple notik !
A MacBook pro-kban két vga chipset van és azt használja amelyik éppen szükséges (ötletes).
És pár év után végre van új CinemaDisplay.
1215 0 2 Tech Izé
Fatsoe: két vga chipset xD ugye ez vicc akart lenni :D
gvereb1: indexen van teszt ha érdekel vkit
Second Solar - űrhajó gyerekeknek. A háromszintes, 850 négyzetméteres gyerekjáték egy német kisvárosban, Böblingenben található a Sensapolis nevű szórakoztatóközpontban. Belsejében 3-D mozi, laboratórium, orvosi szoba, energiaközpont és egy űrlény-etető is várja a látogatókat.
3522 0 4 Art Izé
rubigo: mi ez? hajszárító?
Sziszo: jól néz ki, mikor kisgyerek voltam mindig ilyenről álmodtam...
Dawe: kis szemét friccek, mi még a csúzdának is örültünk
Mind a 4 komment
Second Solar - űrhajó gyerekeknek. A háromszintes, 850 négyzetméteres gyerekjáték egy német kisvárosban, Böblingenben található a Sensapolis nevű szórakoztatóközpontban. Belsejében 3-D mozi, laboratórium, orvosi szoba, energiaközpont és egy űrlény-etető is várja a látogatókat.
3628 2 4 Izé
rubigo: mi ez? hajszárító?
Sziszo: jól néz ki, mikor kisgyerek voltam mindig ilyenről álmodtam...
Dawe: kis szemét friccek, mi még a csúzdának is örültünk
Mind a 4 komment
Lakatot rá! Szerelmesek fája összeröffenés
536 0 0 Pink Izé
„Régóta biszexuális vagyok, de az azért meglepett, hogy Budapesten egy hónap alatt sikerült összehozni egy olyan zenekart, amelyben mindenki biszex, illetve leszbi."
10031 2 160 Izé
iw84u4t: Persze, hogy nem leszbikus...férfi. Vicceltem...:DDD
vigarc: A szőke nem leszbikus. Megvolt kétszer :D
winkytct: kivancsi vagyok :/
Mind a 160 komment
Csajok, rendkívüli lehetőség! Ingyen sex Lakatos Lóritól! :D

(ha esetleg lejárna a hirdetés, itt a screenshot...)
962 0 8 Pink Izé
TinusSs: Pfff elkapott a röhögő görcsXD de szánalmas egy pasas, pfujjj
Wicked: Levlistán kaptam, mielőtt bárki rosszra gondolna... :D Aztán meg gondoltam a csajokra, nehogy ki [...]
Dott: Wicked ezt mégis hogy találtad???
Mind a 8 komment
Három lány ping-pong bemutatója jól. :)
669 0 0 Sport Izé
Ha annyira lusta vagy, hogy már a telefont sem akarod fogni...
Ha nem érdekel, hogy egyébként raaaanda és ciki...

Mobiltartó nyaktámasz
1381 0 8 Izé
the girl of happiness: hogy lehetsz ennyire lusta???xDlüke...:D:DxD×))te sem vagy semmixDam nekem is jól jönne egy oanx [...]
Kampec: nekem olyan kéne, ami gombnyomásra elfordítja a fejemet is ;D (lustaság rulz)
Valerius: Meg ha sokat hordod, akkor olyan leszel, mint azok az afrikai nőcik akiknek sok karika van a nyakuk [...]
Mind a 8 komment
TATU18 - L, mint Láv
A színtér zavarba ejtése, "Hova tegyelek TATU18?", nagylemez! punk? nem! pop? talán. rokk? háát. metál? khm. hiphop? nyolcadig. britpop? áh... mi ez?  myspace.com/tatu18music
1178 0 4 Zene Izé
Purple: én sem tudom, de gondolom a beküldő tudja.... :D
xcsokix: sztem ez egyszerű poénos pop punk :)
dani003: csak tudnám mi az isten köze van ennek a Breakbeat-hez... :S de biztos én vagyok a hülye....
Mind a 4 komment
Bedőlt hitelek után otthagyott házak Kaliforniában. Sokkoló látni, ahogy a hatalmas tévék és különböző értékek mennek a kukáskonténerbe, mert a tulajdonosnak nem volt pénze/ideje rendesen kiköltözni.
11979 5 49 Izé
Wicked: Ha valakinek problémája lenne a jelenlegi pénzügyi válság megértésével, a következő sorok [...]
nymisi: Az sem rossz :)
NoSuker: Csődeljárás. Én csak ennyit mondok, ugyanis személyesen ismerek olyan családot kint, akiknek v [...]
Mind a 49 komment
Ki írja meg elsőként a falu nevét? :)

Frissítés: a megfejtés megérkezett, gratulálok grizznek, a spanyol falu neve Setinil (pontosabban Setenil de las Bodegas).
7247 2 19 Art Izé
bungle: http://www.flickr.com/search/?w=all&q=Setenil+de+las+Bodegas&m=text
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=_vuw-BzD4IE
the girl of happiness: de ez mien furi már:Daz ott mi lenne???egy sima sziklafal vagy ez eleve egy barlang vagy mi??o.Ovag [...]
Mind a 19 komment
Ki írja meg elsőként a falu nevét? :)

Frissítés: a megfejtés megérkezett, gratulálok grizznek, a spanyol falu neve Setinil (pontosabban Setenil de las Bodegas).
7675 6 19 Izé
bungle: http://www.flickr.com/search/?w=all&q=Setenil+de+las+Bodegas&m=text
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=_vuw-BzD4IE
the girl of happiness: de ez mien furi már:Daz ott mi lenne???egy sima sziklafal vagy ez eleve egy barlang vagy mi??o.Ovag [...]
Mind a 19 komment
Bámulatos gól, egy úgynevezett Lacrosse (lekrosz) mérkőzésen.

Itt pedig megnézheted a 2007-es Lacrosse Freestyle gólokat.
746 1 0 Sport Izé
Vin Diesel. Ha szeretnétek, hogy a következő pasi mondjuk modell, vagy kockahasú, vagy színész, vagy 3 lábú, vagy szőrös mellkasú legyen, akkor írjátok meg kommentbe és megpróbálom levadászni nektek!
715 1 26 Pink Izé
Derill: Oliver Jamesről sajnos nemlesz post mert olyan unalmas képei vannak csak fent neten amitől egy hi [...]
mincsi: hát azért így más... ;)
CrazyLime: Bakker :S
Mind a 26 komment
Lake Of Tears : Forever Autumn


Pajtik! Így ősz közepén itt egy őszt idéző szám Svédországból, és NEM egy mulatós számról van ám szó. Attól még jó. :)
504 0 0 Zene Izé
Ő hogy tetszik, lányok? Anthony Royer
568 1 8 Pink Izé
mincsi: akkor igényt tartanék rá :DDDDDDDDDD
Derill: hát ha szeretnéd akkor lessz ;)
mincsi: nyammmmmmmmmm... kár,hogy fiatal a lelkem. ősmácsó nincs?, olyan 35 körüli, kemény legény? [...]
Mind a 8 komment
Jumeira Gardens - az araboknak úgy látszik senki nem szólt a gazdasági válságról... ;)
6100 0 15 Art Izé
kszaten: Hát én nem mondanám hogy az Araboknál is minden oké lenne most mikor ilyen rohadt válság van [...]
sahinel: cégeknek, milliomosoknak, és valsz az ottlakóknak. a japánoknál igaz hogy helyszűke miatt ép [...]
jackherer: De még mindig nem kaptunk választ a kérdésre: kiknek épül ez a rengetg csudi épület?
Mind a 15 komment
Jumeira Gardens - az araboknak úgy látszik senki nem szólt a gazdasági válságról... ;)
5536 4 15 Izé
kszaten: Hát én nem mondanám hogy az Araboknál is minden oké lenne most mikor ilyen rohadt válság van [...]
sahinel: cégeknek, milliomosoknak, és valsz az ottlakóknak. a japánoknál igaz hogy helyszűke miatt ép [...]
jackherer: De még mindig nem kaptunk választ a kérdésre: kiknek épül ez a rengetg csudi épület?
Mind a 15 komment
Jobbak a "rossz lányok"?
792 0 0 Pink Izé
Hogyan töltik le a lányok az online videókat... ;)
6324 5 32 Izé
TeeJay: bocs de Nikon D90-et írtam ami 250ezerből már kijön. sima középkategóriás DSLR gép nem prof [...]
blantom: Én ha videot akartam felveni vagy akármi, akkor Camstudiot használtam...Ingyenes progi bár nem a [...]
Belkar: csak egy jó progi kell hozzá... bár azt elismerem hogy ha időre menne ezzel a teknikával nem le [...]
Mind a 32 komment
Jó labdaérzéke van a leányzónak.
671 1 0 Sport Izé
Tim Nolan labdazsonglőr bemutatója.
437 1 0 Sport Izé
Ezt a rúgást még a mester is megirigyelheti!
933 2 1 Sport Izé
Cromex: Ennek a rúgásnak mi volt az értelme? Meg utána is minek próbált ollózni?:D
Már csak ezért is érdemes a női teniszmeccseket nézni. ;)
2023 1 2 Sport Izé
Maccoyi: :( Tegnap még müködött.
KisPal: nem található az oldal...pedig nagyon megnézném :(
Ne csak a fiúk nézzék a lányok cicijét, nézzék a lányok is a fiúk mellét! ;)
1697 0 4 Pink Izé
ismeretlen: ez betegség amúgy, egyszer már valahol volt szó róla, hogy akármit csinál nem tudja ledolgozn [...]
Maccoyi: Ez csöcs. :DDD
mincsi: azta de fúúúúúúúúúúúj
Mind a 4 komment
Magnetism 2
1821 0 0 Game Izé
Cristiano Ronaldo új divatot  teremt
689 0 2 Pink Izé
CRaPtRaSH: ronda :D meg a két csaj is (igazábol persze scak irigykedek ám :D)
Balázs: ez egy buzi
Holly, a csacsi segít Mrs Ferriernek a gazdasági hírek elemzésében...
2813 0 18 Izé
H.duju: :D:D azért csaK megkérdezheted:):))))))))
iw84u4t: Úgy tünik, a Ferrier papa szamárbőgetője nem elég...nagy...
spider86: meg sem kérdem mire :S... :D
Mind a 18 komment
Mandragora Scream - Dark Lantern

A gótikus rock/metál színtér egyik érdekes színfoltja az olasz Mandragora Scream. 3 albumuk van: 2001-ben megjelenő Fairy Tales From Hell's Caves, 2003-ban A Whisper Of Dew és végül de nem utolsó sorban (remélem :) ) 2006-ban a Madhouse.
637 0 0 Zene Izé
Hogyan ne védekezzünk egygólos hátrányban?
Az előnyben lévő csapat gyakran próbálja tartani a labdát az utolsó másodpercekben ellenfele kapuja előtt, leggyakrabban a szögletzászlónál. Általában ehhez az eredmény után futó rivális nem asszisztál, de van, mikor mégis.
538 0 0 Sport Izé
Lego LHC (részecskegyorsító)
2396 1 4 Izé
Purple: ez valami fantasztikus :DD remélem mi nem járunk így :D
Belkar: tud valaki valamit az igazi programról? mik a fejlemények vagy vannak egyáltalán?
eváj: Ez jó! :)
Mind a 4 komment
Hogy kerül ez a cipő a posztképre???

Hát úgy, hogy Cristiano Ronaldo belecsapott a butik bizniszbe és már a második üzletét nyitotta meg. ;)
1867 0 2 Sport Izé
Balázs: fos
KoinZ: Csodás
200 ezer DVD egyetlen lemezen!

Engem érdekelne egy ilyen újítás, bár nem tudom, honnan szednék ennyi DVD-t, hogy feltöltsek egy FMD-t. (FMD ROM - Fluorescent Multi-Layer Disc)
2285 0 2 Tech Izé
speegy: Hololemezek szerintem életképesebbek mint ez,már a tárolt adatok biztonsága miatt is.Ott egy ka [...]
BullFrog: tekintve, hogy mire odaérünk, hogy ez megjelenne, addigra a letöltési sebesség is talán nőni [...]
 Természetbarát látványos falidísznek is használható biolégfrissítő. 
1245 0 0 Tech Izé
Boom a fejbe, ez a labda ami lever.
509 0 0 Sport Izé
Reversible Destiny Lofts - a japán építészet egyik újabb "csodája"
1948 0 3 Art Izé
kszaten: eggyetértek az elöttem szólokkal , még csak annyit hogy ezek az épületek szerintem nem ide il [...]
Purple: nekem bejön :) de akkor lenne az igazi, ha kevesebb és normálisabb színekkel lenne lefestve, akk [...]
mekszamnojz: (totál gyermeteg hangon) de szép szíííneeees! :)
Reversible Destiny Lofts - a japán építészet egyik újabb "csodája"
2337 1 3 Izé
kszaten: eggyetértek az elöttem szólokkal , még csak annyit hogy ezek az épületek szerintem nem ide il [...]
Purple: nekem bejön :) de akkor lenne az igazi, ha kevesebb és normálisabb színekkel lenne lefestve, akk [...]
mekszamnojz: (totál gyermeteg hangon) de szép szíííneeees! :)
"Gyúrunk vazze?!" ;)

Figyelem lányok, a videóban izmos, borotvált meztelen férfiak! :D
19850 0 3 Pink Izé
korn1: ez undorito
Derill: ez dekemény:D
mekszamnojz: milyen kis dilisek LOL :D
Gravity ball
1401 0 0 Game Izé
Régebbi postok...