REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Lassan lejár a fűnyírási szezon, így Angliában rendeztek egy kis szezonzáró körversenyt a fűnyírógépek szerelmeseinek. :D
1753 0 1 Izé
Derill: én is trakival nyírom:D frankó nagyon:D
Lassan lejár a fűnyírási szezon, így Angliában rendeztek egy kis szezonzáró körversenyt, a fűnyírógépek szerelmeseinek. :D
1512 0 0 Sport Izé
Hockey Song

"Ladies and Gentlemen.....Let's Get Ready To Rumble" ;)
1021 0 5 Zene Izé
Speedy: Ez egy igazi Hoki zene!!:D:D:D Ne értsétek félre!!!
Zsobi: The Bucketheads:The bomb
Géza bá: Szerintem több számból van összepakolva, de sajna ceazar nem tudom mi annak a résznek a címe.
Mind a 5 komment
Orfield Labs - a Föld legcsendesebb helye
5416 0 20 Art Izé
Errtu: viszi magával az iPod-ját... ;)
Jaca: Ha ide bezárnak egy süketet, az honnan fogja tudni, hogy süket-e még?
jalospotter: Nagyon jó!Egy ilyet csinálok a munkahelyemre.Ha megunom a hupákolást kicsit beülök elmélkedni [...]
Mind a 20 komment
Orfield Labs - a Föld legcsendesebb helye
5642 1 20 Izé
Errtu: viszi magával az iPod-ját... ;)
Jaca: Ha ide bezárnak egy süketet, az honnan fogja tudni, hogy süket-e még?
jalospotter: Nagyon jó!Egy ilyet csinálok a munkahelyemre.Ha megunom a hupákolást kicsit beülök elmélkedni [...]
Mind a 20 komment
Körtés mogyorós sütemény

Nem túl látványos, viszont nagyon finom süti, és könnyen elkészíthető!
559 1 4 Pink Izé
mincsi: hát.. hiába... ha megjelenik, akkor itt lesz a tökösmákos... :-DDDDDDDDD
Derill: ja én csak viccből írtam, amugy hozzá nem nyulnék:D de azért kösz:D
mincsi: beküldtem most egyet, hogy jó napod legyen! :) remélem, megjelenik. a tökös-mákost én is imá [...]
Mind a 4 komment
Psycho Realm ft B Real-Stone Garden

Kőkemény latino Hip-Hop, a Cypress Hilles B-real is tagja volt annak idején!
581 1 0 Zene Izé
Ctrl Alt Del csészék jól ;]
1004 2 5 Tech Izé
Kuly: Tudod, hogy hogyan kell 7 bilolentyűvel újraindítani a szgépet? CTRL+ALT+DEL CTRL+ALT+DEL RES [...]
Jozef7: Meg azt is el lehet mondani hogy: na most kell Ctrl Alt Del-t nyomni xD
Errtu: vodkázni kell belőle. ha már eleget ittál, akkor el lehet mondani: (le)fordul a kocka (a székr [...]
Mind a 5 komment
Aranka...
7539 2 2 Izé
spytech: Aranka idevalósi, Újlétára, és nem viccelek! Ismerem.
papaluige: kultúra kiba....ta a biztosítékot! :))
Polip Webcam jól! :D

Update meg JÁÁÁTÉÉÉÉK!

Mivel elég nagy érdeklődés volt a polipos webcamre, ezért egy spontán játék keretében felajánlunk egy darab szabadon választott színű webcam polipot azon kedves felhasználónak, aki ezen hét vasárnap éjfélig a számomra legtréfásabb saját készítésű fényképet küld be a remélt nyeremény jövendőbeli helyéről.

Tehát nincs más feladatotok, minthogy készítsetek egy fotót arról a helyről, ahol a polip fog lakni, majd feltölteni és a TECH.IZE.HU-n (ha ide jön, nem fogadom el, gonosz vagyok) kommentbe belinkelni. Ha mondjuk toronydarus vagy és meló közben notebookot használsz, tuti nyerő vagy.

Jövö hét hétfőn pedig teljes mértékben szubjektív itéletet fogok hozni a portás segítségével.

A versenyen csak saját készítésü képpel ér indulni, Photoshop NEM ér, úgyis rájövök!
1293 2 6 Izé
Kolbi: Nah végül a csaló nyert?
1up: Legközelebb már pikszelwarriorzos konteszt legyeeeen! Abból mindig fasza dolgok sülnek ki. :D
madMate: hát elég nehéz laptop nélkül olyan fotót csinálni hogy maga a fotó tárgya ne legyen ott de [...]
Mind a 6 komment
Kedves rezlavor bácsi!

Ezt szeretném kérni karácsonyra. Nagyon nagyon jó kislány voltam, így megérdemlem. Köszipuszi:krepi :P
1123 0 3 Tech Izé
Jozef7: Na már ha mindenkinek kell aki jó vagy rosz volt akkor nekem is kell :P De miez amúgy????? xD L [...]
Purple: én tanúsíthatom, hogy krepi nagyon nem volt jó kislány. ÉN viszont az voltam. lilát kérek. ( [...]
Paapi: Hát hogy ezt megkapd rezlavor bácsitól, nagyon nagyon "rossz" kislánynak kell lenned :P :D
"Hosszú hónapok pletykái, és néhány kiszivárgott kép után a Nokia végre megmutatta, mivel vág vissza a mobilok piacából egyre nagyobb szeletet kihasító Apple-nek."


Szerintem pedig: 

Most már csak azt kell megértenie a mobiltelefonokat gyártó és forgalmazó cégeknek, hogy nem csak a vas a lényeg, hanem a benne lapuló operácis rendszer és a mögötte lévő mentalitás.

Mert hiába a nagyobb felbontás, a flash plugin, a nagyobb kamera, meg a videórögzités, ha az egészet kiszolgáló operációs rendszer nem képes visszaadni az utólérni kívánt rivális szinvonalát. 

Hello I'm a Mac. 
1314 0 4 Tech Izé
insider: év vettem egy ilyet és teljesen meg vagyok vele elégedve, a napokban olvastam,h jön az új ájf [...]
Jozef7: Hát ilyen telókra szerintem már nem valami jó a symbian :S
Paapi: Nem tudom hogy mi a bajod a Symbian-nal. Lehet hogy vannak hibái, de azért még mindig megfelel a [...]
Mind a 4 komment
Egy igényes zene és klip a '90-es évekből. A zenekar mára már átalakult, többet nem is igazán tudok róluk. Talán még annyi, hogy bár nem vagyok igazán metálrajongó, de ez tetszik.

Freshfabrik - Lamentation
621 1 1 Zene Izé
Monsy: Ezer éve nem hallottam ezt a számot, pedig nagy kedvencem! :) Köszi kotta!
Trendi fegyverek hölgyeknek!

Akárcsak ezek.
614 0 29 Pink Izé
Derill: a
Derill: hál istennek:D
Purple: vazz :DD idióta állat :D jelentsd felőlem, de sztem leszarják, a ribikével sem csináltak még [...]
Mind a 29 komment
Draganflyer X6 helikopter - egy jó játék pl. kukkolóknak (na meg hodosynak). ;)
2442 4 13 Izé
Tooni: Nem is papírzacskót készített elő nektek, hanem zsákot :D
bungle: Egyszer mentem a Grand Canyon felett ilyen helitúrán. A pilóta is kb. így nyomta. ;D
Tooni: Na elmész a jó ... fuuuuu.... csajok ne nézzék.
Mind a 13 komment
Draganflyer X6 helikopter - egy jó játék pl. kukkolóknak (na meg hodosynak). ;)
1940 1 0 Tech Izé
Nem túl biztonságos ez a bemutató. :)
650 1 0 Sport Izé
Rögbitörténelmi esemény színhelye lesz csütörtökön 17 órától a Kecskeméti Széktói Stadion 4-es pályája. Először látogat ugyanis a rögbi világranglistát vezető Új-Zélandról klubcsapat Magyarországra.
2110 0 7 Izé
Maccoyi: Tehát. Hát nem egy "All Blacks" csapat volt az Új-zélandi, inkább old boys csapat.:) Sztem nem [...]
Petya14: Hát nem akarok elszomorítani senkit, de nem maradtatok le semmiről :S mondjuk az elejéről én i [...]
funky tu madre: ahhhhh ezt is csak most látom!:S Mind1!! Rugby forever!!!!!!!!
Mind a 7 komment
Spori! Nehogy már piros lapot adjon! Hát mit képzel... :)
929 0 1 Sport Izé
Öcsi: ne hogy már a nyúl vigye a vadászpuskát :D
A shownak MINDIG mennie kell... még akkor is, ha lángol a studió. :) Kitartó az arc! :)
4869 4 12 Izé
fungusfunk: LOL! :D
tibor vagyok de...: Azért a srácok sem itgulnak túlságosan, csak szépen besétálnak, lefújják, oszt jóvan :D
consiglieri: RESTECP!
Mind a 12 komment
Celebek...
2583 0 0 Pink Izé
The Gathering  : Broken glass

A Gathering nevű holland formációt egy nőszemély miatt szeretjük bolondulásig, Anneke van Giersbergen, a banda többi tagja a zene változásával egyre csak elhanyválultak és lassan feleslegessé váltak (na, azért nem teljesen). Eredetileg metal zenekarként kezdték és egyre könnyedebb, dallamosabb vizekre evezve leginkább popzene ma már, ami rájuk jellemző, de mivel a gitár nem tűnt el teljesen, sőt egyéni módon színezi, fűszerezi a zenét, egész érdekes hangulatot kelt. Anneke angyali hangja pedig gyógyír minden fájdalomra, élmény a fogékony füleknek.
516 1 0 Zene Izé
Eljött a reggeli torna ideje. Mindenki mozgassa meg azt, amije van.;)
1062 1 0 Sport Izé
Rögbitörténelmi esemény színhelye lesz csütörtökön 17 órától a Kecskeméti Széktói Stadion 4-es pályája. Először látogat ugyanis a rögbi világranglistát vezető Új-Zélandról klubcsapat Magyarországra.
1056 0 5 Sport Izé
Maccoyi: Tehát. Hát nem egy "All Blacks" csapat volt az Új-zélandi, inkább old boys csapat.:) Sztem nem [...]
Cromex: Biztosan előadják :).
Maccoyi: Na, ha minden jól megy én kint leszek. :) Remélem megtisztelenek bennünket a Haka-val. Ha így l [...]
Mind a 5 komment
 Kishazánk szülötte Püspöki Apor "Electrolux Design Lab '08" díjnyertes E-táskája, ami a kinetikus (lóbálod) energiát felhasználva végzi a csomagban lévő max 3 liternyi mirelitt zöldborsó/sör hidegen tartását. 

A fiatal tervező szerint, minél hosszabb a séta, annál kellemesebb a végső felfrissülés.

„Szerettem volna rámutatni arra, hogy a városi élet mekkora energiafelhasználással jár” – mondta Püspöki Apor. „Az E-bag forgatható fogantyúja egy dinamóhoz csatlakozik, amely a kar mozgásával egy akkumulátort tölt. A hűtőrendszer kialakításánál a Peltier-technológiát alkalmaztam, melynek segítségével a hőszivattyú a hőt az eszköz egyik oldaláról a másikra vezeti el. A hűtési állapotot három LED jelzi.”
7878 0 0 Tech Izé
Kishazánk szülötte Püspöki Apor "Electrolux Design Lab '08" díjnyertes E-táskája, ami a kinetikus (lóbálod) energiát felhasználva végzi a csomagban lévő max 3 liternyi mirelitt zöldborsó/sör hidegen tartását.
2350 3 7 Izé
mumus: eme taska feltalalojara...
M.Andreas: Érdekes találmány... Ha sokat lóbálom a sörömet, akkor én azt utána ki nem nyitom. De legal [...]
Tóth József: Kire gondoltál?
Mind a 7 komment
Végre nem csak a 40 kilós lányok...
5700 1 3 Pink Izé
Derill: á talán nem, ő is ilyen, "pont annyi fogni való van amennyi kell" típus, és tudja is hogy ezt [...]
Errtu: Nejed tuti nem olvassa ezt az oldalt. Különben kinyírt volna ezért a kommentedért :)
Derill: nagyyyyyyyyyyyon ottvan. amugy sztem 10 ből max 2 pasi szereti az igazi modell alkatú vékonyságo [...]
A Yellowstone Nemzeti Park a világ legrégibb nemzeti parkja. A 8980 négyzetkilométeren elterülő park az Amerikai Egyesült Államokban van, Wyoming, Montana és Idaho államok területén, a Sziklás-hegységben. Híres gejzírjeiről, hőforrásairól és a park területén található egyéb geotermikus jelenségekről. Grizzly medvék, farkasok, szabad és bölénycsordákés jávorszarvasok is lakják.

Háttérképek

Képek minden mennyiségben itt és itt és itt és itt.
3163 5 1 Izé
Hajni: Nagyon szép képek, egyszer remélem eljutok oda!
Chris Isaak - Baby Did a Bad Bad Thing 
(Laetitia Casta szerepe teszi sokkal érdekesebbé)
564 0 0 Zene Izé
Tibbah - Kéz fel , láb le !
A Tibbahnation'5 album klippje
Bloosebroavaz
792 2 3 Zene Izé
Fatsoe: és a döghús még ki se jött :D
OZZYka: ja valóban Hősökön van 3 hallgatható szám azok is Eckü miatt a többiek gyengék , Diggieman [...]
spider86: hmmm... nem is vártam, nem is fogom hallgatni... de akinek eddig tetszett annak most is fog, a Hős [...]
Na most megtudhatjátok, hogy mi fán terem a golf(labda). ;)

Persze ez semmi Tiger Woodshoz képest, aki ha kell, vízen is jár. :D
2489 0 0 Izé
Super Mario zenéje dobbal kísérve. Szerintem rohadt jó lett, srác laza, mint a hatos anya.
732 1 5 Zene Izé
Maccoyi: http://www.youtube.com/watch?v=6IAteD9IiLs
boci: a mai napom csúcspontja ez a "tücc-tücc, putty-putty".. :D
kotta: Könyörgöm! Kinek jut már eszébe rádobolni egy játék zenéjére?! Pláne olyanéra, mint ez a [...]
Mind a 5 komment
Polip Webcam jól :D

 

!Update meg JÁÁÁTÉÉÉÉK!

Mivel elég nagy érdeklődés volt a polipos webcamre, ezért egy spontán játék keretében felajánlunk egy darab szabadon választott színű webcam polipot azon kedves techizé felhasználónak, aki ezen hét vasárnap éjfélig a számomra legtréfásabb saját készítésű fényképet küld be a remélt nyeremény jövendőbeli helyéről. 

Tehát nincs más feladatotok minthogy készítsetek egy fotót arról a helyről, ahol a polip fog lakni, majd feltölteni és kommentbe belinkelni.  Ha mondjuk toronydarus vagy és meló közben notebookot használsz, tuti nyerő vagy. 

Jövö hét hétfőn pedig teljes mértékben szubjektív itéletet fogok hozni a portás segítségével. 

A versenyen csak saját készítésü képpel ér indulni, Photoshop NEM ér, ugyis rájövök! 

Ésakkor ünnepélyes keretek közepette (dobpergés stb) ünnepélyesen bejelentem az ünnepélyes eredményhirdetés ünnepélyes nyertesét aki nem más mint: 

danszter

aki a remek fotó mellé egy hibátlan koncepció vázolt fel. 

A különdíjasok akik a mirelittpolipon kívül izés ajándékokat kapnak:  

Mihpet és Lili

A nyerteseknek gratulációk és ünnepélyes kézfogások, szerpentin, tüzijáték, rézfúvósok fanfárokkal, stb. 

A résztveőkenk köszönjük az ünnepélyes részvételt. 
1378 3 172 Tech Izé
Kolbi: lehet h csak elfelejtette módosítani a kiírást
BullFrog: feltűnően nagy, és még mindig danszter a nyertes....asszem rezlavorba vetett hitem eddig tartott [...]
Kolbi: nagy a csend :)
Mind a 172 komment
Indig László fotói
3818 1 1 Art Izé
Swf00: Szép képek:D
Indig László fotói
4022 6 1 Izé
Swf00: Szép képek:D
Ha valaki, hát akkor Bernhard Langer biztosan tudja azt, hogy mi fán terem a golf. :D
1848 0 0 Sport Izé
"A Csók és könny 9547. része következik..."
(Itt pedig az előző rész látható: 9546)
854 0 28 Pink Izé
CrazyLime: Esküszöm a cikkek nem is érdekelnek, elég a kommentárokat elolvasni és csorog a könnyem a nev [...]
Errtu: Ez van sajnos. :-S
Derill: ezt most segy kicsit lealacsonyítónak érzem
Mind a 28 komment
Kapcsoljuk csak fel azt a lámpát! :)
4180 0 0 Pink Izé
Csodálatos trükkök és cselek  futsal módra.
1012 1 0 Sport Izé
Lámpával vagy anélkül?
2833 0 18 Pink Izé
calipunkszabus: jó, hát vannak olyanok, akiknek 1 kis áramrázástól mc'változik a véleményük!
Derill: higgyétek el, a 220 V az tud valamit ;) :DDD
CRaPtRaSH: és azóta pasikkal tolod? hmmm hmm :DDD kis huncuuut :P
Mind a 18 komment
Régebbi postok...