REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A munka nemesít! Vagy mégse...?
2983 0 2 Izé
SEszter: 0:45-nél, mi volt az eredeti terv???
hawkeye: Posztképhez: Az önbizalom fontos dolog!
Inkább ma busszal megyek
2167 0 0 Autó Izé
Más vállán alvók figyelmébe ajánljuk
1161 0 0 Izé
A mai reggel margójára...
2323 0 0 Izé
Identitászavar

Na ilyet se láttam még :)
2898 0 0 Izé
Bemelegítés Karácsonyra
1205 0 0 Izé
Sándorral támad a rendőrség
2377 0 2 Izé
mun: Az ittas, mobilozó, záróvonalat a kanyarban átlépő úriember miatt úgyis a videó elején meg [...]
hawkeye: Kicsit didaktikus, de a jószándék átjön. Hatása viszont kicsi lesz, mert a normális emberek [...]
Breakbeat
1353 0 0 Zene Izé
Varázslatos fantasyfilmmel búcsúztatja a novembert a Disney
1410 0 0 Izé
Egy eltitkolt falu
4252 0 4 Izé
vadonka: Az evolúció miatt nem véletlen egyenesedtünk ki. Egyrészt ez a fajta mozgás az alábbiakat bas [...]
Krea: Tényleg nem nézted végig, sajnálom, hogy nem volt hozzá magyar felirat úgy több érdekes inf [...]
Sabu: en sem neztem vegig, de a cim becsapos, azt gondolna az ember, hogy van egy falu, ahol mindenki negy [...]
Mind a 4 komment
Táncoljatok tük is!
2803 0 0 Izé
Zseniális megoldás :D
2220 0 0 Izé
Mint egy furcsa színű Advil ;)
2370 0 0 Izé
Bevetésen :)
1978 0 0 Izé
Fő a biztonság...
4556 0 0 Izé
Gyakorlat teszi a mestert!
3927 0 1 Izé
Ascocrist: Ne posztoljátok már ugyanazt többször gyerekek...
Melyik lesz a befutó?
2101 0 0 Izé
Utópia vagy jóslat? 
1756 0 3 Izé
hawkeye: A NGC azokról a kiirtandó ragadozókról készítsen filmet, akik az emberiség 5 százalékát al [...]
dns87: Remélem ha odajutunk, jön egy intelligensebb faj és meggátolja az emberiséget, hogy más bolyg [...]
hawkeye: Meteorok? Porviharok? Baktériumok? Nem ezek a katasztrófák, hanem az ember profitéhsége. És ez [...]
Ha a buli után nem tudsz mit csinálni a maradékkal :)
2870 0 0 Izé
Te melyiket csinálnád utánuk?
1277 0 0 Izé
Nálunk meg lehetne gulyásleves múzeum :)
728 0 0 Izé
Mit meg nem eszik ez a gépezet!
2548 0 2 Izé
sapkabarna: Ez most nem az Izé sara, hanem a YouTube-é. A kattintásvadász videók jellemzője. Mint amikor p [...]
mue: én vagyok vak, vagy tényleg pont a posztkép jelenet nincs a videóban?
Transpose TESZT

A Transpose egy érdekes logikai játék PlayStation VR-ra. Nézd meg a videós tesztet!
3049 0 0 Izé
Ahány ország, annyi mese!
2757 0 0 Izé
Három szupererő talán elég lesz :)
1717 0 0 Izé
A medve nem játék, pedig csak üldögél...
2983 0 1 Izé
VanZant: Volt már... igaz, az a link már nem műxik: http://www.ize.hu/ize/post/57592
Tudod mekkora?
2975 0 0 Izé
Ha a kiránduláskor épp egy kohó kellene  :)
1400 0 1 Izé
sapkabarna: Nem tudom, ezt a részt akartad-e berakni, mert itt semmiféle edény nem készül, ellentétben egy [...]
Na melyik a legkisebb?
2898 0 3 Izé
a janek: Gombfoci
trf: A golfot nem sportarénában játszák.
vadonka: A golfpályát kihagyták ami talán a legnagyobb lehetne.
Méricskélés :)
3707 0 0 Izé
A dohányzás menő ?
2039 0 0 Izé
Minták a természettől
1678 0 0 Izé
Titkok a világmárkákról :)
5254 0 0 Izé
Így meg se ismerni!
2202 0 0 Izé
Van ez így :)
2732 0 0 Izé
A Minnie egér elég para :)
2368 0 0 Izé
Mire nem jó a papaya :)
1935 0 0 Izé
Ilyen tetkókat varrass, ha nem akarsz munkát! :)
1530 0 0 Izé
Teljes munkaidőben :)
4589 0 0 Izé
A patacipő még nem is a legdurvább :)
1019 0 0 Izé
Régebbi postok...