REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A Festo érdekes állati kütyüjei.

Továbbiak itt, meg itt és itt.
3731 1 0 Tech Izé
Trey Parker - Gay Fish (South Park - Kanye West Paródia)

Szöveg:

(Uh. Come on.)
I’ve been so lonely, girl
I’ve been so sad and down
Couldn’t understand
Why haters joked around
I wanted to be free
with other creatures like me
And now I got my wish

‘Cuz I know that I’m a gay fish

(Gay fish, yo)
Mother ****in’ gay fish (I’m a fish, yo)
Girl I am a gay fish (it’s alright, girl)
Makin’ love to other gay fish

All those lonely nights
At the grocery store
In the frozen fish aisle
Feeling like a whore
‘Cuz I wasn’t being true
Even though everyone said
That I had to make a switch (gay fish)

Now I know that I’m a gay fish

(Gay fish, yo)
Mother ****in’ gay fish (I’m a fish, yo)
Girl I am a gay fish (Now where I belong, girl)
Making love to other gay fish

I used to be scared, denying who I was
Actin’ straight, but then goin’ out to the gay fish clubs
Dancin’ with the marlins, makin’ out with all the snappers
I’d take a salmon home and work that coddle fin for hours
But now I’m out and I’m free to love what I want
Be it yellowfin or bass or that trout in Vermont
I slap that marlin ass, make that grouper butt shake
I’ll come to your house and have an orgy in your mother ****ing fish tank

Mother ****in’ gay fish (I’m a fish, yo)
Girl I am a gay fish (Now where I belong, girl)
Making love to other gay fish

I really get around
I’m a slut of the sea
When I say I got crabs
I mean it literally
I was eating dinner
And just had to go down
On that mackerel on the dish

‘Cus I’m the gayest of the gay fish

Mother ****in’ gay fish (I’m a fish, yo)
Girl I am a gay fish (Now where I belong, girl)

But I got to settle down
I can’t be a whore
I ain’t gonna just sleep
With any fish no more
Found me a lover
A brother who’s a cross-dressing pike named Trish

And together we are gay fish

Mother ****in’ gay fish (I’m a fish, yo)
Girl I am a gay fish (Now where I belong, girl)
Making love to other gay fish
1332 1 1 Zene Izé
dXter: ez egy remekmű. jobb mint az ismert számai :D elvileg a Heartless c. számának (nemtudom azt sem [...]
USB nyakkendő
1158 1 5 Tech Izé
yoman3d: Ez egy fa.
Errtu: S.Ü.N.
hodosy: ...
Mind a 5 komment
Miss USA 2009
14567 1 14 Izé
neomatsek: azért ez szerintem kicsit erős,h donald trump lenne az amcsi fásy ádám:D:D:D trump egy komoly [...]
Slarioux: Tipikus amerikai... Tipikus szőke... Ja és természetesen tipikus kékszemű..:D A győzelem meg m [...]
Tóth József: Apám! Az Fásy Ádám amerikai megfelelője...
Mind a 14 komment
Focilabda USB hub
627 0 1 Tech Izé
tomi77: NO COMMENT!
Eskil Ronningsbakken, norvég egyensúlyozó művész.

Érdemes a videókat is megnézni ill. még több képet az oldalán.
4867 3 12 Izé
Szergej: bena ongyilkosjejolt...
focuskoma: Biztos fűti az adrenalin.
|-=O=-|: fen=fent (szarakodik a billentyűzetem).
Mind a 12 komment
Neo Cube 30 usd. 216db kis mágnes golyó:)

 
3607 5 19 Tech Izé
mc villam: hasonlót kapsz, ha kiszeded a pici mágneseket a GeoMag-ból
MrAngelo: Nekem is kell ilyen. Ha még van 2 ember, jelezzen! (Veszprém)
Pkmici: ez nagyon jó!!!!!
Mind a 19 komment
"verihepi" kölyök USB hub :D
896 0 1 Tech Izé
roland66: dejó :D
Nevelj usb követ jól! :D
2813 1 4 Tech Izé
eol: Köszi :)
Errtu: Még mindig nem működnek a fórumos TAG-ek. ;) A rendes link: http://href.hu/x/8ozx
eol: Azért az eredeti [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Pet_rock]Pet Rock[/url] a 70-es évekből volt a [...]
Mind a 4 komment
Pár nyári hangulatú pendrive.
874 0 0 Tech Izé
Üsd vágd nem apád! :)
7723 3 6 Izé
qwertyuiop: Kábé úgy barátkozik a fogmosással mint én kiskoromban :D
gurbli: Cicka jól nyomja:)
Sziszo: hatalmas ellenfelet vélt felfedezni benne :D
Mind a 6 komment
Csak hogy legyen valami hasznos is :]
1950 1 1 Tech Izé
Hápi: tok jo. csak kulsore nekem nem jon be. nem tudnam itt elkepzelni, plane a piros fenye miatt. de 14$ [...]
Újabb ékszer:]
1195 0 4 Tech Izé
CRaPtRaSH: viseld egészséggel ;D
Balázs: a kék a legjobb
CRaPtRaSH: viheted a lilát meg a kéket :D
Mind a 4 komment
USB-s csípőrázóizé jáúl :D
2108 0 0 Tech Izé
USB hub teknőc

 

(tudod T, az az izé amibe dugdozni lehet az USBt :D)
794 0 3 Tech Izé
Maccoyi: Ennnek csak szimplán kitekerte valaki a nyakát. Szerintem valami kigyúrt usb hub galamb lehetett. [...]
Purple: láttál már teknőst? :D nem a hasán van a páncélja :DD
Errtu: A postképen hanyatt fekszik? Megdöglött? {:-O
Úszólecke galamboknak. Első és utolsó rész. ;)

+ bonus kép: a zombi galamb.
7762 4 33 Izé
Briareos86: Wow! Teknős közelébe se megyek többet! Jó alatta a zene! Valamelyik Rémálom az Elm utcából [...]
Strawberryy: 8| és ez a bájos zene....
Tybbah: vagy előző életében volt az és Isten megbüntette mert túl sok galambot nyírt ki heccből, ez [...]
Mind a 33 komment
Suie Paprude - Pentru Inimi

Romániai (bukaresti) elektronikus muzsikát produkáló trio, eszméletlen jó bulit tudnak csinálni. Érdemes belehallgatni a "műveikbe", de még inkább elmenni egy bulijukra...
(Érdekesség: Suie - Búgó, Paprude - Eső tánc ritus)

Honlap.

MySpace..

Legutóbb itt léptek fel...
921 0 0 Zene Izé
USB Cigaretta
1169 0 2 Tech Izé
süti: cigizik a gép XD
bandee1219: hát, ez meg mi a ráknak? Oo
Egy szép pendrive, ami még kulcstartónak is megteszi. :]
1064 0 0 Tech Izé
The Upbeats and Noisia - Creep out

Noisia MySpace

The Upbeats MySpace
706 0 0 Zene Izé
Pingvines pendrive :]

annyira édes szerintem :]
717 0 0 Tech Izé
Pár jóféle kütyü :]
1645 0 1 Tech Izé
superxaba: még egy halom luxus szifon: http://www.iphone-luxury.com/index_en.htm
USB kút :]
933 0 1 Tech Izé
Errtu: halkan csobog és közben nézhetem, hogy hogyan nő a kő. :D
Cicafarok pendrive
1073 0 2 Tech Izé
mcsoma: már tudom, hogy miért nincs farka a barátnőm macskájának :D
Purple: deejóóó :)))
Bikás usb hub
936 0 2 Tech Izé
CRaPtRaSH: még pontosabban: Bikás USB hub, micimacis pendrive-val.
Errtu: Pontosaban: Bikás USB hub, macis pendrive-al.
Halacskás usb hub
790 0 3 Tech Izé
Maccoyi: Akkor jó lesz nekem.:D
CRaPtRaSH: ez annyira nembejövős:D
Errtu: Na mi van krep? Semmi "Kell!", vagy "Mindjárt jön a névnapom..." ??? {:-O
Megérkezett a teljes Star Trek kedvcsináló, mely rengeteg új jelenettel kedveskedik a rajongóknak. A filmet május 8-án kezdik el vetíteni.
1130 1 0 Film Izé
Cuki pendrive-ok :]
918 0 0 Tech Izé
Ha már lassan úgy is itt a névnapom... ötlet, hogy mit vegyetek nekem. :D
1071 0 3 Tech Izé
Mr.T.: Nem hogy örülnél :D de vehetek spongyabobosat is :D
CRaPtRaSH: mekkora köcsög vagy :D
Mr.T.: Én egy hellokittis előkét veszek neked, hogy ne edd mindig le magad.. :P
Roger Snider fényképész oldala, ahol megtalálható rengeteg tuningolt kamion (Big Rig) Japánból és az USA-ból!
6192 0 2 Autó Izé
Halacska 1234: Vagy egy jo koxos kamaz... :D
gvereb1: Már csak az ifa hiányzik
Roger Snider fényképész oldala, ahol megtalálható rengeteg tuningolt kamion (Big Rig) Japánból és az USA-ból!
5777 6 2 Izé
Halacska 1234: Vagy egy jo koxos kamaz... :D
gvereb1: Már csak az ifa hiányzik
Uszodából különleges mozit varázsoltak a napokban London belvárosában: a nézők mentőcsónakokban ülve izgulhatták végig a Titanic című filmet.
2452 0 0 Film Izé
        Star Trek

Premier: 2009. május 8. (USA - klasszikus és IMAX mozi)
Trailer: YouTube  Apple HD
 
670 0 0 Film Izé
A Noé Bárkájának is nevezett Lilypad City. Ha felépülne, találhatnánk tavat, hegyeket és boltokat is ezen a környezetbarát, úszó városon.

A terv Vincent Callebaut építészt dicséri, itt egy másik munkáját láthatjátok.
5095 0 12 Art Izé
Bosch: Eléggé cink,ha van természetesen hegy,tó stb..miért kell műt csinálni?dehát lassan mindent t [...]
Wync: én tuti nem élnék ilyen helyen.undorító. nemelég hogyi tt is minden szürke a városban de leg [...]
ceazar: valószínűleg,nem a panel-program keretein,és eszközein belül dolgoznának rajta :D
Mind a 12 komment
A Noé Bárkájának is nevezett Lilypad City. Ha felépülne, találhatnánk tavat, hegyeket és boltokat is ezen a környezetbarát, úszó városon.

A terv Vincent Callebaut építészt dicséri, itt egy másik munkáját láthatjátok.
5501 6 13 Izé
hochenz: Nagyon bator elkepzeles. Igy elsöre vonzo is tud lenni. Vannak a tengeri viharokra vonatkozo statis [...]
Bosch: Eléggé cink,ha van természetesen hegy,tó stb..miért kell műt csinálni?dehát lassan mindent t [...]
Wync: én tuti nem élnék ilyen helyen.undorító. nemelég hogyi tt is minden szürke a városban de leg [...]
Mind a 13 komment
Csili USB
800 1 0 Tech Izé
Blood Of Our Enemies - Breathe Away From Murder
452 0 0 Zene Izé
871 0 0 Tech Izé
Rózsaszín Snoopy -s pendrive
636 1 0 Tech Izé
Spiderman Webcam
757 0 1 Tech Izé
pdstudio: fú bae. ez nagyon rossz
Régebbi postok...