REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Tudod hogyan kell olajat cserélni a kocsidban?

Ha nem, akkor most ez a 3 éves kislány megmutatja.
2180 0 1 Izé
diamantbergh: ...persze, tudom, holnap fogok is az egyik autómban...de a három éves gyerek nem tudja kicsavarni [...]
Úgy érzem ez a világmindenség legmenőbb autó hirdetése
2050 0 1 Izé
Gábor-79: És ki vett meg egy ilyen szinten széthajszolt Suzukit? :-D :-D
Rendeletben szabályozná a kormány az elektromos autó töltésének díját
2464 0 0 Tech Izé
A Slow Mo Guys egy rakat dolgot elpusztított a sivatagban és ezt mind fel is vette szuperlassításban

A kedvencem a lángokba borított kocsi a végén. :)
1380 0 0 Izé
Fejlődik az ország!

2017 végére már két töltőállomás is található lesz az országban, amit a Tesla létesít. Cikk a tervezetről.
2344 0 4 Izé
Nebel: Na mert Lengyelország, meg Szlovákia annyira oroszbarát. Ez kérlek kizsákmányolók meg a kizs [...]
Traveller_x: Azonnal, és ugyanaz jutott eszembe.
vadonka: Egye fene kivárom amíg a 220-ról feltölt a tesla csak adjon valaki egyet :D Jobban örülnék ne [...]
Mind a 4 komment
Nikita Golubev különös vásznat választott műveinek
1487 0 2 Izé
gggeee: Ezek után többet le se mosnám! :)
Szancso: Mosás után: "Leporelló" ;)
Lilium Jet

Az első elektromos repülő autó.
1546 0 2 Izé
akicker: "A levegőben max a rossz idő lehet a gond. Felszáll egy kis sikátorban átrepüli légvonalban a [...]
vadonka: Továbbra sem értem miért ötvözni a kettőt. Ha már eleve tud repülni, ráadásul helyből fel [...]
Szóval azért megyek lassan, mert nincs utánfutóm! ;)
4179 0 3 Izé
Demente: Nem ez a leg dühítőbb! Hanem mikor Solt és Akasztó között (kb) ugyan ez a szerelvény, 40 km/ [...]
szemantikus: Jól elkaptad a lényeget :) Amúgy igazad van.
lilaflexninja: Vezetés közben kamerázni! Az az igazi!
Főtengely nélküli generátort fejleszt a Toyota
1399 0 0 Tech Izé
Egyáltalán nem guszta végignézni hogyan készül a gépi kávé

De a japánokat úgy tűnik ez nem érdekli.
2074 0 1 Izé
lilaflexninja: Felmerült bennem, hogy kamu, de a készítőben is: https://www.youtube.com/watch?v=oAmbZbh8cS4
Nem csak vonat, autóút is van, ami egy épületen megy keresztül
2148 0 1 Izé
Ditpet: Mint egy bug a Cities Skyline-ban :D
Mi az ami autó, hajó és tengeralattjáró is egyben?

Hát ez!
2020 0 2 Izé
lilaflexninja: Nem rossz, de nem igazán értem, mi értelme van annak, hogy elárasztom a fülkét vízzel, és ma [...]
a janek: A tervező asztalon :)
Már tesztelik a teljesen önvezető Nissan Leaf autókat
1063 0 2 Izé
Jaca: A BMW is beszállt a fejlesztésbe? 0:51-nél irányjelzés nélkül váltott sávot. Amúgy az lenn [...]
a janek: A hypos flakon folyik ,ezek meg önvezetnek,elektromossal...
A megcsalt barátnő bosszúja

Kis csavarral a végén. :)
4332 0 3 Izé
mue: én sose írom hogy fake, de ez nagyon az.
a janek: Még jó,hogy nem kromofággal öntötte le :)
gggeee: :)
Colin Furze megalkotta a világ leggyorsabb dodgem autóját
1598 0 1 Izé
vadonka: Összehasonlítva azokkal a youtuberekkel akik mondjuk esznek és azt videózzák vagy reagálnak ar [...]
Na ezért nem kéne részegen vezetni!
2467 0 0 Izé
A magyar automata sörfőzőgép az amerikai piacra készül betörni
1890 0 0 Izé
Ezzel a kocsival nem kerülsz többet dugóba

Az meg, hogy egy rakat másik autós antennáját letöröd vele, csak a plusz.
1494 0 3 Izé
Anthraxia: Milyen jó kis CGI.
Zellergumó: Ha ne adj isten "elterjed" akkor 2 szintes lesz a kocsisor?
negativ_kommentelo: Vagy egy kis cyriak-feelingje.
Curling autókkal!

Ilyen is csak az oroszoknál lehet.
1580 0 3 Izé
lilaflexninja: Tök jó lehet annak, aki az autóban ül.
Parafadugó: Ez így nem izgi. Hol vannak az autó elöl a söprögető emberek? :D
Diliqtya: CARling
Íme a nap hülyéje!

Tippeljétek meg, hogy mi fog történni a videóban!
4953 0 5 Izé
lilaflexninja: Túl zöld volt a táj tőle.
Ravennë: Biztosan egy olajfát találtak...
vater85: Igazából engem csak az érdekel, hogy ott a semmi közepén miért zavarta őket az szerencsétlen [...]
Mind a 5 komment
Így lehet önvezető autót fogni a vadonban
2075 0 0 Autó Izé
Az Airbus bemutatta a moduláris repülő autó koncepcióját
1648 0 0 Izé
Egy ilyen parkoláshoz azért már tehetség kell
1550 0 0 Izé
Ez itt Sedric

A Volkswagen teljesen önvezető autója.
1090 0 0 Autó Izé
Magyarország, a vezető nélküli járművek európai fejlesztési központjává válhat
3028 0 0 Tech Izé
Hát ezen az önvezető Teslán lenne még mit javítani
1834 0 0 Autó Izé
Jópár eset, mikor a halál elbóbiskolt, és elfelejtett dolgozni
4537 0 4 Izé
Traveller_x: f'ck'n' clickbait...
gggeee: Aki kitalálta a gyalogos átkelő helyet (zebrát), az vajon gondolta volna hogy egy ilyen bonyolul [...]
gggeee: A többi (2) gyalogos meg milyen közönnyel sétál tovább... az is megdöbbentő.
Mind a 4 komment
Szerencsétlen bűnöző elfelejtette, hogy ezek az autós ugratások csak az akciófilmekben működnek
3717 0 2 Izé
Erunder: Ma találtam egy olyan videót is, amiben azzal az ikonikus kocsival is megpróbálták a manővert [...]
ERko: Hazárd megye lordjai! :D
Így ne vezess egy Ferrarit!
3616 0 0 Izé
Mi is passzolhatna jobban a ritka autócsodákhoz, mint a kihalófélben lévő fehér oroszlánkölykök?
2663 0 0 Autó Izé
Bill Gates megadóztatná a robotokat
594 0 0 Tech Izé
Na ezért nem jó ötlet az utolsó pillanatban felpattanni a kompra
2830 0 3 Izé
a janek: Nem is értem miért nincs ott egy biztonsági lánc vagy egy ökörtojás aki vigyáz az indulásn [...]
Dmckayals: De ha egyszer már beleesett, miért próbálta meg még egyszer? Ráadásul pont ugyanúgy? :D
Ravennë: http://www.ize.hu/ize/post/56621
Amit a Lego és a BMW csak elképzelt, azt az oroszok meg is valósították
1048 0 0 Tech Izé
Na ki az erősebb?

Egy forma egyes autó, vagy 8 rögbi játékos?
2600 0 0 Izé
Idén már nyolcadik alkalommal került megrendezésre a BME robotautó versenye
4214 0 0 Tech Izé
Két robottávcső is épül Magyarországon
1205 0 1 Izé
rermo: " a Földön megszokottól nagyon eltérő körülmények között keletkeznek. Ilyenek lehetnek p [...]
Drón csapódott egy autó szélvédőjébe Budapesten
1864 0 1 Izé
rermo: Még mindig jobban járt az autós mint ha egy hellfire csapódott volna be .
Két évtizednyi biztonsági fejlődés az autózásban kevesebb, mint egy perc alatt
3814 0 2 Izé
Dmckayals: Az azért kemény, hogy a régi Roverben a légzsák már a két bábú között van, mire felfújó [...]
Parafadugó: "Régen minden jobb volt..."
Két évtizednyi biztonsági fejlődés az autózásban kevesebb, mint egy perc alatt
2362 0 0 Autó Izé
Ilyen autós üldözést sem sűrűn láthattál eddig
2601 0 4 Izé
lilaflexninja: Most akartam beküldeni. Nekem az ilyen makettes izékben az ember figurák a leginkább lenyűgöz [...]
szilus: Jó lett :) Mivel lett fényképezve?
Demente: Végzetes hiba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nincs a mentő autón piros zászló!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [...]
Mind a 4 komment
Régebbi postok...