REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ha Halloween, akkor már menetrendeszerűen érkezik a Saw. Most épp az 5. rész.
"Nem fogod elhinni hogyan végződik" - ígéri az egyik plakát, míg egy másikon álarcként látható Jigsaw.

Quicktime teaser. Flash teaser.
4803 1 31 Film Izé
CrazyLime: Na mégis elhozták a "nagy" Gyulára! 3an voltunk a moziba! :DDD Párom, bnőm és én! :DDD Am j [...]
CrazyLime: Ide nem hozzák a környékre se! :',(((
Balázs: Megnéztem:)szerintem az eddigi legfaszább Fűrész film!!!!
Mind a 31 komment
Ha Halloween, akkor már menetrendeszerűen érkezik a Saw. Most épp az 5. rész.
"Nem fogod elhinni hogyan végződik" - ígéri az egyik plakát, míg egy másikon álarcként látható Jigsaw.

Quicktime teaser. Flash teaser.
5034 2 34 Izé
Mr.T.: Hello Bungle... I wanna to play a game... http://www.youtube.com/watch?v=0s0gbbfQkxU :DD
AVIREX: hehe,nem is figyeltem ,így már értem [[: Köszi :)
Mr.T.: A kép alján oda van írva: "Két perced van hogy kitakarítsd a szobádat..." :D
Mind a 34 komment
A Shop Stop 2(Clerks ll.) zenéi:)

King Diamond - Welcome Home

King Diamond cover performed by Randal & Jay

Q Lazzarus - Goodbye Horses

B.J Thomas - Raindrop Keep Falling On My Head

The Jackson 5 - ABC

Samantha Fox - Naughty Girls

The Smashing Pumpkins - 1979

King Diamond - Invisible Guests

Alanis Morissette - Everything

Soul Asylum - Misery
913 3 1 Zene Izé
zuckerfrei: ehh, pont tegnap néztem meg :D
Brick and Lace - Mr. Officer

(jah, a szám is jó :D)
951 0 0 Zene Izé
Mire lehet használni egy láncfűrészt az M1-esen?
8091 3 32 Izé
BullFrog: Nah most ezzel az a durva, hogy Veszprémben pár hónapja bekötöttek egy "térfigyelőt" a lámp [...]
MrAngelo: Azért ez (IS) tényleg pofátlanság a magyar államtól! Szívemből kívánok minden kedves milli [...]
Derill: sztori. lényegteleh hogy ki mikor merre, lényeg hogy igaz. srác börtönben dolgozott. ott ugye a [...]
Mind a 32 komment
Tüzes toronyugrás.
490 1 0 Sport Izé
Ez egy eszméletlenül rossz passz volt.
862 0 0 Sport Izé
Azt hiszem, egy pár watt átment, és mellé még szép is.
5895 7 11 Izé
Tóth József: Ha a ruha elázik, elég jól vezeti az áramot. De még így is tud súlyos, akár halálos sérül [...]
Martinov: De ahhoz nagyon el kell ázni hogy rajtad fusson végig és egyébként is kisebb szerintem arra az [...]
ibor90: hmm ha tényleg így van akkor szinte egyáltalán nem veszélyes mivel általában esik az eső mik [...]
Mind a 11 komment
Gera Zoltán csodálatos megmozdulása még a West Browich színeiben.
639 0 0 Sport Izé
Így tudnám összefoglalni ezt a videót.

Baseball meccsként indul, majd egy klasszikus rögbi szerelést láthattok és ezután boksz következik, majd utánna még egy kis birkózás levezetésképpen. Kb. ennyi. :D
633 0 0 Sport Izé
A Hősök című sorozatban látható Isaac Mendez képeit igazából megalkotó festő, Tim Sale weboldala. (Mellesleg egy csomó más képregénynek a képei is megtalálhatóak.)
4052 0 6 Art Izé
Samure: Naneeeeeeee! :DDD
M.agnus: Jeph Loeb & Tim Sale - Ha Rómában jársz; Hosszú Halloween, mind-mind ajánlott (Catwoman, Batman [...]
rezlavor: http://www.primatechpaper.com/
Mind a 6 komment
A Hősök című sorozatban látható Isaac Mendez képeit igazából megalkotó festő, Tim Sale weboldala. (Mellesleg egy csomó más képregénynek a képei is megtalálhatóak.)
4162 10 6 Izé
Samure: Naneeeeeeee! :DDD
M.agnus: Jeph Loeb & Tim Sale - Ha Rómában jársz; Hosszú Halloween, mind-mind ajánlott (Catwoman, Batman [...]
rezlavor: http://www.primatechpaper.com/
Mind a 6 komment
Oldalszélben mit csinál? :D
8695 2 49 Izé
Yocoo: Szerintem ők teljesen amatőrök. A profi taréj készítők radiátor zománcot használnak. ;)
koffein: de fos már ez a kislány
Spantz: Ezt mond el neki is: http://armoredsquirrel.com/blog/wp-content/uploads/2006/06/PunkMohawk.jpg
Mind a 49 komment
Lamb Chop Drop
3141 1 1 Game Izé
tutituti: Ilyen játék volt a 3510i-n is.Tök jó volt
Csak hogy ma se aludjunk nyugodtan! Nesze nektek Large Hadron Rap!!!
7397 3 27 Izé
xD: Gyerekek ez üt! :D
No.1: Akkor most FÉLIG vagy VÉGIG??? :D :D :D :D :D
enti: nini és tényleg :D akkor ezt elírtam jól :) /kösz ;)/
Mind a 27 komment
Elvileg ma ennek kellett volna történnie. ;)

Azért nem árt néha ellenőrizni, elpusztította-e a világot már. :D
14427 7 164 Izé
bungle: Megvan az eredmény!!!! http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=34780
bungle: Sokkot kaptak? :D http://kepfeltoltes.hu/080912/80194104_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
lokko: semmi leültem ...
Mind a 164 komment
A múltkori pofáraesés után, itt az újabb, de ez most lányos verzió.
620 0 0 Sport Izé
Buffalo Springfield - Expecting to fly
(ismerős lehet A félelem és reszketés Las Vegasban c. filmből)
528 0 0 Zene Izé
Korn - Kiss

Hushabye

Ever Be

Do What They Say

megj.: imádom az Untitled lassú számait:) és a Life Is Peachy a kedvenc Korn borítóm.
465 1 1 Zene Izé
gundul: Nekem csak is az A.D.I.D.A.S.
Egy kis homevideo, művészi felfogásban: "Impervious" címmel. A zenét is én írtam hozzá.
...de köszönet a segítségért Krisának, Jánosnak, Edinának. Végtére is az első ilyen klipp,
amit összehoztunk. Mindenkinek köszi, aki megnézi és kommentezi, hogy okuljunk :)

Az egészet sufniból toltuk egy handycam-el és néhány kerti lámpával :-D

még néhány zene itt
762 2 5 Zene Izé
Balázs: a klip eleje nagyon profi bár a nagyváros rész bevágása potya a szép esti képek után:)a zen [...]
MStipee: Nekem is nagyon tetszett, valamiért Venetian Snares érzésem támadt tőle, csak így tovább (htt [...]
mekszamnojz: hát ez igen. tetsz nagyon. :) respekt.
Mind a 5 komment
A kis Michael Flatley. ;D

Frissítés: már MC Hammer-es remix is létezik! :D (köszi Bartsimi)
7371 4 21 Izé
Savitra: Szerintem inkább Michael Jacksonos volt. Sokat nyúlkált a cerushoz.
Rthlss22: Sztem ez nem fake...Én sose adok ki hangot mikor fáj valamim vagy megijedek.Fél éve eltört a l [...]
kappa: Tuti fake... szerinetek mi ég így? + nemigazán visitozott.. (talán h mami megne halja?) én nemt [...]
Mind a 21 komment
Austrian Death Machine - Get To The Choppa

Elkészült az első videóklip az Austrian Death Machine nemrég megjelent, Total Brutal című lemezéhez. A banda Tim Lambesis (As I Lay Dying) projektje, ami két fontos tényezőn alapszik. A szövegek Arnold Schwarzenegger különböző filmjeiből kiollózott kulcsmondatok köré épülnek, a zenei alaptól pedig semmiféle meglepetést nem szabad várni. Lambesis elmondása szerint az ADM pontosan olyan zenét játszik, amit elvársz egy kemény bandától. Tehát a gyors tempó, breakdown, sing along és gitárszóló minden számban adott.
554 0 2 Zene Izé
MStipee: Ez jóság xD
xcsokix: Isten :D kb 3 hónapja találtam rá meg is van az album csak ajánlani tom mindenkinek!!:D
Nem volt gömbérzéke...
6442 4 2 Izé
mumus: ezt akkor neztem volna meg igazan ha betont arcalt volna le ...:)
Beni0503: hahahahhahaha ezt a pofára esést XD
Most ünnepelte a bécsi gelitin nevű művészcsoport által létrehozott 60 méteres rózsaszín nyúl a 3. szülinapját. :)
2025-ig tervezik az Olaszországban (Artesina, Piemont) található kiállítást fenntartani. A nyuszit állítólag több tucat nagyi kötötte rózsaszín pamutgombolyagokból és az oldala fel van nyitva, kint vannak a belsőszervei.
Egész jól látható a Google Maps-en is. :)
3082 0 7 Art Izé
mumus: ott a pont...amugy van ekkora mosogep a vilagon ?
Belkar: Valami hasonló nyúl volt az egyik filmben is amiben ilyen kicsinyítő/nagyító szerkezet volt a [...]
izébigyó: Miért, te hova raknád? Elképzeltem mondjuk a Hősök terén, másnapra szanaszét lenne firkálva [...]
Mind a 7 komment
Most ünnepelte a bécsi gelitin nevű művészcsoport által létrehozott 60 méteres rózsaszín nyúl a 3. szülinapját. :)
2025-ig tervezik az Olaszországban (Artesina, Piemont) található kiállítást fenntartani. A nyuszit állítólag több tucat nagyi kötötte rózsaszín pamutgombolyagokból és az oldala fel van nyitva, kint vannak a belsőszervei.
Egész jól látható a Google Maps-en is. :)
3301 1 7 Izé
mumus: ott a pont...amugy van ekkora mosogep a vilagon ?
Belkar: Valami hasonló nyúl volt az egyik filmben is amiben ilyen kicsinyítő/nagyító szerkezet volt a [...]
izébigyó: Miért, te hova raknád? Elképzeltem mondjuk a Hősök terén, másnapra szanaszét lenne firkálva [...]
Mind a 7 komment
Megérkezett a júliusban, Kaliforniában forgatott Metallica videóklip, ami a korábban audió formátumban már nyilvánosságra hozott The Day That Never Comes című nótához készült.

James Hetfield elmondása szerint a videóval semmiféle politikai párhuzamot nem kívánnak húzni az iraki háborúval kapcsolatban. Amikor a dal szövegét írta annak idején még csak nem is gondolt semmi hasonló lehetséges megfilmesítésre azzal kapcsolatban. A klippet az a Thomas Vinterberg rendezte, aki Lars von Trier-rel (szintén dán, kult filmrendező) közösen elindították a Dogme 95, azaz Dogma mozgalmat.

Az új Metallica lemez, a Death Magnetic szeptember 12-én fog megjelenni.
587 1 5 Zene Izé
Lee77: Ennek a számnak ez eleje a fütyülős pálesz reklámjánk zenéjére emlékeztet engem!: ))
Balázs: nekem azzal s evolt bajom és ebben is érződik néhol szentem, kb mint ha a st. anger és a kill e [...]
gundul: Nekem a Broken, Beat & Scarred nagyon tetszik és a The Unforgiven III. Összességében nem rosszab [...]
Mind a 5 komment
Jean Michel Jarre - Oxygene (part 1)

A poszt apropója pedig:

"Ötven legendásnak számító analóg szintetizátor és három zenésztársa társaságában újra életre kelti a a zenetörténelem áttörést jelentő művét, az Oxygene-t! Nincs más dolgunk, mint egy mély levegőt vennünk és átadni magunkat a csodának!"

Szóval koncert lesz novemberben a Papp Lászó Sportarénában.
667 1 0 Zene Izé
Otthon a víztoronyban
4059 0 17 Art Izé
AVIREX: legalabb ha kigyullad a kecó,nem kell rohanni a tűzóltóságra,elég a Kalasnyikovval a plafonba [...]
mcsoma: Tetszik a sok üveg, meg hogy ilyen baromi nagy a tér mindenhol és kevés a bútor.
mekszamnojz: talán rózsaszínre gonoltál? :-D
Mind a 17 komment
Otthon a víztoronyban
4289 3 17 Izé
AVIREX: legalabb ha kigyullad a kecó,nem kell rohanni a tűzóltóságra,elég a Kalasnyikovval a plafonba [...]
mcsoma: Tetszik a sok üveg, meg hogy ilyen baromi nagy a tér mindenhol és kevés a bútor.
mekszamnojz: talán rózsaszínre gonoltál? :-D
Mind a 17 komment
Afrika királyai - Daniel Lainé fotói
4927 0 2 Art Izé
sahinel: királyt akarsz az ország élére? szavazz a tücsök OV-re .
bornyu: Gyurcsányt elcserélhetnénk valamelyikre.
Afrika királyai - Daniel Lainé fotói
5226 3 2 Izé
sahinel: királyt akarsz az ország élére? szavazz a tücsök OV-re .
bornyu: Gyurcsányt elcserélhetnénk valamelyikre.
Corina Ungureanu a román gimnasztika egyik "szimbólumának" szexi talajgyakorlata.

És még két "szimbólum" hasonló bemutatója.

Lavinia Milosovici

Claudia Presecan
15912 2 3 Sport Izé
Derill: csípem a genetikáját
Maccoyi: http://sarm.transindex.ro/?cikk=1188 ;)
bob: lehet hogy én vagyok a hülye, de mi okuk lehet rá?!
Óvatosan az egzotikus koktélokkal... ;)
12924 1 28 Izé
Purple: egyszer rá kell jönni, arra valahogy, hogy nem bírja :)
Párna: azaz abszint az nem amit betiltottak vmi miatt? még kicsi vagyok XD nem értek az ilyenekhez csak [...]
morgan: vegyi fegyver már ez basszusXD
Mind a 28 komment
Eagle Eye (Sasszem)

Jerry (Shia LaBeouf) és Rachel (Michelle Monaghan) két idegen, akiket összehoz egy rejtélyes telefonhívás. A hívó fél egy nő, akit egyikük sem ismer, és aki az életüket és a családjukat fenyegetve egyre veszélyesebb helyzetekbe hajszolja Jerryt és Rachelt, miközben a hétköznapok technológiáját használva követi minden lépésüket, és úgy tűnik, mindent lát.

A film D.J. Caruso rendezésével október 2-án kerül bemutatásra Magyarországon.
2807 0 9 Film Izé
csicsilla: egyszer jo volt,nem szeretem mikor nők keménykednek,meg mittomén...nem jön be a páros akciofilm [...]
r3clbull: tudna valaki kuldeni cinemastore.hu meghivot? megkoszonnem :D
xontflong: Mindent lát? Csak nem Byakugan-ja van? XDXDXD
Mind a 9 komment
Eagle Eye (Sasszem)

Jerry (Shia LaBeouf) és Rachel (Michelle Monaghan) két idegen, akiket összehoz egy rejtélyes telefonhívás. A hívó fél egy nő, akit egyikük sem ismer, és aki az életüket és a családjukat fenyegetve egyre veszélyesebb helyzetekbe hajszolja Jerryt és Rachelt, miközben a hétköznapok technológiáját használva követi minden lépésüket, és úgy tűnik, mindent lát.

A film D.J. Caruso rendezésével október 2-án kerül bemutatásra Magyarországon.
3189 2 8 Izé
r3clbull: tudna valaki kuldeni cinemastore.hu meghivot? megkoszonnem :D
xontflong: Mindent lát? Csak nem Byakugan-ja van? XDXDXD
Ujvy: volt az elmúlt két hónapban 3 is, csak neked nem szóltunk..:D
Mind a 8 komment
Knowing - Alex Proyas rendező (The Crow, Dark City, I, Robot) új filmje.

1959-ben egy tanórán a diákok azt a feladatot kapják, hogy rajzolják le, szerintük milyen lesz a világ 50 év múlva. Ezt beteszik egy időkapszulába, majd elássák és 50 év után kiveszik. Az egyik lapon azonban nem rajz, hanem titokzatos számkombinációk találhatók, melyek a Nicolas Cage alakította főhős birtokába kerülnek. Mint kiderül, a papíron az elmúlt 50 év legnagyobb katasztrófáinak pontos dátum és a halottak száma található. Ám a sorozat folytatódik és újabb tragédiák várhatók.

Ha nincs quicktime lejátszód, itt a gyengébb minőségű trailer.
6058 0 34 Film Izé
izébigyó: "Időzavarba" került egy város az Egyesült Államokban: nem találja ötven éve eltemetett idők [...]
pr0t3st: okéoké nemtudtam főnök, ujvagyok még itt.: D nebánts
Cromex: Igen, eléggé ótvar film.
Mind a 34 komment
Knowing - Alex Proyas rendező (The Crow, Dark City, I, Robot) új filmje.

1959-ben egy tanórán a diákok azt a feladatot kapják, hogy rajzolják le, szerintük milyen lesz a világ 50 év múlva. Ezt beteszik egy időkapszulába, majd elássák és 50 év után kiveszik. Az egyik lapon azonban nem rajz, hanem titokzatos számkombinációk találhatók, melyek a Nicolas Cage alakította főhős birtokába kerülnek. Mint kiderül, a papíron az elmúlt 50 év legnagyobb katasztrófáinak pontos dátum és a halottak száma található. Ám a sorozat folytatódik és újabb tragédiák várhatók.

Ha nincs quicktime lejátszód, itt a gyengébb minőségű trailer.
6501 5 34 Izé
izébigyó: "Időzavarba" került egy város az Egyesült Államokban: nem találja ötven éve eltemetett idők [...]
pr0t3st: okéoké nemtudtam főnök, ujvagyok még itt.: D nebánts
Cromex: Igen, eléggé ótvar film.
Mind a 34 komment
Szerintem tökéletes ajándék lenne ez a lefejezhető macika...
(Ez célzás volt kedves lavor, hogy a begréim mellé küldhetnél egyet, hisz úgy szeretsz :DDD -Crap )
809 0 7 Tech Izé
Jozef7: mmmmmmmmm Ilyenkor meg bezzeg nem ír seni vissza a kérnék valamit :(
Jozef7: Én nem kapok Begrét??? Vagy azt hogy lehet kapni???? ÉN SZERETNÉK NAGYON EGYET!!!!!!!!! :(
CRaPtRaSH: jaja, hát most csak annyi jár egyelőre:P
Mind a 7 komment
Mi történik ha egy lovasíjász nagyon szeret motorozni? Megszületik a motoros-íjászat.
Láss csodát: Horváth Vilmos, az első motorosíjász. :)
3954 4 4 Izé
AVIREX: ebbű van a sok baleset,mer bohóckodnak kinnyukba
E.Dé.i.eN.A: Láttam már olyat aki állva nyilaz, láttam már olyat aki lóhátról, de hogy motorról....:DDD [...]
Skatopia: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ez kúrva jóóóó imádom a bashut :D
Mind a 4 komment
Laurent Wolf - Wash My World
595 1 1 Zene Izé
Szamooca: immáádddommmmm:) (L)
Régebbi postok...