REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kedves kis megemlékezés :)
2183 0 0 Izé
Ez egy remek kis családi film 
1951 0 0 Izé
Még mindig a Doritos reklámok a legjobbak :D
2136 0 0 Izé
Ementikon gyorstalpaló
2138 0 0 Izé
Jobb, ha kétszer megnézed mit is látsz :)
3471 0 1 Izé
sapkabarna: Egy képsorozatot videóba felrakni majdnem annyira ősi román szokás, mint a függőlegesen tarto [...]
Hogy lesz egy szőke lányból hirtelen egy vietnámi lány és egy jó nagy meglepetés? Hüpphüpphüpp, barbatrükk! Hát így!
2776 0 0 Izé
A színek életet visznek mindenbe
1432 0 0 Izé
Egy kis reggeli agytorna
4376 0 0 Izé
Csoda, hogy az elnöki tankot még nem alkamazza senki
2563 0 0 Izé
Univerzális önjáró alváz a Mercedes-től
1874 0 0 Izé
Ezért nem kapjuk meg időben a rendelésünket
3211 0 3 Izé
Tron65: Fáj a Rolexnek, mert valaki hamis rolexet forgalmaz, mert Te hamis rolexet akarsz venni. Fáj az á [...]
abotos87: Más, ha nem kereskedelmi mennyiségben rendelek, saját felhasználásra hamis rolexet, az nekik mi [...]
abotos87: Igen, biztos a kábszi miatt csípik és semmisítik meg kb az összes kínából érkező lepin-t ( [...]
Csak én látom sokkal szebbnek a régi idők Budapestjét?
1790 0 2 Izé
hawkeye: Bontsuk ketté. A múlt mindent megszépít. Fiatalok voltunk, Azt hittük, van jövőnk, nem gondo [...]
dns87: Bizony, régen még a jövő is más volt. :D
Ott vagyunk már? 

Egy kutya szemszögéből
1576 0 0 Izé
Indiában durván túltolják az ijesztegetős átveréseket

1:30-nál, már olyan mint egy horror film
3545 0 1 Izé
hawkeye: Sajnos ez is megrendezett átverés. Újabban alig lehet valódit találni...
Szuper kis videó mutatja be az USA haderejét
3605 0 4 Izé
Jaca: Több száz tonna demokrácia :)
hawkeye: Poszthoz: Érdekes, hogy van még ember Mo-n, aki nem látja a USA valódi ábrázatát...?
hawkeye: Az nem pozitív propaganda....
Mind a 4 komment
Sziszifuszi munka a javából

De jó, hogy vannak köztünk ilyen emberek
2571 0 1 Izé
kenderice: "A Holtak Bírái egy hatalmas kőszikla elé vitték a ravaszságáról elhíresült királyt és u [...]
Úgy látszik a jogsit másik sorban osztották
3270 0 2 Izé
gggeee: Ha pénzt adnának mellé, akkor se kéne olyan autó, ami úgy ki tud gyulladni magától, mint az [...]
Tron65: Asszem tán a NatGeo-n láttam egy műsort, ahol azt magyarázták, hogy normális helyen egy Hummer [...]
Négy modern eszköz a menekülő autók megállítására
2982 0 1 Izé
hawkeye: A magyar rendőrség figyelmébe! Miután bebizonyosodott, hogy a traffipaxok valójában nem oldan [...]
Ősi módszer segíti kezelni a szemszárazságot
1732 0 0 Izé
100 év fejlődés az autók világában
2424 0 2 Izé
Krea: Nekem a 40-es évek autója is tetszett
qpci: A végén lévő kérdésre a válaszom: 1960-as. A videóban 1:31-től.
A tetováló mesterek a lépcsőn is nagyot alkotnak
930 0 0 Izé
Ezen a vonaton tudják milyen a jó kiszolgálás
2531 0 3 Izé
hawkeye: Fogalmad nincs miről beszélsz. Az esztergomi vonalon pl. a Nyugatiból való indulás után 15 per [...]
sapkabarna: Lehet, hogy ott le lehet ülni az ülőkére. Egyrészt mert van olyan, másrészt pedig mert nem ke [...]
hawkeye: De az utasai se sz@rnak a vécékagyló mellé, mint ahogy az nálunk, egyes helyeken nagy divat... [...]
Méretükhöz képest jó hosszú hidat építettek
1477 0 3 Izé
Ravennë: De ezen a videón más a szitu, mert mindenhol kis távolságban van egymástól a két oldal, így [...]
kerdojel: https://www.youtube.com/watch?time_continue=12&v=4BdjxYUdJS8
mue: ok, azt értem, hogy azért nem a plafonon mentek, mert fejjel lefele nem tudnak olyan súlyt cipeln [...]
Kanye Westet nagyon felgyúrta magát erre a klipre :)
1315 0 0 Izé
Napi bünti
1289 0 1 Izé
vadonka: A sorozatban tervben volt, hogy lesz zenekar, de nem hittem volna, hogy meg is csinálják. Sztem me [...]
Gyönyörű mesterség
1659 0 0 Izé
Ezekről a pitékről csak nekem jut Bőrpofa az eszembe?
663 0 0 Izé
Méghogy a növények unalmasak...
3018 0 1 Izé
kelan: Ezek után minden vegetáriánus gondoljon bele, ezt a csodát pusztítja! ;)
Bűvész trükk a színfalak mögött
3055 0 1 Izé
dns87: Wow!!! Sosenem látott felvéteeeeel!!!! Ja nem... Ez már a TV-ben is unalmas volt 8éve...
Ez a sétaszék néha a metrón is jól jönne :)
2461 0 0 Izé
Ismét egy legenda távozott.
2422 0 0 Zene Izé
Vigyázat büntizé!

Ennél idegesítőbb dalt még nem hallottam...
1891 0 0 Izé
Ez a Marvel rajongóknak biztos tetszeni fog
1617 0 0 Izé
Leleményes kis divattrükkök
3471 0 0 Izé
Meguntad a régi arcod? Sebaj, itt egy szilikon maszk
2092 0 0 Izé
Fotós trükkök, hogy még jobb képet készíts
3882 0 0 Izé
Ennyi nyelven még biztos nem hallottátok
1663 0 2 Izé
Tron65: https://www.youtube.com/watch?v=rHh6qI-S_Ww
sapkabarna: Spoiler: Magyar nincsen benne. Pedig úgy meghallgattam volna, hogy "Ma van a szülinapom-pom-pom-po [...]
Mókusvíz készítés mesterfokon
2289 0 1 Izé
VanZant: A jó szilva, jó is az! Bepuszilva... :D :P
Legalább ebéd közben "nyugalom" van
2250 0 0 Izé
Pedig olyan szépnek indult :)
2551 0 0 Izé
Régebbi postok...