REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Minden ami környezetbarát:  nap, szél, antiszmog.
2133 0 0 Tech Izé
Chris Taylor és legénysége nagyon jól halad a Demigod fejlesztésével, úgyhogy könnyen megeshet, hogy még az év vége előtt megkaphatjuk az új RTS-RPG alkotást, a Demigodot.
592 0 0 Tech Izé
Ez most megkapja a hét techizéje címet.
705 0 0 Tech Izé
Oh shit... avagy a zsákolás nagymestere.
9407 1 19 Izé
nkmedve: hóli fákking sitt!:D Még elég szépen megúszta a gyerek.
CRaPtRaSH: hát nem :DDDD
dénes: ebből a mondatból, mintha az jönne le hogy te se a Mizo Pécs csapatában játszol :)
Mind a 19 komment
The Signal - egy ismeretlen eredetű, rejtélyes rádiójel száll meg minden TV-t, mobiltelefont és rádiót, aminek hatására az emberek agresszív őrültté válnak és hentelni kezdik egymást (quicktime trailer az apple.com-on). Ennyi röviden a film története, amiben érzek egy kis irónikus üzenetet a média felé ("Why can't you just keep your mouth shut and watch TV?" LOL!). Ami viszont kicsit Izéssé teszi az egészet: egy kaliforniai moziban a vetítés során valaki bekattant és leszúrt két, számára teljesen ismeretlen embert, majd elmenekült. Morbid lennék, azt mondanám, jó kis reklám a filmnek. ;) Ha lesz hazai vetítés, javaslom közös Izés vetítésnek, hátha páran  lerendezik egymással a problémájukat. :D

2134 1 30 Film Izé
bungle: Csak szólok, már van felirat a limited dvdrip-hez. ;)
csirek: jah bocs :S
JOkeRpappa: hát bizony ez nekem tetszik, 100% hogy megnézem:) szal tessék rettegni aki a közelemben lakik:D
Mind a 30 komment
The Signal - egy ismeretlen eredetű, rejtélyes rádiójel száll meg minden TV-t, mobiltelefont és rádiót, aminek hatására az emberek agresszív őrültté válnak és hentelni kezdik egymást (quicktime trailer az apple.com-on). Ennyi röviden a film története, amiben érzek egy kis irónikus üzenetet a média felé ("Why can't you just keep your mouth shut and watch TV?" LOL!). Ami viszont kicsit Izéssé teszi az egészet: egy kaliforniai moziban a vetítés során valaki bekattant és leszúrt két, számára teljesen ismeretlen embert, majd elmenekült. Morbid lennék, azt mondanám, jó kis reklám a filmnek. ;) Ha lesz hazai vetítés, javaslom közös Izés vetítésnek, hátha páran  lerendezik egymással a problémájukat. :D

2423 1 30 Izé
bungle: Csak szólok, már van felirat a limited dvdrip-hez. ;)
csirek: jah bocs :S
JOkeRpappa: hát bizony ez nekem tetszik, 100% hogy megnézem:) szal tessék rettegni aki a közelemben lakik:D
Mind a 30 komment
Nagysikerű filmek plakátjai Grindhouse stílusban.
2919 1 6 Film Izé
kekszpilota: Komly ez a stílus és zsíros a poszt is! Még iylet!!
nkmedve: jaj amúgy az ezelőttit dénes kommentjére reagáltam
nkmedve: A Grind House az egy film, de ezek a plákátok szerintem mégis inkább a kifejezés eredeti értel [...]
Mind a 6 komment
Nagysikerű filmek plakátjai Grindhouse stílusban.
2659 1 6 Izé
kekszpilota: Komly ez a stílus és zsíros a poszt is! Még iylet!!
nkmedve: jaj amúgy az ezelőttit dénes kommentjére reagáltam
nkmedve: A Grind House az egy film, de ezek a plákátok szerintem mégis inkább a kifejezés eredeti értel [...]
Mind a 6 komment
A National Wildlife 36. éves fotópályázata
6588 0 8 Art Izé
ismeretlen: fuu az a bálnás se semmi azért, mekkora dög, azt hiszem belém szorulna a levegő, ha elúszna m [...]
bigyminyő: Mindegyik nagyon ott van!!!!! Nekem a béka tetszik,eredeti felvétel.......
nkmedve: Nekem a két éhenkórász madárka teccik, s a pók is az érdekes hálójában, de persze csak az [...]
Mind a 8 komment
A National Wildlife 36. éves fotópályázata
6809 4 8 Izé
ismeretlen: fuu az a bálnás se semmi azért, mekkora dög, azt hiszem belém szorulna a levegő, ha elúszna m [...]
bigyminyő: Mindegyik nagyon ott van!!!!! Nekem a béka tetszik,eredeti felvétel.......
nkmedve: Nekem a két éhenkórász madárka teccik, s a pók is az érdekes hálójában, de persze csak az [...]
Mind a 8 komment
SkyTran

1989 0 15 Izé
mun: hm.... bullshit
r3clbull: szerintem olyasmit kéne kitalálni amivel teleportálhatod magad...:DD
Mage_ster: Koncepció ide vagy oda sztem nem működhet sajnos, bár valóban nem lenne rossz, de egy halom meg [...]
Mind a 15 komment
Előzetes teszten a videokártya-piac nagyágyúi!
402 1 0 Tech Izé
Mamika nem szívbajos. :)
14350 6 52 Izé
bandee1219: 1. Engem nem zavar, hiszen ez már régebben történt és tőlem messze, tehát nem érdekel se zö [...]
CRaPtRaSH: senkiét... :) majd ovatosan imádom,megigérem.
nkmedve: Szerintem te nem látsz. A fehér autó a videó végén éppenséggel megállni készül és szerin [...]
Mind a 52 komment
Cici hopp, cici hopp, máris egyet elkapott. ;)
14464 3 17 Izé
doncamillo: azért jobb lenne ha a fejem lenne ott a labda helyett ;D
Schabee: most miért bántod azt a szerencsétlen pinpong labdát ő semmiről nem tehet
Winterborn: Ronda, hülye, és idegtépő
Mind a 17 komment
Megunta régi hajóját, netán feladta a harcot? Helyezze nálunk örök nyugalomra! Olcsó árak, kellemes környezet, könnyű megközelíthetőség! Hívjon bátran!
7131 0 15 Izé
Schabee: jah jut eszembe a cigókról: haveréknál be volt vmi ásva a kertjükbe és le volt fedve deszkák [...]
Schabee: ez kész
<-{st.one}->: ha odakerülnének egy napra, akkor sem maradna semmi ezekből! tudnak azok gyorsan dolgozni ha akar [...]
Mind a 15 komment
Egy tanulmány a nanotechnikára alapozva.
843 0 4 Tech Izé
aure: Ami késik az eljön ;) Akár igaz is lehet 10 éven belül. Az elmúlt 10 év alatt is sokat fejlő [...]
Zé: Kívánom, hogy legyen igazad! Persze, tök jó lenne, ha létezne, csak éppen nem túl valószín [...]
rivaul: Sztem gyomorrontást fogsz kapni :)
Mind a 4 komment
Ez megkapja a hét találmánya címet.
728 0 0 Tech Izé
Ne okozz csalódást a gólyának!
Egy nagyon rendben levő reklám - legalábbis szerintem.
8035 11 37 Izé
bungle: Sőt már most. Köszi a linket! :)
Maccoyi: Egy kis türelmet, szerintem legkésőbb holnap már megnézheted itt is. ;)
DaVinci: ezt a videót sajnos levették a youtube-ról :-( tudja valaki, hogy megtalálható-e ez máshol i [...]
Mind a 37 komment
A készlet tartalmaz minden szükséges eszközt, amivel megépíthetjük és felprogramozhatjuk saját robotunkat.
638 0 0 Tech Izé
Oroszok művészkednek a Gmail felületével.
752 0 0 Tech Izé
A román rendőrök balettleckéket vesznek.

1618 0 8 Izé
nkmedve: Akkor ha már redőrökről beszélgettünk: Kohn bácsit rablók támadják meg éjszaka a belvár [...]
tian: hát az köztudott, hogy a rendőrökbe nem szorult túl sok ész:) De amúgy nem biztos, hogy olyan [...]
Máln@: jááájj...Ez most komoly???....*-* ....Eddig is volt pár "jó húzásuk" a rendőröknek világsz [...]
Mind a 8 komment
Az első Global Player után újabb logisztikai kihívás.

A 2008. július 15-ig tartó játékban három iPod nano-t is lehet nyerni!
7125 4 2 Game Izé
Szamooca: Attól még gondolom te is eltucc vele szórakozni :)
Maccoyi: hehehehe :) Az a baj, hogy nekem ez nem játék, mert naponta pakolok, ilyen Dachser-es autókat. : [...]
A kép csak illusztráció

A lényeg ez a videó:

Update by bungle:
 
1365 1 5 Tech Izé
Savitra: Kb. 6mp alatt ér körbe normál sebesség mellett. 80m az átmérője, tehát 80*3,14=251,2m a ker [...]
Savitra: mielőtt szétesik, látszik, hogy valami becsapódik a földbe... Jó, hogy nem a kocsiba vágódot [...]
MatulaMan: Fúúúúú de kemény, nem szívesen álltam volna alatta mikor felmondja a szolgálatot. Az tuti h [...]
Mind a 5 komment
Kiváncsi lennék azért pár nap után hogy néz ki, mint egy zombi? :)
Videó itt.
Az elkészítése:
2540 0 29 Art Izé
Perenna: A sima vizes fürdetéssel nincs gondom azt lehet!Csak a samponos nem a legelőnyösebb!De te álla [...]
<-{st.one}->: had emeljem ki a cikk végéről: "Tiszta vízben annyiszor fürödhet görényünk, amennyiszer cs [...]
csicsilla: hàt GYula lehet ez igy van de attol mèg szereti èn meg nem fogom tiltani neki meg kü [...]
Mind a 29 komment
Kiváncsi lennék azért pár nap után hogy néz ki, mint egy zombi? :)
Videó itt.
Az elkészítése:
2642 4 29 Izé
Perenna: A sima vizes fürdetéssel nincs gondom azt lehet!Csak a samponos nem a legelőnyösebb!De te álla [...]
<-{st.one}->: had emeljem ki a cikk végéről: "Tiszta vízben annyiszor fürödhet görényünk, amennyiszer cs [...]
csicsilla: hàt GYula lehet ez igy van de attol mèg szereti èn meg nem fogom tiltani neki meg kü [...]
Mind a 29 komment
Az AudioSurf egy szuperjó ügyességi játék, amelynek használatához azonban a játékos zenei kollekciójára is szükség van, melyet a játék analizál, s legenerálja belőle a dal oszcilloszkópját. Ebből készül az a leginkább egy futurisztikus autópályára, vagy hullámvasútra hasonlító út, melyen a játékos az általa kiválasztott űrhajóval száguldozhat.

4123 1 5 Game Izé
JeLo: Nagyon atom játék :) El tudnék még vele lenni, de lejárt. Most várnom kell a fullra :) Mindenh [...]
qtrash: És sikerült torrentről beszerezni a full verziót? És ha igen honnan? ;)
fhenrir: Nem rossz, de Gary Julesra játszani hardon is ízi, Children of Bodom viszont ízin is bazi nehéz. [...]
Mind a 5 komment
Két elrettentő példa, miért ne kérd még nagy tömeg előtt a leányzó kezét... ;)
19024 0 238 Izé
bandee1219: Kellemetlen, de lehet, hogy csak a tömeg miatt van, mert volt már róla szó, hogy szeretnék, csa [...]
CRaPtRaSH: eztmondtam :] "hát lehánytam..." :D
bungle: Nézem kedvenc torrent site-omat, release neve: Balazs_2008_02_22_HUN_TvRip_XviD-TrH Mondom mi??? n [...]
Mind a 238 komment
A na fényét érzékelve, forog az után akárcsak az igazi növények. USB-s eszközt lehet róla tölteni.
624 1 1 Tech Izé
Srobi: Napelemes napraforgo:D
A szupertehén megkeres, megtalál és széjjel kérődzi az agyadat! Reszkessssss!
7355 2 30 Izé
bandee1219: sackow (20) kommentje. Amúgy hiába néz ki ilyen izmosan, menni azt alig bír. OO
jegvirag: Szörnyü,nem hiszem hohy jol érzik magukat ezek a szerencsétlen állatok. Részemröl ez is belet [...]
bandee1219: De ki az aki ezt megeszi v. egyáltalán meg bírja rágni?! OO
Mind a 30 komment
Az arabok megkezdték Maszdar, a világ első zöld városának építését, ahol nem lesz se szén-dioxid-kibocsátás, se környezetszennyezés, se autóforgalom. Az ötvenezres városban egy hidrogén erőmű fog működni, az energia nagy részét nap- és szélenergiából állítják elő, a lakosok pedig mágneses pályákon sikló kabinokban utaznak majd. Nyolc év múlva lesz készen mintegy 22 milliárd dolláros beruházással.
5854 0 62 Art Izé
dude: Ha te is elmondod, mi az a "keudik", talán mi is elmondjuk.
Johnyboy8: Inkább azt mond meg,miért pont olyan országokban keudik az ilyesmit csinálni,ahol az olajból é [...]
bandee1219: Ez részben igaz, de vajon mekkora összeg lesz majd akkor helyreállítani mindent és egy ilyesmit [...]
Mind a 62 komment
Az arabok megkezdték Maszdar, a világ első zöld városának építését, ahol nem lesz se szén-dioxid-kibocsátás, se környezetszennyezés, se autóforgalom. Az ötvenezres városban egy hidrogén erőmű fog működni, az energia nagy részét nap- és szélenergiából állítják elő, a lakosok pedig mágneses pályákon sikló kabinokban utaznak majd. Nyolc év múlva lesz készen mintegy 22 milliárd dolláros beruházással.
6287 3 63 Izé
bungle: Masdar, a világ első nulla szén-dioxid-kibocsátású városa (képek) http://zoldter.hu/energia/ [...]
dude: Ha te is elmondod, mi az a "keudik", talán mi is elmondjuk.
Johnyboy8: Inkább azt mond meg,miért pont olyan országokban keudik az ilyesmit csinálni,ahol az olajból é [...]
Mind a 63 komment
"Zámbó Jimmyvel és Pataky Attilával a balatoni szállodám előtt. Jimmy sokszor fordult meg nálam, én is jól éreztem magam a társaságában."

Zeneileg külön élmény.
7558 2 37 Izé
bandee1219: Csak megcsípte őket valami, héhészek.
bandee1219: Ez asztán a formáció. Egy haver diszkóban dolgozott, megjöttek ezek a Szarvendégek, az "éneke [...]
bandee1219: Mindegy, a lényeg, hogy ezen is túl vagyunk.
Mind a 37 komment
Ez mekkora arc! :)
6690 2 17 Izé
bandee1219: Ja, csak ennek kevesebb az esze, mint egy majomnak...
hapro: Fúú, amikor majdnem a fejére húzta a száját....na háát attól én komolyan megijedtem. Konkr [...]
r3clbull: na erre mondják h nagyszáju...mehetne valahová hangosbemondónak..simán
Mind a 17 komment
Itt vedel a barna maci,
S az összes sárga homár,
Téged is vár beöntésre
Japánban a végbélbár.
(elnézést, ma nem találtam a gyógyszereim... ;))

A japók mentségére legyen mondva, az alkotó a holland Atelier Van Lieshout, akinek munkáit nézve azt kell mondjam, lehet hogy van egy kis gond nála... ;) Egyébként meg tetszenek. :D
3031 0 43 Art Izé
bandee1219: A munkái között tényleg van jó is [ ez pl. szimpi: http://www.ateliervanlieshout.com/beelden/wo [...]
Lilu__cica: Most reggeliztem, de asszem viszont fogom látni a reggelmet...
Maccoyi: Hát igen, az fájdalmas lenne :S
Mind a 43 komment
Itt vedel a barna maci,
S az összes sárga homár,
Téged is vár beöntésre
Japánban a végbélbár.
(elnézést, ma nem találtam a gyógyszereim... ;))

A japók mentségére legyen mondva, az alkotó a holland Atelier Van Lieshout, akinek munkáit nézve azt kell mondjam, lehet hogy van egy kis gond nála... ;) Egyébként meg tetszenek. :D
3288 2 43 Izé
bandee1219: A munkái között tényleg van jó is [ ez pl. szimpi: http://www.ateliervanlieshout.com/beelden/wo [...]
Lilu__cica: Most reggeliztem, de asszem viszont fogom látni a reggelmet...
Maccoyi: Hát igen, az fájdalmas lenne :S
Mind a 43 komment
Szerelem első bámulásra? Ámérikában új őrület jött divatba, a villámrandinál még primití egyszerűbb ismerkedési forma: a résztvevők egymás elé állnak és meredten bámulnak egymás szemébe, duma nincs, csak a kurva nagy díp impressön. :D Hát nem bámulatos? ;) Várom melyik agytröszt valósítja meg ezt is kis hazánkban...

2721 0 23 Izé
bandee1219: Igen és akinek nagy a kocsija, annak kicsi a szerszáma, aki napi egy pohár bort megiszik az tová [...]
bandee1219: De aki siket v./és néma az nem ennyire degenerált, mint ezek az idióták. Annyi ilyen dolog ker [...]
M.agnus: Vigyázat, itt úttörő műsortervek vannak kialakulóban, még egy lépés és a szellemi vajúdó [...]
Mind a 23 komment
Nyilazó robot. Japánból.
573 0 2 Tech Izé
Srobi: Ez nagyon erdekes..Mindenki vigyazzon, milyen polot hord :D
ismeretlen: Hát ez nagyon komolya, a mai elektronikus robotok világában egy felhúzhatós kütyü, ráadásul [...]
Beltéri RC repülő.
617 1 0 Tech Izé
Az etióp nők szája beépített cd-rom-ot is tartalmaz...
9274 3 123 Izé
spidy: mielöt komenteltem volna sok sok hozá szolást elolvastam és igazatok is van sok mindenben :D de [...]
konserv: ehee.... sose fogom megérteni mértjó egyeseknek akkora lukat csinálni hogy az öklöd belefér. [...]
geree: bazmeg,ezek azer aon vekonyak mer attol a bizbasztol nem fer be semmi a szajukba
Mind a 123 komment
Új romantikus vígjáték az Igazából szerelem és a Bridget Jones alkotóitól: Mindenképpen talán. És egyben új Izés nyereményjáték: 30 darab mozijegyet sorsolunk ki azok között, akik a következő három kérdésre a helyes megfejtést elküldik a mozi@ize.hu címre február 25-ig. A kérdések pedig: a főszereplő férfi (Ryan Reynolds)
1. 2002-ben milyen filmekben jatszott? (filmcímek)
2. Mikor született? (év/hónap/nap)
3. Hol született? (város neve)

A vetítés időpontja február 27. (szerda).

1937 0 36 Film Izé
Balpar: Sajnos nem tudok elmenni, ugyh van két jegyem a filmre este 7ig írjatok és megkapjátok: limpbizk [...]
Ujvy: Hi! Szóljon ha vki nem ér rá..:D ujvy87@gmail.com
Whitee: Nah most tudtam meg, hogy ők se tudnak menni, mert dolgoznak. :-/ Szóval van két plusz jegyetek. [...]
Mind a 36 komment
Régebbi postok...