REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kis tökéletesítésre szoruló bázisugrás...
7147 2 22 Izé
mekszamnojz: uh
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=qipAbWqHFkw
Cintu: Már egyszer lejárattad magad, most még fokozod is? Szerinted kinek leszel szimpatikus? Inkább [...]
Mind a 22 komment
Sons & Daughters - Gilt Complex

A két fiúból és két lányból álló glasgow-i Sons And Daughters szépen kifejlődött 2001-es indulása óta. A debütáló hétszámos minialbum, a 2003-as Love The Cup egyenetlen félakusztikus dalai után a kvartett az első igazi nagylemeznek számító 2005-ös The Repulsion Box idejére már zajos, fésületlen szerzeményekkel hirdette, hogy érdemes odafigyelni rá (ezt a 2006-os Szigeten mi magyarok is megtehettük), és a következő nekifutásra gondos megmunkálással – és egy neves producer segítségével – egy egészen remekbeszabott Sons And Daughters-anyag készült.
573 1 0 Zene Izé
Háló vár-ó :D
1516 1 1 Art Izé
madMate: háló vár, ó :D Broáfka Ottokár tanulhatna tőled szóvicceket :D
Háló vár-ó :D
1654 1 1 Izé
madMate: háló vár, ó :D Broáfka Ottokár tanulhatna tőled szóvicceket :D
Kínai lámpás fesztivál - Torontoban.
1331 0 1 Art Izé
bigyminyő: Nagyon szép színesek,ötletesek. Ha ott lennék biztosan megnézném,de csak este sötétben....:) [...]
Kínai lámpás fesztivál - Torontoban.
1552 2 1 Izé
bigyminyő: Nagyon szép színesek,ötletesek. Ha ott lennék biztosan megnézném,de csak este sötétben....:) [...]
A mai nappal megkezdődik a 2008/2009-es angol Premier League, ami európában talán az egyik legerősebb bajnokság. A sztárokkal teletüzdelt csapatok remélhetőleg nem okoznak majd csalódást, a labdarúgás szerelmeseinek. Négy magyar játékosa is lesz az idénynek, Gera Zoltán (Fulham),  Halmosi Péter (Hull City), Németh Krisztián (Liverpool), Fülöp Márton (Sunderland). Sok sikert nekik! :)

Addig is nézzétek meg a 2007/2008 -as szezon top 10 gólját. ;)

És a nagy kérdés...

Szerintetek ki nyeri meg az 2008/2009-es szezont?
 
378 0 5 Sport Izé
vasasdrukker: Szerintem meg az Aston Villa ;)
Balázs: a Chelsea nyeri.
Öcsi: Én sztem is a Manchester nyeri csak úgy mint az tavaly :D
Mind a 5 komment
Batmanes laptop gyerekeknek... Ha újra 5éves lennék, tuti ezt kérném karácsonyra ;D
1011 1 2 Tech Izé
CRaPtRaSH: szemét :( nekem kéne! :D
bandee1219: Ez aztán a laptop XD, jó a kijezője.... ez egy túlméretes kvarcjáték Oo
Látványos és mókás gólörömök. :D
800 0 1 Sport Izé
Jozef7: ááááááá ez nagyon fasza!!!!! wow
Mostantól nem kell parázni, ha a kóla, tea, kakaó, sör, bor, pájinka (megfelelő aláhúzandó) ráömlik a laptopra, sőt a mobilod használhatod a víz alatt is.

A "Golden Shellback" névre hallgató új csodabevonat az eszközre juttatva tökéletesen vízállóvá teszi azt. Sőt, a gyártó szerint véd az olaj, a szintetikus folyadékok, a por és a szennyeződés ellen is. A bevonatot, mely nem vezeti az áramot, vákuumban viszik fel a kütyükre, így a belső alkatrészek is védelmet kapnak.

1449 1 5 Tech Izé
Dawe: a strandon a víz alatti fényképezést telefonnal mifelénk óvszerrel oldják meg :D
sztewe: Ez egy óriási, forradalmi találmány!Aki meg leszólja vagy azt mondja, vagy akarja írni rá hog [...]
Jozef7: igazad van ha nem vezeti az áramot akkor tölteni sem lehet a telót meg semmi SZERINTEM!!!
Mind a 5 komment
A pekingi olimpia épületei 140000 kártyalapból felépítve. A világrekord építő nem más, mint Bryan Berg, akit már egyszer láthattunk itt.
1838 2 3 Izé
spider86: miért van az h az az érzésem van h nekem ezt el kell fújnom egy szuszra :S
Skatopia: hogy lehet valakinek ennyi türelme??? a 3. lap után felgyjútanám de minden tisztelet a srácé a [...]
TeamCo.: ______OOOOOO_____________KKKK________KKK ____OOO_____OOO__________KKKK_______KKK ___OOO_______OOO___ [...]
Laura Galbraith alkotásai

(a posztképen Ludas Matyi csaja látható :-) )
3401 1 7 Art Izé
Bakkecske: zsemlés zsani
M.agnus: Ijesztően aránytalan kivétel nélkül.
Revanor: Ludas Mari a cigánylány. :( Ejj Matiykám, nehéz lett volna magyart találni? :D:D:D
Mind a 7 komment
Laura Galbraith alkotásai

(a posztképen Ludas Matyi csaja látható :-) )
3668 4 7 Izé
Bakkecske: zsemlés zsani
M.agnus: Ijesztően aránytalan kivétel nélkül.
Revanor: Ludas Mari a cigánylány. :( Ejj Matiykám, nehéz lett volna magyart találni? :D:D:D
Mind a 7 komment
Valkyrie (Valkür)
A második világháború vége felé magas rangú német tisztek létrehoztak egy csoportot, melynek célja Hitler meggyilkolása és a háború befejezése. A művelet fedőneve Valkyrie, egy vészterv alapján, melyet a német vezérkar elleni lázadás esetére tartogattak. Tom Cruise Stauffenb erg ezredest alakítja, aki az összeesküvés élén állt.

1280 0 21 Film Izé
Balázs: nekem tetszett nagyon:)
Angi: Na kb. igy...
Negative: ...A II. világháborúra áll fel, mi? A hozzád hasonló baromarcúak miatt tart ott az ország ah [...]
Mind a 21 komment
Valkyrie (Valkür)
A második világháború vége felé magas rangú német tisztek létrehoztak egy csoportot, melynek célja Hitler meggyilkolása és a háború befejezése. A művelet fedőneve Valkyrie, egy vészterv alapján, melyet a német vezérkar elleni lázadás esetére tartogattak. Tom Cruise Stauffenberg ezredest alakítja, aki az összeesküvés élén állt.

1410 5 20 Izé
Angi: Na kb. igy...
Negative: ...A II. világháborúra áll fel, mi? A hozzád hasonló baromarcúak miatt tart ott az ország ah [...]
psypapi: Nekem akkor is a honfoglalás után a II. világháború a szívem csücske! :)
Mind a 20 komment
Kocka lakás
4566 0 21 Art Izé
Monsy: Bakker, mire ezt a falat leporolja. Szinte látom ahogy fogja a sűrített levegős flakont, ránéz [...]
csoe: Figyelj rá oda, mert szerintem beteg lehet, egyáltalán nem ordítozott velem. Lehet, hogy lázas [...]
Chubacca: jahogy...jahogyjaa kaktuusz:D jólvan,hülyevagyok^^
Mind a 21 komment
Kocka lakás
4821 2 21 Izé
Monsy: Bakker, mire ezt a falat leporolja. Szinte látom ahogy fogja a sűrített levegős flakont, ránéz [...]
csoe: Figyelj rá oda, mert szerintem beteg lehet, egyáltalán nem ordítozott velem. Lehet, hogy lázas [...]
Chubacca: jahogy...jahogyjaa kaktuusz:D jólvan,hülyevagyok^^
Mind a 21 komment
Cseh Lacink  csodálatos 2. helye a 200 méteres pillangóúszásban.
509 0 3 Sport Izé
Jozef7: jaja az kicsit gáz :S
Niccoyi: szép volt Laci! :) Egyébként milyen durva, hogy lekamerázták a TV-t! :)
Jozef7: na ez szép volt!! Nem sokom múlt az első hely!
Emocska válaszol. :)
A videói itt láthatók. Én szétröhögtem magam rajta :]
11372 4 140 Izé
Bakkecske: Ezen minnyán beszarok!!!
Bakkecske: Azt bírom benne a legjobban ahogy beszél.
vele¾: omg... én csak a rolcsikából jöttem rá, hogy ez nem csaj (?!)
Mind a 140 komment
Skyline Residence, Los Angeles - kéró saját kertmozival.
3445 0 4 Art Izé
M.agnus: De lesz! Sőt, még jobb is. Mindenkinek.
Luflee: Oooo... sose lesz ilyenem :)
-== Lacc ==-: Pofám leszakad...én csóró még a házimozinak is örültem mikor anno megkerestem rá a pénzt.. [...]
Mind a 4 komment
Skyline Residence, Los Angeles - kéró saját kertmozival.
3538 2 4 Izé
M.agnus: De lesz! Sőt, még jobb is. Mindenkinek.
Luflee: Oooo... sose lesz ilyenem :)
-== Lacc ==-: Pofám leszakad...én csóró még a házimozinak is örültem mikor anno megkerestem rá a pénzt.. [...]
Mind a 4 komment
Alice In Videoland - Panic

Cut the Crap
 
Radio song
 
Dance With me
 
Ladykiller  
Better off
 

Honlap

Myspace
378 0 0 Zene Izé
Na ezért nem érdemes focimeccsen a kapu mögötti lelátóra ülni, ha nincs védőháló. ;)
608 0 1 Sport Izé
Niccoyi: huu de fájhatott szegénynek. Látszott, hogy abszolut nem látta, hogy felé repül a labda.
Nem egy szokványos látásmód!
Phil Hansen
8956 1 66 Art Izé
M.agnus: Bárki bármit is mond (kevés okosság és sok ostobaság alant), ez a srác értéket teremt. (Ezz [...]
ibor90: szerintem mindenki hülye! :) simán felvette hogy hogy csinálja és padló! nem tudom minek kell m [...]
varvizib: Tehetséges a srác!
Mind a 66 komment
Nem egy szokványos látásmód!
Phil Hansen
9162 6 66 Izé
M.agnus: Bárki bármit is mond (kevés okosság és sok ostobaság alant), ez a srác értéket teremt. (Ezz [...]
ibor90: szerintem mindenki hülye! :) simán felvette hogy hogy csinálja és padló! nem tudom minek kell m [...]
varvizib: Tehetséges a srác!
Mind a 66 komment
Az első mókás és érdekes válogatás a Pekingi olimpiáról. :)
16321 3 20 Izé
Purple: hát igen, én is erre gondoltam. hogy köze nincs egy sportoló sikeréhez. mármint teljesítmény [...]
mekszamnojz: hát nézd, ha sportolóként nem ér el sikereket így legalább még médiasztárként jól megél [...]
Purple: fúúúj ez de szar lehetett. bár sztem ez nem valami nagy dicsőség :)
Mind a 20 komment
Dubya bá és a röpis lányok
12499 1 7 Izé
zuckerfrei: azt a kéjenc vigyort az utolsó képen:D
sahinel: inkább az orális irodában diktáljon a titkárnőnek, mint megint kitaláljon valamit. Bárcsak i [...]
Bakeyoo: Egy vicc ez az ember.
Mind a 7 komment
Rég nem voltam már...van mit pótolni...most NEM metálos posztot küldtem, hanem egy számot, amit nyaraláskor láttam a TV-ben.... : D

The BPA - Toe Jam Featuring David Byrne & Dizzee Rascal
439 1 4 Zene Izé
Ganja Master: ...jó édes anyja...: D bocs ha már volt izén...azt nem követem még ennyire se rendszeresen mi [...]
Kolbi: Nembaj.. ismétlés a tudás...
Szosztar: De
Mind a 4 komment
Extreme offroad Oroszországból, szeretettel. ;)
8387 0 12 Autó Izé
Dawe: http://www.youtube.com/watch?v=HpZGj-w0TcE majd ez kihuzza
Iguana: húha, ez nagyon meleg, nem fogja meg egy kis sár :) kíváncsi lennék a fogyasztására... odan [...]
mcsoma: hát ahol ilyen utak vannak oda kellenek ilyen gépek is :D
Mind a 12 komment
Extreme offroad Oroszországból, szeretettel. ;)
8918 8 13 Izé
bungle: aptoccar küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=LljZGudsCsk Szöveg: "Unbelievable trucks on t [...]
Dawe: http://www.youtube.com/watch?v=HpZGj-w0TcE majd ez kihuzza
Iguana: húha, ez nagyon meleg, nem fogja meg egy kis sár :) kíváncsi lennék a fogyasztására... odan [...]
Mind a 13 komment
A Manchester United nyerte 11-esekkel a idei Community Shield -et, azaz  az Angol szuperkupát.

Manchester Utd.-Portsmouth 0:0 (3:1)

Nézd meg a 11-es párbajt!  
315 0 0 Sport Izé
Modjo - Lady
432 1 3 Zene Izé
winkytct: szuper jo szam!!! mindenkinek ajanlom!
Monsy: Ezt hallgattam többek köt az elmúlt héten majd minden este! :D
nici: ááhh ezt most jó volt meghallgatni..! :)) köszii :)
Cseh László Európa-csúccsal második lett a 400 m-es vegyesúszás döntőjében a 4:03.84-es világcsúccsal győztes amerikai Michael Phelps mögött a pekingi olimpián. És ezzel megszerezte a Magyar olimpiai csapat első érmét. :)
336 0 9 Sport Izé
Maccoyi: :D
csicsilla: http://www.nupi.hu/WEBSET_PICTURES/189/uszas3.jpg mindent visz...:D na nem is ezért imádom!:P
csicsilla: kabbejó kabbe!akkor is bejövős méghozzá jól:P és lehet béna ez a kép róla de az a vállizo [...]
Mind a 9 komment
Ezt mindenképpen látni kell !!!
1063 0 4 Sport Izé
arabicsnusos: Fake...Nézzétek meg, h a fószeren nincs kesztyű sehol sem. De amikor bringázik akkor van :)
neophyte: Jaja, kamu, de attól még poénos! :) Birnám ha az öreg pipás így pirítana egy DH-s bicón...: [...]
MadAce: Ez nagyon állat :D Csak kár hogy kicsit átverés! Ha megnézed a testalkatát a manusznak a bicik [...]
Mind a 4 komment
Kicsit mellőzött sportág (persze, tudom, a 100 méteres síkfutás sokkal látványosabb - és valószínüleg többet is hoz a konyhára).
719 1 0 Sport Izé
Papp László az egyik legjobb magyar ökölvívó...
364 0 0 Sport Izé
... és újra ég az olimpiai láng. :)

HAJRÁ MAGYAROK!!!
314 0 0 Sport Izé
Guggolás majdnem jóóól......
392 0 0 Sport Izé
Fafaragás láncfűrésszel

Rodney Holland
4902 0 10 Art Izé
ibor90: nem, de én nem lökdösnék egy láncfűrészes fószert a helyedben ;)
yoda_mester: Ismerlek téged, te tényleg tucc tucc tucc tucc... .)
Makkász: Szia, Tud vagyok :) Tudod, tudok :)
Mind a 10 komment
Fafaragás láncfűrésszel

Rodney Holland
5341 7 10 Izé
ibor90: nem, de én nem lökdösnék egy láncfűrészes fószert a helyedben ;)
yoda_mester: Ismerlek téged, te tényleg tucc tucc tucc tucc... .)
Makkász: Szia, Tud vagyok :) Tudod, tudok :)
Mind a 10 komment
Régebbi postok...