REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Új romantikus vígjáték az Igazából szerelem és a Bridget Jones alkotóitól: Mindenképpen talán. És egyben új Izés nyereményjáték: 30 darab mozijegyet sorsolunk ki azok között, akik a következő három kérdésre a helyes megfejtést elküldik a mozi@ize.hu címre február 25-ig. A kérdések pedig: a főszereplő férfi (Ryan Reynolds)
1. 2002-ben milyen filmekben jatszott? (filmcímek)
2. Mikor született? (év/hónap/nap)
3. Hol született? (város neve)

A vetítés időpontja február 27. (szerda).

2380 1 36 Izé
Balpar: Sajnos nem tudok elmenni, ugyh van két jegyem a filmre este 7ig írjatok és megkapjátok: limpbizk [...]
Ujvy: Hi! Szóljon ha vki nem ér rá..:D ujvy87@gmail.com
Whitee: Nah most tudtam meg, hogy ők se tudnak menni, mert dolgoznak. :-/ Szóval van két plusz jegyetek. [...]
Mind a 36 komment
A japán sschemata építészeti iroda által tervezett apartmanház Tokióban.
6644 0 21 Art Izé
mekszamnojz: kurvajo designe, hasznalhatatlan targy. slussz plassz :P
Dzseri: az atomot nekik egy híres mondat a Függetlenség napjából. Nem vagyok kémikus, de töriből jó [...]
eNMi: egészenpontosan +t ríttetődtünk (az előbb elirtam :) ), mert ez 1 olyan jó hüje szó ;)
Mind a 21 komment
A japán sschemata építészeti iroda által tervezett apartmanház Tokióban.
6803 1 21 Izé
mekszamnojz: kurvajo designe, hasznalhatatlan targy. slussz plassz :P
Dzseri: az atomot nekik egy híres mondat a Függetlenség napjából. Nem vagyok kémikus, de töriből jó [...]
eNMi: egészenpontosan +t ríttetődtünk (az előbb elirtam :) ), mert ez 1 olyan jó hüje szó ;)
Mind a 21 komment
...és itt végződik.
14561 8 104 Izé
bungle: Szívesen, nincs mit. :)
huskym22: na az lesz az. köszi megintcsak
bandee1219: Ha saját hibájából történt (ha megengedettnél gyorsabban ment, akkor már akármi történt, [...]
Mind a 104 komment
Napelemes telefontöltő. Igen, japán.
858 0 1 Tech Izé
roland66: nekem ilyen kell! :( és van 1 csomó fajta! bezzeg nálunk ilyet nem lehet kapni!!!
Napenergiát hasznosító ruhaszárító. 
602 0 0 Tech Izé
Nextgen gördeszka.


665 1 0 Tech Izé
Mit ábrázol a kép?
15765 1 20 Izé
nick56: Ez csak egy Lada 2107-es, ami ilyen hidegben is pöccre indul, már ha jó a gyújtás :-D
bandee1219: én voltam. Szivesen! ;)
Schabee: több mint 12ezren nézték a postom :O
Mind a 20 komment
Csak a kutyák számára hallható dal vezeti az új-zélandi lemeztoplistát. A Very Silent Night (Nagyon csöndes éj) karácsonykor került a piacra, és pillanatok alatt óriási népszerűségre tett szert a kutyások körében.

A célközönség kritikai visszhangja azonban nem ilyen egyértelműen pozitív: akadt olyan eb, amely a csak kutyafül számára fogható frekvencián felcsendülő muzsika hallatán veszett tombolásra gerjedt, nekiesett a kutyaslágert játszó rádiónak, és ízekre szaggatta - mesélte egy helyi állatvédő szervezet illetékese.
A rajongói tábor viszont népesebbnek tűnik: ez a hallgatóság szépen lefekszik, és békében hallgatja a számot.

A 4,99 újzélandi dollárt (alig 710 forintot) kóstáló lemez, amelynek bevételét jótékonysági célra szánják, hangszeres és vokális változatban is tartalmazza a toplistás dalt. Arról egyelőre nem szól a fáma, hogy melyik feldolgozás okozza a nagyobb élményt a közönségnek.
A kutyák éji dalának sikerén felbuzdulva hamarosan további kiadások látnak napvilágot: a tervek szerint az ausztrál és az amerikai házőrzők sem maradnak zene nélkül. (MTI)
3222 3 16 Izé
bandee1219: Hát, ez kb. olyan, mint a telefonokra letölthető hangok közül az, ami nem hallható. Oo (nem a [...]
Kestrell: Véleményem szerint ez egy k*rva nagy parasztvakítás. Gondoljunk csak bele. "...csak kutyafül sz [...]
Tierno: Jesszus!
Mind a 16 komment
Az a bizonyos jéghotel Svédországban.
1140 1 0 Tech Izé
A napokban tartott John Riccitiello, az EA CEO-ja egy előadást, ahol az egyk slide-on felbukkant a Knights of the Republic neve, amely azonnal elindította a találgatásokat.
501 0 0 Tech Izé
Az eddigi részekkel ellentétben a negyedik részben Liberty City egy valóban élő, lélegző nagyváros lesz, ahol éjjel-nappal zajlik majd az élet.
703 0 1 Tech Izé
Zé: Hogy lehet hét és fél sorban hét helyesírási hibát elkövetni?
Kerítsd be a golyókat jól!
4319 4 3 Game Izé
Szamooca: eZT ÉN SOROLTAM BE TÉNYLEG STRATÉGIÁSNAK?????????kom???????:s...REMÉLEM NEM:D
andreaspreg: mar 51nel vagyok, meg mindig nincs vege..., de mar nem jatszom tovabb
andreaspreg: en most vagyok a 45. levelnel.. de ugy latom ennek sosincs vege :))
Álmodjunk nagyot. ;)
1882 0 0 Tech Izé
A moduláris  nappali után moduláris konyha. 
1227 0 0 Tech Izé
sQuba - a Rinspeed új tanulmányautója - búvároknak. :D

3021 0 6 Autó Izé
Geri: Izlések és pofonok de szerintem köze nincs a csúnyához!!!
shinob: Nekem nagyon tetszik nem is a jelenlegi értelme (főleg hétköznapi emberek számára mer nekik ug [...]
bungle: Sőt, még valaki beküldte (asszem talán Végtelen akarat?), de izébigyó volt a "leggyorsabb".
Mind a 6 komment
sQuba - a Rinspeed új tanulmányautója - búvároknak. :D

3444 3 6 Izé
Geri: Izlések és pofonok de szerintem köze nincs a csúnyához!!!
shinob: Nekem nagyon tetszik nem is a jelenlegi értelme (főleg hétköznapi emberek számára mer nekik ug [...]
bungle: Sőt, még valaki beküldte (asszem talán Végtelen akarat?), de izébigyó volt a "leggyorsabb".
Mind a 6 komment
Hogyan készítsünk extra méretű óvszert...
7888 2 32 Izé
Zack: kotonsapka faszfejeknekxd boccs konvejor xd
konvejor: Áhh de jó ötlet, pont most kerestem úszósapit.
vöri: Báz..miért szerinted ezt azért csinálták bárki is szenved amiatt,h nemtalál a méretének meg [...]
Mind a 32 komment
Több helyen használt és ismert az az eszköz ami fény segítségével magához csalogatja a bogarakat, majd utána lényegében megsüti egy diszkrét áramütéssel. Ennek az eszköznek a napelemesített változatát látjuk.  Kempingezéshez például ideális.
589 1 3 Tech Izé
hodosy: és ezzel meddig birja a toltesel ?? 2perc 2óra ?? vagy mennyi ??
techadmin: nappal tolt, sotetben felhasznalja a nappali toltest.
hodosy: hát szerintem nem olyan alkalmas mivel vannak éjszakába nyúló kempingek és hát este nem süt [...]
Bubble Trouble
2515 3 0 Game Izé
Jég ékszerek - nagyon praktikus pl. Szibériában!
1631 0 8 Izé
Lilu__cica: Ha lenne beépített fagyasztó, elviselném!
mekszamnojz: Mondjuk nyáron a dög melegbe joljöhet.....föleg mikor egy fehér toppocska van rajtad csak és s [...]
buceee: elég csúnya ékszerek, csak feldobták egy kis jéggel,h különleges legyen...de legalább felúj [...]
Mind a 8 komment
Catchyoo: Boldog Interaktív Valentin Napot!
(bögrét köszönöm nem kérek :))
596 0 5 Tech Izé
Zé: Az lenne csak a meglepetés :)
Srobi: Ilyent lehetne egy csapoajtoval is, hogy atmesz folotte, s kinyilik:))
Maccoyi: Mert ugye, a bögrében lesz a vitamin ;)
Mind a 5 komment
Humán-robot interfész.
530 0 1 Tech Izé
Srobi: Hogy mit ki nem talalnak..:P Miert nem egyszerubb csinalni egy olyan pajzsot, hogy nem furja at SEMM [...]
FHM 2008-as naptár
55822 6 5 Izé
Schabee: hm, a 2009es milyen? XD
huskym22: ez igen!
three.d: Kemény!
Mind a 5 komment
Egy hideg téli nap, 2079-ben. ;)
17966 3 33 Izé
Tybbah: mindenki rossz irányban indult ki. sztem 2079 nyarán mindenki ballonkabátban fog mászkálni :D:D [...]
Vikoo: Jogos, és köszi, hogy ilyen "kedvesen" kioktattál és nem kijavítottál!Peace
babapiskóta: akkor lehet h mégis inkább a déli féltekén készült a video
Mind a 33 komment
Vigyázz, mert rád ül!
(még jó, hogy nem "shit on you" :)))

Dance Remix, csókolom?
Nine Inch Nails-re se rossz. ;)
4941 3 12 Izé
Tazman: 28 mp-ig bírtam XD
Maccoyi: bungle, te gonosz vagy! Ennyi büntit valentin napra. :) Ez meg vagy 4-5 hónapja láttam valahol, d [...]
jethro: erre is illett volna hogy "ez vagy valami, vagy megy valahova" :D
Mind a 12 komment
Nesztek nektek Valentin napot! :D

+ pár Valentin és Anti Valentin napi kép/videó...
9944 4 19 Izé
bia999: Máln@, nézd meg azt a képet amit feltöltöttél magadrol.
Lilu__cica: Tisztelet sa kivételnek: ezek tényleg aranyosak: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=33629&c=32 [...]
Máln@: hihihih :)...aranyos! :) hasonlít a Shrekből a macskára a szeme! xD
Mind a 19 komment
Az 5 legrosszabb ajándék Valentin napra.
Nektek mi volt a legrosszabb, amit kaptatok? :)
11201 4 36 Izé
tian: azzal lepett meg, hogy elköltözött:)
alphadog: Csak nem meglepett egy "Learn to cook like mom" főzőiskola beutalóval? ;))
tian: Nem szoktam ünnepelni vagy mi ezt a napot, de azért tök jól esett, hogy pont tegnap vesztem öss [...]
Mind a 36 komment
A Rock 105 rádió ingyenes válással kedveskedik Valentin nap alkalmából a szerencsés hallgatóknak. :D
2511 0 1 Izé
<-{st.one}->: na ezek is úgy állnak a valentájnz-déjhez, mint én XD
Valentin napi fagyigép otthonra :)
536 0 0 Tech Izé
Valentin napi mp3 lejátszó.

Ezen felbuzdulván spontán akció keretében küldjetek ma éjfélig a Tech Izére Valentin napos szívecskés technikai izéket és én cserébe küldök bögrét a szokásos zsűrizés után. Csak postként elküldött anyagot fogadunk el, komment nem ér!
2852 0 27 Izé
<-{st.one}->: sajnos a költségvetés miatt csak monokinire futotta... az is jó lesz? :P
Luflee: izes bikini nem is lesz ? Mindig csak a ferfi latogatokra gondoltok ? :( [ lasd: korso... ]
Máln@: Ok...akk írok vissza h kell,és megadom a címem!KÖSZZ :) XD
Mind a 27 komment
Valentin napi mp3 lejátszó.

Ezen felbuzdulván spontán akció keretében küldjetek ma éjfélig Valentin napos szivecskés technikai izéket itt és én cserébe küldök bögrét a szokásos zsűrizés után. Csak postként elküldött anyagot fogadunk el, komment nem ér!

Update: Ünnepélyes keretek között kihirdetem az eredményt:

A Valentin napi Rapid post versenyt Purple nyerte ezzel a posttal.
 
A nyertes figyelje a regisztrációnál megadott mailcmét a további instrukciók miatt.
2115 0 1 Tech Izé
Purple: ÁÁÁ köszíííí :)))
Szedd össze a csokrokat.
1953 0 1 Game Izé
Zé: Kicsi, egyszerű, átlagos. Öt percre jó, de akkor már vannak jobbak is.
Sweet Valentine's Day!
4095 3 17 Game Izé
Baboca: sikerült :)))
tolaci: az a nyüves létra :-) köszi! mégicsak így kerek a történet.
Kerlés: A létrát kell felvenned a földszinten, annak az aljában van a kábel. 2x rákattintasz a létrá [...]
Mind a 17 komment
Stop calling me DUDE! :DD
Kemény zsaru. Biztos nem kapta meg a napi fánk adagját...
6371 1 94 Izé
regelő: kemény volt a csávó...tizenésvesekkel húde tudott niggereket nem merte volna letartóztatni,el [...]
punyukli: te mekkora gyík vagy kiccsikó! erre annyit tudok reagálni, hogy verjen meg az élet. raboljanak k [...]
M.agnus: Utánanéztem: Ez mindennapos eljárás az USA egyes városaiban, nem egy gyereket letartóztattak [...]
Mind a 94 komment
907 0 2 Tech Izé
mephistto: szerintem a kamera is ilyesféle saját tákolmány :D
Zé: Mekkora hangja van már a kamerának? Zoom ki/be, fókusztáv,... :)
(Többek között) LOST Valentin napi üdvözlőkártyák. :D
3415 0 28 Izé
dude: Van egyébként Lost játék: http://www.youtube.com/watch?v=k104av4eGks Na megyek Lost-ot nézni, m [...]
eNMi: de azt ugye nem kell elmagyarázni, h a 4. miért is nem lesz teljes évad? (+ azt sem hiszem, h a m [...]
dude: Ez vmi régi hír lehet, mivel a 4. évadot már rég tudni, hogy nem lesz 16 részes...
Mind a 28 komment
Vigyázz!!! Szép Kupidó nyíla téged is eltalálhat, így Valentin nap környékén. :D
9848 9 18 Izé
buldozer: ez besz@ras.....nagyon allat. : )
roland66: gecc ez iszonyat nagy! gyorsan el is küldtem mindenkinek :D
Lilu__cica: A szerelem fáj... XDD
Mind a 18 komment
Vörös László, a romantika nagymestere!
Itt a többi is:
Lacika együttest alakít.
Lacika politizál + csajozik.
5416 3 6 Izé
SpeCn4Z: én gyulai vagyok és "ismerem" (láttam már 1-2 alkalommal) tényleg gyulai és full alkesz :D
KICSI: Régebben volt már szerencsém a videóhoz. Állítólag a csávó gyulai és a határnál dolgozo [...]
tian: :DDDDDD Amúgy szerintem tiszta szégyen a pasi :S
Mind a 6 komment
Fridel őszintén vall érzelmeiről a Valentin napi üzenetküldőn.

Liza pedig azt üzeni Álmosnak: "Álmos, ha velem találkozol, garantáltan nem leszel Álmos."
4856 1 24 Izé
Errtu: És a pizzámmal jól össze is morzsáznám. Amúgy meg a sört nem pocsékolom el. Főleg nem egy [...]
Maccoyi: Rá is férne egy új billentyűzet ;) De erre biztosan boldogabban öntögetné rá sört , ez tu [...]
Luflee: inkabb veszek egyet Errnek :) Egyreszt o mar tul van ezen a koron, masreszt meg ugyis mindjart itt a [...]
Mind a 24 komment
Régebbi postok...