REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Zseniális, ahogy a filmes hangok megszületnek. Végy egy narancsot kevés makarónival és már kész is a horrorfilm.
2521 0 0 Izé
Hát ezek sem delfinek :)
1537 0 0 Izé
Sminkmester akcióban.
881 0 0 Izé
Te mit tennél, ha egy lány arra kérne, hogy tartsd meg Neki a tükrét, amíg megborotválkozik? Egy ilyen után beleférne egy randi vele? ;)
1345 0 0 Izé
Ez nem egyszerű füstölés, ez művészet
11749 0 4 Izé
nemborz: NEM füst!
Tomi Demo: Az lehet, de az e-cigisek, pontosabban megnevezve a vaperek, igen komolyan veszik ezt a füst/gőz d [...]
Krea: A gőzölés olyan furán hangzott volna :)
Mind a 4 komment
Hát ma sem tudtuk meg, mi van egy Dark Webes csomagban 
1996 0 2 Izé
Dularl: Ugye tudod, hogy ez direkt kifigurázós videó?
vadonka: Túl van ez az egész dark-web misztifikálva. Már jó pár éve leálltam, de több mint 10 évet [...]
Mozivászonra vitték Slender Man mítoszát
1273 0 0 Izé
Amikor az ellenségből barát lesz...
1926 0 0 Film Izé
Kár, hogy nem ilyenek sulis kísérletek.
1560 0 0 Izé
Valaki csak sok szerencsét kívánt a magyarok átlagbéréhez...
2236 0 3 Izé
akicker: "Fele annyi, mint amit Angliában kapsz havonta" Na én inkább annak az angolnak kívánnék sok sz [...]
Krea: Azért, ha az átlag bért veszed alapul, 1 év alatt nem sok változás történt. A külföldiekt [...]
Ascocrist: Köszönjük az időszerű videót! A következő mi lesz? Öszödi beszéd? Antall Jóska beiktatá [...]
Remek rövidfilm mutatja be a fitness fejlődését, a szoknya tornától egészen a zumbáig.
2269 0 0 Izé
Mit ünneplünk augusztus 20-án?
1871 0 0 Izé
Tudom, hogy már volt, de hátha sokan lemaradtak a világ legf*szább tüzijátékáról.
1139 0 1 Izé
Jdredd: kétségeim vannak mennyire valós .... :) ... de jópofa az tuti!
Ilyen ha valaki metszően őszinte :)
1981 0 3 Izé
VanZant: Először azt hittem, mellényúltak az órájával a filmben. Qrva drága óra, gondoltam: https:// [...]
jalso: vezérpicsa :)
Jdredd: na...ez viszont odab@sz! :D
Isten éltessen, Magyarország!

Ezek lesznek az augusztus 20-ai programok.
879 0 1 Izé
Jdredd: Magyarország Kormánya .... kié? :o
Már a nyilvános WC-be is kamerákat helyeznek el a kukkolók Dél-Koreában. Óriási tiltakozások kezdődtek.
2469 0 1 Izé
Tomi Demo: Tartalmas poszt, köszi...
Nem mondom, lesz változás...
1323 0 0 Izé
A sikerhez vezető út nagyon fájdalmas, vajon megéri?
1934 0 0 Izé
Azt hiszem Arnie-nak most nem Budapesten kellene lennie :)
2148 0 0 Izé
Megtaláltuk Barbie nagymamáját.
1124 0 0 Izé
Régi komód, konyha szekrény, diszek és egy 5 hónapos sinka kan kutya eladó.

Mindössze 1000 Ft! A hülyének is megéri!!!
3180 0 0 Izé
Ha tetszett a japán digitális művészeten alapuló múzeum, ne utazd át a fél világot, látogass el Párizsba.
821 0 0 Izé
Ezekben a ruhákban, akár jelmezbálba is mehetnének a lányok.
832 0 0 Izé
Milyen komoly arcot tudnak vágni hozzá :D

 
1760 0 2 Izé
VanZant: Ez nagyon beteg! :D XD
Jaca: Bakker, elsőre majdnem rávágtam, hogy mi az, hogy tudnak, mind a négy ugyanaz :D
Ha már unod a könnyed kis edzéseket, kapcsolj magasabb fokozatra :)
2673 0 0 Izé
Igazi művészet így megugrani a kötelet
1802 0 0 Izé
Hmmm, hát ez biztos nagyon jó ízű lehet. Azt hittem a műanyag rizs után már nincs lejjebb.
2609 0 1 Izé
apadomil: Már többször felröppent a hír, miszerint Kínában műtojásokat készítenek. A valóság azon [...]
Ha téged is zavar, hogy túl kemény, mármint a vaj.
1424 0 2 Izé
Krea: Persze és még a YouTube is osztalékot fizet :D
Csádi: Az Insider is fizet neked, hogy posztolj? Dupla pénz 1 melóért. Szép.
Ebbe a parkba sem gyerekekkel megy az ember!
3604 0 0 Izé
Ehhez még az ötös-lottó főnyereménye is kevés lenne...
3075 0 0 Izé
A ti szervezetetek kívánja a munkát?

:D
1699 0 4 Izé
VanZant: Igen. Nem volt túl nagy választék, de nem is volt ilyen szélsőséges akkoriban a világ. Könny [...]
Tomi Demo: És mindenkinek volt munkahelye, fizetése, kiszámítható jövője. Jó, persze ájfónja, guccsi [...]
VanZant: Most is van megoldás a lógásra. :D https://www.youtube.com/watch?v=4Zn6lB3nY_g
Mind a 4 komment
Transformerek márpedig léteznek :)
2110 0 4 Izé
kelan: Négyütemű fekvőtámasz. Csak így hosszú leírni, vagy nem beszélni magyar.
mun: Mi a csöcs az a burpee?
nemtudokregisztralnihelo: ...és kezdj el edzeni, mert aznap kb. 200 burpee-t kell majd megcsinálnod. :D
Mind a 4 komment
Ha egy zuhanyzás erejéig is nehezen válsz meg kedvenc kütyüjeidtől, vidd őket magaddal!
598 0 0 Izé
Ha már unod kedvenced jól megszokott színét, látogassatok el ebbe a szalonba :)
2107 0 1 Izé
Ravennë: Szívesen ellátogatnék oda... hogy felgyújtsam a kócerájt.
Hiánypótló videó a Szigetről. Vajon te mindenkit felismersz a fotókon? 
2268 0 1 Izé
Goddex: majdnem mindent tudtak egyből. majdnem mindent jól is mondtak. majdnem.
Egy újabb zseniális videó készült arról, hogy milyen nehéz nyelv is a magyar :)))
1962 0 0 Izé
Ha így kapná meg az elhagyott kutyakakit az összes gazdi, akkor idővel inkább saját maga szedné össze. :D
1868 0 0 Izé
Ebből a videóból megtudhatjuk melyik férfi színész lett volna bombázó, ha nőnek születik.
1873 0 1 Izé
vadonka: Zavarban vagyok, most erre kiverjem vagy sem?
Aki szereti az optikai csalódásokat, mindenképp látogasson el Szöulba.
2720 0 2 Izé
kakucsi: 4:51-ig bírtam.
Csádi: Lemaradt a bünti címke.
Magyar fejlesztés segít, hogy ingyen ívóvízhez juss.

Android

iOS
6646 0 0 Izé
Régebbi postok...