REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Összehajtható szobaberendezés egy dobozból.
695 0 2 Tech Izé
Menyet: ^^
<-{st.one}->: hát ez így pont kölözés előtt mien jól is jönne nekem... :S
A történelmi Magyarország várai és templomai - kellemes és hiánypótló oldal!
10478 33 18 Izé
Samure: Csak nekem nem jön be az oldal?
rubigo: http://urbanlegends.freeblog.hu/Files/institutum.htm
Balázs: vesszen trianon.....
Mind a 18 komment
Na, Valentin napra egy tampon virágcsokrot? :D
1222 0 4 Izé
Izzie: nem vagyok kíváncsi, hogy mitől piros:DXDDD
JmF: Jessica Albáért érdemes volt rákkattintani
MaHone: De most miért ne? LEgalább egy újabb reklámot lehetne összehozni a nedvszívóképeséggel! :P
Mind a 4 komment
Orosz autópályára való orosz guruló izék. ;)
8533 0 4 Autó Izé
r3clbull: Vajon gondoltak arra h az "autópályát" kéne leaszfaltozni?
majd most: na ez nagyon ott lenne Clio helyett a fotos hetvegekre
atyavilaag: jó ez a kátyús magyar utakra is, hö
Mind a 4 komment
Orosz autópályára való orosz guruló izék. ;)
9537 0 4 Izé
r3clbull: Vajon gondoltak arra h az "autópályát" kéne leaszfaltozni?
majd most: na ez nagyon ott lenne Clio helyett a fotos hetvegekre
atyavilaag: jó ez a kátyús magyar utakra is, hö
Mind a 4 komment
Az ott egy PC, ami pont 1 DIN magas, és  van benne egy 1.3as CPU meg legalább 40 giga diszk és 7 colos a display. Dugóban Quakehez pont elég :)
1240 1 0 Tech Izé
Pocket PC. Nagyzsebűeknek.
2139 0 12 Izé
csirek: ehhe ehhe zsebszámológép -.-
ricsi176: poketpíszí és vindózbig in thá' zseb:D
eol: Ez biztos orosz gyártmány, már idáig jutottak a miniatürizálással :)
Mind a 12 komment
Vreemde Cupido
1291 0 4 Game Izé
Szamooca: bocs...........oké...........................:)
Errtu: Nem kritikának veszem, de: - a kép sem az amit küldél: pici volt és nem mutatta rendesen a ját [...]
Zé: Gémizének álcázott reklámizé :) Sima falbontós, a témaválasztás nagyon ott van, de a megva [...]
Mind a 4 komment
Will Wright a NASA-n tartott egy több mint harminc perces bemutatót a Spore-ról.
690 0 1 Tech Izé
Sza Sza: Shifty megkérdezhetem,hogy benned is egy siims rajongóra találtam,vagy csa az EA után érdeklőd [...]
Nagyon jó tetkók, amiket senki nem szeretne magán látni! :)
12645 1 19 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/news/article-2256641/Teenager-left-Marilyn-Monroe-design-like-blow-sex-doll-50-s [...]
bungle: Élien küldte: URL: http://ugliesttattoos.failblog.org/ Szöveg: "Válogatott szebbnél szebb tetov [...]
bungle: Díjnyertes: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=33791 (esetleg fotósop-e vagy, bár nem tudom.. [...]
Mind a 19 komment
Napi morbid: villamosszék LEGO módra. Értelemszerűen kereskedelmi forgalomba nem került. A kedvencem az elitéltek  figurasorozat.
972 0 0 Tech Izé
Közeleg a Valentin-nap: ajándék PC barátnőknek! ;)
2296 4 12 Izé
eol: Bizony, GLaDOS still alive, viszont megöltem a hűséges Companion Cubeomat, méghozzá a leghamara [...]
csirek: kick the cube!
nkmedve: Portal tenyleg hihetetlen, nem hiaba Valve termek. Csak csinalhatnanak belole valami sztorisabb/fant [...]
Mind a 12 komment
Volt itt nemrég egy post ami a Gelaskin nevü Ipod védő fóliát mutatja be. A postban jeleztem is, hogy a közeljövőben hozzám is meg fog érkezni egy. Ez meg is történt, fel is raktam az Ipodra, de valahogy elmaradt a post róla.  Egészen eddig. Viszont most már véleményt is tudok alkotni róla, miszerint nagyon jó és hasznos találmány ez .
A felhelyezés kicsit macerás, ugyanis miliméter pontosan kell illeszteni a fóliákat (ami amúgy 3M gyértmány) a tökéletes hatás miatt, viszont nem hagyományos matricaként funkcionál, ezért ha elrontjuk újrakezdhetjük a műveletet.
Az egyedüli dolog, ami hiányzik belőle az a kijelzőt védő átlátszó réteg, mert a gépet ugyan remekül védi, de a kiejlző ugyanúgy ki van téve a karcolódásnak.
Mindezektől függetlenül úgy érzem, hogy megérte a postaköltséggel együtt 20 dollárt.

Az "install" teljes folyamata itt tekinthető  meg.
800 0 0 Tech Izé
Ha a gyaloglás már fáraszt...

2147 0 8 Autó Izé
ördög11: ilyesmi már volt, nem?
p.biker: nem rossz ez csak ide magyarországra nem nagyon lenne jó 2 méter aztán befeküdnél a kátyuktol [...]
Schwed: A Bëlga megjósolta "a gyaloglás VÉGE"
Mind a 8 komment
Ha a gyaloglás már fáraszt...

2128 0 8 Izé
ördög11: ilyesmi már volt, nem?
p.biker: nem rossz ez csak ide magyarországra nem nagyon lenne jó 2 méter aztán befeküdnél a kátyuktol [...]
Schwed: A Bëlga megjósolta "a gyaloglás VÉGE"
Mind a 8 komment
Mozgásérzekelésen alapúló eszközvezérlés
724 0 0 Tech Izé
Ma koncepcióterv napot tartunk.  Ez egy tömegközlekedési koncepció, ami a napelemes működésen kívül viccesen is néz ki.
1760 0 0 Tech Izé
Tavaly is felraktuk a Super Bowl reklámjait, az ideieket se hagyjátok ki, nagyon jók! A 3 órás közvetítésen egyébként a Fox-nak 260 millió $ (kb. 46 milliárd Ft) reklámbevétele volt (RTL és TV2 éves bevétele?).
11330 14 40 Izé
Purple: én nem utálom, egyáltalán :) olyan aranyosak, amikor beleélik magukat :))
Vince Carter: Akkor bocsánat! Nem esett le :$ :D Hát akkor előre is jó Pro Bowl utáni időszakot!
Purple: jaaaj hülyeségből kérdeztem :DD mondom, én ezt hallgatom mindig :) körül vok véve focisokkal [...]
Mind a 40 komment
Bár a statisztika szerint nem volt túl mozgalmas Rambo szexuális élete (thx Purple ;)), egy gyereket úgy látszik mégis sikerült összehoznia. ;)
Son of Rambow

3137 0 21 Film Izé
SZIA: -.- :@ vááá de k....g vagy, képzeld el már használtam linuxot, igaz nem sokáig, de amit csin [...]
dude: Nekem ugyan semmi, de elképzeltem, hogy te meg a linux... :D
Purple: az egy *** :D annyit kell tanulni, mint az atom! tény, hogy stabilabb meg minden, de bonyolult... [...]
Mind a 21 komment
Bár a statisztika szerint nem volt túl mozgalmas Rambo szexuális élete (thx Purple ;)), egy gyereket úgy látszik mégis sikerült összehoznia. ;)
Son of Rambow

3180 1 22 Izé
Erunder: Hát én most őszintén bevallom megnéztem a filmet... és jóóó. :) Agyon röhögtem magam. Az [...]
SZIA: -.- :@ vááá de k....g vagy, képzeld el már használtam linuxot, igaz nem sokáig, de amit csin [...]
dude: Nekem ugyan semmi, de elképzeltem, hogy te meg a linux... :D
Mind a 22 komment
A 2008-as riói karnevál első napja...
13040 0 4 Art Izé
wnw: tudnak élni :)
RoGeR: jó kis szülinapod lehetett :)
Gysmo: Erről mindíg a szülinapi bulim jut eszembe.
Mind a 4 komment
A 2008-as riói karnevál első napja...
14202 3 5 Izé
bungle: cancer1 küldte: Rio de Janeiro Carnival 2010 in Brazil http://damncoolpics.blogspot.com/2010/02/rio [...]
wnw: tudnak élni :)
RoGeR: jó kis szülinapod lehetett :)
Mind a 5 komment
Narancsdobálósdi az olaszoknál...
1870 0 7 Izé
Mikeux: Húú én most jöttem onnan felléptünk a zenekarral. Jó volt bár menetelés közben vigyázni k [...]
Disy: Elmennék egyszer én is, bár biztos vagyok benne később megbánnám. De a sebek begyógyulnak, a [...]
dns87: És takarítani ki fog???:D
Mind a 7 komment
Lego meg gsm  meg internet. 
592 0 0 Tech Izé
Az Apple a mai naptól tette elérhetővé a nagyobb tárkapacitással rendelkező telefonokat és zenelejátszókat.
542 0 0 Tech Izé
The Happening
M. Night Shyamalan új filmje, reméljük nem lesz annyira béna lesz annyira remek, istenkirály, szórakoztató, félelmetesen izgalmas, hatalmas mondanivalóval rendelkező, fergeteges színészi munkával megáldott film, mint pl. a Jelek.
7373 1 89 Film Izé
Balázs: jó film nekem tetszett de a jelek jobb
nkmedve: vagy inkább rá kell jöjjek hogy én vagyok nagyon fáradt, a 02 sehogyse március, ha jobban megn [...]
nkmedve: Itt úgylátom valami megment az IZÉ órában, különben nem lenne március 9.-i komment, ha még [...]
Mind a 89 komment
The Happening
M. Night Shyamalan új filmje, reméljük nem lesz annyira béna lesz annyira remek, istenkirály, szórakoztató, félelmetesen izgalmas, hatalmas mondanivalóval rendelkező, fergeteges színészi munkával megáldott film, mint pl. a Jelek.
7285 4 88 Izé
nkmedve: vagy inkább rá kell jöjjek hogy én vagyok nagyon fáradt, a 02 sehogyse március, ha jobban megn [...]
nkmedve: Itt úgylátom valami megment az IZÉ órában, különben nem lenne március 9.-i komment, ha még [...]
Nem regisztrált: Az, bár szerintem egy kicsit lenéző azokkal szemben akik szeretik a Jelek című filmet.
Mind a 88 komment
Az Apple Store megint áll. Ami azt jelenti, hogy új termékek jönnek. Nah de vajh mi/mik? 16 gigás Iphone, új Intel CPUs MacBook, új Európai országok az Iphone/Itunes listán? Hamarosan kiderül, tudósitóink ott vannak és figyelnek!

Update:  Semmi kiemelkedő, 16 gigás Iphone, 32 gigás touch. Magyaroszág továbbra is holmi kieső balkáni szerepet tölt be az Apple üzletpolotikájában. Erről a témakörről Plastik József végzett  elemző  munkát ami itt meg itt olvasható.
774 0 0 Tech Izé
Lehet, hogy megirigyelte a kacsát?

Ez a kutya meg a macskát. ;)

2499 4 7 Izé
sunshine: ez egy török macska-féle lehet, azok szeretnek nagyon fürdeni :)
Zsolt86: jáhájj de aranyos (:
Gabi69: Na! Van egy kivételes macska aki szereti a vizet no meg persze a szörfözést.:) Azért a kutyus i [...]
Mind a 7 komment
Virtuális 3D kontroller. 
401 1 0 Tech Izé
Furcsa formájú lakóházak Ausztráliából.
8609 1 0 Tech Izé
Napelemes kis útjelző izék.
878 1 2 Tech Izé
Srobi: Pontosan. En is lattam oket!
eol: Hm, ilyen nálunk Romániában (bizony!) már úgy egy éve van használva a közutakon az átjáró [...]
Mi van ha vicces mérnökök a napi tudatmódosító  elfogyasztás után kapnak egy  quad meg egy jetski szerelési kézikönyvet? Meg egy kulcsot az alkatrészraktárhoz....
957 2 0 Tech Izé
Haonlóságok a kis- és nagymacskák között. ;)
5951 3 10 Izé
félmolekula: csak méretben nem egyeznek...úgylátom :)
csokioroszlán: De az "oroszlán" része stimmel...
félmolekula: Pedig ezek nem csokiból készültek :)
Mind a 10 komment
Szeretnél tökös legény lenni? Íme, itt a pöcsbetét - férfiasságlátványnagyobbító! :)
6512 1 21 Izé
közlegény: Tompítja a tökönrúgást:)
lacizs: ÁHÁÁÁHHÁHÁÁHÁHÁHHÁHHHH XD A kis brével rendelkező hímneműek simán hivatkozhatnak arra [...]
Maccoyi: És ez atomtámadás ellen véd??? :D
Mind a 21 komment
Háztartásigép napot tartunk, úgy  látszik:
Kettő 6V, 4.5AH tölthető elemmel hajtott turmixgépet a népnek!
2078 0 0 Tech Izé
Nature’s Best Photography
Windland Smith Rice International Awards Exhibition 2007
9896 1 5 Art Izé
kszaten: a maci meg a darázy az jó kis kép imádhatják eggymást :D
Baller: Hihetetlen fotók, nagyon tetszenek! Főleg a Green Iguana című fotó tetszik a legjobban :) kösz [...]
papaluige: ennek mekkora woblert kellene felkötni?
Mind a 5 komment
Nature’s Best Photography
Windland Smith Rice International Awards Exhibition 2007
10076 9 5 Izé
kszaten: a maci meg a darázy az jó kis kép imádhatják eggymást :D
Baller: Hihetetlen fotók, nagyon tetszenek! Főleg a Green Iguana című fotó tetszik a legjobban :) kösz [...]
papaluige: ennek mekkora woblert kellene felkötni?
Mind a 5 komment
A nagyi pohárköszöntője!
8077 3 15 Izé
Schabee: ez kész bameg
mumus: az oreg nostenyoroszlan utolso horkantasa/bufogese :P
Kopasz: ááááááááá aztakurva :)))))))))))))
Mind a 15 komment
Nagyteljesítményű reflektor házilag.
3845 1 2 Tech Izé
tomi77: :)
Zé: Először azt hittem, megint egy fénykard :)
Régebbi postok...