REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Roberto Carlos kapásgólja az alapvonalról.
627 0 0 Sport Izé
Karatéjozós zs-movie + kung fus "lábatlankodás" + német szöveg = legrosszabb harcjelenet.
6405 2 34 Izé
Schabee: ez a film nemrég volt a reteklubbon... vagy legalábbis ez a nő szerepelt benne
Schabee: nem jelent meg a kommentem :( lényeg belőle nem értem kik pénzelik ezeket a reteklubbos tvpremi [...]
olcsibacsi: Hát ez azé csöppet morbid, japó csajszi németül karattyolva ver szét egy teljes utcai harcos [...]
Mind a 34 komment
Tim 'The Missile' Yeung(Divine Heresy) a világ leggyorsabb dobosa(872/perc lábdobon)
533 1 0 Zene Izé
A Real Madrid is készül az  új szezonra, így ők is játszák a felkészülési mérkőzéseket. A LASK Linz vendégeként lépett pályára a királyi gárda a napokban, nézd meg a mérkőzés összefoglalóját.
359 0 0 Sport Izé
Fűre lépni szabad! ;)
2144 1 24 Izé
zizi: Már előtted is írták, hányan fogják még beírni? Van olyan gomb, hogy "Nem megy az oldal". :) [...]
xergh: Error 404 - Not Found
Schabee: ez van így jártam :D
Mind a 24 komment
Szemgolyó lámpa, ha a pöcsillár nem tetszene valakinek. :D
2642 1 11 Izé
Szama: köszi..magyar hangom..:P
Purple: én igen: szhopoool :DD
Szama: nem folytatom..XD
Mind a 11 komment
Új, Atom processzoros tábla PC-t készít a Fujitsu A Fujitsu is beszáll az Atom-őrületbe, ugyanis legfrissebb noteszgépe, amely tulajdonképpen egy UMPC (Ultra Mobil PC, azaz kisméretű, könnyen hordozható) és egy tablet PC keveréke, az Intel egyik Atom processzorával van felszerelve. A gyártó újdonsága a Lifebook családban foglal majd helyet, az U2010-es típusjelzéssel ellátott újdonság specifikációi első ránézésre egészen jók.

A fenti képen látható Lifebook U2010-es modell egy 5,6 hüvelykes képátlóval rendelkező kijelzőt hordoz magában, amely 1024 x 768 pixeles natív felbontással üzemel. A kis készülék mindössze 680 grammos súllyal bír, így rászolgál az UMPC elnevezésre is, de kihajtható és elforgatható kijelzőjének köszönhetően tablet PC-ként is tökéletesen használható. A Fujitsu újdonsága tartalmaz beépített WiFi és Bluetooth adaptereket, ezen kívül GPS vevővel is ellátja majd a gyártó. A különleges konfigurációban 1,6 GHz-es vagy 1,8 GHz-es Intel Atom processzor kap helyet, a rendszer 1 GB DDR2-es memóriával, 80 GB-os merevlemezzel és Windows Vista operációsrendszerrel kerül forgalomba.

A Fujitsu a kis készülék várható megjelenésével kapcsolatban egyelőre nem szolgált információval, ám az már tudható, hogy a Lifebook U2010-es modell ára valahol 1300 dollár környékén fog elhelyezkedni.

(Szerző: J.o.k.e.r)
1108 0 0 Tech Izé
Zinedine Zidane mindenidők egyik legnagyobb labdarúgója
404 0 2 Sport Izé
Balázs: az úgy kevés mer a franciáknál igazán nagy csak Platini volt még...
Maccoyi: Azért az túlzás, hogy "mindenidők egyik legnagyobb labdarúgója". Tényleg jól nyomta Zidane( [...]
Laser defense
3350 0 2 Game Izé
Szamooca: na,jól tudtam,hogy valami koppintás,ami már volt fenn...olyan ismerős volt!!!KÖSZI!:) on:tén [...]
hobbitka: Ez egy szörnyű koppintása az eredeti vector-os játékoknak. Amikor villogó ellenfelek jöttek, [...]
Videó a 2007-es Budapesti Forma-1-es showról.

Idén a show Siófokon lesz látható, Július 31-én.
520 0 0 Sport Izé
Escape The Apartment
2957 1 40 Game Izé
Kerlés: Valóban a széfben nincs gyöngy. 2 darab van a fotelban 1 a kékben 1 a pirosban.
barbika: elakadtam rendesen...:(:( az az utolsó gyöngy nincs meg:(_:(_ valaki segítsen PLS!!!!!!!!!
barbika: A fali széfben nekem egy kulcs volt és egy fémdarab, de gyöngy nem (azt az uccsó gyöngyöt az [...]
Mind a 40 komment
A Budapest TV új vetélytársa, a Zenit TV. Ugyanazok a színvonaltalan műsorok, emberek, díszletek.
Itt éppen "MC Vaskor 2012" okosságai láthatók, hallhatók... :D
6605 3 51 Izé
Smilish: Nos... ez a lány gyönyörűen betanult egy kettő szót, de hogy mik azok arról már sejtelmes fi [...]
Erunder: Bárcsak ne tenné :DD
adam001: Szerintetek vesz közben levegőt???
Mind a 51 komment
Jon Lajoie - High as Fuck

Azt hiszem róla nem is kell sok infó, hallgassátok és figyeljetek a szövegre, és ha tetszik a többi számát se felejtsétek el meghallgatni, úgy mint a 2girls1cup song-ot vagy az Everyday normal guy-t!
405 0 2 Zene Izé
MStipee: A song for the women mégjobb (show me your genitals), perszecsak poén, úgy is kell felfogni :)
Purple: tecc
Arnold Schwarzenegger: Stolen Identity.
Illetve egy másik nagy kedvenc: Arnold's bedtime.
És aki nem látta volna még itt a kommentekben: Arnold shares his deepest feelings.
3047 1 13 Izé
bungle: Arnold Schwarzenegger DVD Commentary - http://youtu.be/TjvSGSPAcPs :DDD
Drevway: I'm not me, I am YOU!!! XD
Schabee: halál XD
Mind a 13 komment
Crain's Room
1165 0 6 Game Izé
fannieva: kint vagyok:)huuurrráááá
fannieva: ajto alatt léc azzal jön ki a kártya a szekrény mögül.Fürész a könyves szekrény egy darabj [...]
fannieva: a szemüveg nemértem,hogy minek kell a tükörbe!:(valaki tudja?
Mind a 6 komment
Animáció a 2008-as Pekingi olimpia két helyszínéről, ahol következő sporteseményeket rendezik meg:

National Stadium: Atlétika, Labdarúgás

National Aquatics Center: Úszás, szinkronúszás, vízilabda

 
356 0 0 Sport Izé
Escape of Three Cats Laboratory 
2017 1 40 Game Izé
MVS: megcsináltam újra mégegyszer, most már ment!!!
Kerlés: A világoskék kulcs az asztallap alatt van.
Kerlés: Piros kulcs: kattintási sorrend. piros kulcs, a gömbölyű nyávogó (posztképen a fekete sávban [...]
Mind a 40 komment
Soulfly - Unleash

Világzene metálba oltva. Törzsi betétek, elemi erő mellett. Max Cavalera neve fémjelzi a zenei világát az együttesnek, melyben hihetetlen erő lakozik, valódi problémákat feszeget.

Conquer lemezkritika 1

2

megj.: szentem eddig az év egyik legjobb albuma:)
451 0 6 Zene Izé
xcsokix: Thx:D Nagy Throwdown fan vok bár a legújabb nem jött be túl sokat változtak.
Balázs: hát akkor aszondjad:D amúgy az ő jahjah, jó a szemed;):P
xcsokix: amúgy tudom hogy max az énekes de aki a klipben besegít a dalolásban arra gondoltam:)
Mind a 6 komment
... mert az all-star gála nem csak a kosárlabdáról szól ... :)
1180 1 1 Sport Izé
Balázs: ezek állatok:D=)
Gentleman feat. Sizzla - Lack Of Love
748 1 0 Zene Izé
Gonzales - Take Me To Broadway

Chilly Gonzales aka Jason Beck mint zongorista futott be karriert, de a 90-es években jelentek meg könnyű zenei albumai is.

Hallgassátok meg ugyanezt a számot zongorán is, elképesztő, hogy mennyire át tudja vinni az elektromos hangszerek dinamikáját egy zongorára. (kicsit lassan indul de érdemes kivárni)

Wikipedia (angol)

Honlapja
527 1 1 Zene Izé
AVIREX: ez jó zene.. igaz nem mai,de még mindig szeretem hallgatni!
David Guetta - Delirious (Laidback Luke RMX) 
490 0 0 Zene Izé
Egy újabb Murphy's Gesetz!!!

Volt már irodás, és télapós, de volt már mikor otthonában, és volt amikor a randiján kellett felidegesítenünk!!

Jó szórakozást!
13624 4 20 Game Izé
MegaZuzu12: nagyon jó játék
MegaZuzu12: jó játék
thegrenma: megvan 180*!!! 1: a férfi italába a zöld flakonból tönteni 2: ömgyújtóval a fákját meggyú [...]
Mind a 20 komment
Bossaball

Ez egy labdajáték, 2 csapat között. A foci, röplabda, akrobatika és a capoeira sportok keverékére építve, amitől igen látványos lesz.
659 0 0 Sport Izé
Jumping Jelly Beans
Vadássz bogarakra a Lazlo Tábor szereplőivel! :)
2522 2 5 Game Izé
CRaPtRaSH: 336 XD
CRaPtRaSH: 184:$
fannieva: nekem 145 van:)
Mind a 5 komment
A doboójátékos fájdalmas esete a megütött labdával.
393 0 1 Sport Izé
hobbitka: Ez garantált agyrázkódás. Nagyon kemények és nehezek ezek a labdák a méretükhöz képest. S [...]
Egyszer megkérdezték Cserháti Zsuzsát, hogy mi a véleménye a kortárs, sztárolt amerikai énekesnőkről. Két nevet említett, akiket szerinte minden látszat és felszínes sallang mellett is "gyönyörűség hallgatni", mert ők "tudnak énekelni".

A nem saját dalát, de azt talán a legszebben előadó hölgy a képről érhető el, az ABC-sorrendben második énekesnő legismertebb dala pedig itt hallgatható meg. Fiatalon és normálisan pedig itt és itt hallhatók-láthatók.

"A tehetséges embereket kicsinálják, ugye?" című rovat második részét láthattuk, ezúttal még jobb énekesnőkkel.
645 1 0 Zene Izé
Top 10 csodálatos labdamenet Roger Federer főszereplésével.
331 0 1 Sport Izé
Balázs: ő a legjobb:)de azért vamos Nadal:)
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az orchidea, mert még növény úgy sem volt, ha jól emlékszem és persze aki a virágot szereti rossz ember nem lehet. :D

Rendszertanilag a zárvatermők (Angiospermatophyta) törzsébe, azon belül az egyszikűek (Monocotyledonopsida) osztályába tartozó családba több mint 25 000 ismert faj tartozik, de még napjainkban is fedeznek fel újabb és újabb fajokat. Például 2006-ban Pápua Új-Guineában, a Kutubu tó környéki esőerdőkben mintegy húsz olyan orchideára bukkantak, aminek legtöbbje valószínűleg új fajként kerülhet leírásra. Ezek egyike a képen látható Cadetia kutubu nevű faj.

Magyar Orchidea Társaság

Australian National Botanic Gardens

Bene László Orchideás oldala

Macro
1547 3 3 Izé
izébigyó: Volt már növény ismeretterjesztő, rosszul emlékszel. Pl. a raflézia ( http://www.ize.hu/commen [...]
Purple: szeressük :)
Zsolt86: Megy a tíz pont (:
Sajtkeresés a labirintusban

A játék ami iszonyat ronda, de iszonyat jó!
(és igen. az a mozgó paca egy EGÉR :) )
1636 0 6 Game Izé
buti Panni: Tök jó!Cin cin cin:)
Lilly: Ez nagyon aranyos volt! =)
bikarbona: ez pont olyan mint a Junior Seniornak a Move your body c. klipje :)
Mind a 6 komment
Ez az igencsak meghökkentő látvány fogadta a Goodwood Festival of Speed több százezer látogatóját az angol kisvárosban.

A 34 méter magas "alkotás" Gerry Judah munkája, a brit művész a Land Rover fennállásának 60. évfordulójára készítette. A nyers acélvázat a márka különböző típusai díszítik, a csúcsra egy Defender kapaszkodott fel először.
1835 0 13 Autó Izé
bungle: Tény hogy több helyen van 34 méter és ránézésre is inkább annyi, javítom is.
Seso: akkor is el van irva 40 labra, ami kb 12 meter. mashol 34 metert irnak, ami inkabb realisabb :)
izébigyó: Itt van a rövid link, ha vki nem tudná összemásolni: http://href.hu/x/6g0h
Mind a 13 komment
Ez az igencsak meghökkentő látvány fogadta a Goodwood Festival of Speed több százezer látogatóját az angol kisvárosban.

A 34 méter magas "alkotás" Gerry Judah munkája, a brit művész a Land Rover fennállásának 60. évfordulójára készítette. A nyers acélvázat a márka különböző típusai díszítik, a csúcsra egy Defender kapaszkodott fel először.
2136 0 13 Izé
bungle: Tény hogy több helyen van 34 méter és ránézésre is inkább annyi, javítom is.
Seso: akkor is el van irva 40 labra, ami kb 12 meter. mashol 34 metert irnak, ami inkabb realisabb :)
izébigyó: Itt van a rövid link, ha vki nem tudná összemásolni: http://href.hu/x/6g0h
Mind a 13 komment
Pedikűr halakkal.



De már a bőrkeményedést is lerágcsáltathajtuk halakkal.
5199 0 58 Izé
ibor90: bics, számítottam rá de azért nem esett jól :S ez a lábamrólabőrtlerágjákahalak meg undor [...]
Maccoyi: Jah ;), de ez a videó LOL :)
mekszamnojz: szemmel lathatolag se nem csikis se nem fajdalmas. okos otlet. jobb mint a mindenfele vegyszerek vag [...]
Mind a 58 komment
A kép felirata: "ez nem egy pipa".

A szürrealizmus egyik híres festője volt a belga René Magritte, azaz ő. Ahogy azt a linkelt galériában láthatjuk, minimalista eszközökkel is érdekes munkákat készített, mindenki megtalálhatja a kedvencét közte. (nekem pl. tetszik az Emlék , a Portré, de sok másikat is említhetnék)

Alapból nem Magritte-ról akartam anyagot küldeni, de megérdemli. A poszt pedig ezzel együtt is lehetne a kijelölt Nagy Izés Vitaposzt, ha egyetért ezzel a társaság. A kép elég jó gondolatébresztő, és a többi poszt helyett itt nyugodtan meg lehetne vitatni az élet dolgait. Ahogy eddig látom, a kedves közönség elég értelmes emberekből áll, és a máshol folytatott sokszor végtelenbe nyúló vitáknak itt teremthetünk egy helyet, ahol kulturált módon lehet filozofálni, hitvitázni, politizálni vagy ki éppen mit akar.

"Vagy ha nem, hát kisnyúl."
4079 0 58 Art Izé
mekszamnojz: Egy kisgyerek sír A sötét szoba sarkában zokog egy tehetetlen, guggoló gyerek. Sír, mint a ci [...]
kotta: Nem gondolom hogy csodálnunk kéne őket, csak pontosan ugyanolyan szinten elfogadni és elismerni [...]
Laci: Nem tudom mennyiben van igazam, csak a saját különbejáratú véleményemet mondhatom. Mindenki a [...]
Mind a 58 komment
A kép felirata: "ez nem egy pipa".

A szürrealizmus egyik híres festője volt a belga René Magritte, azaz ő. Ahogy azt a linkelt galériában láthatjuk, minimalista eszközökkel is érdekes munkákat készített, mindenki megtalálhatja a kedvencét közte. (nekem pl. tetszik az Emlék , a Portré, de sok másikat is említhetnék)

Alapból nem Magritte-ról akartam anyagot küldeni, de megérdemli. A poszt pedig ezzel együtt is lehetne a kijelölt Nagy Izés Vitaposzt, ha egyetért ezzel a társaság. A kép elég jó gondolatébresztő, és a többi poszt helyett itt nyugodtan meg lehetne vitatni az élet dolgait. Ahogy eddig látom, a kedves közönség elég értelmes emberekből áll, és a máshol folytatott sokszor végtelenbe nyúló vitáknak itt teremthetünk egy helyet, ahol kulturált módon lehet filozofálni, hitvitázni, politizálni vagy ki éppen mit akar.

"Vagy ha nem, hát kisnyúl."
4399 4 58 Izé
mekszamnojz: Egy kisgyerek sír A sötét szoba sarkában zokog egy tehetetlen, guggoló gyerek. Sír, mint a ci [...]
kotta: Nem gondolom hogy csodálnunk kéne őket, csak pontosan ugyanolyan szinten elfogadni és elismerni [...]
Laci: Nem tudom mennyiben van igazam, csak a saját különbejáratú véleményemet mondhatom. Mindenki a [...]
Mind a 58 komment
Megérkezett a Watchmen első kedvcsinálója, a Terminator: Salvation is tízer videóval kedveskedett nekünk, kaptunk egy raklapnyi új képet, infót és a Frank Miller nevével fémjelzett The Spirit is új videóval jelentkezett. Ezenkívül elindult a Resident Evil: Degeneration CG animációs film hivatalos honlapja, készül a Wanted 2 és friss 24 információk is napvilágot láttak.
3652 0 8 Film Izé
Shifty_: Szó sincs koppintásról, csak Frank Miller keze van a dologban, ezért hasonló a látványvilág. [...]
bOne: Ez a spirit mi a lófasz???? Miért kell kopizni a sincitit? Az a baj h már az ilyen szar filmekhe [...]
mephistto: őő emberek spirit trailernek a zenéje baromira érdekelne engem, kicsit hasonló a goldfrapphez [...]
Mind a 8 komment
Megérkezett a Watchmen első kedvcsinálója, a Terminator: Salvation is tízer videóval kedveskedett nekünk, kaptunk egy raklapnyi új képet, infót és a Frank Miller nevével fémjelzett The Spirit is új videóval jelentkezett. Ezenkívül elindult a Resident Evil: Degeneration CG animációs film hivatalos honlapja, készül a Wanted 2 és friss 24 információk is napvilágot láttak.
3976 2 8 Izé
Shifty_: Szó sincs koppintásról, csak Frank Miller keze van a dologban, ezért hasonló a látványvilág. [...]
bOne: Ez a spirit mi a lófasz???? Miért kell kopizni a sincitit? Az a baj h már az ilyen szar filmekhe [...]
mephistto: őő emberek spirit trailernek a zenéje baromira érdekelne engem, kicsit hasonló a goldfrapphez [...]
Mind a 8 komment
Fiúk... Lehet gyakorolni, a csajok ide is beakarnak vágódni ;) 
559 1 0 Sport Izé
Spud Webb az NBA történetének lagalacsonyabb zsákolóbajnoka (1986-ban nyert;170 cm). "Alacsonysága" ellenére 13 szezont húzott le az NBA-ben, és 1994/95-ös szezonban Ő dobta a legpontosabban a büntetőket (93,4%)

 
491 0 0 Sport Izé
Floorball videó...szerintem az egyik legügyesebb srác a világon.
730 1 0 Sport Izé
Régebbi postok...