REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Fiúk a lányok ellen! Nagyon meginditó zenékkel. :)
1953 2 4 Game Izé
Mester: Jó játék, de hamar ráuntam XD
Frankie: Hamarabb meguntam, mint hogy végigvigyem, de amúgy szerintem jó kis játék. A zenék főleg!
adi226: Nagyonjó játék,bár elég unalmas.Hamar vele lehet unni.De azért jó:D
Mind a 4 komment
A tengerentúl nagyobb városaiban plakátok jelzik, hogy Nico Bellick és a GTA IV főbb karakterei körözés alatt állnak különböző bűncselekmények miatt. Jobb ha vigyáztok velük!
558 0 0 Tech Izé
Több, mint 200 helyes megfejtés érkezett a Cukrosnéni nyereményjátékra és szinte mindenki 2 jegyet kért, így ki kellett sorsolnunk a 30 szerencsést. Szóval...
Kedves arnold19, Bagoly, Balpar, Balu 28, bearney, beni, Conscripter, Dawe, Dopamine, Fery alias Teszta, Jetko, Kolbi, kulika, kundakker, Leone 510, lime, Luflee, nemtombaje, PETTJ, petyamester, puting, soibegin, solberci, Spálya, Stellus, Tierno, Tyto, Vince Carter, xtatka, Yoki!

Nagy boldogság számomra, hogy ünnepélyes keretek közepette elsőként tudathatom veletek, hogy ti vagytok azon szerencsés 30, akik másodmagukkal meghívást nyertek a Cukrosnéni c. vígjáték premier előtti bemutatójára. (február 5., kedd 20 óra - Palace Lurdy Ház, 9. terem).

Figyeljétek a regisztrációnál megadott e-mail címeteket, oda továbbítjuk a bejutáshoz szükséges titkos térképeket és egyéb instrukciókat.

Minden nyertesnek gratulálunk és jó mozizást kívánunk!
2850 3 79 Izé
Vince Carter: Igen ott fent a váróban ott jöttetek be ahol mi ültünk :D Azért nem volt nehéz kiszúrni Tég [...]
<-{st.one}->: adná az ég!!!! ;D
Luflee: Vigyazz, ezzel az orok halaval meg visszaelhetek ;) :)))
Mind a 79 komment
Vannak, akik fénnyel táplálkoznak... (tényleg, mit csinál egy fényevő, ha fogyókúrázni akar? Bekeni magát 100-as napfényvédő-faktorú napolajjal? És a fénykardot nyalják vagy nyelik?).
Nos, Sophie levegővel táplálkozik.
4147 0 30 Izé
bungle: Shifty küldte: http://break.com/index/death-metal-puppy.html
Taky: Az én komondoromnak ha belefújunk a szájába akkor elkezdi lefetyelni a levegőt(lefety lóránt [...]
Errtu: Úgy tudtam macskád van. (vagy macskáid)
Mind a 30 komment
Gondolkoztál már  rajta mit csinálhat a kutyád egész nap egyedül a lakásban? Itt a megoldás! Kövesd az eb napi tevékenységét és barátkozási szokásait egyszerűen.
947 0 0 Tech Izé
Megtaláltam a tökéletes járművet az Izés találkozóhoz! ;)

1893 0 10 Autó Izé
Mo: Én azér nem iszok vezetés közben, mer amilyen szarok a mai magyar utak, még kiveri a sörösüv [...]
kKNd: ott a pont :D
Schabee: nekem ilyen kell XD de soha nem vezetném! utálom mikor haverokkal megyünk valamerre az autómmal [...]
Mind a 10 komment
Megtaláltam a tökéletes járművet az Izés találkozóhoz! ;)

1947 0 10 Izé
Mo: Én azér nem iszok vezetés közben, mer amilyen szarok a mai magyar utak, még kiveri a sörösüv [...]
kKNd: ott a pont :D
Schabee: nekem ilyen kell XD de soha nem vezetném! utálom mikor haverokkal megyünk valamerre az autómmal [...]
Mind a 10 komment
A te macskád mit hallgat? :D

(az eredeti animációk oldala - bungle)
7463 12 13 Izé
weedjay: volt egy macskánk, az techno-s lehetett... de a chilloutos drogos goás dögök megváltották.
Schabee: elmebeteg de nagyon teccik
Apokalipsz István: A klasszikus zenét hallgató tisztára Mr. Teufel a Macskafogóból :)
Mind a 13 komment
Aztán majd csodálkozik, ha kap egy vízilófaszt a seggébe...

2978 0 7 Izé
Makrrlaja: Ace Ventura?
bandee1219: Mindenkinek, de kívácsi lettem volna egy vizilóharcra,nem tudom, mi maradt volna a csávóbol.... [...]
Schabee: wáháhá amúgy télleg nem semmi a krokis
Mind a 7 komment
Salad Fingers - saláta ujjú izé, aki szereti a rozsdás kanalakat, a csalánt, a csapokat, és az idegen kisfiút. Nagyon beteg! :)
3559 4 36 Izé
bandee1219: Az. :) De ez legeláb viccnek van szánva, viszont manapság a gyerekeknek készült rajszfilmek kom [...]
stero: eztet ismerem látam majdnem összeset ... nagyon eteg és nagyon fasza :D
CRaPtRaSH: csak irigyek vagytok mert nemlátjátok benne azt amit mi igen:DD
Mind a 36 komment
Kis mértékben sem tudományos megközelítése a "Mi történik ha egy csokor lufira felkötünk egy videokamerát majd szabadon engedjük" témának.

3707 1 16 Izé
bandee1219: Tényleg 2t. Ezt a 2t: http://theballoonproject.org/video.htm ,meg ezt a 2t: http://theballoonprojec [...]
Achilles: Gondolom az eső miat elázott, és az vitte a földre. Kíváncsi letem volna, milyen, mikor 15 kil [...]
Mol: Én azt hittem magasabbra megy. Megállt és annyi.
Mind a 16 komment
Új modellek ide vagy oda, úgy fest a Sony az európai régióban így is nagyot kaszálhat, ugyanis egyesek szerint már a nyáron beelőzi a fő konkurens X360-at, mely egy éves előnyével sem képes megállítani a PlayStation 3 úthengert.
357 0 0 Tech Izé
Airborne Early Warning and Control


874 0 0 Tech Izé
Lufikamera szanaszét a világ minden pontján.
1043 0 0 Tech Izé
Ünnepélyes eredményhirdető post ez.

A nagy érdeklődés melett megrendezett Első tech.izé.hu levitáló sószóró verseny nyertesei véletlenszerű sorrendben a következők: 

- Roland 66
- Elison
- PokerEZ
- SteveBoy

A furcsa egyezés az indulók és a nyertesek listájában azért van, mert nem tudtunk dönteni ezért úgy döntöttünk, hogy minden kedves induló kap egy bögrét.

Elison a remek remixért különdíjban részesül, ami meglepetés (még nekünk is)

Gratulálunk a győzteseknek, kellemes kávézást/teazást/tejezést kívánunk.
694 1 7 Tech Izé
Steveboy: Fantasztikus! Gratula minden indulónak és egyben tehát minden nyertesnek is! :D
Elison: YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ! :)
roland66: na hogy megnyugtassalak elküldtem!! :D
Mind a 7 komment
10 méter hosszú installáció ventillátorokból, mozgásérzékelővel megspékelve.

802 1 0 Tech Izé
Kezdő pilótáknak nem ajánlott. ;)
4362 2 9 Izé
bungle: cst küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=DqgZvb37NX0 Szöveg: "Mini reptér Nepálban. Elism [...]
bandee1219: Jó helyek a postolt helyen meg ingyen hullámvasút van felszálláskor, az nem rossz. :) Amúgy me [...]
bungle: Wrong link. Maybe http://ahboon.net/2008/01/17/strange-airports-from-around-the-world/ ?
Mind a 9 komment
A Vision Research bejelentette a Phantom V12 kamerát, ami nem kevesebb mint 1 millió képkocka rögzítésére képes másodpercenként! Mindezt persze csak limitált felbontásban, 256x8 pixeles méretben, de az 1280x800-as maximális felbontásban is 6315 képkockát készít a szerkezet egyetlen másodperc alatt!

Valószínűleg három különböző tárolókapacitással jelenik majd meg: 8, 16 vagy 32 GB, elképesztő fényérzékenységgel és a Vision saját fejlesztésű Extreme Dynamic Range technológiájával, amely egyetlen képkockán belül két különböző expozíciós beállítást tesz lehetővé.

A cég - amely egyébként a nagysebességű rögzítés specialistája - weboldalán jó pár látványos, nagy képkockaszámmal rögzített videót nézhetünk meg.
652 1 5 Tech Izé
roland66: nagyon nagyon állat! esetleg ezeket honnan lehetne letölteni? de annak is örülnék ha saját mag [...]
Elison: Ezzz nagyon komoly !!! Nekem már tetszettek a pisztolygolyós meg vizeslufiszétpukkanósok is de m [...]
dude: 256x8 pixel méretben? Nem túl nagy az? :D A Phantom V12 linkben egy space (a per és az utána k [...]
Mind a 5 komment
Amikor Pókembernek rossz napja van... ;)
8578 4 17 Izé
bandee1219: én sem hiszem, hogy azért ment neki, mert tudta, hogy nem fog sikerülni...
gyula400: Erre mondják elfogyott a nyáló máló nyávor háló és potty.
mephistto: de azért a pókösztöne jelezhetett volna neki :)
Mind a 17 komment
Igyál mókusból, avagy ami már nagyon kellett: mókucis piásüveg.
1685 0 46 Izé
bandee1219: Eddig még volt mindre külön, de végül is ismételheti, mint a rádiók.
bandee1219: Ez olyan Ghost Dog-osnak tűnt. :)
Luflee: MMGF :))))))
Mind a 46 komment
Fakártya Valentin  napra egyedi mintával. 
601 0 0 Tech Izé
Nagyszerű sportkocsik elhanyagolva
11125 0 23 Autó Izé
bandee1219: A magyar hatóságok által lefoglalt autók sem néznek ki sokkal jobban. Hagyják őket szétmenni [...]
Burdisgarage: Onnan bameg, hogy autószerelő vagyok és Olasz autó buzi és ami nektek ugyanolyan az nekem tökm [...]
zoleecool: Ez fájt. :S
Mind a 23 komment
Nagyszerű sportkocsik elhanyagolva
11039 8 23 Izé
bandee1219: A magyar hatóságok által lefoglalt autók sem néznek ki sokkal jobban. Hagyják őket szétmenni [...]
Burdisgarage: Onnan bameg, hogy autószerelő vagyok és Olasz autó buzi és ami nektek ugyanolyan az nekem tökm [...]
zoleecool: Ez fájt. :S
Mind a 23 komment
Digitális felhő. 
617 2 1 Tech Izé
Srobi: Mostmar boldogan fogunk meghalni..:D
Van 60 db jegyünk a Cukrosnéni c. vígjáték premier előtti bemutatójára (február 5., kedd 20 óra - Palace Lurdy Ház, 9.terem). A jegyeket azon Izé tagok között osztjuk szét, akiknek ki van töltve az adatlapjukon a nemük, születési idejük és az ország/város, ahol élnek; valamint helyesen válaszolnak a következő roppant bonyolult kérdésre: ki játssza a film címszerepét, Candy-t. A helyes megfejtéseket itt küldhetitek be, minden nyertes max. 2 jegyet kap (persze csak ha akar még valakit hívni, nem kötelező, írjátok meg 1 vagy 2 kell).

A film sztorija röviden (a válasz megtalálható a szövegben :) ):
Joe és Baggy szerint teljesen természetes, hogy a szakdoga témája egy pornófilm. Apró bonyodalmak azért nehezítik a munkát: például a producer, aki a pénzéért sztárt akar a filmbe, méghozzá nem akárkit.

Candy Fiveways (Carmen Electra), a világ első számú felnőtt filmese kellene, aki nemrég vonult vissza a szakmából... Viszont senki nem mondta, hogy egyszerű lesz áttörni a szülői hálószobában forgatott diploma-pornóval.

Előzetes:
4397 0 89 Film Izé
kulika: Utólag is de én is köszi a jegyeket! 8) Én is most nyertem először vhol 8) És Luflee én i [...]
rezlavor: Jelentem lezajlott a sorsolas, megkezdodott a nyertesek kiertesitese, ettol fuggetlenul rovidesen po [...]
Luflee: Es ? Nyertem ? :D
Mind a 89 komment
Van 60 db jegyünk a Cukrosnéni c. vígjáték premier előtti bemutatójára (február 5., kedd 20 óra - Palace Lurdy Ház, 9.terem). A jegyeket azon Izé tagok között osztjuk szét, akiknek ki van töltve az adatlapjukon a nemük, születési idejük és az ország/város, ahol élnek; valamint helyesen válaszolnak a következő roppant bonyolult kérdésre: ki játssza a film címszerepét, Candy-t. A helyes megfejtéseket itt küldhetitek be, minden nyertes max. 2 jegyet kap (persze csak ha akar még valakit hívni, nem kötelező, írjátok meg 1 vagy 2 kell).

A film sztorija röviden (a válasz megtalálható a szövegben :) ):
Joe és Baggy szerint teljesen természetes, hogy a szakdoga témája egy pornófilm. Apró bonyodalmak azért nehezítik a munkát: például a producer, aki a pénzéért sztárt akar a filmbe, méghozzá nem akárkit.

Candy Fiveways (Carmen Electra), a világ első számú felnőtt filmese kellene, aki nemrég vonult vissza a szakmából... Viszont senki nem mondta, hogy egyszerű lesz áttörni a szülői hálószobában forgatott diploma-pornóval.

Előzetes:
4905 1 89 Izé
kulika: Utólag is de én is köszi a jegyeket! 8) Én is most nyertem először vhol 8) És Luflee én i [...]
rezlavor: Jelentem lezajlott a sorsolas, megkezdodott a nyertesek kiertesitese, ettol fuggetlenul rovidesen po [...]
Luflee: Es ? Nyertem ? :D
Mind a 89 komment
Külső merevlemezház a legforróbb napokra.
523 0 0 Tech Izé
Wheelsurf

2485 0 24 Autó Izé
geree: jééé,ez AZ xDxD
bandee1219: Nekem is és ez tényleg kényelmesebb. XD
Philadelphia: Nah kész... a légitársaságoknak befellegzett :D:D
Mind a 24 komment
Wheelsurf

2532 1 24 Izé
geree: jééé,ez AZ xDxD
bandee1219: Nekem is és ez tényleg kényelmesebb. XD
Philadelphia: Nah kész... a légitársaságoknak befellegzett :D:D
Mind a 24 komment
Az eredeti tervek szerint a Sony ma szerette volna elindítani új PSP-s szolgáltatását, azonban apró homok került a gépezetbe, így ezt el kellett napolniuk.
487 0 0 Tech Izé
Japánosítsd a neved! Asszem én inkább maradok a nyehőcénél. ;)
25539 15 49 Izé
leep: Takukuno lettem.
bandee1219: Friends Forsaken Antrim Zeezrom
zippo: Kutamedoshichidome
Mind a 49 komment
A méltán nagysikerű páros újabb klipje, mely megint fantasztikusra sikeredett! :D

(az előzőt már kihevertétek?)
5190 2 32 Izé
bandee1219: Ezzel én is így vagyok, nem lesz a kedvencem, de hol van ez ehhez?: http://www.ize.hu/comments.php [...]
fubu: Ez odab@sz rendesen.
three.d: Buzi.
Mind a 32 komment
A látszat ellenére nem a női test technológiájával foglalkozik az oldal, hanem a ruhát alkotó  napelemek felhasználásával. 
1816 0 0 Tech Izé
Milyen kicsi a kicsi és milyen nagy a nagy!
8342165 33 23 Izé
bungle: Élien küldte: URL: http://images.4channel.org/f/src/589217_scale_of_universe_enhanced.swf Szöveg: [...]
bandee1219: Ha több az ablak, meg ilyesmi, akkor F11.
MrAngelo: Ddde ddddurrrvaaaa!!!
Mind a 23 komment
Remekbe szabott holland találmány ez, amivel széles körű derültséget okozhatunk, valamint ízléses zúzódásokat vagy töréseket szerezhetünk.
1191 0 1 Tech Izé
ismeretlen: Ez olyan mint a south parkban az a kütyű csak ezt nem kell szopni. még...
Az American Airlines a mai napon lezárta  az első 15 gépének repülés közben használható Wi-Fivel való szerelését.
618 0 0 Tech Izé
Pár nappal ezelőtt FutureRetrO kolléga megosztott Veletek pár krémet, melyekről a világhálón mindenki azt feltételezte, hogy a Crysis második részének kezdetleges fázisban leledző verziójának képei. Lássuk, mi is az igazság!
744 0 0 Tech Izé
"A RockStar ma hivatalosan is megerősítette a GTA IV legújabb debütálási dátumát. Ezek szerint Nico-val április 29-én - keddi nap - vehetjük be a "Nagy Almát", hogy kuzinunk hátsó felét megmentsük a maffiától."

T ovábbi friss részletek itt.
510 0 0 Tech Izé
Egyszer volt, hol nem volt... - játékok kicsiknek és nagyoknak
4296 3 13 Game Izé
ismeretlen: hát oké, de ha meg kiröhögnek ezért akkor le kell ugatni őket és kész. Ja azért vigyázz az [...]
babapiskóta: nekem tetszik...
JeLo: Szerintem jó hogy bekerült. De ha végigolvasom a kommenteket, mint egy párbeszédet, semmit nem [...]
Mind a 13 komment
Éjszakai képek a Földről.
13038 1 32 Art Izé
bandee1219: Vol haveromnak egy aktív háttérképe (v. képernyővédő, már nem emlékszem), ami egy ilyen, [...]
bandee1219: Aham, és az szted élőkép? Mert az nem egyszerre készült képekből van összereakva; annak nem [...]
bungle: Ann Arbor az első város ami a teljes utcai világítását LED alapúra cserélte. http://tech.ize [...]
Mind a 32 komment
Régebbi postok...