REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Micsoda futóverseny!!! A bagoly és a gorilla fej-fej mellet halad, majd szorosan mögöttük, picit lemaradva a róka következik. Na de ki fog nyerni??? ;)
924 1 0 Sport Izé
Fantasztikus fotók!

Szárnyas kiscica!
1271 0 4 Pink Izé
kingicike: szegény :(
TinusSs: De édes cica, de azért sajnálom szegénykémet.
megtalált: fujjj
Mind a 4 komment
Intenzív 4 napos béltakarító diéta

Akár 3 kilót is leadhatsz
831 1 1 Pink Izé
Sissi: Csak a kaki jön ki ilyenkor, ha valaki elegendő rostot eszik naponta, akkor eleve nem lesz benne a [...]
A gyorskaja szerelmesei...

Na, ki tetováltatna egy hambucit a bucijára? :D
4617 2 11 Izé
Balugray: Én a tetoválást sem igazán tudom megérteni, bár el nem ítélem, de ilyet....
Nusihusi: Fúj:S Még jó, hogy nem ettem:P A postkép durva:P
szomoja: gyökér f@sz amcsik
Mind a 11 komment
Rendszerezett természettudományos ismeretanyag.

(Kérdezzétek meg tőle az élet értelmét! :))
3716 8 10 Izé
Donny: én ezt nem értem. nem ugy van h nem vehet fel a grafikon egy adott helyen két értéket? ennek el [...]
bungle: Errtu küldte: http://bit.ly/1450fO :D
DeeT: nem Lost... Galaxis útikalauz stopposoknak. amúgy szerintem elég jó oldal.. elég sok mindent tu [...]
Mind a 10 komment
Meghökkentő fotó! Demi Moore fogatlan képeivel riogat
2427 0 1 Pink Izé
Balázs: riogatott ő a fogassal is xD
Fogamzásgátló férfiaknak (tartós megoldás).
10604 4 11 Izé
Nusihusi: Szerencsétlent jól tökön vágták:S:D
Teomoart: Szerintem az fájt inkább neki, hogy átmentek a lábán egy quaddal, ketten...:S
pumukli: Chimorin lelőtte amit írni akartam! A duciknak csak alulról lehet altalálni!
Mind a 11 komment
Pegote Ball
2186 0 0 Game Izé
Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans

Werner Herzog így nyilatkozott legújabb filmjéről a Cahiers du Cinéma-nak:

- Van egy új filmem, New Orleans-ban forgattam. Ebben teljesen megújítottam a bűnügyi film műfaját…
– A Mocskos zsaru remake-jéről van szó?
– Nem remake-ről van szó, ez is olyan, mint az Oroszországból szeretettel. Az utolsó James Bond sem a remake-je vagy a folytatása a megelőzőnek, hanem önálló mű. Egyébként sohase láttam a Mocskos zsaru című filmet, amit – hogy is hívják – Ferrero vagy valami Ferrari forgatott…
– Abel Ferrara
– Fogalmam sincs, ki is volt ez az Abel Ferrara. Annyit tudok, hogy vannak más filmjei is, de egyiket se láttam. Úgyhogy bízvást mondhatom, az én filmem autonóm alkotás, az én munkámnak semmi köze az övéhez. Egy dolog közös csak a két filmben, a cím, mivel a producer megvásárolta a jogokat. A producer keresett meg az ötlettel, talán mert volt valami, ami már a kezdet kezdetén mellettem szólt: Nicolas Cage világosan értésére adta a producernek, csak akkor írja alá a szerződést, ha én is ott leszek a fedélzeten. Nem ismertük egymást személyesen – találkoztunk ugyan egyszer, ő akkor még tizenkét éves volt, de mindketten elfelejtettük már –, és nekem is az volt az érzésem, hogy ezt a filmet nekünk együtt kell tető alá hozni. A Mocskos zsaru egyszerre vígjáték és bűnügyi komédia. Ezt azért emelem ki, mert a humort eddig nem nagyon vették észre a filmjeimben.

(Mellesleg megjegyezném, hogy mostanában nagyon megy crack a filmekben.:))

Imdb
909 0 0 Film Izé
Egy francia-olasz "hibrid" kenyeres furgon - és ez nem kacsa! :)
4394 0 5 Autó Izé
AVIREX: kb. az,ami az én kb. 1 héttel ezelőtti postommal..
mcsoma: mi volt a baj a cikkel, amit erről küldtem kb 1 hete?
AVIREX: + a fizu is 3x annyi,mint itthon..
Mind a 5 komment
Egy francia-olasz "hibrid" kenyeres furgon - és ez nem kacsa! :)
4449 3 5 Izé
AVIREX: kb. az,ami az én kb. 1 héttel ezelőtti postommal..
mcsoma: mi volt a baj a cikkel, amit erről küldtem kb 1 hete?
AVIREX: + a fizu is 3x annyi,mint itthon..
Mind a 5 komment
Félig már kész az Abu Dhabiban épülő "arab ferde torony", a Capital Gate. A 160 méter magas, 35 emeletes épületben szállodák, irodák kapnak majd helyet. Az épület dőlése 18 fok lesz, 14 fokkal több, mint a pisai ferde toronyé.
4472 0 11 Art Izé
Luperator: A csodáját nem is a dőlésben hanem a felépítésében látnám inkább. Érdekelne, hogy oldott [...]
Nusihusi: Olyan, mint 1 óriási csizma így első látásra:) Jó ötlet:)
humanhades: nekem tetszenek az arab felhokarcolok nagyresze, de ez vmi nagyon csunyara sikeralt.
Mind a 11 komment
Félig már kész az Abu Dhabiban épülő "arab ferde torony", a Capital Gate. A 160 méter magas, 35 emeletes épületben szállodák, irodák kapnak majd helyet. Az épület dőlése 18 fok lesz, 14 fokkal több, mint a pisai ferde toronyé.
5464 6 11 Izé
Luperator: A csodáját nem is a dőlésben hanem a felépítésében látnám inkább. Érdekelne, hogy oldott [...]
Nusihusi: Olyan, mint 1 óriási csizma így első látásra:) Jó ötlet:)
humanhades: nekem tetszenek az arab felhokarcolok nagyresze, de ez vmi nagyon csunyara sikeralt.
Mind a 11 komment
12 tipp, hogy sikeres legyen a fogyókúrád
580 1 0 Pink Izé
Na ezeket Mr. T tuti kinyírná. :D
1199 0 1 Sport Izé
Mr.T.: :DDD
5 forró tipp az erotikus sztriptízhez
1340 2 0 Pink Izé
Melyik napon született a pasid?

Ezért fog megnősülni
1287 0 0 Pink Izé
Gondolom nem nehéz kitalálni, mi fog történni... ;)
16452 3 27 Izé
Luperator: Átvehetnék a bankok lakásfelújítási reklámnak.:)
Powaflips: camerawomann nem szivbajos:D
Gyurci: sztem photo shop :D
Mind a 27 komment
Kattintás elött kéretik megtippelni, hogy szerintetek mi fog történni.
5775 0 16 Tech Izé
Cableguy: hát mostanában ettől gyengébb postok is jönnek, ha egyáltalán jön valami. Ha már itt tartun [...]
CRaPtRaSH: igen, postválságos... és? akkor küldjön vki jobbat, ha zavarja
Matyesz: Hát vagy nemm:):):) LoL
Mind a 16 komment
A csirkék története
9477 2 32 Izé
zodiac: http://www.youtube.com/watch?v=289CD_lEdEk
armedarmy: ugye ugye tanya közelébe semmilyen elektronikai felszerelést nem kellene eladni, főleg nem webca [...]
doxa16: ekkora gyökeret. még olvasni se tud...
Mind a 32 komment
LEGOzzunk ismét egy kicsit!
4873 0 3 Autó Izé
JosephPorta: Ez jóó:-))))
X: A következő sorokat csak 18 éven felüliek olvashatják el!!! Legóról jut eszembe: -Mi a kül [...]
Fireblade1000: Már kinőttem a Legoból!!! vagy nem :))
LEGOzzunk ismét egy kicsit!
4676 9 3 Izé
JosephPorta: Ez jóó:-))))
X: A következő sorokat csak 18 éven felüliek olvashatják el!!! Legóról jut eszembe: -Mi a kül [...]
Fireblade1000: Már kinőttem a Legoból!!! vagy nem :))
Fogoly Tour de France, "szökést" jelentő sprintelés nélkül. :D
837 0 0 Sport Izé
Magyaroszággal kapcsolatos kvíz játékok. Vaktérképek, földrajzi, közlekedési, vasúi játékok.

(egy kis "Ismerd meg hazádat" amúgy sem árthat - Errtu ;) )
11208 13 4 Izé
Luflee: Nekem is egy ilyen kerdes volt az elso, de mostnem tudom, hogy google earthbe ha megneztem volna, ak [...]
MStipee: Tordas települést "Tardos"-nak írták, nocomment. Egy dolog hogy ismerem Magyarországot, Földra [...]
Skatopia: XDDD lol
Mind a 4 komment
Magyaroszággal kapcsolatos kvíz játékok. Vaktérképek, földrajzi, közlekedési, vasúi játékok.

(egy kis "Ismerd meg hazádat" amúgy sem árthat - Errtu ;) )
26149 5 1 Game Izé
kzs: Látom sokan megnézték, én elég keveset találtam el, remélem ti jobban ismeritek Mo-t :)
4 árulkodó jel, hogy a pasid meg fog csalni

Még tehetsz ellene!
1749 0 0 Pink Izé
Mártírok

(Martyrs,2008) Lucie-t több mint egy évig eltűntként tartották nyilván, amikor váratlanul egy út szélén megtalálják. Úgy tűnik megőrült, teljesen zavarodottan viselkedik, képtelen beszélni róla, hogy mi történt vele és ki a felelős az eltűnéséért. A rendőrség talál egy elhagyatott vágóhidat, és minden nyom arra utal, hogy a lány az ottani fagyasztókamrában volt fogvatartva. A nyomozókra nehéz feladat hárul: kideríteni, hogy került oda, mi történt ott és hogy sikerült elszöknie onnan Lucie-nak.

Imdb | az eredeti Francia nyelvű honlap itt

 
762 1 1 Film Izé
Lex: Hát ez mind jó amit leírtatok, de ez kb a film első 2 perce.A nyomozókat kb 2 jelenet erejéig [...]
4 rejtett ok, ami miatt képtelen vagy fogyni

Tegyél ellenük!
1347 0 0 Pink Izé
- Drágám, elugrok sörért.
- Ok, hoznál nekem is pár dolgot?
- Kizárt, mert most fotellal megyek.
3273 0 8 Autó Izé
Maccoyi: Ezeket nézzétek meg: http://www.armchaircruisers.com/ még kanapé is van. :D
Cableguy: Tiszerintetek ha lehetne közutakon ilyennel járni akkor mi lennénk az egyedüli állam aki regad [...]
Békatallér: Hmmm. Egyre kevésbé akarok autót. :D
Mind a 8 komment
- Drágám, elugrok sörért.
- Ok, hoznál nekem is pár dolgot?
- Kizárt, mert most fotellal megyek.
3269 2 9 Izé
Maccoyi: Itt egy kanapé működés közben: http://www.youtube.com/watch?v=R6Z27aP-hz4
Maccoyi: Ezeket nézzétek meg: http://www.armchaircruisers.com/ még kanapé is van. :D
Cableguy: Tiszerintetek ha lehetne közutakon ilyennel járni akkor mi lennénk az egyedüli állam aki regad [...]
Mind a 9 komment
5 fontos tény az orgazmusról

Amit feltétlenül tudnod kell
1570 0 2 Pink Izé
csillaghal: ó már vártam, dierkt ezt a kéept raktam be, és nem másikat! :) Mostnaában ugy sincsenek guszt [...]
Mmiray: Aztmindenit milyen gusztustalan ez a pali a képen :O:O Bányek hajvonalig mindenütt borotvált, k [...]
Röyksopp - Röyksopp Forever

Az Új album egyik legjobb dala, halgassátok jól :D
961 0 4 Zene Izé
ddora7: Ez nagyon jó szám.Elég erős és felejthetetlen, jól összerakták :D
MStipee: Nekem új albumról a Happy up Here tetszett legjobban, talán mert az a leg-röykösebb
Stofie: És én is ott leszek az első sorban:d
Mind a 4 komment
A Freedom Fighters nevű underground hiphop zenei formáció első sajátkészítésű videóklipje.

Freedom Fighters - Döntés
946 2 1 Zene Izé
deeprecen: Magyar unerground eggyüttes freedom Fighters névvel:S Amúgy is van egy ilyen csapat ...ez csin [...]
The Grudge 3 (Átok 3)

Amerikában március 24.-én volt a premierje, hozzánk nem tudni mikor fog elérni, de már dvd-n kapható (na az se nálunk, a lényeg, hogy megtudod nézni, ha nagyon akarod, és nem érdekelnek a törvények). :)

"Ha eddig azt hitted, hogy már vége, és nem lesz több ártatlan áldozat abban a titkokkal teli házban, Tokióban, akkor tévedtél. Januárban kezdték ugyanis forgatni a The Grudge (Átok) című klasszikussá vált horrorfilm harmadik, és félhetően befejező részét. A filmben feltámadnak a holtak, hogy újra megrémisszék a gyanútlan embereket és újabb vérengzős kegyetlenkedés kezdődjön, amelynek végén nem biztos, hogy a jó győz. A hátborzongató történetet ezúttal Toby Wilkins (Devil’s Trade tv sorozat) rendezi."

Borka Roland

Imdb
1147 2 0 Film Izé
ATTACK! ATTACK! - You and me
én személyszerint a FOB régebbi zenéjéhez hasonlítanám (figyelni a 2 énekes hangjat), de egy picivel nekem jobban tetszik ;)

myspace
542 0 0 Zene Izé
Ejj, de szemtelen ez a darázs... :D
951 0 0 Sport Izé
Poras Chaudhary képei India színesebbik feléről... A Holi, amit a Színek Fesztiváljaként is ismerhetünk egy tavaszi hindu fesztivál Indiában. Erről láthattok pár képet igazán igényesen fotózva.
2064 1 3 Art Izé
Mol: Ez tényleg ilyen színes! Március elején volt, ha nem csal az emlékezetem. 3-4 napig is eltartot [...]
M.Andreas: Ez a festékdobálás jó buli lehet. :)
Fireblade1000: ez most tényleg ilyen színes vagy csak én ittam túl sokat!?:))
Poras Chaudhary képei India színesebbik feléről... A Holi, amit a Színek Fesztiváljaként is ismerhetünk egy tavaszi hindu fesztivál Indiában. Erről láthattok pár képet igazán igényesen fotózva.
2626 6 6 Izé
bungle: www.boston.com/bigpicture/2012/03/lathmar_holi_festival.html
Laretta: Növényi festék :) Jó móka lehet én kipróbálnám :D
bungle: Fotók az ideiről: www.boston.com/bigpicture/2011/03/holi_festival_of_colors.html
Mind a 6 komment
A világ egyik legnagyobb digitális fotója.

214414 x 80571 pixeles, tehát 17,27 Gigapixeles; 96,5 GB memória szükséges digitális tárolásához; 2 046 képből rakták össze, a gép pedig egy Nikon D2x, 300mm-es f/4 lencsével, 1,7-szeres kovertálású objektívvel; 17,98 x 6,7 méteres a kép, ha 300dpi-s minőségben nyomtatják (2,54 cm-enként -1 inch - 300 képpont található).

Számoljátok meg, hány ember van rajta! ;)
12415 0 25 Art Izé
babapiskóta: á! az csak egy grizzly formájú árnyék viszont a kép bal oldali egyharmadánál alul a farm mel [...]
Mr.T.: Gyanús hogy csak beszivattak :D
england: hali, csak azért regiztem be ide mert már kiesik a szemem a fejemből annyira szétnéztem a yosem [...]
Mind a 25 komment
A világ egyik legnagyobb digitális fotója.

214414 x 80571 pixeles, tehát 17,27 Gigapixeles; 96,5 GB memória szükséges digitális tárolásához; 2 046 képből rakták össze, a gép pedig egy Nikon D2x, 300mm-es f/4 lencsével, 1,7-szeres kovertálású objektívvel; 17,98 x 6,7 méteres a kép, ha 300dpi-s minőségben nyomtatják (2,54 cm-enként -1 inch - 300 képpont található).

Számoljátok meg, hány ember van rajta! ;)
15564 22 25 Izé
babapiskóta: á! az csak egy grizzly formájú árnyék viszont a kép bal oldali egyharmadánál alul a farm mel [...]
Mr.T.: Gyanús hogy csak beszivattak :D
england: hali, csak azért regiztem be ide mert már kiesik a szemem a fejemből annyira szétnéztem a yosem [...]
Mind a 25 komment
Régebbi postok...