REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Liquid Measure
8940 7 17 Izé
Purple: http://www.freewebarcade.com/game/liquid-measure-2/
zsolamake01: 10-12 gondolkodos.A többi meg elsöre.
TomFace: Jó volt, talán én is a 10-esen gondolkoztam a legtöbbet.
Mind a 17 komment
Liquid Measure
15621 5 18 Game Izé
Dawe: nem kell rajta sokáing gondolkodni mert akk nem jövök rá de én 19. jutottam
no1z: jó játék... nem is nehéz csak 1-2 pályánál kellett gondolkodni:D
blasi: ha még aktuális a 12 es részhez kép: http://kepfeltoltes.hu/090601/103225140012_www.kepfeltoltes [...]
Mind a 18 komment
Faboarts - egy Hondurasban élő fiatalember rendkívül aranyos és jópofa képei, melyeket főleg krétával rajzol.
5333 2 7 Art Izé
MStipee: Köszi annak aki kirakta hogy összehozta a többit is a postkép mellé :)
rubigo: Aranyosak, de sajnos mind szomorkás hangulatú szerintem...
Traktorman: Nagyon jó kis képek! Annyira tetszenek hogy nincs szívem lelopni egyet sem! :)
Mind a 7 komment
Faboarts - egy Hondurasban élő fiatalember rendkívül aranyos és jópofa képei, melyeket főleg krétával rajzol.
5422 10 7 Izé
MStipee: Köszi annak aki kirakta hogy összehozta a többit is a postkép mellé :)
rubigo: Aranyosak, de sajnos mind szomorkás hangulatú szerintem...
Traktorman: Nagyon jó kis képek! Annyira tetszenek hogy nincs szívem lelopni egyet sem! :)
Mind a 7 komment
Hősök - Utolsó vasárnap

A 2008-as Klasszik nagylemez második videóklipje, mely a Pétfürdői Közösségi Ház és Könyvtár színháztermében forgott.
886 4 0 Zene Izé
Webb Bland fotói elsősorban autókról.
4944 0 2 Art Izé
Cromex: Bazz, CL220-as. AWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW
Fireblade1000: Van itt minden, mi szem szájnak ingere!!! és még szépek is
Webb Bland fotói elsősorban autókról.
5882 10 2 Izé
Cromex: Bazz, CL220-as. AWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW
Fireblade1000: Van itt minden, mi szem szájnak ingere!!! és még szépek is
1 elég jól sikerült videó, ami betekintést nyújt Monaco és a Formula-1 kapcsolatába. Szerintem elég látványos!!
1310 0 4 Sport Izé
Balázs: versenyt, a forma 1 et
Maccoyi: Travis küldte: Újabb Brawn győzelem, Ferrari fellélegzés. Képek a monaco-i nagydíjról! htt [...]
Killex: mármint mit...? versenyt, videót...?
Mind a 4 komment
Kicsit letargiába esett a srác. :D
1106 0 3 Sport Izé
kisadria: Pontosan!
likol: jajj de gonosz vagy....:D
Balázs: kómába kéne neki...
G-Force (Rágcsávók)

Jerry Bruckheimer producer filmje, ami családi akciófilmnek igérkezik. A történet lényege az, hogy az amerikai kormány állatokat képez ki titkos akciókra. Az állatcsapat most hörcsögökből, vakondból és egy légyből áll.

Imdb | Előzetes
1085 2 6 Film Izé
posa86: Tengerimalacok és nem hörcsögök! Egyébként k...a joo lessz
speegy: Ma láttam a 3D-s előzetesét a G-force-nak.Szerintem nagyon el van találva és a látvány sem le [...]
neomatsek: nekem elég erőltetett volt,szal annyira nem jött be:D
Mind a 6 komment
Che - Az argentin - Che: Part 1 (Guerilla - The Argentine)

Che Guevara neve negyven évvel halála után is élénken él a köztudatban, talán összes kortársánál pontosabban személyesíti meg a hatvanas évek forradalmi hangulatát. Világméretű márkanév lett, arcképe ott figyel minden sarkon: fiatal, jóképű és idealista, az elnyomottak bajnoka - egyfajta ikon, sokak álmainak, reményeinek megtestesítője. Életrajzi filmje két részből épül fel, egymásra vetítve Che pályafutásának két szakaszát: az első rész az 1955 és 1962 közötti eseményeket eleveníti fel, a küzdelmet Batista diktatúrája ellen, aprólékos részletességgel bemutatva azt a kimerítő gerillaháborút, amit Castro és Che Guevara a kubai vidéken folytatott, mielőtt dicsőségesen bevonultak Havannába.

“Soderbergh filmeposzát nem fűtik romantikus érzelmek, de forradalmi hév sem. Lehet, hogy Che a mai napig abszolút menőnek számít, a rendező hozzáállása azonban még nála is menőbb. Miközben a címszereplő és társproducer Benicio del Toro izzó szenvedélyt visz alakításába, Soderbergh törekvése inkább arra irányul, hogy felfedezze a forradalom rock-bálványának személyisége mélyén rejlő hidegfejű mérnököt.” (J. Hoberman)

Imdb | Előzetes
1529 0 7 Film Izé
Erunder: Mik voltak azok? Én az elmúlt pár napban nem voltam itt, mert elkezdtem melózni.
Bejja: AZ ÉN POSTJAIMAT IS LESZEDTÉK :((((
superxaba: és ki más lenne a főszereplő, ha nem Benicio del Torró.... tá-dá-dá-dáááá
Mind a 7 komment
Isteni tortarecept azoknak akik nem először fognak fakanalat a kezükben!
647 0 6 Pink Izé
Armada: csak mert óriási vágyat érzek, hogy azonnal kitépjem a monitorról ezt a tortát, és az arcomb [...]
neomatsek: miért?
Armada: jaj! Ez a kép nagyon aljas :)))))
Mind a 6 komment
Professzionális oktató videó. ;)

Folytatásos... A Bogyó és a A Gumi.
10546 3 7 Izé
Mr.T.: Köszi öreg, az emlegetett OTP: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=11930
buceee: http://www.indavideo.hu/video/Whos_down_with_OTP_OTP_Rap?action=video_site&video_title=Whos_down_wit [...]
Lilu__cica: Légyszíves ne! Ez fáj... De amúgy üt!
Mind a 7 komment
"Csak azért is beparkolok ide!"
9767 1 46 Izé
Purple: http://www.youtube.com/watch?v=nuyMMLdPt4Y&feature=related hát ja :D
Mr.T.: Majd előtte fellövünk egy alpakát próbaképpen :D
bungle: Húú, az úgy hallottam elég veszélyes az emberiségre. :D
Mind a 46 komment
Graffoto: Photorealistic Graffiti
2669 0 2 Art Izé
te.sas!: Ettől? :DDD
Fireblade1000: Eszem f@szom megáll!!!!! :))
Graffoto: Photorealistic Graffiti
2745 3 2 Izé
te.sas!: Ettől? :DDD
Fireblade1000: Eszem f@szom megáll!!!!! :))
Egy igen hasznos védőberendezés az amerikai Sawstop cégtől, amely 3-5 századmásodperc alatt állítja meg a fűrésztárcsát, ha emberi bőrszövetet érzékel. Ha valami, hát ez hasznos dolog, főleg annak tekintetében, hogy évente több, mint 3000 amputálás történik az asztali körfűrészek miatt/által. (amerikai adatok alapján)
4908 0 6 Tech Izé
AVIREX: Question: akko' igy hogy lesz levagva a tetves ciganyok feje? Hmmmmm??? Answer: baltaval [:
PyrO: Nem fake, a Time Warp című discovery Channel-en futó műsorban volt bemutatva. Most indult magyar [...]
orsyka_001: Tökjó:)) Csak az a fém bigyó, ami megállítja a fűrészt... az nem kicsit hajlott meg... azt m [...]
Mind a 6 komment
Így fogyj le mozgás nélkül!

A 3 leghatékonyabb módszer
608 0 1 Pink Izé
ruddi: ne egyél:) ha nem eszel akkor még a szád se mozog:D
Elkészült új videójával a Chimaira, amit a Destroy and Dominate című dalhoz forgattak.
551 1 0 Zene Izé
T-Pain ft. Jamie Foxx - Blame It
609 1 0 Zene Izé
Julie & Julia (Kalandjaim a konyhában)

Kételyben Amy Adams tanult már egy-két (nem feltétlenül szép) dolgot az életről Meryl Streeptől. Most folytatódik az oktatás, de, mint a Julie & Julia című film előzeteséből kiderül, a középpontban egy lényegesen kellemesebb téma áll: a főzés és az evés. A film a nálunk is megjelent Julie & Julia - Kalandjaim a konyhában című könyvön alapul, ami pedig Julie Powell blogjából készült, ami pedig Julia Child Mastering the Art of French Cooking című könyvéből indult ki.

A Franciaországban élő amerikai Child (a nagyon furán beszélő Meryl Streep) az 50-es évek elején vágott bele két barátnőjével a “hivatásos” főzésbe, és a 60-as évek elején adta ki a fent említett könyvet, ami lényegében megismertette az amerikaiakkal a francia konyhát. Powell (Amy Adams) 2002-ben úgy döntött, hogy unalmas életét azzal dobja fel, hogy egy év alatt megfőzi a Child könyvében szereplő több mint 500 receptet, és ezt blogján dokumentálja. A blog hamar nagy népszerűségre tett szert, így lett belőle 2005-ben könyv, most pedig film köszönhetően az egyik legnépszerűbb csajfilm-rendezőnek, Nora Ephronnak (A szerelem hullámhosszán, A szerelem hálójában).

Imdb
497 0 0 Film Izé
Vajon mi fog történni a következő képkockán?

Esetleg tippelhettek is, ha van kedvetek.
1426 0 2 Sport Izé
Balázs: arra tippeltem volna hogy a bicós leüti de nem:D
szomoja: elvasalja a motoros a zászlós csávót?
 Egy újabb fodrászos játék
6440 1 1 Game Izé
nymisi: ez nagyon jó legalábbis a kisebbik lányom szerint
The Princess and the Frog

Évekkel ezelőtt a Disney stúdió mondogatta bőszen, hogy ezentúl ne nagyon számítsunk tőlük hagyományos, azaz a kézzel rajzolt animációs filmekre. Az utolsó ilyen alkotásuk A legelő hősei volt, amire 110 millió dollárt költöttek és hazájában csak 50 millió kapart össze. Valaki azonban úgy gondolta ott a cégnél jó lenne még egy hasonló mű (talán a nosztalgia hatására?) és hozzá is fogtak a The Princess and The Frog-hoz. A történet a közismert "herceg békává változik és meg kell csókolni, hogy visszanyerje alakját" sztorit dolgozza fel kissé másképpen.

ImdbElőzetes1 | Előzetes2
847 4 0 Film Izé
Van aki nem szerette volna a rutin vizsgán az "Y megfordulást" húzni. :D
16634 3 44 Izé
Balugray: http://www.youtube.com/watch?v=umzbB0dEZSo
Balugray: Rutinpályán az Y fordulónál +1* tolathatsz, időkorlát asszem nincs...
Drawen: az a baj, hogy nem csak egy ilyen szerencsétlen (és nem csak nő) van az utakon, és én meg szopo [...]
Mind a 44 komment
Reklám- és versnyfotók a legendás, a 70-es évek autóiparának egyik legmeghatározóbb modelljéről, a BMW 2002-ről.

Itt pedig egy másik, éveken "átszáguldó" képgaléria: Ford Capri Coupe.
4517 0 5 Autó Izé
zeroCrashObreak: Nekem tetszik, nem fizetnék érte de vmi tetszik benne.
papaluige: hát nem egy szépség!
Beno89: Hát akkor régen is hülye voltál meg most is.
Mind a 5 komment
Reklám- és versnyfotók a legendás, a 70-es évek autóiparának egyik legmeghatározóbb modelljéről, a BMW 2002-ről.

Itt pedig egy másik, éveken "átszáguldó" képgaléria: Ford Capri Coupe.
4611 3 5 Izé
zeroCrashObreak: Nekem tetszik, nem fizetnék érte de vmi tetszik benne.
papaluige: hát nem egy szépség!
Beno89: Hát akkor régen is hülye voltál meg most is.
Mind a 5 komment
Red Bull utcai parádé Szeged 2009.

( Rengeteg videó  van már most fent a You Tube-n, ha tudtok esetleg még jó minőségű videókat valamelyik videómegosztón, akkor a linkek jöhetnek a kommentekhez. Köszi előre is. )
912 1 3 Sport Izé
Balázs: durván odatette az öcskös:)
ga_-bor: Én is kint voltam, nagyon jó volt.
Maccoyi: Ha van esetleg élménybeszámolótok az is jöhet a kommentekhez. :)
Nyáridéző receptek

(Az utolsó a legtutibb:))
678 0 7 Pink Izé
CRaPtRaSH: ja és ha az ideért csinálok neked vmi fincsit:D
CRaPtRaSH: és nem csak azért mert én bántanálak ;D kemény népek ezek a veszprém megyeiek :D van még mo [...]
papaluige: - visszaírták,h megnyertem Krepit 2 napra! :))) de írták azt is,h jobb ha visszautasítom,a saj [...]
Mind a 7 komment
Így készülnek a japánok a 2010-es labdarúgó-világbajnokságra. :)

Kapus edzés 
1201 0 0 Sport Izé
Nine

A Nyolc és fél című Fellini-film musical-feldolgozásában ugyan egy férfi körül bonyolódnak az események, de fontos szerep jut az őt körülvevő nőkoszorúnak is. Guido Conti mellett ugyanis megjelenik többek között a felesége, a szeretője, az édesanyja, a producere, a pártfogoltja… Nem mellékes tehát, hogy kiket sikerül megnyerni a női szerepekre. A névsor ugyan még nem teljes, de már most lenyűgöző. Marion Cotillard, Penélope Cruz, Sophia Loren, Nicole Kidman és Judi Dench biztosan feltűnik majd Rob Marshall filmjében.

Imdb | Előzetes
1742 2 0 Film Izé
Egy forró pillantás, egy ölelés... mindezt egy rendőrtől? Mit akarhat?? :D

Tippeket a kommentbe!
8597 4 34 Izé
kotta: Lentről-kezdésekről szólnak a korábbi, tényleg jó és okos vélemények, és mindkettőnek ig [...]
Opra: Hát elsőre én is egy kandi kamerás műsorra tippeltem, de így sokkal jobban tetszett! Sajnos Ma [...]
lokko: a szemléletváltásra valóban szükség van, de te magad sem estél még át rajta, mert te is fel [...]
Mind a 34 komment
A legújabb forradalmi fogkefe, hajlított rugalmas nyél a hátsó fogak elérésére is.
7728 2 11 Izé
Pkmici: szerencsétlen patkány!
teccikerteni: elég szar megfigyelő vagy...ha megnézed jól, az is látszik,hogy mozog a patkany mikor a kölök [...]
tentacle: Ez most komolyan mondod?
Mind a 11 komment
Seress Rezső - Szomorú Vasárnap

Az öngyilkosok himnusza - így nevezték a harmincas évek végén a Szomorú vasárnap című dalt, mely az egész világot bejárta. Az a legenda járta róla, hogy valami egészen különös, mágikus hatása van. Aki meghallja, olyan mély depresszióba kerül, hogy öngyilkosságot követ el.
A dalt Seress Rezső és Jávor László írták 1935-ben, még Szomorú Vasárnap néven. Hatására kisebb öngyilkossági hullám indult (a városi legenda szerint legalább 17 esetről volt szó). A ballada később, 1941-ben Billie Holiday nyomán lett világhírű Gloomy Sunday címmel. Mint tudjuk - hasonlóan Seresshez - ő is tragikus halált halt. A dalt mind Amerikában, mind pedig Magyarországon betiltották.
Hogy e mögött a városi legenda mögött mennyi a tény és mennyi a világméretű hisztéria, avagy a show biznisz reklámfogása: kideríthetetlen. Tény, hogy az emberiség a dal születésekor, 1933-ban a gazdasági depresszió közepén és a világháború küszöbén állt.

(remélem azért nem lesz senki sem öngyilkos, még rám fognák...)
984 1 6 Zene Izé
Purple: holnapra kint lesz.
Purple: most ezért nem fogom végignézni.. küldjél, max ha egyezés van nem kerül ki....
deeprecen: Purple..légyszi mond meg hog yvan e még Szürke Állomány várólistán...ha nincs akkkor küldö [...]
Mind a 6 komment
Most mókusokat fogadott örökbe egy cica. :)
5158 2 8 Izé
bungle: Davek küldte: URL: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=26367 Szöveg: Amikor a kutya fogadja ör [...]
tentacle: De mikor fog már végre kacsacsőrűemlősöket?
Nusihusi: Legközelebb patit fog örökbe fogadni, vagy pitbulltXD:D
Mind a 8 komment
Csokival száguldó bio-versenyautó.
569 0 1 Sport Izé
Balázs: nagyfokú pocséklás:D
Amikor még nem volt a fényképezőgépen "delete" gomb...
14891 6 11 Izé
Purple: igen, ezen én is kiakadtam.. :D fogyarékfamily...
M.Andreas: "Jim was kind enough to remind everyone to shake well." http://awkwardfamilyphotos.files.wordpress.c [...]
Luflee: igen, sajat kezem munkaja, vagy mi a szosz..
Mind a 11 komment
Valerie Morignat - Underwater Photography
7895 0 4 Art Izé
Nusihusi: :) Tök szép képek:)
nyehőce: Nagyon jó képek! Nekem ez is tetszik: http://www.valeriemorignat.com/images/TSI/bodies_underwater_ [...]
Re-Peet: egyből nyert nálam a csaj a vizespolóversenyen :D
Mind a 4 komment
Valerie Morignat - Underwater Photography
9147 9 4 Izé
Nusihusi: :) Tök szép képek:)
nyehőce: Nagyon jó képek! Nekem ez is tetszik: http://www.valeriemorignat.com/images/TSI/bodies_underwater_ [...]
Re-Peet: egyből nyert nálam a csaj a vizespolóversenyen :D
Mind a 4 komment
Kb. így fog kinézni a számítógéped, ha nem takarítod!
8152 6 30 Izé
1b0r90: jólvan mindjárt kifújom azt is a kompresszorral xD
Nusihusi: :) Nem csodálkoznék, ha valamelyikben egér vagy patkány verne tanyátXD
Maccoy: Van ám "Staubkatze" rendesen. :D
Mind a 30 komment
Régebbi postok...