Terence McKenna - Higgy Magadban
(magyar felirat CC gombbal kapcsolható)
2170
2
Izé
Új beetetési módszer a horgász... izé... ivóversenyen. ;)
3423
1
Izé
„New York, New York” ...ja, ez most nem az. :)
Nem csak a metrón állatkodnak.
2874
1
Izé
Az idei parasztolimpia reklámfilmje... igen, van ilyen. :D
A tavalyi
A tavaly előtti - ez a személyes kedvencem. :)
3219
0
Izé
„Unalmas” várakozás a prágai reptéren :)
3562
1
Izé
Újra elindult a
chemtrail őrület, kitálalt egy pilóta: „Évek óta embereket mérgezek”
Ezért nem kell ide részvételi demokrácia (beküldő: Vaddi)
4177
0
Izé
Kama, a szörfölő malac
1490
0
Izé
Újabb BMW-s látványosság
2646
0
Izé
Így NE kerüld ki az internetes cenzúrát
Az internenet cenzúrázzák, és nemcsak Kínában, Törökországban meg Iránban, ahogy azzal riogatni szokás, hanem az elméletileg szabad világban, az USA-ban, az Európai Unióban és azon belül Magyarországon is.
4212
1
Izé
Így tette színesebbé a Neopaint Budapestet
1084
0
Art Izé
Így verd át a Mercidet
Az autóban dolgozik egy sávtartó elektronika, amely képes arra, hogy apró korrigálásokkal akkor is úton tartsa a kocsit, ha a sofőr valamiért nem tartja pontosan az úton. Mivel a legtöbb országban egyelőre törvény tiltja a sofőr nélküli autózást, ezért egy elektronika adott időközönként ellenőrzi, hogy a sofőr a kormányon tartja-e a kezét. Ez egy szenzor, ami a kéz a súlyát figyeli, és ha az nincs a kormányon, akkor lekapcsolja a rendszert.
3946
1
Izé
Ukrán útfelbontás ;)
4754
0
Izé
Szelfizomerősítő kütyü - (T)facepao ;)
3503
0
Izé
Egy ATM, ami tudja mire vágysz igazán :)
2740
0
Izé
Két tehetséges nő parkolása (remélem a babakocsit az apuka tolja).
4482
0
Izé
2123
1
Izé
3198
0
Izé
Tudtátok, hogy létezik kizárólag jobb kezes gereblye? ;)
Egyszer biztos egy motoros „félkarú rabló” tépte le a karját, azért olyan izgatott a bácsi... ;)
2933
0
Izé
A konteótörténelem pillanatképei
Na mi köti össze a piramisok csúcsát a Holdon lobogó amerikai zászlóval? Hát persze, hogy a chemtrail gyanúsan szétterülő vegyszercsíkjai! Az összeesküvés-elméletek ugyanis nem ismernek tér- vagy időbeli határokat, az ókortól napjainkig mindenhol ott sejtik a színfalak mögötti szervezkedést, és mindenben rálelnek a sötét titokra.
3338
0
Izé
Érdemes metróval közlekedni! ;)
1380
0
Izé
„Srácok, ugye nem bánjátok, ha egy kis időre én is csatlakozom?” :)
2471
0
Izé
Miért nem alszanak együtt? :)
3550
0
Izé
„Az légy, aki vagy, érezd jól magad...” ;)
3560
0
Izé
Akiket tuti nem kívánsz szobatársnak
5096
0
Izé
Nem hiába mondom mindig, hogy marha jó zene ez a „Royals” :)
3120
0
Izé
Táncoló slinky
1919
0
Izé
Orbán Viktor: „Vert az apám és mindig volt egy kis skizofrén hajlamom”
2633
0
Izé
„Hagyjad Szilveszter, ez nem csőrike!” ;)
3741
0
Izé
Tolvajtempó (tréler) ;)
6742
0
Izé
„Szeressük egymást gyerekek...” ;)
3525
1
Izé
London régen és most
2905
0
Izé
” Sötét volt már, baljósan zúgtak az útmenti jegenyék ” - legjobb kárbejelentő a Hungária Biztosító archívumából
5271
4
Izé
„Beeee vagyunk zárva, hintázni akarunk!” :)
2649
0
Izé
Nem csak ellenőrként lehet metrón pénzt keresni. ;)
2842
0
Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunkban: vattapamacsok szemmel és füllel :)
Hondurasi fehér-denevér (Ectophylla alba)
Találtok róluk még képeket
itt és
itt
2138
0
Izé
Elég érdekes klip: DyE ft. Egyptian Lover - She's Bad ;)
2845
0
Izé
Ilyen az átugorhatatlan YouTube reklám ;)
4746
0
Izé
„Lécci maradj örökké ilyen kicsi!” :)
1993
0
Izé
Batmetal
2684
2
Izé
Szerintetek itthon mennyi idő alatt szednék darabjaira a robotstoppost? ;)
1780
0
Izé