REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A 6 leggyakoribb Facebook fotó típus
1813 0 11 Pink Izé
cupoj: Nekem a gitáros parton ülős kifejezetten teccik! Sztem naon művészi! Egyébként meg tényleg i [...]
Sissi: Ja jó:D Bevallom lusta voltam elolvasni, nem volt kedvem angolozni:)
orsyka_001: szerintem pedig szép a csaj, és nem olyan mű, mint a mostanában divatosak... Dehát... mit csod [...]
Mind a 11 komment
30 perc, mínusz 900 kalória

Mozgás nélkül!
431 0 0 Pink Izé
Tesztelni nagyon fontos minden terméket. Ha valaki tud tesztelői állást ilyen helyen, azonnal szóljon! :D
15674 3 15 Izé
tentacle: Én tudok ilyen állást: nőgyógyász, meg emlőrák-szűrő szakember. :P
TeamCo.: Lehet de tuti hogy letesztelném ha lenne rá lehetőségem.
|-=O=-|: Mind fake!
Mind a 15 komment
Küldeném sok szeretettel Mr.T. barátomnak eme pár kedves kis tárgyat.

Kedves izélős társaimat pedig buzdítanám, vegyük meg neki mindet, hadd örüljön a főnök! ;]
4863 1 14 Izé
bungle: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=37106&c=-1&s=dd&p=1 :DDDDDDDDDDDD
bungle: Mr.T. Chocolate Lollipop! :DDD
Mr.T.: http://geekcrafts.com/mega-mr-t-craft-round-up/
Mind a 14 komment
Évforduló...

A nemzetközi szintérről csupán négy előadót találtam, akik Tschernobyl névvel írtak dalt, számomra teljesen ismeretlen nevek: Roberto Conforto, Wolf Maahn, Die Pagger Buam, Conrad Schnitzel. Van közte pop, world music, eletronika. De van nekünk egy Fortress nevű zenekarunk, őket is megihlette a katasztrófa.
801 0 0 Zene Izé
25 film, amiknek jöhetne a folytatása

És 14 amit jó lett volna nem folytatni itt.
1507 0 13 Film Izé
kovacslacka: 10 folytatás, amit már nem kellett volna: http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/films/fe [...]
Balázs: rush hour még elment szentem a szállító sose érdekelt:)a avpr meg el lett baszva, ennyi:D:S az [...]
Balázs: nagyon helyes rem a Star Trek után erre fog ráállni:)
Mind a 13 komment
Tippelj, mi fog lejátszódni a képen látható helyszínen fél másodpercen belül! :)
19766 1 34 Izé
Békatallér: Köszi! :DDDDDDDDD
te.sas!: Ja, meg azt is lehet ilyenkor mondani, hogy "egy sas?" - és lám, van amikor be is jön! xD Legkö [...]
fatproduction: Bakker ! Azthittem egy MX rakéta jön ki belöle ;)
Mind a 34 komment
Ezen a biztonságtechnikai bemutatón prezentáljuk, mennyire hasznos termékei cégünknek az ütközésálló szalagkorlát és a betonfal. Csak nyugalom és foglalják el a helyüket...
13500 0 20 Autó Izé
sahinel: miért kéne cenzúrázni? Ha hülyeséget csinál valaki akkor meghalhat, megsérülhet, stb. A cen [...]
nyehőce: Akkor miért nem a youtube-ot nézed, ha ennyire zavar? :D Egyébként én még nem akadtam brutál [...]
Opra: A busz mellett haladó kocsik is szerintem csak filmeztek, vagy csak figyelték a tesztet, ami aztá [...]
Mind a 20 komment
Ezen a biztonságtechnikai bemutatón prezentáljuk, mennyire hasznos termékei cégünknek az ütközésálló szalagkorlát és a betonfal. Csak nyugalom és foglalják el a helyüket...
13628 7 20 Izé
sahinel: miért kéne cenzúrázni? Ha hülyeséget csinál valaki akkor meghalhat, megsérülhet, stb. A cen [...]
nyehőce: Akkor miért nem a youtube-ot nézed, ha ennyire zavar? :D Egyébként én még nem akadtam brutál [...]
Opra: A busz mellett haladó kocsik is szerintem csak filmeztek, vagy csak figyelték a tesztet, ami aztá [...]
Mind a 20 komment
A Fűrész I-II-III-IV-V jelenetei összefoglalva 11 percben, kronológiai sorrendben... És ha már itt vagyunk, akkor itt a magyar fan site friss hírekkel a VI-rész forgatásáról, illetve mindennel, ami "Fűrész"!
945 1 3 Film Izé
Hemi426: Még mindig van ezen lehúzható bőr? (stilszerűen) Már a másodikat is elfelejtettem másnapra.
Balázs: guszta a posztkép:D nyami
neomatsek: az első 3 rész nekem tetszett,de most már kezd sablonos és unalmas lenni,szerintem be kellene m [...]
Globális felmelegedés dizájnosan
597 0 3 Pink Izé
neomatsek: köszi:D
CrazyLime: Javítva :)
babapiskóta: a postcím el van írva
A főnök azt mondta, hogy szélsebesen mossuk le az ablakokat...
10138 2 8 Izé
Maccoyi: Na most, hogy sikerült megnéznem...huu basszus. :) Amúgy egy reális fizetésért simán beválla [...]
superxaba: ez aztán veszélyes meló. nem úgy mint posztolni a zizén...
Sziszo: ez nagyon komoly, kiváncsi lennék mennyi veszélyességi potlék jár nekik.. :)
Mind a 8 komment
Ez az egyik legjobb magyar együttes jelenleg, amely a legváltozatosabb zenét játsza -szerintem-.

Mit szóltok hozzá?
1616 2 9 Zene Izé
goodliverman: http://www.zene.hu/kiadvanyok/reszletek.php?id=3882
turnover: Igazad van.Már csak a www.myspce.com/folkfree oldalon vagy a www.zene.hu pldalon tudsz rendeln [...]
MStipee: Hatalmas jóság amit művelnek :) Megnéztem a ZöldPardonos koncertjüket éshát nagyon ott szere [...]
Mind a 9 komment
Egy japán kissrác az apjával focizik. Ez annyira nem is lenne izé, de az apa a labda. Szép gesztus. :D
746 0 0 Sport Izé
OLEG DOU, fotóművész

A szobám falára nem biztos, hogy kiraknám őket, de van egy-kettő, ami nagyon tetszik.
677 0 0 Pink Izé
Armored

A Kontroll rendezőjének új filmje!

Amerikai premier: 2009. szeptember 18.

A kevés helyszínen játszódó feszült, drámai pillanatokban is bővelkedő Armored 25 millió dolláros költségvetéssel készült és egy 10 millió dollárt szállító páncélautóról szól, melynek rakományára két konkurens banda is szemet vetett. A tesztoszterontól csöpögő Armored című alkotás főhősei rossz útra tért pénzszállítók, akik ráveszik az egyetlen becsületes képű kollégájukat, hogy közösen lenyúlják az aznapi szállítmányt. A történetről felesleges is többet elárulni, ugyanis ez az a fajta előzetes, amiben a film összes fordulatát elárulják. Az Armored-ban olyan férfias jelenségek kaptak szerepet, mint Laurence Fishburne, Jean Reno, Matt Dillon és Fred Ward.

Előzetes | Imdb
1172 0 1 Film Izé
Erunder: Hát először is 42 milkáról, és két kocsiról lenne szó. Aztán nem két konkurens banda hane [...]
Parádés szereposztású apácakórus a karmester tiszteletére, aki nem más mint... ;)

Na ki lehet az? Kattintás előtt tipp. :)
718 0 1 Sport Izé
likol: Michel Platini???:))
Nővé operáltatta magát a kommandós - Fotóval

Ian Hamilton százados a maga 190 centijével, 115 kiló izomzatával a brit tengerészgyalogság büszkesége volt.
1215 0 3 Pink Izé
spider86: beépített ügynökösdit játszik a nőgyógyászaton...
focuskoma: Az a 20 év frontszolgálat tuti betett az agyának csöppet.
Derill: ...gyönyörűvagy béla
"Héé haver sok a mellébeszélés, bökd ki gyorsan, hogy honnan van a szerkód, mert különben rádküldöm a haverjaimat!" :)

(Mellesleg a riporter bácsi lehet, hogy beférne a bájos kacaj gyűjteménybe. :)))
7846 4 11 Izé
Lisa: Ez a tipikus " hé, hallod..menj már innen!" :D
1b0r90: a teletabiknak is...azok mégis tudnak kedvesen nézni :D
brandboy: Nem is értem, hogy mi a szart akart Hitchock a varjakkal !
Mind a 11 komment
Ez a kis Rövidfilm alapja egy pályázat. a története a következö: egy fiú a megállóba várja a buszt ami nem jön közben már a söre is elfogyott... ilyenkor kell elövenni a jóöreg laptopot gyors internettel.... ha érdekel a folytatás katt rá ;)

iró, operatőr, rendezö: milagros
szereplö: A  Balázska
787 0 0 Film Izé
Whatever Works

A New York-i Tribeca filmfesztiválon mutatták be a 74 éves legenda, Woody Allen legújabb filmjét, amely a rendező szokásához híven ezúttal is egy romantikus komédia, középpontban a szerelemmel, szexszel és persze a neurózissal. A főbb szerepeket Larry David (Félig üres), Evan Rachel Wood (Tizenhárom, A pankrátor), Patricia Clarkson (Ruth húga a Sírhant művek-ben) és Ed Begley Jr. (Ruth fodrásza a Sírhant művek-ben) játsszák.

Imdb | Előzetes
489 0 0 Film Izé
"Mustang Sándor egy ideig azt hitte, megmentheti a Földet egy kínai elektromos autó segítségével. A szállításkor kiderült, hogy nagyot tévedett, mi viszont még az életben nem röhögtünk ennyit egyetlen autón."
15600 0 10 Autó Izé
Fireblade1000: 1 kalap sz@r!!! bocsi:))
Qti: Ez egy rakás szar. De fognak a sárgák nagyon jó autót építeni nemsokára. Be lehet venni a m [...]
izébigyó: Száz kilométeren mindössze egy liter üzemanyagot „eszik” a Volkswagen új kisautója [...]
Mind a 10 komment
"Mustang Sándor egy ideig azt hitte, megmentheti a Földet egy kínai elektromos autó segítségével. A szállításkor kiderült, hogy nagyot tévedett, mi viszont még az életben nem röhögtünk ennyit egyetlen autón."
14900 5 10 Izé
Fireblade1000: 1 kalap sz@r!!! bocsi:))
Qti: Ez egy rakás szar. De fognak a sárgák nagyon jó autót építeni nemsokára. Be lehet venni a m [...]
izébigyó: Száz kilométeren mindössze egy liter üzemanyagot „eszik” a Volkswagen új kisautója [...]
Mind a 10 komment
Villantott a szexi focistabarátnő! Fotóval!
1120 0 1 Pink Izé
Balázs: csak a pénzért van vele szentem:D amúgy meg hijjnye:D
Forró képeken a világ egyik legszexibb nője
978 0 2 Pink Izé
Mmiray: Világ legszexibb nője? Ez??? Ki szerint? :P
S_t_o_N_e: "Forró képeken a világ egyik legszexibb nője" Egyik legszexibb????? Legszexibb több is van?
Egy kis szamárkodás a kosárlabdapályán.

(Azért az állatvédők már nem ilyen mókásan fogják fel a dolgot.)
1759 1 2 Izé
Fireblade1000: Pff...na, akkor már ilyet is láttam.
Békatallér: Lovaspóló amerikai módra.
Egy kis szamárkodás a kosárlabdapályán.

(Azért az állatvédők már nem ilyen mókásan fogják fel a dolgot.)
2397 0 1 Sport Izé
Maccoyi: Videó, bungle jóvoltából: http://www.youtube.com/watch?v=u0oAQ0VwTBQ :)
Push

Nick Gant édesapját genetikailag módosították hogy tökéletes bérgyikossá váljon a kormány számára. Amikor brutálisan meggyilkolják, fia bosszút esküszik az ügynökség ellen, akinek dolgozott. Hong Kong alvilágában rejtőzve csatlakozik egy csapat pszionikus képességekkel bíró tolvajhoz - köztük a 13 éves Cassie, aki képes a jövőbe látni -, és egyesített erővel indulnak bosszút állni...

Imdb | Előzetes egy másik előzetes

telekinetikus harc és a folytatása
1176 0 8 Film Izé
snake6: nem akartalak megsérteni píííszs
ssscsaba: csak nekem tűnik úgy mitha ez egy az egyben a Heroes lenne??
Erunder: Nem csak neked szólt hanem snake6-nak is. És nem, ahhoz nálam több kell, hogy megbántódjak. :D [...]
Mind a 8 komment
Kisebb vihart kavart David Beckham családjában a vérre, botrányra mindig éhes bulvársajtó. Az AC Milan világsztárja magyarázkodni kénytelen feleségének egy affér miatt
711 0 6 Pink Izé
Balázs: hát azon kívül hogy csalták az asszonyukat én se látok bennük sok közöst:D
neomatsek: pont láttam a nemtom melyik műsornak azt a részletét,amiben győzike épp azt taglalja,h ő meg [...]
Nala: Kiszel Tüncike tanítványa?
Mind a 6 komment
Ha ezeket a képeket megnézitek, többé nem fogjátok izgatni magatokat a narancsbőrötök miatt

Sztárok retus nélkül :)
3426 0 8 Pink Izé
Mmiray: Most, hogy tudom, hogy a sztároknak is narancsbőrös a segge, máris jobban érzem magam :D Úgyis [...]
csillaghal: én azért örülnék ha az én narancsbőrömről bezsélnének a kontines másik felén :)
Sissi: Igazad van, de én csak viccből írtam ezt;) Nem ez az életfelfogásom ne félj, azért igyekszem [...]
Mind a 8 komment
Ben Southall, egy brit segélyszervezet munkatársa kapta meg a világ legjobb állásának titulált gondnoki feladatot. A hat hónapra szóló munkáért 150 ezer ausztrál dolláros (23,5 millió forint) fizetés jár, legfőbb feladata az lesz, hogy a szigetek között utazgatva felfedezze a Nagy-korallzátony nyújtotta élményeket, és ezekről beszámoljon blogjában illetve videónaplójában. A szigetfelügyelő luxusvillában lakhat majd, és szinte minden költségét az idegenforgalmi hivatal fedezi.

A cikk és a nyertes videója.
4999 5 16 Izé
Mol: Egy szakközepes osztálytársam is jelentkezett rá. Mo-ról talán Ő egyedül... Ezek szerint nem [...]
nyehőce: Csak egy kisebb, 5 hektáros golfpálya! ;)
kócimbóc: Én nyírom a 'füved' szívesen, milyen fajta? :DD
Mind a 16 komment
 O'an cukiszágoszak! ^_^
8030 3 13 Izé
Békatallér: Ezt lehet, hogy meghallották, mert röpke időre elszállt a netem... :DD
Békatallér: Na most nem tudott meggátolni engem a t-nyomi, hogy megnézzem ezeket a kis formalinban pácolt jó [...]
Errtu: Hogy ne maradj le róla: http://www.mediafire.com/?nktinmwwatm
Mind a 13 komment
 A 8 legrosszabb főnök akiknek dolgozhatsz
824 0 0 Pink Izé
UFO-k a Harmadik Birodalomban

2. rész, 3. rész, 4. rész, 5. rész.

A 44 perces dokumentumfilm a nácik repülő csészealj kisérleteivel és egyéb hasonló dolgokkal foglalkozik.
10616 18 28 Izé
bungle: Lekéstél, már töröltem meg bannoltam. :D
Erunder: Az ilyen egyedek mint te szoktak kapásból bann-t kapni. :)
gyorfii: Cartman legyszi tordeld a szoveget.... igy nehez olvasni..
Mind a 28 komment
Bizonyos ételek fogyasztása tényleg okosabbá, boldogabbá vagy stressztűrőbbé tesz bennünket!
546 1 8 Pink Izé
orsyka_001: A csonterősítőd ottvan lenn a jobbalsósarokban szerintem:)
Errtu: férfi ;)
Balázs: alkesz:D
Mind a 8 komment
Tippelj: földönkívüli koldus, Star Trek statiszta vagy photoshop? ;)
11165 2 206 Izé
Békatallér: Hááát, sok sikert! Ha egy kicsit közelebb kerülök a témához, küldök anyagot, már ha akkor [...]
Nala: Tényleg ne vedd sértésnek,nem szurkálódásból kérdezem,de már nagyon érdekel hogy honnan ke [...]
CRaPtRaSH: Köszi, de úgy látszik, neked kéne inkább egy kiadós kefélés, mert veled ellentétben én jó [...]
Mind a 206 komment
Egérfogóetető. :D
6233 2 8 Izé
Nusihusi: XD Jól kicselezte az egérfogót:P
Sziszo: biztos sok tom és jerryt látott..
zodiac: epic fail! :D
Mind a 8 komment
A remény rabjai (The Shawshank Redemption) - 1994
Morgan Freeman, és Tim Robbins főszereplésével.

A legjobb film az IMDb 250- es listája szerint, Stephen King kisregénye alapján készült.

1946-ban egy Andy Dufresne (Tim Robbins) nevű bankárt - noha makacsul hangoztatja ártatlanságát - kettős gyilkosság elkövetése miatt életfogytiglani börtönbüntetésre ítélnek. Dufresne egy Maine állambeli büntetés-végrehajtó intézetbe kerül és hamar meg kell ismerkedjen a börtönélet kegyetlen mindennapjaival, a szadista börtönszemélyzettel, a szinte elállatiasodott rabokkal. Azonban Andy nem törik meg....
639 3 3 Film Izé
pepeti: Egyik legjobb film amit láttam eddig. Nem ragozom túl, alapmű.
Jozeph: Csatlakozom az előttem szólóhoz. Alapmű. Nem tudok megfelelő jelzőket kitalálni, mert annyira [...]
neomatsek: ez egy nagyszerű film,tök jó a vége,akinek van ideje nézze meg egyszer,megéri:D
Milyen emberek azok, akik kölcsönből fizetik ki számláikat a hó végén, hogy aztán újabb és újabb kölcsönökből fizessék a kölcsönöket? Naplopó szélhámosok vagy peches szerencsétlenek? Italra költik a pénzt, vagy azért úsznak el, mert gyerekruhára sem futja? Így élnek a Provident-ügyfelek.
12913 3 34 Izé
bungle: :)))
presszosgabi: és ez sajnos meg is történt nem egyszer :)
presszosgabi: meg még egy pár - Vezetékes mobiltelefont nem fogadnak el? - Jelenleg nincs munkaviszonyom, de h [...]
Mind a 34 komment
Kommunista emlékművek a volt Jugoszlávia területén.

Jan Kempenaers fotói.
7215 0 12 Art Izé
plutoo: Egy némelyiket elég nehéz lehetett kizsaluzni...:)
dzsonzi: némelyiknek télleg nem olyan jó kommunista puritán emlékmű behatása van :D
Andris: hogy engem mennyire lenyűgöznek az efféle régi, elhanyagolt dolgok a világban. főleg a régi s [...]
Mind a 12 komment
Régebbi postok...