REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Az angol tehetségkutató legrosszabb énekesei egy helyen, egy időben. A királynőt tessék figyelni, ő nagyon jóképességű.
10424 3 36 Izé
Wertical: most azt mondjátok meg nekem az a zöld runás nő aki aki spárában ücsörög a színpadon...az [...]
bandee1219: Ezt a részét még csak-csak érteni, de mi van az elejével? Egyébként ez minden showműsorban [...]
bandee1219: Pöttyös Szemüvelysz, nem a legrosszabb (nem értem, ezek között mit keres), de képeznie kell m [...]
Mind a 36 komment
13 nap a pokolban!
12427 8 4 Game Izé
ardi: 13 nap kicsinálva 88 000 pont tök könnyű
gabesz.: Érdekes játék.. kigyúrt zombikat kell lőni, meg vannak taktikus zombik amiik cikk-cakkban jönn [...]
pufffyyy: szerintem pont, hogy túl könnyű:) egy idő után annyira unalmas volt...vártam, hogy történnye [...]
Mind a 4 komment

Beer

586 0 1 Tech Izé
Menyet: :D :D :D xD
Szupernyugodt bébipatkány. :) Nagyon aranyos. :))
5625 8 53 Izé
CRaPtRaSH: nekem egeremvan,az nemjó?:D
Jason: Helló! Patkány tartókkal szívesen beszélnék! Írjatok Nekem 2 van
Schabee: qrva aranyos
Mind a 53 komment
Nah, oroszok... no comment.
5392 2 16 Izé
bandee1219: Van egy ilyen ember itt, magyarországon is, nem? Mintha láttam volna a TVben...
ladyann: jáájj ez már nagyon régi de jót rhögtem rajta :D
Zsolt86: Nem hiszem el, h van olyan aki ezt még nem látta :PPPP
Mind a 16 komment
Netgear ReadyNAS NV+  1.5-4 TB tárolókapacitással.

Mi az a  NAS?
749 1 1 Tech Izé
beton: a készülék nagyon fain, egy gond van vele, az ÁRA ...
969 1 0 Tech Izé
Ki mer erre ráülni egyáltalán...?

(húú, mit fogok én attól kapni, aki napokkal ezelőtt egy másik linkkel már beküldte ezt :D - bungle)
3123 2 20 Izé
bandee1219: Bocs, félre értettem valamit Oo, amúgy nekem a könyv megvan, ha kell valakinek. (845 KB, jpg)
Purple: nem hiszed el? ittvan http://blogocska.myip.hu/cimkek/k%C3%B6nyvaj%C3%A1nl%C3%B3/
bandee1219: Persze! Akárcsak bort vagy akármilyen piját, sőt, úgy hallottam hamarosan bármit. ;)
Mind a 20 komment
Egy "százdolláros" laptop kibontása és beüzemelése:

620 1 1 Tech Izé
Sza Sza: Jáj..............fájt........:s
Egyre inkább érződik a karácsonyi közelség, lassulnak a hírportálok, bealszanak a gadget gyártók. némelyik álmában csenget egy kicsit, és kiad egy napelemes LEDes karácsonyfa izzót.
595 1 0 Tech Izé
A képen látható  nanozsinórok segítségével a Stanford professzorai kifejlesztettek egy megolast ami akár a jelenleginél tízszer nagyobb élettartamot biztosít a lithium-ion elemeknek.
496 1 0 Tech Izé
579 1 1 Tech Izé
Menyet: :D:D:D
A Peugeot virtuális tervezőműhelyébe tekinthetünk be.

525 1 0 Tech Izé
A mai naptól kapható.
532 1 0 Tech Izé
Szintén napelem, csak ez vészhelyzeti LED-es világítás.
905 2 1 Tech Izé
BlackHawk: jó lesz bennt a szobába...XD
A napelemek következő generációja. 
930 2 0 Tech Izé
Kémkamera napszemüvegben.
4803 2 7 Izé
Gábor-827: A felvevő része már úton van hozzám,a szemüvegre még vadászom... :-)
bandee1219: Milyen fénylő "juk"? Oo Ilyesmit nem látok sztem középen lehet az optika, több lyukkal körül [...]
Zsolt86: Nem kell belekötni, ez így jó "jukkal" együtt :P
Mind a 7 komment
3013 0 2 Tech Izé
techadmin: ott a kep mogott levo shopban, es 400 usd
ok2008: na ezt elfogadnám. De hól lhete ilyet kapni? és menyiért? ha esetleg valaki tudja a választ ír [...]
658 0 0 Tech Izé
Kittizéld kutyád-macskád! Naná, hogy japán...
1957 4 13 Izé
bandee1219: én nem látok godzillát, csak ezeket: http://www.topclub.hu/gallery.php?post_id=641 http://www.top [...]
Zsolt86: Baszki :DDDDDDDD Jellemző :P
bungle: :DDD Hogy csöngetne be hozzád Gothzilla! http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=33429 ;)
Mind a 13 komment
576 1 0 Tech Izé
784 1 3 Tech Izé
Goppo: kiraly! akko "kicsi" UAV ket kuldunk egymasnak, jha mire hat kemkedni v mi >>rosszab esetben egy kis [...]
rezlavor: UAV prototipus
Goppo: vlki arulja mar el h mi ez s mire jo?
537 1 0 Tech Izé
Unatkozó egyetemisták és a nanoadventikalendárium esete (a Tóth Marival).
789 1 0 Tech Izé
A karácsonyi menü - avagy ki lesz megtöltve, a malac vagy a kacsa? :D
(Nálatok mi lesz a menü karácsnykor?)
3955 3 5 Izé
bandee1219: Pont arra gondoltam, hogy a malac is csak szilveszterig örülhet, erre tessék! :)
ebihalacska: Nekem ez nem tetszett :(
Errtu: Na, hogy néztem ki a hentesbárdal a kezemben. ]8)>
Mind a 5 komment
Kis kacsa fürdik, fekete... akarom mondani nagy kacsa! :)

(Anyjához készül Lengyelországba???)
5532 6 10 Izé
bandee1219: Dehogynem! Kacsának pont jó! XD
Zsolt86: Én is akaroookk ilyeett :P
!_SuMi_!: hát ezt kiteszem hátteremnek!!!nagyon kira kép!!!!
Mind a 10 komment
Na ezért ne vegyél nagypapinak webkamerát!
11471 3 47 Izé
bandee1219: Hát nem erre van, de erre is jó. Sajnos.....
bandee1219: Fürdős kurva! XD
bandee1219: Szerintem jobb így mindenkinek.... :)
Mind a 47 komment
903 2 2 Tech Izé
sparkey6: Oldalvedelem, padlomagassag, mentes baleset utan, nyitas elektronika nelkül, elektromos ablakemelö [...]
Menyet: ez qrva jó :)
1100 0 0 Tech Izé
Régen is tudtak kemény meséket csinálni! :)
11364 0 13 Film Izé
Lilu__cica: Jóó sok horogkereszt!
bandee1219: A nácik hasonló rajzfilmeket készítettek, amiben A Zsidó volt a rossz "ember". Ezt a nácik re [...]
Sztiki: hmm... szerintem erre most inkább nem mondok semmit.
Mind a 13 komment
Régen is tudtak kemény meséket csinálni! :)
11323 9 13 Izé
Lilu__cica: Jóó sok horogkereszt!
bandee1219: A nácik hasonló rajzfilmeket készítettek, amiben A Zsidó volt a rossz "ember". Ezt a nácik re [...]
Sztiki: hmm... szerintem erre most inkább nem mondok semmit.
Mind a 13 komment
Működő Macinthos rendszer nagyjából 32 Mb-on.
Nem Leopard, de attól még Mac. ;)
722 1 2 Tech Izé
Errtu: :D Azt nem tudom, de ha összeraktad magadnak és van hozzá alkalmazásod is akkor szólj! (vagy ha [...]
kisduck: vindóz 3.2 nincs? mert az is jó volt még anno :) de ez a retro mac ez tetszik :)
Jetpack4ALL. Repülő  embereket akarok látni a belvárosban!
655 2 2 Tech Izé
Lilu__cica: Repüla, repüla... Ember?! :)
kisst: Szuper kis ketyere,kipróbálnám:P Vajh menyi a max repülési ideje?
Kris Kuksi művészete
Kuksizzátok meg! :)
4766 0 2 Art Izé
bandee1219: Elég vidám munkái vannak. Oo
Zsolt86: Hát ez tényleg olyan izés , mást nem lehet rá mondani.
Kris Kuksi művészete
Kuksizzátok meg! :)
5080 7 2 Izé
bandee1219: Elég vidám munkái vannak. Oo
Zsolt86: Hát ez tényleg olyan izés , mást nem lehet rá mondani.
Irodai levegőből ivóíz. Egyelőre elég magas, napi 15 dolláros üzemeltetési költséggel, de az alap koncepció ígéretes.
832 0 3 Tech Izé
leep: az biztos!
Lilu__cica: Ez megérné az árát...
punyukli: az ilyen és ehhez hasonló cuccokat csipázom. több pénzt kéne az ilyenekre kőtteni.
Óriáspók támadta meg az Atlantis űrsiklót!
5140 2 51 Izé
bandee1219: Ez annyira nem is volt rossz! :)
bandee1219: Mi a baj Réz Andrással? Neki legaláb van tudássa, inkáb Sebeők v. Bakáts.
Maccoyi: Most már ott van ;)
Mind a 51 komment
Környezetbarát közlekedési megoldások Natalie Bonebrake szemszögéből. 
887 0 0 Tech Izé
USB-s mamusz  a hideg napokra.
522 1 0 Tech Izé
Hivatásos fotós pakolászik. Itt meg a teljes lista.


773 2 0 Tech Izé
Régebbi postok...