REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Úgy látszik a vakarászást jobban szeretik. :)
8112 1 30 Izé
Nope: Nyilván nem olvastad amit linkeltem ... befogják, fogóval törik ki a fogait hogy ne harapjon, az [...]
Tooni: Egy veszélyeztetett fajnak a legjobb esélye a túlélésre, ha szaporítani kezdik a növekvő né [...]
Nope: Itt egy jobb: http://www.telegraph.co.uk/earth/wildlife/8397234/Slow-loris-YouTube-videos-fuel-endan [...]
Mind a 30 komment
A kalcium fontossága
367 0 0 Pink Izé
Tapeface
2374 1 2 Game Izé
SpeedlPN: azt hittem hogy szivatás. De nem az!!!
Kilik: nagyon poén ez a játék :DDD
A hegy gyomrában (2009)

Sokaknak ismerős lehet a cím, ez ugyanis annak az 1982-es új-zélandi filmsorozatnak az újrafeldolgozása, amelytől sokan nem tudtak aludni gyerekként. :)

A sztori a régi, a trükkök újultak. Egy csapat emberbőrbe bújt alakváltó földönkívüli féreg (épp heten, mint a gonoszok), a Wilbeforce-család, ódon elhanyagolt Adams-kúria stílusú házukból és rothadtkáposzta-szagú halottaskocsijukkal leigázni készülnek a világot. Ebben egy ikerpár állíthatja meg csak őket Sam Neil segítségével. Bár a vége nem annyira tragikus, mint a régi változatnak ( itt meg lehet tekinteni ha rátok tör a nosztalgia), maga a film különösebben mély nyomot szerintem már nem hagy az ennél sokkal durvább dolgokon ( pl. nyan-cat vagy bármelyik japán film) edződött izélőkben. :)
1015 1 2 Film Izé
gutika: megtaláltam, letöltöm és nosztalgiázom! Nagyon imádtuk!!
ben11: Ezt nem vasárnaponként adták délelőtt annak idején? Hogy én hogy féltem ezektől a hínárl [...]
iPhone5 koncepció - erőteljesen emlékeztet erre, na nem a külalak terén :)
2900 0 5 Tech Izé
bornyu: És megint igazam lett!! :)
bornyu: Ezek után, hogy meg fog lepődni sok ember! Az iphone5, iphone4 lesz csak nagyobb kamerával, meg 2 [...]
Jaca: Na igen. és a kisfilm alatt hatszor töltötték újra az aksiját a készüléknek :)
Mind a 5 komment
Megformázhatnánk róla a türelem szobrát. :)
5368 1 6 Izé
norbertvincze: :D http://giphy.com/gifs/d2YYQubT4duRuyre
7sleeper: mondjuk azért, hogy ne fogadja el idegentől a (mérgezett) kaját persze túlzás ez, de alapvető [...]
lb7: Miért kell szívatni ilyenekkel az állatokat...sosem értettem.
Mind a 6 komment
Tűzoltás házilag. Lehet tippelni, mivel oldotta meg a srác a feladatot. :)
8359 0 16 Izé
Tooni: Női logikával: ha fújja, jobban ég a tűz, ezért elkezdte szívni ;D
lb7: ... és erre hogyan jött rá?
Slarioux: Akkóóór... most ha ég a ház, a porszívóügynökség számát kéne tárcsázni...?:O
Mind a 16 komment
Újabb műértő közönség :)
3127 0 10 Izé
lb7: Tök cukik, hogy oda sorakoztak :)
purplehaze: Igen.. Ezután a szórakozást is kell biztositani nekik:)
Gomba: Megmondom én: Nézd már ezeket a marhákat! :D
Mind a 10 komment
Anyuci most megmutatja, hogy mitől döglik a légy... ;)
11916 0 22 Izé
CRaPtRaSH: bulifúró... :(
Findzs: az eszetekbe sem jut, hogy fake a videó ? szerintem direkt poénból csinálták, meg azért ha va [...]
bungle: Nehogy kimaradj: www.youtube.com/watch?v=ETxItdX3rSc :D
Mind a 22 komment
Egy cica, aki néz egy cicát, aki néz egy cicát, aki néz egy cicát, ahogy Nyan cat-et néz. :)
Azt hiszem még bővülni fog a sor, akár ti is csinálhattok további videókat. :)
3630 0 7 Izé
Ravennë: Nyan cat pedig nézi a macskákat, ahogyan azok Őt nézik.
Nusihusi: A macska meg nem érti, hogy mi történt a sorstársával:D
Maccoyi: http://www.examiner.com/images/blog/wysiwyg/image/P8044493.JPG :D
Mind a 7 komment
Hajléktalanjacuzzi a Gellért fürdő alatt (kis kiegészítés a múltkori posthoz, amit a TV2 is felkapott).
8663 0 6 Izé
bungle: www.blikk.hu/blikk_aktualis/budapest-kozepen-szexeltek-a-dunaban-2393989
W4R10CK: Szégyen amiket egyesek írnak a kommentekben...
syl: Nagyontermalviz!!!
Mind a 6 komment
Jó a buli, legalábbis nekik biztosan. ;)
6175 1 13 Izé
zajongo: A zene címét megtudná mondani valaki?
Findzs: a fő látványosság nem a színpadon volt az tuti :) a videó végére már mindenki őket nézte [...]
lb7: ez valami tornaórai bemutató
Mind a 13 komment
Coldplay - Every Teardrop Is A Waterfall
814 0 0 Zene Izé
Dracul - Wähle Die Freiheit

Az albumborítójuk lehetne jobb is, de a zenéjük nagyon bejön!

+ Zúzósabb Single Edit verzió
437 1 0 Zene Izé
Iskolaváltás: mi vár rád ősztől?
470 0 0 Pink Izé
Egy nyelvet beszélünk?
438 0 0 Pink Izé
Stumbleine - Ember

A kikapcsolódni vágyóknak
570 0 0 Zene Izé
Miért egészséges a böjtölés?
385 0 0 Pink Izé
Epochate - Substantia

Industrial keverve szimfónikus hangzással

Weboldaluk
477 2 0 Zene Izé
Natural Infection - Nem félünk a farkastól
463 0 0 Zene Izé
 Bad Taste - Szukák a pokolból
530 0 0 Zene Izé
Tomatina Festival 2011

Tomatina Festival 2009
4721 0 11 Izé
bungle: www.boston.com/bigpicture/2012/09/tomatina_2012.html
jocky: Én is pont erre gondoltam!Máshol éheznek, meg elássák a gyerekeket, mert nem tudják eltartani [...]
MADve: azok a paradicsomok meg teljesen alkalmatlanok fogyasztásra.
Mind a 11 komment
Elfogták az eddig ismert legnagyobb krokodilt a Fülöp-szigeteken. Az egytonnás, 6,4 méter hosszú állatra egy hónapja vadászott egy fülöp-szigeteki falu, miután az megölt egy helyi halászt.

Száz ember kellett az egytonnás krokodil kivonszolásához

Másik videó.
5700 1 64 Izé
bungle: "Száz ember kellett az egytonnás krokodil kivonszolásához..." Mert nem volt ott Mr.T. http://i.i [...]
Mr.T.: Á(m)brándozásnál? :D
Nas: xDDD Csak aztán jönne a mélytengeri csokipondróevő csokimuréna, ami az én csokin hízott háj [...]
Mind a 64 komment
Egy videó egy csodás cafe racer-ről.

Egy másik hangulatos rövidfilm.
1500 0 0 Autó Izé
Itt látható egy nagyon boldog férfi: Sam Nickel
Nem azért boldog mert végre találkozhat Putyinnal, hanem mert az elmúlt 30 napban 1000 nő mellét fogta meg és utána azokkal a kezekkel megfogta a miniszterelnök kezét is. :)
12643 5 87 Izé
Ravennë: Boobs man http://www.youtube.com/watch?v=JcFK8zY1m5Y
kotta: Most akkor fordítva: egy olyan kézzel, amivel kezet fogtál ezer politikussal... ...na azt én in [...]
CRaPtRaSH: nem azt mondtam, hogy lóg, hanem hogy nincs rá szükségem hogy nőjön :] van különbség a kett [...]
Mind a 87 komment
Lehet tippelni, hogy mivel akadályozza meg a boltos a lopást! :)
10539 0 18 Izé
Árnyangyal: Üvegtigris: "ANYÁDDAL!!!!"
zoli12: Egy macska ?
Szancso: Kiszel Tüncis naptárral.:D
Mind a 18 komment
Boros Csabáék "szerencsés balesete" a Triál EB-n Csehországban.
871 0 0 Sport Izé
"Ha az állam milliókkal támogat egy képzést öt év alatt, úgy hiszem, a társadalom joggal várja el, hogy a fiatalok valamit visszaadjanak annak a közösségnek, mely hozzájárult a taníttatásukhoz".

Hát... bennem is hirtelen felébredt a késztetés, hogy adjak neki valamit...

Egy másik cikk: Hoffmann Rózsa leereszti a vasfüggönyt
3607 0 98 Izé
sahinel: Nem az a gond hogy sok a diplomás, mert az alapjában jó lenne. A gond hogy nincs elég pénz hogy [...]
Koba: Elnézést kicsit elragadtattam magam b!!!!!!
Koba: Ja, és a becsületes vállalkozók, meg Szlovákiába menekülnek az adó fizetés elől! A jegyban [...]
Mind a 98 komment
Calabarte (egy lengyel művész) lámpái
4369 9 6 Izé
CRaPtRaSH: elég jóffélék :]
Sörfi: Én is szeretnék ilyet, de nem hiszem, hogy az én zsebemhez méretezték az árcédulát...
Purple: wáwáwá nekem is mind keell!! iszonyat jók! csak kéne még mellé pár száz szoba, hogy az öss [...]
Mind a 6 komment
Nekik nem mondták el, hogy nem szabad a tűzzel játszani. ;)

Angol cikk.

A 2008-as Fireball Fesztivál.
5215 0 8 Izé
turbo5: Ugyancsak Spanyolorszag es tuz: Valencia, Fallas fesztival. Kiraly volt ;)
csaty: Nálunk a faluba (Spanyolország) csinálnak olyant ,hogy kifeszítnek egy hálót a téren , valami [...]
Nusihusi: A videó is király és a postszöveg is:) Ezek aztán a tüzes emberek:)
Mind a 8 komment
Jáksó László Marslakók címmel napi szappanoperát fog gyártani a köztévén, 2 milliárdból. Ugyanakkor mától sem regionális híradót, sem magazint nem gyártanak Magyarországon, a vidéki stúdiók leépülnek.
3132 1 26 Izé
bungle: Leállították a Marslakók forgatását http://comment.blog.hu/2012/07/25/leallitottak_a_marslakok [...]
bungle: Megnőtt a melle a Marslakók szőke bombázójának! www.youtube.com/watch?v=q2wh61fTK3Q
Tooni: Te meg honnan jöttél, a Marsról? Mert csak úgy lehetsz MarsLako. Ha van belőled még néhány, [...]
Mind a 26 komment
Méghogy a macskákat nem lehet tanítani. :)
6634 2 12 Izé
Xavo: hát azért kutyával egyszerűbb, merném állítani hogy minden második háziállatként tartott [...]
brier: güd bóóój güd bóóóój güd boooooooooooooj XD de amugy aranyos tényleg okosak :)))
Nusihusi: Nagyon tündéri macska:) Kell 1 ilyen:)
Mind a 12 komment
Na ez mi?
8507 0 22 Izé
Laretta: Valamilyen vízmelegítő vagy -adagoló?? :D
7sleeper: de agyas a formatervező, mobil rokipiszoár a piszoárba illesztve.. felettébb higiénikus..
brier: most akkor tulajdonképpen ez mi is? :))) a képeket illetően mozgássérülteknek kifejlesztett ma [...]
Mind a 22 komment
Denis Oudendijk meglátta a lehetőséget az olajfúrótornyoknak a hetvenes években tervezett mentőegységeiben és vízi szállóvá alakított néhányat.

A szálloda honlapja.
5294 0 12 Izé
bungle: Nők... ;) Mindent túlbonyolítanátok. :P
Nas: :P Na jól van már, én meg próbálkoztam mindenféle építészeti szakszóval... -,-
bungle: Tojás szóra első oldalon kihozta. :D
Mind a 12 komment
A mai tippelős: kit ábrázol a képen látható jelmez? :)
8010 0 17 Izé
prototype: Az új bluray verzióra ez a dart vader fog kerülni. Sajnos Lucas Indy után a Star wars-ot is mege [...]
Ritli: Uhh de jó vagyok :D Ahogy megpillantottam egyből rávágtam, hogy ki az :D És eltaláltam ;)
Ctx Twin: Ez nem jelmez, hanem egy kivágott jelenet a rendezői változatból...
Mind a 17 komment
Rajzfilmekkel tanítják a gyerekeket, hogy mire vigyázzanak a Facebookon
6385 1 11 Izé
csaty: Nem baj , nekik megmaradt a régi emlékesfüzetjük az elemiböl , nekik az az igazi fészbuuk .Az [...]
Purple: ez mekkora igazság... de hát mindig kell egy retardált, aki attól hiszi magát különlegesnek [...]
loloppo: En sunaznam.
Mind a 11 komment
 Macska + lézer + fal = pókmacska :)
7699 6 8 Izé
Nusihusi: Na, ez jól esett MM után:)
Szobabicikli: Pókcica...Pókcica, amit csak a pókcica csinál, tud ő lengeni egy hálóról, nem ő egy pókcic [...]
Dawe: démoni
Mind a 8 komment
100 év divatja 100 másodpercben
7984 12 16 Izé
Ravennë: http://vimeo.com/19167944
Rozsdi: és jó látni egyben, hogy hányszor nyúl vissza a mai "divat" a régi korszakokhoz :) amúgy meg [...]
Revanor: Szerintem félreértettétek Bundás barátunkat, ugyanazt mondja ő is, amit ti: gáz, hogy ma már [...]
Mind a 16 komment
Valaki így csobban, valaki úgy. :)
1443 0 0 Sport Izé
A McGurk-hatás.

Angol Wiki cikk.
8226 3 12 Izé
Adiboy: arról van szó hogy mind a 2x bá-t mond de ha látjuk is a fejét akkor az agyunk automatikusan az [...]
garner: bááá-t mond
KillHates: Erről "beszéltem"
Mind a 12 komment
Régebbi postok...