REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A minap bukkantam rá. :)

Kommenthuszár - töltsetek fel ti is huszárkodásokat, van itt az Izén még jó pár. :)
3352 6 39 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/computer-internet/41404_kivancsi-vagyok-miert-kopogtatott
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/computer-internet/41258_kep?categoryId=8&position=&large=1
Szancso: Semmi gond!:)Nekem újdonság volt.
Mind a 39 komment
Űrhotelt tervez üzembe helyezni az orosz Orbital Technologies.
2982 0 10 Izé
blackmumus: ja de am tényleg. takarítani fellövik Magdianyust vagy az űrállomásról átküldenek 1 kutató [...]
7sleeper: csakoda
Zeppelin01: Szívesen lennék takarító
Mind a 10 komment
Lopott idő (In time)

Az idő pénz. Szó szerint. A közeli jövőben a tudósok felfedezték az öregedésért felelős gént, melyet ki tudnak kapcsolni, ezért mindenki csak 25 éves koráig öregszik. Ám ekkor vége is az ember életének, hacsak nem szerez további éveket. Időt kapsz a munkádért, és idővel fizetsz a boltban. A  gazdagok akár örökké is élhetnek, míg a szegényeknek meg kell küzdeniük az utolsó percekért is. A Justin Timberlake által alakított főhős rengeteg időhöz jut, melyet a többi "gazdag" ember nem tud elfogadni, ezért  üldözni kezdik, hogy kiderítsék ki is ő és hogyan jutott az évekhez. Bemutató Október 27.-én. Feliratos előzetes.
1445 2 1 Film Izé
uvby: Nem tűnik rossz filmnek de istenem felejtsük már el ezt a timberlake-et, mert semmi érzéke ninc [...]
Nektek van már FILA TÁSKÁTOK? :-)
HVG cikk
9677 2 55 Izé
thisisreal: Ezt már rendszeresítették is náluk? :D
bungle: http://i.imgur.com/uLRPa.jpg
izébigyó: Fila táskában tilos a belépés a Műszaki Egyetemre http://life-style.hu/trend/2011/9/30/Fila_tas [...]
Mind a 55 komment
 Cigirágó, pez, gumicumi, télifagyi és a tejpor
...
emlékeztek még ezekre a retro finomságokra? Persze van amit még most is lehet kapni a boltokban, de manapság nem úgy gondolsz rájuk mint kisgyerekként.

Takonylabda, színes spirál, cumi

Nektek mi jut még eszetekbe, mi volt menő gyerekként?
1532 0 15 Pink Izé
Purple: hehhe emléékszeel? XD vodka, eperlé, párizsikocka :DD
CRaPtRaSH: pont csütörtökön vettem :]
Nas: Tényleg, párizsikockaaaaaa...fúú, de rég nem ettem olyat. Pedig jó. :)
Mind a 15 komment
Bársonyoson található a világ egyetlen házikészítésű MiG-15 vadászgápe. Trabant motorral... Volt türelme a bácsinak! :D
5908 0 3 Izé
MADve: abban majd segít neki az izé community... az itt kommentelők úgyis mind szakértők :D (velem eg [...]
BullFrog: Ahhoz sajnos a pénz kevés, totál le kéne passzolnia másnak a projectet, ő maga utalt rá, hogy [...]
MADve: szerintem zseniális az öreg!!! szervezzünk neki gyűjtést, hogy tudjon egy felszállásra is alk [...]
Csigatánc
3719 0 13 Izé
Dmckayals: Ott a pont, nekem is feltűnt... a közepénél lehet jobban hallani, mikor elfárad a kórus :D
iMan: Emberek! Ezek megfújták a csigát! :D
7sleeper: ugyan. csak engedj el a háromból egyet.. ;-)
Mind a 13 komment
Rob Spence, az Eyeborg

Magyar cikk: Deus Ex: HR - a szemkiborg színre lép
Angol cikk a Sky News oldalán
.
5506 2 9 Izé
Ravennë: Beküldő: norbertvincze http://www.youtube.com/watch?v=_2qPWc32LS8 Szöveg: "Robiszem megérkezett [...]
Anthraxia: Én nem azt mondom h rosszabb vagy jobb csak annyi hogy csávó ugyanúgy láthatatlan, erősebb, ü [...]
Szobabicikli: Ha én egyszer elveszíteném az egyik szemgolyzim, akkor tuti ilyet rakatnák be ;) http://img127 [...]
Mind a 9 komment
Ez bizony megszökött és fogott magának egy taxit. ;)
7492 0 9 Izé
Tooni: Mexikó és tűzoltóautó.
csaty: Több baja is lett ... szaros lett az elsö ülés....
Anthraxia: Hát igen ha csak megnézzük a hétvégenként lévő "Világ legerősebb emberei" című műsort [...]
Mind a 9 komment
Egy igazi tolvaj majom. :D
4517 0 16 Izé
BusKeyCome: Köszi! Esküszöm, rá nem jöttem volna. :)
lb7: Szerintem a "not" lehet fonetikusan.
BusKeyCome: Csak azt tudnám, hogy mi a picsa az a "nát"...
Mind a 16 komment
Egy kis vonat szörf Indiából.

Egy kicsit extrémebb jellegű poszt régebbről.
8859 0 19 Izé
bungle: -1 idióta: www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/45709_
Anthraxia: Komolyan néha elgondolkodom azon, hogy a logika egyáltalán nem olyan bonyolult varázslat mégis [...]
Anthraxia: Az ok, hogy ismeri de a legnagyobb profik is képesek hibázni azzal is számolni kell.
Mind a 19 komment
Valóban hízlalnak a fogamzásgátló tabletták?
530 0 0 Pink Izé
Az Irene hurrikán a Nemzetközi Űrállomásról.

+bónusz hurrikán tánc. :)
5980 0 9 Izé
bungle: LEGO paperland.
Tooni: Nagyanyám pajtája a kertben erősebb farostlemezből van...
bungle: "nem volt nagy cucc". ;)
Mind a 9 komment
- Szia, neked mi a foglalkozásod?
- OKJ-s koalabúgató vagyok.
5079 1 11 Izé
Mr.T.: Gondolom ritkán szaporodnak, ezért ügyelnek rájuk, hogy minden a helyén legyen. ;)
lb7: Most nem azért, de minek az a nő oda? A természetben sincs ott senki velük.
Nusihusi: A postszöveg haláli:D
Mind a 11 komment
"Isten nincsen, de azért jó hinni benne" - ez a hitvallása Klaas Hendrikse-nek, egy holland ateista lelkésznek (ateista lelkész? wtf?)

A BBC interjúja (angol nyelvű)
2255 2 72 Izé
Revanor: Pascal már 400 évvel ezelőtt kitalálta az ilyen fajta gyávaságot. :D
RokkantTroll: Ateista lelkész. Mi a tököm jön még? Vegetariánus kannibál törzs?
thisisreal: Szerintem azért, mert valami kurva okos, frappáns megmondóembernek hiszi magát. :D
Mind a 72 komment
Egy tank elég extrém hangszer, de működik. ;)
6720 5 8 Izé
gezola: Vazz...Zsidó Nyári Fesztivál :D
Tooni: Hippi dobolókör, hamarosan kell hívni Cartmant az irtáshoz.
Anthraxia: Csávó úgy néz ki mint a "Nyuszomuszó" figura Magyar Attila!
Mind a 8 komment
Napok óta lehet hallani, hogy veszélyesen elszaporodtak a lódarazsak és agresszívak (én itthon a "sima" darazsakból is jóval többel találkoztam ezen a nyáron, mint eddig).

Még szerencse, hogy nem a képen látható, Indonéziában idén felfedezett, Dalara garuda nevű óriásdarázs szaporodott el nálunk. ;)
10538 0 41 Izé
vadonka: bakker ez a darázs már nem is csíp. simán kiharap egy darabot az áldozatból!
bungle: "Semmi baj, ma egyébként sem akartam kimenni..." www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/50411_?c [...]
Porcelanbaba: Ez mi? Reggelire megeszi a sima darazsat.
Mind a 41 komment
Két kattintással amerikai férjet szerezhetsz
763 0 2 Pink Izé
Cöccenet: Hát ez nagyon durva. :D Az ilyesmiken csak én lepődöm meg ennyire?
zeiksz: Nem akarok amerikai férjet :)))
Súlyos izomrángásban szenvedő hölgyek. Durva képsorok! ;-)
15030 14 38 Izé
7sleeper: http://www.youtube.com/watch?v=thJB70R-B-o
.::JunKieEQ::.: Sok kérdés megfogalmazódott bennem... hiába, ha valamiben nem találok logikát, az felzaklat... [...]
Nas: Te mindenen megsértődsz, ha valaki válaszolni mer egy hozzászólásodra? :D Egyébként nem tesz [...]
Mind a 38 komment
Kis érdekes: tudtátok, hogy Csita a csimpánz még mindig él?
3581 1 19 Izé
7sleeper: kim dzsong il, mary zsuzsi, csita a csitáért kár pedig úgyis másik csimpánz lépett a helyér [...]
bungle: Kimúlt Csita: www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/kimult-csita-tarzan-majma-2075800
lb7: A postképen smárol a bácsival?! +.+
Mind a 19 komment
Mai tippelős: Mire képes egy fűnyíró?
7900 1 22 Izé
lb7: Nana! Itt sem voltam...! Most pótolok. :P
blackmumus: én is emlékeztem 1 ilyen posztra de nem találtam meg úgyhogy feltettem hátha mégse itt láttam [...]
elacka: Én ezt úgy ismerem, hogy: - Mi a különbség a fűnyíró és a női szoknya között? - Egy ros [...]
Mind a 22 komment
Egy hangulatos Longboard videó. :)
1179 0 0 Sport Izé
Mi mindenre jó egy kutya: házőrző, játszótárs, tolatóradar, a legjobb barát... ;)
+bónusz videó: a kis potyautas.
5110 0 4 Izé
lb7: Ötletes... ... azt meg aki az ölében utaztatja a kutyáját vezetés közben, jól pofán b*szn [...]
Nusihusi: Legalább ő is utazik:)
Szancso: ÁÁÁÁÁÁ!A bólogatós kutya már rég kiment a divatból!:P
Mind a 4 komment
Amikor kimondják a film címét. Második rész.
1615 0 2 Film Izé
Purple: jajajaja :DD http://youtu.be/hEi4I6UWuDQ
Purple: family guy-ban volt asszem ilyesmi :DD
A kínaiak sem ismernek lehetetlent! ;)
9860 0 11 Izé
lb7: A csávó is halálra van ítélve, ha elszáll az egyik propeller...:D
Juannes: Az urat Nichac Arepchi Nemsal-nak hívják valószínűleg:)
szaki77: Azért ez nem egy biztonságos produkció. :D
Mind a 11 komment
 Upgrade Complete
1630 1 2 Game Izé
RockerBandy: én 24 percet, de 110%-ig eljutottam, ami bőven elég :D
Azreal: Látom ezt nem nagyon játszáttok... Sztem nagyon érrdemes kipróbálni:) Én 2 órát bírtam vel [...]
Milyen mozgás illik hozzád?
800 0 3 Pink Izé
Grimmgirl: mimár az a csobbanó locspocs?!
Grimmgirl: fedettpályás alkoholfogyasztás...
zeiksz: Kattintgatás egérrel..
Na mi a fura a srácban?

Magyar cikk.
10219 0 10 Izé
Kuly: Robot?
Noszferatu: Él és tud magától járni, ez a lényeg...
Nusihusi: Elég rémisztően néz ki:/ Elsőre semmi furcsát nem látok benne:)
Mind a 10 komment
Egy igazi rongylábú rongybábu. ;)
5456 1 2 Izé
brigi_cica: szakadok a röhögéstöl :D :D :D
Szancso: Nagyon tehetséges a srác!De hogy egy fehér bábú földre kényszerített egy színes bőrűt,és [...]
Étkezz okosan nyáron is!
355 0 0 Pink Izé
Holnap történt - A nagy bulvárfilm

A kelebekkel készült egész estés borzalom film most online megtekinthető. Anettka, Gerencsér Tomi, Terry Black, Kiszel Tünde, Győzike, Fekete Pákó és még sok más ismert sztár csillogtatja meg színészi "tehetségét".
8358 3 31 Izé
kotta: Jelentem: megnéztem. Sokba volt. Elfogyott 2 db 2 literes Kőbányai (akciós, valsz rég lejárt) [...]
7sleeper: ha a "celebeken" kívül nincs benne a "filmben": freddy krueger vagy egy láncfűrészes őrült te [...]
CRaPtRaSH: ja, itt most erősen vigyorogtam, pici nevetős hanggal.... ;](kacsintottam, de nem igazibol...)
Mind a 31 komment
Holnap történt - A nagy bulvárfilm

A kelebekkel készült egész estés borzalom film most online megtekinthető. Anettka, Gerencsér Tomi, Terry Black, Kiszel Tünde, Győzike, Fekete Pákó és még sok más ismert sztár csillogtatja meg színészi "tehetségét".
8231 1 0 Film Izé
 Nobody Can Cross It

Az eredeti.
11321 5 27 Izé
Porcelanbaba: Ez rohadtjó :D
Tooni: ...ki egy lakatlan szigetre, amiből Lakatos lesz.
Levibubu: egy csónakban evezünk!!!négy
Mind a 27 komment
Az  Enshin Itto Ryu Battojutsu egy Japánból származó tradícionális kardművészeti stílus. A videó röviden bemutatja a battojutsu világát. Stílusos zene, katak, kumitachi, és tameshi giri. Ajánlom mindenkinek!
1685 0 0 Sport Izé
Esemény utáni tablettát talált nálam az anyukám
369 0 0 Pink Izé
Fright Night (Frászkarika)

Röhögtök a címfordításon? Hát én is, de nem szép, ugyanis a '80-as évek közepén ez még tök jól jött ki. Igen ez is egy feldolgozás, nem is akármilyen.

Az alap történet annyi, hogy egy kamasz srác rájön, hogy vámpír a szomszédja. Innentől a feldogozás adja a pluszokat, mint például Colin Farrel vámpírként. Egy feldolgozásból ugye nem maradhatnak még ki a kor új vívmányai, és termékmegjelenítései sem. Ezzel adhat hozzá némi humort, és izgalmasabbá is tehetik a produkciót. (iPhone - How to pick a lock. :) ) Reméljük nem fogunk csalódni.
1471 0 0 Film Izé
Mit válasszunk azokra a nehéz napokra?
540 0 0 Pink Izé
Lájkcsere oldalakkal nyerik a Facebook-játékokat.

+kapcsolódó cikk: Legyen Ön is Facebook-milliomos!
2837 1 10 Izé
Tooni: Harry Potter Facebookja ;) http://noob.hu/2011/09/18/Harry_Potters_FaceBook.jpg
csaty: ????????????????????? Mi az a Facebook ????????????????? ( Valami azt súgja nem vagyok képben )
CRaPtRaSH: én nyertem még év elején, egy kedves csajtól, aki minden hónapban indít születés- és névn [...]
Mind a 10 komment
A Girl's Generation japán paródiája. :)
2910 0 10 Izé
HoPpY: Légyszíves csináljátok meg a linket!!
HoPpY: http://youtubedoubler.com/?video1=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DzD7BXyZWcGo%26feature%3 [...]
kiisb: Venniiiii??? Őket ki kell érdemelni!
Mind a 10 komment
Mai ismeretterjesztő rovantunkban a közönséges versenykacsák, ismertebb nevükön sportkacsák.
Már kiskacsa koruk óta keményen edzenek. ;)
4384 0 4 Izé
nokia5700: Azigen :OOO 0-60-ra 2.6 mp :)))
Ravennë: Pont kicsúszott a képből, most nem láttam ki nyert...
rena11: Ez inkább vizenfutás volt, mint járás...... :)
Mind a 4 komment
Régebbi postok...