REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
TableDrum - egy ütős kis iPhone alkalmazás. :)
2631 0 3 Tech Izé
azbiza: kilog a jackdugasz a telobol ..., tehat semmi baj a basszussal ...
BullFrog: És iphonenak ilyen basszusa van, aham, hihető ^^ biztos eredeti hangok. és semmi mahinálás ninc [...]
Anthraxia: Jaaa értem már mit csinál ez. azt hittem a gyűrű a kiegészítője, de nem. az iphone a mikrofo [...]
Mai tippelős: mihez van tehetsége a kutyusnak? :)
7184 3 5 Izé
Szancso: Amihez nekem nincs!Megnyalja a pöc**t.Sorry vulgáris!:)
blackmumus: sztem képes langyos vizet hegeszteni egy fenyőfa tetején a sivatagban
MADve: deszkázásban? csak mert még régen láttam videón egy ilyen kutyát deszkázni :D
Mind a 5 komment
Mai cukizé: feldobta a talpát! ;)
4386 3 5 Izé
sahinel: Ami kisebb, vagy kb ugyanakkora mint egy macska, az símán megkaphatja a macskától ha nem figyel [...]
Nusihusi: Ez valami tündéri!:)
cintula: Aranyos! Ettől függetlenül mostanában be vagyok rágva rájuk, mert majdnem kikaparta párom ku [...]
Mind a 5 komment
Olcsó klippet tanulunk forgatni Jay-Z-től és Kanye West-től. (Eltekintve a ténytől, hogy az ott a háttérben egy Maybach...)
8457 0 14 Izé
Nick:: Ez aztán jól tényleg kuva jól sikerült, kibaszott majmok!!!!!!!!!!
senki: júj meghasad a szívem az afrikai éhezőkön. kb úgy, mint azoknak akik a klipben szerepelnek. m [...]
Tooni: Már nem ;)
Mind a 14 komment
A mai cukizé: tasmán ördögfiókák. :)
3883 2 5 Izé
Laretta: Félelmetes a kiáltásuk
Nusihusi: Ezek valami hihetetlün cukik^^
BusKeyCome: Pont tegnap láttam egy ismeretterjesztő filmben, hogy egy-egy alkalommal 30, " rizsszem méretű " [...]
Mind a 5 komment
A biztonság illúziója? Lelakatolt bőrönd, mely nyitható egy tollal.

Széf, amit egy krumpli is feltör. Kulcs, ami szinte minden zárat nyit.
13228 5 23 Izé
Tooni: Csőkulcs? Cső, kulcs! https://www.youtube.com/watch?v=XT67LfcuhzA
Tooni: Egy biztonságtechnikai cég lejátszási listája, vannak benne érdekes darabok, pl. 240 dolláros [...]
bungle: Azt hittem már gyártják is, hogy aztán még könnyebb legyen a nyitás/vágás. ;)
Mind a 23 komment
Szeptemberben indul a Terra Nova, a világ legdrágább tévésorozata, ami a kritikusok szerint az új Lost (Eltűntek) lehet. Percenként 63 millió forintba került az első epizód elkészítése, Steven Spielberg produceri irányításával.
6092 1 72 Izé
Ravennë: Azért nem nagy veszteség, talán nem leszek miatta depresszív hangulatban. :)
bungle: www.tvline.com/2012/03/terra-nova-cancelled-fox/ Már látom magyar oldalon is megjelent: www.soroza [...]
Ravennë: Én megnéztem az első évadot és bőven kevesebbet kaptam, mint amit vártam. A szezon utolsó r [...]
Mind a 72 komment
Szeptemberben indul a Terra Nova, a világ legdrágább tévésorozata, ami a kritikusok szerint az új Lost (Eltűntek) lehet. Percenként 63 millió forintba került az első epizód elkészítése, Steven Spielberg produceri irányításával.
6499 0 5 Film Izé
gutika: Remélem a Lost zenét is lemásolják!!
xevok: Jaja az nekem is feltűnt :D Bár kicsit talán jobb karaktert játszik :) Amúgy meg ( és ezt most [...]
Pigi: de váróós:D
Mind a 5 komment
Azt hiszem a biztonsági személyzet egy kiemelt tagja viszi a hátán a bulit. :)
6846 1 13 Izé
dude: Ég a zsír a fején is, attól.
MADve: tudod, nem kicsi megerőltetés a kb 150 kilót megmozgatni az izmainak, pláne ha nincs ehhez hozz [...]
MADve: jó, akkor volt még a rotate után egy resize is :D de igazából felőlem a crop is belefér :)
Mind a 13 komment
The Darkest Hour (A legsötétebb óra)

Újabb földönkívüli megszállós film. Engem picit a Cloverfieldre emlékeztetett.

Ebben 4 fiatal szemszögéből nézhetjük végig a megszállást Moszkvában. Az idegenek pedig láthatatlanok, milyen praktikus ötlet már a filmkészítés szempontjából (a sárga lézerek, űrlények látása, és az eltűnő emberek, kutyák megjelenítése nem lehetett túl költséges cgi-vel). Szóval a történetet ennyivel le is lehetett írni.

Magyar feliratos előzetes
1635 1 0 Film Izé
TuboHotel Mexikóban (volt már hasonló régebben)
3204 2 5 Izé
Tooni: Olyan, olyan... http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Ob6TTU1knUM#t=21s
Laretta: Olyan mint a Japánban épült kapszula hotelek
kolkrabe: csöves szálló..:)
Mind a 5 komment
Az ázsiaiak után tanuljunk egy kicsit az oroszoktól. ;)

Első és második rész.
11918 1 37 Izé
eospower: 5:50-nél :D Mert a macskák is kaphatnak jogsit XD
Nusihusi: Az oroszok nem normálisak:D
Cableguy: a német autókban meg állandóan ködlámpát szerelnek index helyett ... na és.... :P
Mind a 37 komment
Ha már rúd, legyen kövér. ;)
7829 0 24 Izé
Wicked: XDDD http://napidoktor.hu/cikk/78.14398/VVAniko-az-uj-rudtancbajnok
komcsi: Ez nem a VV Anikó, aki most tanul rúdtáncolni?
nellcsy: Áhhh... :DDD
Mind a 24 komment
Segítség, le akarok fogyni!
583 0 0 Pink Izé
Ősszel megszűnik a Facebook?

Vagy nem.
5709 1 10 Izé
bungle: Hello zombik. :) http://i.imgur.com/UrU4R.jpg
Tooni: őőő... most került le a kedvencek közül? :)
scripter: Na , hát kell valami reklám a facebooknak mert a g+ is fog lassan feljönni mint a talajvíz :) N [...]
Mind a 10 komment
Találd meg önmagad a kapcsolatban!
349 0 0 Pink Izé
A MucsAqua élményfürdő bemutatkozó kisfilmje.

Másik videó.
14618 1 21 Izé
ismeretlen: jaa redneck. x-szel egy együttes volt.
ismeretlen: nem is kell ide mogyoródi aquapark, rednex á la Hungary.
BusKeyCome: Biztosan a Hungarisztika szakon tanulta a Yale-en. :D
Mind a 21 komment
Marble Cathedral, Chile

Angol cikk még pár képpel
6468 5 1 Izé
Szobabicikli: Ha egyszer Batman leszek,itt lesz a Batcave-em ;)
Óceánra néző ház Kaliforniában

Angol cikk
1846 2 0 Art Izé
Levegőben úszó héliumos RC lufik. :)
2925 1 4 Izé
bungle: Tóth József küldte: URL: http://www.boon.hu/capat-latott-a-pilota-2300-meter-magasan/1877262 Szö [...]
Mr.T.: Jaja, a legjobb :D http://youtu.be/168HoM1dKqk
bungle: Ébresztés meg a macsek kurva jók... Egy drogos partin is megnézném, mit okozna. ;D
Mind a 4 komment
Karcsúbb derekat szeretnél?
538 0 0 Pink Izé
Adam Ellis karikatúrái Facebook-os ismerőseiről :)
8422 2 3 Izé
CRaPtRaSH: szerintem elég jópofa :]
Ravennë: Szerintem is a nagyis a legjobb :D Tetszik a rajzok stílusa.
Gabi69: A Nagyi meg az onokája a legjobban bejövős, de a poszt kép se gyengus! :D
Adam Ellis karikatúrái Facebook-os ismerőseiről :)
8538 0 0 Art Izé
109 kicsi kínai Vs. Real Madrid

Egy hasonló poszt régebbről.
1198 0 0 Sport Izé
Oreo kekszekből készített arcképek
657 0 0 Art Izé
Mi a teendő, ha késik a menstruáció?
550 0 3 Pink Izé
go-free: állítsd vissza az órádat!
DubleB: Na ez nagyon jo !:)):)):)) ha ne tan baj lesz, alkalmazom ;)
Kornadidas: nagyon gyorsan kezdj el imádkozni
Filléres romantikus randiötletek
817 0 0 Pink Izé
Szexuális kultúrára tanítják a roma fiatalokat
836 0 0 Pink Izé
A mai tippelős: mi látható a képen? :)
12340 3 22 Izé
Kuly: Gondolom cipő...
CRaPtRaSH: ez nem volt nehéz feladvány, még én is eltaláltam .. :D
MADve: fényképezőgép tokja. ami ütésálló. szerintem.
Mind a 22 komment
Egy ütős kis táncelem, persze, ha nem vagyunk túl részegek. ;)
10777 6 6 Izé
mandyedi: Na akivel ezt megtudom csinálni, az lesz az én feleségem! :D
lb7: 6699 vagy 9966...
Nusihusi: Elszédültem:O Elején azt hittem, hogy sikerül leverniük valamit, mondjuk 1 vázát:D
Mind a 6 komment
Ez az a videó, aminél hagyni kell mindenkinek egy kis időt, hogy feldolgozza. Büntetés 1991-ből!
9217 0 11 Izé
Nope: Elég a legalsó pár üzenetet megnézni. Aki ismeri a "XOXO" jelentését, és látja hogy ezt egy [...]
rókakoma: hol volt ennek az apja a videó készültekor ? nem suhintott rá visszakézből még 1et hogy : " e [...]
Skullman: A leíráson beszartam.:D Egyébként a feltöltő profilképét nézzétek meg. Szerintem nem buzi. [...]
Mind a 11 komment
Fogamzásgátlás, de hogyan?
400 0 0 Pink Izé
Hogyan készíthetünk hosszan tartó szemsminket?
545 0 0 Pink Izé
Fotók a londoni zavargásokról

Futótűzként terjed az erőszak Nagy-Britanniában
London lángokban - Nagyítás-fotógaléria
Tinédzserek téglákkal és baseballütőkkel
Meztelenre vetkőztetve rabolják ki a járókelőket a randalírozók
6515 1 100 Izé
Zsottika: http://www.youtube.com/watch?v=JQkActP-isE
loke: Ugy latom, kicsit nagyon nagy tevedesek vannak az itteni zavargasokkal kapcsolatba, ugyhogy azoknak [...]
Élien: ÓÓJEEE!!! Jönnek a helyi szabadcsapatok! Gondold el mennyi foci fanatikus retteg, hogy elmarad a [...]
Mind a 100 komment
Ez a láthatatlan ember mekkora egy köcsög, már megint jót szórakozott, miközben elgáncsolt egy szegény szöszit!
11592 1 6 Izé
neophyte: Úúúúristen, milyet alárúgott...!!! szegény pára... :(
ben11: Hát de könyörgöm, mi ez a mozgáskultúra??
godzsy: ilyet is csak egy nő tud. :D ráadásul még szőke is.
Mind a 6 komment
Támadó reccsenő placcsanó gleccser.
6797 1 7 Izé
bhenzo: micsoda nindzsa füstöt tolt a hajó....
kiisb: 0:29-nél látszik egy fekvő alak, akihez lehajolnak ketten. Talán miatta jajgatott valaki. Nem hi [...]
godzsy: valaki jajgat a végén. biztos belement egy jégszilánk a szemibe. :S
Mind a 7 komment
43 évesen már valószínűleg dédnagyszülők lesznek. ;)

Magyar cikk
7197 2 42 Izé
CRaPtRaSH: inkább akkor már "nállunk" nem? ez már kicsit túl sok hülyeség meg túlsok 4-es....
Botos Vendel: Na és nálung a nagyapáink izs velüng laknak még!megg az unokáink izs!!444 Hja és az öszes sz [...]
CRaPtRaSH: akkor az enyém is bejönne... :D bár én utálom... nekem olyan butának tünik a feje (lehet csak [...]
Mind a 42 komment
Pedomaci új kedvenc magazinja... ;)

Magyar cikk.
10728 0 8 Izé
Mr.T.: Ency küldte: URL: http://acidcow.com/pics/22845-child-beauty-pageant-9-pics.html Szöveg: Ez már t [...]
dettybee: Azért eléggé bejött nekik, akár szatíra akár szatír... Most mindenhonnan ez folyik.
Venla: Akár igaz és megdöbbentésnek szánták a fotósorozatot, akár nem s csak takaróznak vele, az a [...]
Mind a 8 komment
Meteort észleltek kis országunk felett több helyen is.

Cikk.
6092 3 12 Izé
CRaPtRaSH: aznap is falunap volt már, csak nem egésznapos, hanem délutántol ha jol tudom
Purple: Aznap nem csak ilyen diszko fele volt? Meg h ra masnap volt a nagy banzaj? Vagy sok volt az a fel so [...]
CRaPtRaSH: konkrétan falunap volt :DD és ha lementünk volna ahogy mondták, akkor én is láttam volna, de [...]
Mind a 12 komment
Move

Learn, Eat
4342 4 7 Izé
ismeretlen: Na de mindenhol csak pár tized másodpercet volt. abban mi a jó?
lb7: Én elszédültem, azt hiszem nem is utazom többet sehova.
revans: 10% epilepsziát kaptam. Amúgy klassz.
Mind a 7 komment
Régebbi postok...