REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
The Cape

Az NBC szuperhősös krimi sorozata, melyben a becsületes rendőrre, aki egyben családapa, a korrupt társai egy sorozatgyilkosságot húznak. A hős menekülésbe kezd, és fia kedvenc szuperhősévé válik, hogy megtisztítsa a várost a gonosztól, hogy aztán visszatérhessen nyugodt, külvárosi életéhez. Mindezt úgy, hogy szuperképességei nincsenek, vagy legalábbis még nem tud róla.
1753 0 0 Film Izé
Pagani Zonda vs Lamborghini Murcielago

A Need For Speed marketingesei a játék legújabb verziójának egy olyan reklámot készítettek, melyben egy élőszereplős üldözés kapott helyet egy Pagani Zonda Cinque (0-100 3,4 sec - végsebesség 350 km/óra) és egy Lamborghini Murcielago (0-100 3,2 sec - végsebesség 340 km/óra) között.
9773 14 14 Izé
bungle: cancer1 küldte: Pagani Zonda F Wrecked in Hong Kong http://www.damncoolpictures.com/2012/02/pagani- [...]
Németh István: ez már auto el foradnám szivesen
Findzs: itt van a hogyan készült videója: http://www.gametrailers.com/video/making-of-need-for/707872
Mind a 14 komment
Pagani Zonda vs Lamborghini Murcielago

A Need For Speed marketingesei a játék legújabb verziójának egy olyan reklámot készítettek, melyben egy élőszereplős üldözés kapott helyet egy Pagani Zonda Cinque (0-100 3,4 sec - végsebesség 350 km/óra) és egy Lamborghini Murcielago (0-100 3,2 sec - végsebesség 340 km/óra) között.
10901 2 0 Autó Izé
Állandóan fáradt vagyok, ez már mindig így lesz?
301 0 0 Pink Izé
Karabash, a legszennyezettebb város. A 15.000 fős város üzeme évente kb. 180 tonna gázt termel, ami savas eső formájában hull vissza.
9517 6 16 Izé
Laci: "Hogy lehet ilyen helyen élni?!" Sehogy. Ez is egy (kapcsolódva egy másik, nem túl régi, linkh [...]
lb7: Jesszus! Hogy lehet ilyen helyen élni?!
l3azsi: Ott tartottunk, hogy magunk miatt a saját személyes terünk barátságossá tételéért, illetve [...]
Mind a 16 komment
21 évesen 6 kg a súlya!
584 0 0 Pink Izé
"Az elmúlt években a magyar népzenéről alkotott közgondolkodás pozitív fordulatot vett és soha nem látott „retro” divatját éli. Minden talán azzal kezdődött, hogy a hazai underground és mainstream kultúra prominensei felfedezték maguknak a saját gyökereikben rejtőzködő magyar népzenét. Manapság a jazz és rock zenekarok sorra cserkésznek be népzenei elemeket számaikba, de az új generáció autentikus zenészei sem maradtak a kaptafánál, igyekeznek lépést tartani a jelennel. Ennek eredménye egy sajátos népzenei stílus kialakulása. A népzene valóban élővé és recenssé válhat, mert ezek a fiatal formációk visszahozzák a véráramba és érdekes ruhákat adnak rá. Van egyébként a magyar népzenének egy megmagyarázhatatlan csontig hatoló ereje, amit az ember megérezhet mondjuk egy londoni bevásárló központban, amikor a háttérből halkan felcsendül egy-egy közismert Muzsikás szám. A saját kultúránknál keresve sem találhatunk jobb nagykövetet! Jó pár mai zenekarunk már nemzetközi hírnévre tett szert és ilyen lehet a nemrég alakult Buda Folk Band is. A 2007-ben létrejött banda fiatal tagjait olyan zenészek alkotják, akik egytől-egyig, ízig-vérig népzenészek, mégis ha körülnézünk rendre ott találjuk őket a legnépszerűbb jazz és blues zenészek oldalán. A zene határtalan, a műfajok pedig átjárhatóak. „népzene és világzene XXI. századi behatással.”
1216 0 0 Zene Izé
Netsky - Your Way 

Cooperation 1st Anniversary Event with Netsky ( BE // Hospital Rec. )

2010/11/26 (péntek)

Szikra Cool Tour House
...

Ritkán láttunk eddig olyan előadót, aki ilyen gyorsan kapaszkodott volna fel a ranglétrán egyre feljebb és feljebb, vezetve a drum and bass új hullámban érkező tehetségeit Európából. Számos megjelenés a legnagyobb kiadóknál a szakmában, DJ támogatottság, olyan előadóktól, mint Friction, Hype és Fabio, valamint jelölés „Az év legjobb új producer” díjára a Drum + Bass Arena Awards-on, ezek azok a sikerek, melyeket Netsky kevesebb, mint 12 hónapja a háta mögött tudhat! Zenéiben kiemelkedő és egyedi elegyet alkotnak a felemelkedő, melankólikus hatások, a táncparkettre szánt basszusok és dobhatások mellett, így nyilvánvaló, hogy nem kellett ahhoz sok idő, hogy Netsky felkeltse High Contrast és London Elektricity figyelmét.

2010-ben láthattuk Netsky elsöprő sikerű bemutatkozó albumát, melyen számos olyan dal szerepel, amik mára már himnusszá váltak a táncparketten. Éneklős klasszikusok és tiszta új vágású jungle hangzás, ez az ami a védjegyévé vált.

Mióta olyan előadók számaihoz készített elsöprő sikerű remixeket, mint Pendulum, Plan B, Leftfield vagy Swedish House Mafia, Netsky profilja talán még egy szinttel feljebb emelkedett. Mindent összevetve igen fényes jövő elé néz a Hospital kiadó legújabb szupersztárja.

Magyarországi debütáló fellépése November 26. ami a Cooperation csapat első évfordulója alkalmából kerül megrendezésre a már önmagában is vonzerőnek számító vadonatúj Szikra Clubban.



DNB Stage:

Netsky ( Hospital Rec // BE )
Jade ( BSE / Citrus )
Savage & MC Fantom ( Vestax / Legend ) -Exclusive Liquid Set-
Magical Gravity ( Viper )
DigitalPunk ( Cooperation / Nospoon )
Mc Blu-ID

Visual: Still NoiZe
http://www.facebook.com/stillnoize


Belépő: 1500 elővétel
2000 helyszínen

Jegyek elővételben kaphatók a SZIKRA jegypénztárában (Teréz krt. 62.) és online a honlapunkon: www.szikra.eu

SZIKRA cool•tour•house
Cím: 1066 Budapest, Teréz krt. 66

http://www.myspace.com/netskymusic
http://netskymusic.com/
913 1 0 Zene Izé
Korcsolyázó autók (+ egy busz) Seattle egyik lejtős utcáján.
18373 8 28 Izé
lb7: amúgy nem stimmel a kategória...ezek nem guruló izék ;) hanem csúszó izék :DDD
ismeretlen: olyan nincs hogy amerikában valaki ne üljön az autóba, de olyan se, hogy vezetni tudna. Szóval [...]
O\'neil: hmm. nem tudom, de véleményem szerint megfelelő vezetési technikával (ha előre akarok menni, a [...]
Mind a 28 komment
Autós tojtoj, hogy a dugóban széken rekedtek ne legyenek székrekedtek. ;)
4495 1 16 Izé
brier: ez komoly:)))))
piton78: most újra feltalálta azt ami már ki tudja mióta létezik? ágytál, kacsa vagy mittomén milyen [...]
Tooni: Már van. Felcsatolható, távirányítású. Hogy érdekesebbé tegye azokat a hosszú céges megbe [...]
Mind a 16 komment
Remélhetőleg lesz belőle oktató videó is...
3030 1 2 Izé
zizi: A Pac-Manhez nem tudjátok, nincs még használati leírás?
ismeretlen: Ebben van valami vicces legalább annak, aki tudja mi az a farmville?
Móricz János (Juan Moricz) magyar kutató Ecuadorban, Peruban és az Amazonas vidékén, olyan indián törzseket talált, amelyek tagjaival magyarul (!) tudott beszélgetni. Legendáikban sok ezer éves múltjuknak és a tőlük kirajzott más népekkel való rokoni kapcsolataiknak tudata él.

Bár felfedezése valósággal sokkolta a világot akkoriban, a média egy idő után mégis elhallgatott kutatásaival kapcsolatban.

Kapcsolódó cikk: Erich von Däniken találkozása Juan Móriczcal
11738 11 66 Izé
Fabian: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jLOuQZLp8vc
posseidon: Jokai elég rosszul tette, h kinevette, mert egyik a masikat nem zarja ki, ugyanis még van sok olya [...]
Laci: A rovásírás nemzetközi lett: :) :x B-) :"> D: és így tovább. Egyébként már Jókai is kinev [...]
Mind a 66 komment
Fűszeres sütőtökkrémleves
228 0 0 Pink Izé
Ismert emberek százalékos összetétele

Schobert Norbert:

"Fehérje: 40%
Szénhidrát: 0,5%
Ugrabugra: 29%
Pénzéhség: 30%
A kövérek iránt érzett aggodalom: 0,5%"
957 1 4 Pink Izé
spider86: "Vámház körút 9. : 100%" epic :D
zeiksz:
eerix: Kiszel Tünde a legjobb xD 0%
Mind a 4 komment
Robot Unicorn Attack Heavy Metal

Lehet fokozni az előző részt! :D
17377 7 1 Game Izé
microlab: eleg vicces
Robot Unicorn Attack Heavy Metal

Lehet fokozni az előző részt! :D
6668 4 5 Izé
gigo: Az első részhez nem volt szerencsém, de ennek a zenéje nagyon jó volt szobatakarításhoz, csak [...]
BERZERKER: hát az elsőhöz képest jobb a zenéje
szűzirónia: kicsit oan vikingmetálos:D
Mind a 5 komment
Hol van már a régi, XX. századi hagyományos csúzli... Annak az ideje lejárt, ne égesd magad, hogy olyannal lövöd ki a szomszédasszony ablakát! A videón láthatod, hogyan készíts magadnak a mai kornak megfelelő lézerirányzékos csúzlit.
8477 2 12 Izé
Ikkyu-san: Ja, gyufaszál fejét!!
Findzs: orgona ágasból meg bicajbelsőből különbet csinálok bármikor azzal ellövöm a gyufaszál fej [...]
Nusihusi: Ez elég veszélyes játék:D
Mind a 12 komment
Extra nőies kötött ruhák és szoknyák - Hidegben is szexisen
1063 0 5 Pink Izé
eerix: Ez tiszta 90-es évek eleganciája xD A modell a sapkában meg már megint gnómnak néz ki :D
CRaPtRaSH: nálam alapba valami vagy kötött (sál,pulcsi,stb) vagy szoknya/ruha.... undoritoak
Purple: persze nyugdíjas öreghölgy koromban simán jöhet :D
Mind a 5 komment
Azért vannak a jó barátok...2. rész. ;)

(Az első itt).
10550 4 6 Izé
Findzs: itt arra ment ki a játék hogy a nagy golyóval gyomron vágja a létra fejére borulása nem volt [...]
Nusihusi: Olcsó játék hülye gyerekeknek:D
Zsottika: ilyen barát mellett nem igen kell neki ellenség :)
Mind a 6 komment
Vízmérgezés: akár halál is lehet a következmény
736 0 4 Pink Izé
spider86: 100% karotinbóóó' :D
CRaPtRaSH: tréfarépa? :D
spider86: élő példák erre a vízi hullák :D muhahaaha
Mind a 4 komment
Gyorsan lerendezték a vonatot...
11776 3 84 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=FAHlcYMkwGk
focuskoma: Valamelyikőtök meg tudná nekem mondani milyen zene megy a video alatt?
papaluige: ááá, az bonyolult feladat.........
Mind a 84 komment
Red Riding Hood

Ugye mindenki ismeri a történetet? Hát ennek az csak a kiindulója. A farkas itt vérfarkas, piroska meg dögös, és iszonyatosan szexi.

Valerie-t (piroskát) egy gazdag család sarjának szánják, ám ő az árva favágóba szerelmes. Meg is akarnak szökni, de a fenevad, mellyel a falu egyezséget kötött megöli a lány nővérét. Emiatt a falu népe felbérel egy farkasvadászt (Gary Oldman), a vadász pedig figyelmezteti őket, hogy a farkas köztük jár.
3031 2 11 Film Izé
Madarinfluenza: Igen lehet van több feldolgozás is,(Nem piszkálásból mondom) de olyan is ami csak erről a tör [...]
scripter: nagydee-vel értek egyet ...pedig ebből olyan jó kis horrort lehetett volna csinálni :/ tuti a fi [...]
mandyedi: Le vagyok maradva:)
Mind a 11 komment
Chelyabinsk-i Csőgyár “Height 239″ hegesztő üzeme

Mert így is lehet ezt csinálni... (dolgoznál-e ilyenben?)
12031 2 15 Izé
Swordfish: Eszméletlen jó az egész! Minimális többletráfordítás maga a festés és máris sikerült el [...]
7sleeper: emberközelibb. az újrafestés viszon melós lesz 7 év múlva..
lb7: sokkal jobban néz ki így, mint nyomasztó szürkén...
Mind a 15 komment
 Cut & Run - No Leaf Clover
1379 0 0 Zene Izé
The Girlfriend Experience - Barátnő rendelésre

A film egy luxus prostituált 5 napján vezet minket keresztül. Chelsea kettős életét, és törekvéseit követhetjük nyomon, miközben tökéletes képet kapunk arról a világról, ahol emberek több ezer, vagy akár tízezer dollárt is képesek fizetni, hogy ne csak szexet kapjanak, hanem barátnő élményt is.


Félreértés ne essék, nem szoftpornóról van szó. A filmben nem fognak úgy szexet mutatni. Viszont a főszereplő nő alakítása, hát hmm, na szóval kíváncsi leszek ki bukik le először. :)
1942 1 3 Film Izé
cereal_killer: Sasha Grey pornoszineszno (es eleg jo), de attol meg ez a film nagyon ott van.
Erunder: Szerintem jó lett. Te kivel játszatnál elegy kurvát? Hát nem kézenfekvő. :D
MorLhack: Az egyik blogon amit olvasni szoktam ez állt a filmhez vezető link alatt: "Steven Soderbergh + Sas [...]
LEGO főhadiszállás, Moszkva
5884 6 5 Izé
bandee1219: De régen volt!... XD
bungle: www.ize.hu/comments.php?post_id=10477
bandee1219: 18+ ;) http://www.dumage.com/lego-for-adults/
Mind a 5 komment
Az agyalágyult ;) Carlos Sosa-t már megint elkapták a rendőrök...

Korábbi rendőrségi fotója.
17984 3 23 Izé
bungle: www.blikk.hu/blikk_aktualis/a-sajat-koponyaja-egy-darabjat-vitte-a-taskajaban-2171425
bungle: www.youtube.com/watch?v=hNT2g07X1LE
Findzs: szerintem valamilyen balesete volt mert elég sok nagy heg van a fején jó firma lehet a srác ha [...]
Mind a 23 komment
 Ryan Reynolds – A legszexisebb élő férfi 2010-ben
1845 0 5 Pink Izé
Purple: ha elég sokat csinálod, már nem fér el az izom az ujjadon, és átterjed máshová :D
BullFrog: a remény hal meg utoljára ...
zeiksz: Hmm.. gondolom az egérkattintgatástól nem leszek ilyen izmos..
Mind a 5 komment
Paramore - Playing God

A legújabb videóklip.
1889 0 0 Zene Izé
Létezik alkohol allergia?
371 0 0 Pink Izé
Mi lenne, ha a Föld országait a mostani népességük száma szerint kellene felosztani?

Hogy velünk magyarokkal mi történne? Tippeld meg, hogy most az egyszer lenne-e szerencsénk!
17463 3 49 Izé
7sleeper: ez sem nemzetiségi alapú, hame állampolgársági - ergo pláne hülyeség.
Laretta: Laos!
bandee1219: http://m.blog.hu/co/comment/image/00s/Szlogyarorsz_g_www_kepfeltoltes_hu_.jpg
Mind a 49 komment
A legszexibb bugyik - Hűvös estékre
1414 0 3 Pink Izé
go-free: +1
CRaPtRaSH: felül a 3. jol néz ki,meg alul az uccsó. a többi annyira nem jön be
Balázs: posztképlájk:)
Egy nagyon jól sikerült freerun videó, az egyik legjobb amit eddig láttam!
3500 3 2 Sport Izé
Maccoyi: cancer1 küldte: Szöveg: Incredible Parkour Photos URL: http://freshpics.blogspot.com/2010/11/incre [...]
ittakary: tényleg nagyon jól sikerült, állatul megvágták :)
Pure Noise - Autumn Leaf
1112 2 0 Zene Izé
Hogyan legyen stílusos 30 felett? 

268 0 0 Pink Izé
Alonso és Massa 240-nel a világ leggyorsabb hullámvasútján, az Abu Dhabiban található Ferrari World élményparkban. Torzulnak a fejeik rendesen... :D
11366 2 12 Izé
bandee1219: http://gajitz.com/ferrari-puts-some-serious-speed-in-your-morning-cuppa/
lb7: nekem nagyon tetszik, kipróbálnám szívesen... annak viszont nem örülnék, ha út közben össz [...]
alpha23: Milyen ciki lett volna ha elhányják magukat!!!
Mind a 12 komment
Arnold Schwarzenegger üvölt, mint a fába szorult féreg - a Filmdrunk ráérő munkatársai összevágták az összes olyan filmjelenetet, amelyben Schwarzenegger ordít. Hipnotikus élmény végignézni a videót, mert körülbelül a tizedik üvöltésnél elkezdesz röhögni, és onnantól kezdve minden egyes üvöltés csak egyre viccesebb lesz.

 
2690 1 4 Film Izé
Németh István: XDXDXDXDXD
CRaPtRaSH: dettó :S
Vigyori: én végig se bírtam nézni, szánalmas szerintem :S
Mind a 4 komment
Két lélek egymásra találása 

493 0 0 Pink Izé
Bálnaf*szkárpit :D
13639 4 6 Izé
Rosta: A postszövegen sírtam. Ez legalább annyira bizalomgerjesztően hangzik, mintha a tejet mirigyvál [...]
Zeppelin01: Ruszkik...
naphtha08: Azoknak, akik ilyen talicskába kényszerülnek, ajánlom ezt a kedves idézetet: "Na és ti kik vag [...]
Mind a 6 komment
Bálnapénisz-bőr, gyémántok, páncél - valószínűleg a világ legdrágább terepjárója lesz a Dartz Kombat Red Diamond Edition, amelybe mindenből az elérhető legjobb kerül.
13997 2 1 Autó Izé
sariatti: Igazi öko autó hülyebarmoknak
Régebbi postok...