REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Fém és kerámia alapú nanorétegeket tartalmazó, időtálló DVD-lemezt fejlesztettek Csehországban, ami 160 évig őrzi meg az adatot.
1165 1 3 Tech Izé
l3azsi: Tény, hogy kezdenek elavulni már a DVD-k is, de nem ezért nincsen DVD olvasó a laptopokban, hane [...]
themasterhealer: most? mikor lejárt még az eféle lemezek ideje is? a legújabb laptopokban már nincs is dvd olvas [...]
nagyonhulyevagyok: hiánypótló
Itt az ősz, használjuk ki! :)

A kép a tulajdonos engedélyével innen.
14493 7 49 Izé
bandee1219: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=3818
1b0r90: hol a videó????? :O
Winston: No ennek érdekes vége lett! :) Éljen a kibékülés, az egyetértés! Jó lett a post!!!! XD Fő [...]
Mind a 49 komment
Naccicák Halloween-je. :D
3422 4 15 Izé
rubigo: Addig majd én: Legjobb a tigrises! ;-)
bungle: Szerintem hamarosan ő is megjelenik, 1-2 naponta egyszer végigrágja a postokat. :D
Purple: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=16678 itt írt értelmeset :D
Mind a 15 komment
A magabiztos második helyezett esete. :D
1721 0 0 Sport Izé
Halloween alkalmából, az 50 legkevésbé ijesztő horrorfilm.

Az 50 legparásabb
1825 1 9 Film Izé
axenomorph: Offenznek hatott, de bocs, ha túlreagáltam. Az Ideglelés valóban nem tetszett (attól, hogy kis [...]
CRaPtRaSH: nekem az idegleléstől idegrángásom lett, annyira szarnak találtam :S a paranormal activity sem [...]
Erunder: Ugyan már! Magadra vetted? Általánosságban írtam, akinek nem inge... Gondolom az Ideglelés, é [...]
Mind a 9 komment
Miből lesz a cserebogár? Töklámpás dizájn 2010
740 0 1 Pink Izé
Purple: a patkányos de jó :D
Ha magatoktól szeretnétek rájönni a megoldásra, akkor ne nézzétek meg a videót! :)
26306 15 32 Izé
Darknox: Hogy mire rá nem érnek egyesek -.-' Am én arra gondoltam hogy gőzölés után elhajlítja a f [...]
Nas: Jól van, leülhetsz. :D
revans: Igenisértettemtanárnénikezitsókolom :)
Mind a 32 komment
Mi lehet ez? Eláruljuk: karóra. Büszke lehet magára az, aki rájön, hogyan mutatja az időt.

Pár régebbi Tokyoflash karóra itt, itt és itt.
1978 1 2 Tech Izé
Gaben: Én egy 01 The One - Zerone ZE102G2 karórára pályázok már rég, de rohadt drága mindenhol. :(
rakloo: Oldalt körbe mutatja az órát,mint egy sima analóg mutatós óra. Az egyel beljebb lévő kör a [...]
A legfejlettebb autószimulátor

"Kedves télapó..." ;)
12319 5 22 Izé
bungle: Én sem csalódtam benned. Ez egy vicc volt, de a te képességeidet úgy látszik már meghaladta.
Gäboh: Büszke vagyok rád, értelmes vagy. Abszolút nem támadólag írtam. Csak megjegyeztem. Nekem a Mi [...]
go-free: ez ütős! :D
Mind a 22 komment
Actroid-F, egy újabb japcsi android béb. A száját ki tudja nyitni és a fejét is tudja mozgatni, szóval szerintem megérett a tömeggyártásra. ;)))

+ 1 lazán kapcsolódó hír: Suzette-et, a chatprogramot majdnem fél órás beszélgetés után embernek nézték, így idén ő nyerte a  Loebner-díjat. A szofter - amellyel itt lehet beszélgetni - titka egyszerű volt: ha úgy gondolta, valamilyen témában nincs igazán otthon, szépen lassan elterelte a beszélgetés fonalát olyan terepre, ahol biztonságban érezhette magát.
9736 6 14 Izé
bungle: Robot actress takes to the stage - Geminoid F plays the part of an android in a play in Tokyo. http: [...]
Vyss: Adjatok egy G36c-ot!! Uhh, qrva SkyNet!! :S No Fate...
Zsottika: nini pislog :)
Mind a 14 komment
Az 50 legnagyszerűbb animált karakter.
2499 2 8 Film Izé
kovacslacka: A legdögösebb animációs karakterek: http://www.ranker.com/crowdranked-list/the-hottest-cartoon-c [...]
kovacslacka: A humort igazából úgy értettem, hogy kedvem nincs hozzá. MÉG. De majd egyszer hátha lesz, és [...]
kasy: A humor nem kötelező elem, anélkül is lehet egy igényes blogot vezetni. Simán támogatnám én [...]
Mind a 8 komment
Ááááááááááááá...

(tudom, hogy már volt 2 éve itt, de most hivatalosan is ő lett a világ legnagyobb szájú embere).
4332 1 7 Izé
bungle: http://newslite.tv/2010/10/27/elasticmouthed-man-sets-big-mo.html
Fonix666: töltsék tele mustár gázzal
Csolt: Fogorvosok ajánlásával.
Mind a 7 komment
Norbert Kristof American Mercury - Transformation

A szomorúság nagy buszokon érkezik, zenélni iszonyú jó dolog, képes vagy arra hogy úgy bújj el a gitárod és a mikrofon mögé, hogy senki se vegye észre hogy ez valójában rejtőzködés. A tökéletes terv arra, hogy észrevétlen maradjon az amit gondolsz és mégis áttörje a gátakat. Egyszer azt kérdezte tőlem egy lány, hogy milyen egy olyan ember bőrében élni, aki mind közül a legmenőbb, és a legbátrabb. Nehéz volt utána neki elmagyarázni hogy nálam gyávább ember nincs a Földön, mert az egyetlen oka a színpadra állásomnak az, hogy sehova máshová nem merek állni.
Így gondolkodik  Kristóf Norbert, akit alig ismerünk itthon (sajnos).
1118 2 1 Zene Izé
ripera: szal, az úgy volt, hogy elindítottam, s néhány másodperc után egyre erősebbé vált bennem az [...]
Szeretnék bemutatni egy Belga dj -t. Október 16.-án lépett fel az A38 hajón és fantasztikus élmény volt. Nem szeretném kiemelni egyik számát sem így egy mix-et küldök. Dr Lektroluv  
883 0 0 Zene Izé
Elképesztő videó: újra produkálja magát a legizmosabb kisfiú
990 1 0 Pink Izé
Rolling Fall (bár zombiölős is lehetne... ;))
26531 4 1 Game Izé
ronnie324: hm..kicsit uncsi volt az elején..de ahogy bonyolodott ugy lett izgalmasabb:D
Morning Glory

Ha esetleg ismerős lenne a szöveg a poszterről, akkor te minden bizonnyal szereted az angol rock zenét. Ugyanis ez egy Oasis album címe. Hogy ennek mi köze lehet a filmhez, még nem sikerült rájönnöm. Akinek leesne, vagy bármi infója van, nyugodtan ossza meg velünk, és ne hagyjon engem emiatt álmatlanul forgolódni.

A történet egy tv stúdió körül forog. Miután Becky Fullert kirúgják előző állásából, egy olyan csatornánál helyezkedik el, aminek iszonyatosan siralmas a nézettsége. Itt ismét producerként dolgozik, és egy híres bemondóval (Harrison Ford) akarja megmenteni a helyzetet. A két bemondó rühelli egymást, Becky pedig beleszeret egy munkatársába. Konfliktusok adódnak, a megoldásra meg várunk.
1001 0 0 Film Izé
Ben Heck már szerepelt itt pár moddingjával... Most Halloweenre egy Portal pólóval állt elő.

Mondanám, hogy milyen eredeti, ha tavaly nem lett volna ez a post. ;)
5453 4 0 Izé
"Alkohollézerrel" vadásznak az ittas vezetőkre Oroszországban - a berendezés a sebességmérő radarhoz hasonlít: a  lézert a gépkocsi utasterére irányítják, s amennyiben ott alkoholgőzt észlel, a készülék jelez.
4332 2 13 Izé
Nusihusi: Támogatom az ötletet Magyarországon is. A zéró tolerancia mellé:D
Sörfi: Na végre megtaláltam! Szóval lehet akármi a rendőrök kezében, ha a sofőrök nem állnak meg. [...]
izébigyó: Valószínűleg ez is csak egy vicc, ne dőljünk be neki, még hogy autókat CT-zhetnek, kevesebb m [...]
Mind a 13 komment
Fontos megtudnunk, hogy a WOW night elf hölgyeinek - kockák szerint már-már erotikus :-) - tánca honnan ered. Hát innen. Az előadó Alizée Jacotey francia énekesnő. (wiki + pár kép róla)

Ma is okosabbak lettünk. :-)
12361 3 43 Izé
eol: Ízlések s pofonok... szerintem meg sem közelíti Alizée-t, de ha szerinted ezerszer jobb, hát l [...]
Caféaulait: Komolyan nem értem mi olyan nagy szám ezen a nőcin, tessék, egy másik francia, aki szerintem ez [...]
Nusihusi: Helyes ez a lány, és jók a számai:)
Mind a 43 komment
Végre itt van! Szótár, hogy mi is értsük őket...
12381 7 12 Izé
monki: váááá:D megjelnési dátumról ki tud? roflXD
VS: :D :D :D :D :D
Apokalipsz István: "femlogic processing chip" Előbb találják fel az örökmozgót, mint egy ilyen alkatrészt XD
Mind a 12 komment
A nap optikai illúziója: lebegő kocka. ;)

Másik, hasonló, szülinapos. :)
14155 17 9 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/46692_
brier: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=104105 valami hasonló :)))
Sörfi: profi, kár h élőben nem műkszik...
Mind a 9 komment
A világ legnagyobb mászófala (Groningen, Hollandia)

Fotók.
7475 5 12 Izé
bungle: Ez is Groningen, Hollandia: www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/45773_?categoryId=10&position=&la [...]
LYoczy: ebben biztos vagyok, de én a lekerekített szélekre gondoltam. Nem egy hagyomásnyos felhőkarcol [...]
lb7: Fúúú ...régen próbálkoztam a falmászással... nem egyszerű...de ezt kipróbálnám :D
Mind a 12 komment
A legnagyobb gumihernyó
5131 6 20 Izé
CRaPtRaSH: garantált gyomorrontás ha csak ilyenen élsz XD
lb7: gumiagy, gumiszív, guminyelv, (gumiló) ;D http://giantgummybears.com/gummybears.aspx
Németh István: nekemis kel ijen
Mind a 20 komment
Filmes mítoszok megcáfolása.
2518 1 2 Film Izé
Apokalipsz István: A hangtompítós része tényleg nagy marhaság, manapság rengeteg olyan tompító van ami teljesen [...]
Tooni: 1. Hangtompított fegyverek hangosak - kivéve amit megfelelően terveztek erre a célra. 2. A benzi [...]
Na így kell leszoktatni valakit a dohányzásról. :D
16505 6 18 Izé
bungle: Nagyobb az esélye, ha üzenetet küldesz neki (nevére kattintás -> Üzenet küldése).
beeszter: Offtopic Szia Kerry77 A vaterán lévő egyik hirdetésed érdekelne, csak sajnos nem tudok licitál [...]
bungle: Azért, mert a te friss postjaidra várunk. FunPic-re 420 napja küldték be, ide pedig tegnap. Egy [...]
Mind a 18 komment
- Még lesz egy gyermeked?!
- Még hármat csinálok.
- Miért hármat?
- Há legyen tizenkettő!
- De miért?
- Legyen "fodbalcsapat"! Há azért! Anyósomnak is annyi van.
12965 6 47 Izé
naphtha08: Én meg magvetek egy futball csapatnyi futball huligánt :D
Norci: Mindenkire érvényes lenne. Normális ember nem szívna, ugyanis nem csinál "fodbalcsapat-ot, ha n [...]
Angi: Nem csak a romakra irtam ezt, hanem az emberekre. Mert gondolom azt nem lehetne megcsinalni,hogy egy [...]
Mind a 47 komment
Smurfs

Gyermekkorom meghatározó meséjét végre filmvászonra viszik. Élőszereplőkkel kevert animáció lesz, melyben egy újabb kalandot élhetünk át a törpikékkel.

Neil Patrick Harris egy élő szereplőt játszik benne, Katy Perry pedig Törpilla lesz.
1767 3 7 Film Izé
Skullman: Niel Patrick Harris.:DDD Már sajnálom Törpillát.XD
Balázs: Ha NPH akkor tuti ütni fog :D
Purple: én a számítógépes játékot bírtam :D ilyen oktatójellegű szar. de azon függtem :DD
Mind a 7 komment
5 naponta frissülő trend-detektor!

Az új szezon íratlan szabályai, 60 másodperces beauty tippek, a Szex és New York 10 leginspirálóbb
koktélja, designer lakáskultúra, top of the week, világmárkák 50-70% kedvezménnyel a WoW Magazinban.

www.wowmagazin.hu
1305 0 1 Pink Izé
zeiksz: trend detektor - lol whaaaa
Love and other drugs

 "Hollywood bármiből képes ihletet meríteni." Legalábbis az Mtv at the movies műsora ezzel a szöveggel nyitott a filmmel kapcsolatban. Én kiegészíteném azzal, hogy leginkább regényekből.

A film ugyanis egy gyógyszerügynök önéletrajzi könyvéből készült. Gyllenhaal karaktere a Viagrát népszerűsítő ügynök, megismerkedik egy önfejű nővel. A továbbiak meg sejthetőek. Mégsem ennyire egyszerű az egész, hiszen egy jól felépített karakterfejlődés is fontos a történetben. Viszont ez lehet nagyrészt a regényből jön.
1428 0 0 Film Izé
A legszebb, csillogó szájfények körképe őszre
686 0 0 Pink Izé
A 3 legjobb arclemosó őszre - Ráncok, pattanás, bőrszárazság ellen
825 0 0 Pink Izé
Budapest antiszemita főváros? Erich Follath a Der Spiegel legújabb számában kifejti: itt rettegnek a zsidók, bőröndjeik becsomagolva, hogy bármikor menekülhessenek, ölik a cigányokat, a Gárda menetel az utcákon, Orbán kiengedte a fasizmus szellemét a palackból, minden a weimari köztársaság utolsó napjaira emlékeztet.
8172 1 185 Izé
rena11: Egy valamit elfelejtesz! A "médiabirodalmukban", és befektetett "pénzükkel", újabb, és újabb [...]
posseidon: Az a baj, hogy még mindig be tudjak adni nekunk, hogy a rasszizmus az probléma, és nem tunet... M [...]
posseidon: Óóó, eszem a lelkuket, de rossz is nekik... felélik az orszagunkat, elszegényitnek, aztan masok [...]
Mind a 185 komment
Az '56-os forradalomra emlékezik a legnépszerűbb keresőoldal is: a Google szó egyik o-betűjét adja ki a középen lyukas lobogó.
5216 3 20 Izé
Anthraxia: Honnan tudod? ;)
zodiac: Marhák, 56-ban még nem is volt Google. ;)
Bluesboy: Ott a pont.
Mind a 20 komment
A maguk korában tudományos fantasztikumba illő technológiákat tömörítő oldal, mely a dátum és az ötlet tulajdonosa mellett a megvalósulás lépéseit, fejlesztési trendeket is részletezi.
5787 5 1 Izé
Balázs: köszi
A 20 legrosszabb főnök, vezető.
1597 0 2 Film Izé
kovacslacka: rossz főnökök: http://www.totalfilm.com/features/20-horrible-movie-bosses
axenomorph: Leonídasz miért is volt rossz vezető?:|
Audi Quattro Concept

Magyar cikk.

1977-es Quattro, avagy miből lett a cserebogár. ;)
1975 2 1 Autó Izé
Öcsi: Istenem, de szép! Nagyon bejön az új dizájn, mert megtartották az előd sok vonását (pl. a h [...]
Élő rákok egy sanghaji automatában.

A rákokat belerakják a műanyag kis dobozkába, majd feltöltik az automatát, amit 5 celsius fokra lehűtenek, így a a kis rákok "téli álmot alszanak" mindaddig, míg meg nem vásárolják őket.
4530 1 39 Izé
lb7: Köszi :*
Tooni: Vendéglő a világ végén :)
naphtha08: A bálnák a legnagyobb állatok :D
Mind a 39 komment
2020-ban ilyen lesz a környezetbarát városi autó az Apple elképzelései szerint. Az Apple iMove egy környezetbarát és személyre szabható elektromos koncepcióautó.

665 1 0 Autó Izé
Az Euler-korong egy jégkorong szerű, krómozott acél lemez, amely egy nagyon sima élen forog egyre gyorsabban és gyorsabban hipnotikus fényt és hangot generálva.

Még 2 másik videó: [1] [2]
7720 12 14 Izé
superxaba: ... ésakkor?
lb7: hangja: kapcsford...kapcsford...köbüki jelentkezz! köbüki jelentkezz!
Tóth József: Kicsit becsapós. A forgása, nemhogy gyorsul, hanem lassul. Ahogy egyre kisebb amplitúdóval emelk [...]
Mind a 14 komment
Régebbi postok...