REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Szép látvány:)
514 1 2 Sport Izé
Balázs: kurva jó:D
anon: Ez nagyon jó. Olyan mintha nem is zuhannának :O :)
Scar Symmetry - Abstracted

Tudnivalók

The Kaleidoscopic God

Obscure Alliance

Reborn
346 1 0 Zene Izé
2000-Sydney 200m női mellúszás döntő

Kovács Ágnes tiszteletére ez a poszt, ugyanis Ági ma úszta le pályafutása utolsó 50 méterét.

Cikk
556 0 0 Sport Izé
Leginkább az adathordozók a lényegek,de vannak a honlapon ruhák,táskák és egyéb kiegészítők is. Nekem tetszik. ;]
810 0 0 Tech Izé
A legújabb 100 méteres férfi síkfutás rekord.
2312 0 0 Sport Izé
3 Inches Of Blood - Deadly Sinners

Ex-Trial és ex-Catharsis tagokat a soraiban tudó vancouveri metal zenekar.

Stílusok: Heavy és Power

Trial Of Champions

The Goatriders Horde

Night Marauders

Lord Of The Storm

Destroy The Orcs

 
1183 0 0 Zene Izé
Bullet For My Valentine - Scream, Aim, Fire (lemezkritika)

Hivatalos Oldaluk

All These Things I Hate (Revolve Around Me)

Her Voice Resides

Heart Burst Into Fire

4 Words (To Choke Upon)

Cries In Vain

The End

Just Another Star
382 3 3 Zene Izé
Purple: dettó :D
pepeti: Én is, bár én fordítva :D
Vándorholló: Nemtom ki hogy van vele de én megőrülök ha hallom a számaikat. XD Irtó jók
Summer Couples
4276 3 4 Game Izé
MVS: nagyon kellemes nyári kikapcsolódás!! köszike!!
Syerafy: Örülök, hogy tetszik :)
Móni: Tényleg nagyon jó! :) Az én csúcsom: 9970 http://www.kepfeltoltes.hu/view/080709/eredm_ny_www.ke [...]
Mind a 4 komment
Egyszerű szék kicsiknek és nagyoknak. Ha akarod etetőszék, ha akarod hintaló, ha akarod simán csak szék.  És csak 450 Usd.
1330 0 5 Tech Izé
leep: én is:)
anon: Még várok kicsit amíg csökken a dollár :D
winkytct: en megcsinalom 100USD + alapanyag ... kinek kell?
Mind a 5 komment
Katy Perry - I kissed a girl

Nagyon jó zene - nagyon csinos előadótól. ;)

455 0 3 Zene Izé
Ganja Master: jó nő, csak bi ne lenne...
Tuxi: attól Függetlenül ez Pop Szám nemde ? :)
Balázs: jó csaj:D
Na a szegény rohamosztagosok sem úszták meg, amikor a nyóckerben jártak.

[remek szöveg csudijó címkékkel,csak így tovább! - Crap ]
766 2 6 Tech Izé
CRaPtRaSH: nempara :D sztem mára megkaptad az egész heti adagod,úgyhogy a héten téged nem cseszegetlek ;P
csirek: jajjbocs :D
CRaPtRaSH: nem kérlek,én ilyen bunkó vagyok... aki kibírja azzal kedves is vagyok egy idő után,de azt ki [...]
Mind a 6 komment
VIOLENT SUTURA - INFEZIONE

Myspace
431 0 0 Zene Izé
Err, nekem meg ez kell!!! :P
2361 0 6 Tech Izé
CRaPtRaSH: Kaptál tőlem egy mail-t. Légyszi olvasd el, gondold végig (jóóó hosszasan), aztán döntsd el [...]
rezlavor: igazan koszonjuk, hogy ezt elmontad nekunk.
Purple: rossz válasz
Mind a 6 komment
Birkás USB lámpa
ez az ami KELL nekem
967 0 1 Tech Izé
Öcsi: fekete kivitelben is lehet kapni? :D :D
USB-s üdítőhűtő a nyári meleg napokra :P
1103 0 3 Tech Izé
Errtu: Mert túl kocka vagy! Én megbütykölném, hogy nagyobb legyen és egy üveg sör is beleférjen!
Zserigta: Én átalakítanám valahogy, hogy ne az üdítőt hanem a proceszzort hűtse. (házi vízhűtés :D [...]
Öcsi: kell kell kell kell kell :D
Ma már nemcsak napozni lehet Berlinben a Spree folyó partján, de úszni is, méghozzá egy úgynevezett Badeschiff-ben. Az ötlet nagyon egyszerű: egy 32x8 méter alapterületű uszályt alakítottak át uszodává, belülről kicsempézték, és vagy 400 000 liter vizet öntöttek belé. Az uszoda feszített víztükre alig van magasabban a folyó vízszintjénél, így az élmény teljesen olyan, mintha a folyóban úszna az ember. Amikor hidegre fordul az idő, fedett uszodaként és szaunaként üzemel.
3624 2 9 Izé
Chamy: Én azt néztem, hogy egyetlen medence van csak, ami nincs is zsúfolásig, viszont rengeteg az embe [...]
Turmion Kätilöt: Ha ilyenből párat kitennének a Balatonra is, akkor télen-nyáron nem lenne gond a turizmussal. ( [...]
Éjfélilány: Nekem tetszik :)
Mind a 9 komment
Floating Ecopolis - Architecture of the Future (Year 2100)
6487 0 33 Art Izé
Dawe: de 20 év alatt nem fogy el mert találnak mindíg új olajmezőket
AVIREX: azt elfogy az olaj,20 éven belül lesz olyan káosz a világban,h hihetetlen...
Errtu: na jó. ezt most meghagyom neked, mert nincs életed... :DDD (és mert raktál ki pár post-ot)
Mind a 33 komment
Floating Ecopolis - Architecture of the Future (Year 2100)
6752 4 33 Izé
Dawe: de 20 év alatt nem fogy el mert találnak mindíg új olajmezőket
AVIREX: azt elfogy az olaj,20 éven belül lesz olyan káosz a világban,h hihetetlen...
Errtu: na jó. ezt most meghagyom neked, mert nincs életed... :DDD (és mert raktál ki pár post-ot)
Mind a 33 komment
Lágy nyár esti jazz ;)
Amúgy ez a szám  /Spooky/ ismerős lehet a "Ravasz az agy....." című film striptease jelenetéből.

+ néhány videó koncertekről
2139 0 1 Zene Izé
spiritmonger: pont ma gondoltam rá, hogy majd kéne beküldenem Harcsa Veronikától valamit :) elkéstem...
Az idei díjnyertes uszkárok. Szerencsétlenek. :D
2388 0 20 Izé
rubigo: ezt max egy idióta zsűri díjazza :)
olcsibacsi: biztos hogy ezt a kutyák is díjazzák? meee szerintem ótvar, ménem a 10 hónapos kisbabáját fe [...]
mekszamnojz: Kutyabol nem lesz szalonna na. :)
Mind a 20 komment
Egy cápatámadás által. Öten pókcsipés által (!). Mindez idén.
Nem semmi adatok...
7020 8 47 Izé
Lex: akkor inkább külön ki kéne írni: "Died because of his/her own stupidity"
sahinel: igen mert korrektül állnak a témához:D svájcot kell megnézni(és még pár fejlett országot [...]
Dralisz: Az a furcsa, hogy a drogok álltali halál számát nem írták ki. Szerintem az is szép nagy szám [...]
Mind a 47 komment
USB lábmelegítő papucs! 
895 0 0 Tech Izé
SP - HOLNAPTÓL

Félreértések elkerülése érdekében SP nem reppel, inkább POP/Hiphop.
Nem is állt szándékában reppen maradni, inkább énekel.
Ezenkívül fotózással foglalkozik.
És tessék megrendelni, nekem már itt van.

Klippek
SP - KÉRLEK HOGY
SP - ÁLLJ MEG

Interjú
MTV-PIXEL-SP INTERJÚ

Album már rendelhető : www.spmusic.hu
www.myspace.com/spmuzik
www.ederkrisztian.com
www.shadowhand.hu
848 2 50 Zene Izé
Kiscsuri: Ugye vicc?
Máln@: rendben "anyuci"......:S ...khööhm...
konvejor: Ez a gyerek szöges ellentétben áll saját magával.
Mind a 50 komment
John Frusciante, a Red Hot Chili Peppers gitárosa. 1994-ben adta ki első, Nia ndra Lades And Usually Just A T-shirt című szóló lemezét, mely hangzása merőben eltér a Red Hot Chili Peppers funk-rock stílusától. A számok többsége a Blood Sugar Sex Magik felvétele alatt, John nappaliában egy négysávos magnóval lett rögzítve. 1997-ben jelent meg második szóló albuma, a Smile From The Streets You Hold, amit amerikai turné követett (a lemez forgalmazását később leállíttatta). Miután megszabadult a herointól, újra csatlakozott a Red Hot Chili Peppershez, majd 2000-ben kiadta a To Record Only Water For Ten Days-t (a klip erről az albumról van)...
Magyar rajongói oldal
529 2 0 Zene Izé
Forradalmasítja a viRágot...
2870 4 8 Izé
xontflong: Hmm... Deja vu érzésem lett ettől
kreten20: Akkor én is befizetek egyre.. =)
hades: otletes... majd akkor veszem meg, ha kiirja h mit gondol a noveny... (pl mielott el akarom szivni ^^ [...]
Mind a 8 komment
Ha valaki régen is nagy zenerajongó volt, akkor biztos összegyűlt pár kazetta, amiket nem dobna ki, például 10 évvel ezelőtti szerelmünk válogatás kazettája... :) Egy új eszköz jelent meg, ami segít abban, hogy egyszerűen a számítógépre vigyük a kazettáink tartalmát, méghozzá 7.1-ben, usb csatlakozással a pc-hez.
1208 1 4 Tech Izé
Forgi: Nekem ez volt a gyerekkorom. Mikor még azt sem tudtuk mi az, h CD. Még a DAT is luxus volt. Bakeli [...]
CRaPtRaSH: annyira édesen fikáztok mindent... :]
yoman3d: 7.1? maximum stereo lesz, oszt annyi...
Mind a 4 komment
Save Ferris - Come on Eileen

Wiki
654 1 1 Zene Izé
Géza bá: Egész jól néz ki a csaj. És a zene se rossz.
1 GB-s karóra,bár szerintem alapba jól néz ki :]
681 0 1 Tech Izé
Zserigta: Most akkor ez 1 órába épített pendrive? Vagy mi? Mert annak sok értelme nem volna.
USB ujjlenyomatolvasó jól :]
1037 0 0 Tech Izé
Búvármacs - én még úgysem küldtem cicás posztot, képnek viszont muszáj ezt, nehogy már valamit normálisan csináljak. :)

Az oroszok sem akarnak lemaradni. ;)
2459 1 13 Izé
Findzs: szegény macskának biztos halálfélelme van
.::JunKieEQ::.: Most jöttem rá : A lajhár egy szuperhős.... Egy levegővel simán lemerül a Mariana árokba... [...]
halacska: mi értelme van annak, hogy állatok víz alá merülnek? (szó nincs diszkriminációról, nagy ál [...]
Mind a 13 komment
Pruno-recept
Az USA börtöneiben élő fegyencek házi készítésű, igencsak ütős "bora" nagyjából 5 dolcsi (750 Ft) értékű alapanyagból. Vigyázat, ha rosszul készítik el mérgező, jobb esetben hallucinogén hatású! =)

Itt egy másik oldal, ők a hatását is felvették. :)
3617 1 4 Izé
MrAngelo: Macgyver bekap6ja :)
Loncsi69: Szuper! Fel lehetne még tenni, hogyan készítsünk cigarettát, drogot, rosszlányt, kártyát, ha [...]
mekszamnojz: zsiir, legkozelebb ha lecsuknak akkor ilyen tolok :D
Mind a 4 komment
Anouk 1975-ben született Hágában, Hollandiában. Már gyermekkorában énekelgette saját kis dalait, de kamaszkorára az éneklés komoly érzelmi kifejezőeszközzé vált számára. '97-es első albumáról (Together Alone) a Nobody's Wife meghódította a nemzetközi slágerlistákat, azóta további 6 lemezt (+ egy koncertalbumot) adott ki.



További videók: Official Anouk Youtube Channel
488 0 3 Zene Izé
Monsy: Ezt nem hiszem, el, pont ma reggel hallgattam tőle a Nobody's Wife-ot és gondolkodtam rajta, hogy [...]
fül: köszi. jó zene, jó béb :)
dude: Hatalmas kedvenc, nagyon dögös csaj jó hanggal! Anouk - Everything http://www.youtube.com/watch?v [...]
USB-s lávalámpa

Itt pedig az USB-s plazmagömb.
1293 0 2 Tech Izé
CRaPtRaSH: nekem még ez is tetszik : http://www.iwantoneofthose.com/gadgets-gizmos/lavalamp-phone-charm/index. [...]
Purple: ilyenem van, csak konnektoros. :) szóval ilyen pici, és közvetlenül a konnektorba kell dugni. de [...]
Rancid - Time Bomb
A tengerentúli Fuckin' USA punk legnagyobb arcai!
404 2 6 Zene Izé
calipunkszabus: nem kicsit!..csak tolnák már le az arcukat ide kicsit közelebb országunkhoz, mint anglia...
Géza bá: A külföldi zenekarok küzül ők az egyik legnagyobb kedvenceim, igenjól kenik.
calipunkszabus: nha egen...egy ilyenen nekem is ott kellene lennem!
Mind a 6 komment
Egyedi építésű robogó izék.

Még pár itt meg itt meg itt.
5093 0 14 Autó Izé
Brien: ezek amugy kurva dragak egy ilyen gépben 400-900 közti motor van ami felrepiti 1 sebességbol 230 [...]
papaluige: ja, annál már csak zsákolni kellett volna! :( de szerencsére nem lett baja! felsegítettem,oszt [...]
Re-Peet: ..mondjuk arra már nem kell kérdezni :D
Mind a 14 komment
Egyedi építésű robogó izék.

Még pár itt meg itt meg itt.
5031 3 14 Izé
Brien: ezek amugy kurva dragak egy ilyen gépben 400-900 közti motor van ami felrepiti 1 sebességbol 230 [...]
papaluige: ja, annál már csak zsákolni kellett volna! :( de szerencsére nem lett baja! felsegítettem,oszt [...]
Re-Peet: ..mondjuk arra már nem kell kérdezni :D
Mind a 14 komment
És elérkeztünk ahhoz a ponthoz amikor egy termék láttán csak szótlanul ülünk magunk előtt és rázzuk a fejünket....
És igen! Megérkezett az első USB terhességi teszt. (már volt egyébként az Izén itt - bungle)
948 0 3 Tech Izé
Zé: Április bolondjai :) (41 ~ 4. hó 1. az URL-ben)
Anti tokio hotel hungary: Van már USBs vibrátor is. :)
anon: Ezek után mi jöhet még? nemsokára kitalálják a Wii-brátor :D
Soko - I'll Kill Her
495 0 0 Zene Izé
Timbaland, Nelly Furtado, Justin Timberlake - Give It To Me

Timothy Z. Mosley (1971. március 10.), ismertebb nevén Timbaland amerikai dalszerző, rapper, zenei producer és szövegíró. Stílusát egyértelműen befolyásolja az R&B, a dance és a hiphop, de a pop műfajában is jeleskedik. Társával, Magoo-val alkotják az Amerikában híres hip-hop duót, a Timbaland & Magoo-t. Manapság főként Brandyvel, Nelly Furtadóval, Justin Timberlake-kel, a The Pussycat Dollsszal, Ludacrisszel és Jay-Z-vel dolgozik együtt.

Több info.: Wikipedia

Slágerei.:

Timbaland - The Way I Are

Madonna ft. Justin Timberlake, Timbaland - 4 Minutes


Timbaland - Apologize (feat. One Republic)


Timbaland Feat. Keri Hilson & Nicole Scherzinger - Scream


Flo-Rida feat. Timbaland - Elevator


Timbaland & Magoo - Flute


Timbaland, Dr.dre, Missy Elliott, Justin Timberlake - Bounce
563 2 1 Zene Izé
MStipee: A OneRepublic - Apologize -hoz annyi köze van Timbaland bácsinak hogy pénzelte a klipet, amivel e [...]
A 10 legfurcsább USB-s eszköz
2045 0 0 Tech Izé
Régebbi postok...