Jó a koreográfia, na de ki vezet kit? :)
3114
0
Izé
„Te most nekem ugatsz?” :)
2674
0
Izé
Nana a border collie, egyensúlyoz...
1311
1
Izé
Futó haverok :)
Mi történne vajon, ha nem lenne köztük a kerítés?
2391
0
Izé
A dobos kutyául érezhette magát... ;)
3117
0
Izé
„Várj, segítek! Nyállal jobban csúszol, hátha könnyeben kigabajodsz...” :)
2335
0
Izé
Kétlábúaké a világ :)
2717
0
Izé
„Úgyis csomót kötök rád!” ;)
4019
1
Izé
Ki az úr a háznál? :)
2812
0
Izé
Hozd vissza!
1848
0
Izé
Perpetuum mobile ;)
2222
0
Izé
A világ első bázisugró kutyája
A fenti felvétel eléggé megosztotta a nézőközönséget állatkínzás szempontjából. Kíváncsi vagyok, ti milyen véleménnyel vagytok róla?
2351
0
Izé
Nem csak Jézusnak megy a vízenjárás... ;)
3220
0
Izé
Türelmetlen francia bulldog... a végére igazi vérebbé válik. :D
3251
2
Izé
Jól jön egy kis segítség! :)
3480
0
Izé
Tényleg elszaporodtak az agresszív csivavák. ;)
3315
0
Izé
Bello Sandretti új birodalma
„Részvétem a kutya miatt, gyorsan kell egy másik!” – kaptam az SMS-t azon a márciusi vasárnapon, amikor közzétettem, mekkora veszteség ért: meghalt Snoopy. Más pedig arról győzködött néhány óra elteltével, hogy lelki nyomorék leszek, ha időt hagyok magamnak a szenvedésre. Nos, Bello két hónappal később, tegnapelőtt érkezett. Őt közel tudom engedni magamhoz, de azt a két embert talán már sohasem.
1032
0
Pink Izé
Nem egy hétköznapi páros... hogy szeretik egymást! :)
2109
0
Izé
Bulldog fogyitábor ;)
2218
1
Izé
A gazdi ma is inkább a gép előtt ül... ;)
2207
0
Izé
Fehér isten - magyar film a cannes-i filmfesztiválon
2392
0
Izé
Kutya-vödör barátság :)
2133
0
Izé
Mondom én, hogy jó a háznál a macska! :)
3480
0
Izé
Corgi kötésminta: egy sima, egy fordított :)
2110
0
Izé
Kis test, hatalmas étvágy. :)
3255
0
Izé
Szegény ciceknek azért akadt egy barátja. :)
3629
1
Izé
„Fognád a kezem? Úgy fééééélek...”
1689
0
Izé
Zombi apokalipszis Stanley kutya szemszögéből
2523
5
Izé
...fal adja a másikat. :D
5453
0
Izé
Kiskutyákok :)
2532
0
Izé
Babák vs kutyákok :)
3574
1
Izé
Szegény kutya! ;)
4364
0
Izé
Kerge corgi :)
1940
1
Izé
4 kutyaerős gördeszka :)
2403
0
Izé
Étkezés előtti ima... ügyesebbek még el is pakolnak maguk után. :)
2679
1
Izé
A sok beltenyésztés következménye... ;)
3146
0
Izé
Lefekvés idő :)
2482
1
Izé
Gondolta nem kell behúznia a kéziféket, mert csak gyorsan
kidobja a csomagot és már megy is...
4655
0
Izé
Mindig csak a nyalakodás, dugni meg nem akar senki... ;)
2126
0
Izé
A bőrük egyformán ráncos, de szerintem nem egypetéjűek... :)
2975
0
Izé