Félelmetes ellenfél volt, de sikerült legyőznie... :D
3890
0
Izé
Kutyakiképzés -
Jumpy kutya újratöltve :)
2012
0
Izé
Kutya mentőakció :)
2590
0
Izé
Kicsi a bors, de erős... a hangja!
2893
0
Izé
Hol a kaja?!
3311
0
Izé
Catarzis - kerülgetik mint macska a hot-dogot :)
3697
1
Izé
Munkában a szaporítómaffia, avagy hol van a pofátlanság határa? Ha van egyáltalán...
3582
0
Izé
Milyen jól esik neki... nagymama biztosan megülte a gyomrát. ;)
2427
0
Izé
__ksi kiszökött! :D
3738
0
Izé
Megunta a várakozást :)
2749
0
Izé
„Harap-utca három alatt megnyílott a kutya-tár.” :D
2480
1
Izé
„Jól összek(t)úrom az ágyat, és ráfogom a macskára!” :D
3775
0
Izé
Mopsz Lee. Az egész környéket lezárták miatta. ;)
3539
0
Izé
Hawaii Tacsi Napfény :)
2261
0
Izé
„Kérem a következőt!”
2972
0
Izé
Golden Retriever válogatás :)
2994
0
Izé
Kutyinak tanítják az újraélesztést ;)
3508
0
Izé
Lehet élni nélkülük, de nem érdemes...
3105
1
Izé
Kitetoválta kutyáját
Egy brooklyni tetováló művész varrta kutyájára a felesége nevét egy szívecskében. Az ebet persze altatta a szurkálás alatt, az állatvédők kiakadtak, mire Mistah Metro tetováló bedobta az ultimate érvet: „Az én kutyám most már biztos, hogy kúlabb mint a tied!”
2142
0
Izé
Nem nyalogatni kell! Bekapni! ;)
4558
1
Izé
Másik
kerge tacskó, éppen cápaketrec tesztelés közben. ;)
2153
0
Izé
Kerge tacskó :)
2745
0
Izé
Bla bla bla
3404
1
Izé
Mire jó egy habverő? ;)
4380
1
Izé
Ebek harca :)
2159
0
Izé
Hét év után tért haza egy debreceni kutya
1014
0
Pink Izé
Tuti bírja a metalt! :)
2832
0
Izé
Megvadult csivavák falkái tartják rettegésben a környéket
Ez lehet az oka! ;)
2893
0
Izé
Milyen ügyetlenül tud célozni a gazdi... ;)
3232
1
Izé
A képen látható szomorkodó kutyus Tommy. Gazdája temetése óta részt vesz a templomi szertartásokon várva, hogy szeretett gazdija hátha visszatér.
Hasonló történet
Hacsikó-ról, aki elmondások szerint 9 évig várta az állomáson az elhunyt gazdáját.
2744
0
Izé
Az erdész legjobb barátja ;)
2721
2
Izé
Vajon melyik csapatnak sz*rkol?
2553
0
Izé
Büdös szájú gazdik :)
2072
0
Izé
Nem is tudtam, hogy feloszlottak a brémai muzsikusok.
1417
0
Izé
Mai cukizé: „Ide elrejtjük a szajrét jól, hátha nem találja meg senki!”
2847
0
Izé
Annyira édes, hogy akár egy ebéd utáni desszertnek is megteszi. :)
Nektek idén melyik
Super Bowl reklám tetszik a legjobban?
3517
0
Izé
Játék nagymester :)
3135
0
Izé
Egy macskát nem lehet csak úgy a falhoz állítani! ;)
4554
0
Izé
Mopsz kedvelők figyelem: egy dal Jabba-ról :D
2412
0
Izé
Gyertek, apu ma megtanítja hogyan kell postást ölni!
5022
0
Izé